dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Spēle uz zagta dzinēja Indago?!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2005
View previous topic :: View next topic  

Vai Indago atļaut piedalīties spēlēm kas izmanto zagtu(nelegālu) dzinēju?
Jā, bez jebkādiem ierobežojumiem!
18%
 18%  [ 7 ]
Jā, ar noteikumu ka spēle tiek izslēgta no iespējas cīnīties par uzvaru konkursā!
16%
 16%  [ 6 ]
Jā, ar noteikumu ka vērtētāju žūrija pati izlemj spēles likeni!
18%
 18%  [ 7 ]
Viennozīmīgi nē!
45%
 45%  [ 17 ]
Total Votes : 37

Author Message
Eximo
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 08 Feb 2003
Posts: 106
Location: Rīga

PostPosted: Fri May 13, 2005 3:29 pm    Post subject:

Ideāli nebūs nekad, un arī visam nekad neizsekosi. Runa vairāk ir par oficiālo attieksmi, kurai tomēr ir savs svars.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Guest






PostPosted: Fri May 13, 2005 3:38 pm    Post subject:



Last edited by Guest on Mon Sep 12, 2005 12:26 pm; edited 1 time in total
Back to top
Eximo
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 08 Feb 2003
Posts: 106
Location: Rīga

PostPosted: Fri May 13, 2005 5:42 pm    Post subject:

My point is - "Viennozīmīgi nē!" Smile
Back to top
View user's profile Visit poster's website
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Fri May 13, 2005 6:55 pm    Post subject:

Quote:
Paskaitiet, cik jums tur ir licenzētās programmas.
Bet šis konkurss tak ir nekomerciāls.

Es neesmu ģēnijs, bet manuprāt, kautvai tam pašam WinXP nav versijas - not commerc (vai kā tml). t.i - izmantot drīkst, tikai ne komerciālos nolūkos. So, ir pilnīgi vienalga, kāds ir konkurss... kautvai izstrādājot bezmaksas softu, ja tas veidots uz nelicenzēta softa, tad tas NAV legāli. Un vispār - geimdevam ar OS imho ir maz saistība (tieši licenšu ziņā). ;)
p.s. Vispār - mēs te pret pirātismu cīnamies vai rīkojam geimdevu konkursu?
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
drBlacksnake
Guest





PostPosted: Fri May 13, 2005 6:58 pm    Post subject: To:kamazs

Laughing
1.Mans piedaavaajums savaakties ieintereseetajaam personaam veel apriilja viduu taa arii palika bez atsauksmeem. Un tagad ZDRASTJE! Visi lielie organizatori peekshnji sarosiijushies!
2.Iemet aci Indago lapas organizatoru sadaljaa! Tad skat. punktu #3!
3.Tu pats esi pajautaajis Hobitza domas?

Bet vispaar kruta - es tagad tieku padariits par vaininieku visaas nelaimees. Puis, Tevii jaushami seezh iekshaa kaads dziljsh aizvainojums uz pasauli! Luudzu, nevemsties par to publiski, jo tas nav iipashi taktiski! Ja Tev ir kaadas probleemas par kuraam veelies parunaat, tad pastaav visas iespeejas man uzrakstiit personiigu emailu Exclamation
Back to top
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Fri May 13, 2005 8:45 pm    Post subject: Re: To:kamazs

drBlacksnake wrote:
Puis, Tevii jaushami seezh iekshaa kaads dziljsh aizvainojums uz pasauli!

Tu to man, vai kaadam citam? Vabuu precizee. :)
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Fri May 13, 2005 10:52 pm    Post subject:

Nea, AnetiX, to viņš man.

Jauki, beidzot Indago parādījusies arī tāda sadaļa, kā organizatori. Diemžēl vēl nepamanāku to uztaisīt laikam nevarēja, citādi nebūtu jautājis. Nu, ja Sneiks mums izskatās čīfs, tad tur nav ko daudz - kā viņš saka tā ir.

Aizvainojums uz visu pasauli - nee. Bet publiski apmētāties ar dubļiem vienmēr manuprāt bijusi aizraujoša nodarbe.

Vienīgi šis nelielais incidents tikai ilustrē i2005 pirmo lielāko trūkumu - publicitātes trūkumu. Es i nezināju, ka mājas lapā ir tāda informācija, ka ir kaut kas mainījies utt.. Iesaku vismaz šeit forumā uztaisīt postu, ja kādi svarīgi jaunumi, piemēram, konkursa atklāšana, kur varētu arī visu galveno uzrakstīt, lai nesanāk tā kā tagad man.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Guest






PostPosted: Sat May 14, 2005 10:45 am    Post subject:



Last edited by Guest on Mon Sep 12, 2005 12:26 pm; edited 1 time in total
Back to top
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Sat May 14, 2005 4:07 pm    Post subject:

Konamis wrote:
Nu, zirdziņi!
Kā tur tagad ir?
Jautājums mans paliek aktuāls - kam ticēt?
indago.gamez.lv konkursa noteikumiem VAI dev.gamez.lv forumam????

Konamis: dev.gamez.lv imho ir vistiešākā saite ar indago.gamez.lv ;) Tātad, ko izlemjam te, tas notiek indago.gamez.lv. :)

Ēm, maza piebildīte par balsošanu. Īsti nekorekts ir atbilžu dalījums. 3 variantu JĀ un viena varianta NĒ. :P Neliekas ibkuc negodīgi? ;) "Jā" rezultāti ir jāsaskaita kopā, lai iegūtu to attiecību pret "nē", jo savādāk, izstās, ka NĒ ir vairākumā. :)
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Sat May 14, 2005 4:10 pm    Post subject:

AnetiX, noteikt NEvajag skaitīt kopā tos jā. Citādi es varbūt gribu lai var piedalīties, bet tiek izslēgts no uzvaras, taču mans šis 2. vērtējums tiek saskatitīts ar 1. vērtējuma balsīm, kurām es galīgi nepiekrītu un negribu tādu variantu.
Back to top
View user's profile Send e-mail
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Sat May 14, 2005 6:32 pm    Post subject:

bubu wrote:
AnetiX, noteikt NEvajag skaitīt kopā tos jā. Citādi es varbūt gribu lai var piedalīties, bet tiek izslēgts no uzvaras, taču mans šis 2. vērtējums tiek saskatitīts ar 1. vērtējuma balsīm, kurām es galīgi nepiekrītu un negribu tādu variantu.

Jā, es saprotu, un tomēr. Šobrīd NĒ ir 10 cilvēki, kas vizuāli izceļas, kā tomēr dominējošs, bet ja iedziļinās, tad JĀ (blabla), JĀ (blabla), JĀ (blabla) saskaita kopā, tad iznāk 12. Tātad, JĀ, drīkst piedalīties ir 12, bet NĒ, nedrīkst - 10. Laigan NĒ izstās vairāk, tomēr vairākums ir JĀ, ka drīkst piedalīties. Un es nerunāju par apakšnoteikumiem, bet kopumā - JĀ, vai NĒ. :)
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
kaszu



Joined: 28 Dec 2004
Posts: 103
Location: Iceberg, Northpole

PostPosted: Sat May 14, 2005 10:54 pm    Post subject:

Es balsoji par "Jā, ar noteikumu ka spēle tiek izslēgta no iespējas cīnīties par uzvaru konkursā!", bet ar to es domāju, ka spēle nedrīkst izmantot zagtu dzinēju (par to esmu pret par 90%), bet lai nu parāda cilvēki ko spēj izveidot, kaut vai ar tādu dzini.
Ja visi tā domā, kas balsoja par to pašu, ko es, tad sanāk 16 pret 6 (pēc balsojuma), bet nu gan jau ne visi tā domāja.
Bet tomēr kopsummā pret zagtu dzinēju izmantošanu ir vairāk (itkā).

Vēl es gribētu pateikt:
Kādēļ izmantot, piem. HL2 (tikai piemēram) dzinēju, ja ir ~konkurēt spējīgi, piem. Ogre:www.ogr3d.org, ok es saprotu, ka ir tādi, kas varbūt taisās izmantot A6 (vai kā tur viņu sauca), bet ja kāds taisās tiešām nodarboties ar GameDev (tāds itkā ir Indago mērķis, attīstīt šo sfēru Latvijā), tad tak tas jādara nopietni (jo ar tiem tooliem vai scriptēšanu tas ir tikai iesākumam), piem. sākot ar Delfi, C++ vai kādu citu valodu.

Es nedomāju nevienu aizvainot, ja kādu tas aizskāra. Varbūt es arī kļūdos, jo galu galā es esmu tikai cilvēks.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
WamSall



Joined: 23 Nov 2004
Posts: 57
Location: Latvija

PostPosted: Sat May 14, 2005 11:33 pm    Post subject:

Pirncipā piekrītu kaszu teiktajam, vienīgi tam punktam ir divi mīnusi- citi redzēs, kuri ir tie, kas lieto nelegālu dzinēju, protams, ja tas netraucē, tad viss ir OK. Otrs mīnuss ir tāds, ka būtu nepatīkami, ja tik viens vai pāris cilvēki paliktu tajā grupā ar patiesi labām spēlēm un visu balsotāju atzinību.

Ir arī pozitīvas iezīmes- Indago tādā pozīcijā norādītu, ka ir pret nelegāla dzinēja izmantošanu (nav iespējams uzvarēt konkursu), vēl pozitīvs tas, ka piedalītos vairāk dalībnieku un indago būtu daudzveidīgāks un interesantāks.

Quote:
bet ja kāds taisās tiešām nodarboties ar GameDev (tāds itkā ir Indago mērķis, attīstīt šo sfēru Latvijā), tad tak tas jādara nopietni (jo ar tiem tooliem vai scriptēšanu tas ir tikai iesākumam), piem. sākot ar Delfi, C++ vai kādu citu valodu.


GameDev nav tikai kodieru līga, tur vajag arī māksliniekam attīstīties- būtiski atšķiras modeļu izveide ar noteiktu maksimālo poligonu skaitu un daudz citām niansēm un tā kā īstenu spēļu programmētāji Latvijā vēl nav tik daudz, tad taisni labi, ja ir tādi gatavi skripti un "tūļi", ko var lietot cilvēks, kas nākotnē nemaz nedomā piedalīties spēļu veidošanā kā programmētājs.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Eximo
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 08 Feb 2003
Posts: 106
Location: Rīga

PostPosted: Sun May 15, 2005 12:01 am    Post subject:

Manuprāt, lielākā pretīmnākšana, kas var būt spēlēm ar nelegāli izmantotiem dziņiem ir to pulicēšana konkursa ietvaros, bet šīs spēles no konkursa izslēdzot pilnībā (t.i. nekādas spēlētāju balsošanas un žūrijas vērtējuma par tām).

Ja Hobits tagad saka, ka var sanākt nepatīkami, ja žūriju neatlasīs pareizi ("bomži no centrāltirgus"), tad tas pats apmēram var izrādīties ar nelegāli izmantotajiem dziņiem. Tie, kas būs dzini paši veidojuši vai pirkuši, bet zaudējuši (kaut vai spēlētāju vērtējumā) tiem, kas to būs "aizņēmušies", drošvien savu attieksmi un sašutumu neslēps. Diemžēl Indago tādējādi zaudēs prestižu.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Lynx
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 70
Location: Rīga

PostPosted: Sun May 15, 2005 7:16 am    Post subject:

Man praktiski vienalga vai spēle piedalās ar zagtu dzinēju vai nē. Bet ir viena lieta kā slikta slava. Ja tagad mēs officiāli atļausim piedalīties ar zagtu dzinēju(kautvai ar ierobežojumiem). Būs aptuveni šāda situācija: piemēram, programetajs x ar savu komandu sūri grūti strādājis, visu paši kodējuši un zīmējuši. Beigās izveido izcilu projektu un arī uzvar Indago konkursā. Bet pēc tam var sekot reakcija no citiem cilvēkiem: bleh, Indago uzvarētājs? Tur taču visi ir zagļi un krāpnieki - izmanto zagtus dzinējus!
Te ir tā problēma mēs nedrīkstam pataisīt Indago par konkursu ar sliktu slavu.

Praktiski man pie kājas vai tas dzinējs ir zagts un ja cilvēks zvēr ka viņs ir viņu nopircis manis pēc, lai piedalās. Vismaz viņš saka, ka viss ir officiāli un sliktu slavu viņš nenes. Vai patiešām tā ir, tas jau ir uz viņa sirdsapziņu, jo tāpat būs grūti kautko pierādīt. Šajā gadijumā imho viss labāk būtu visiem pašnetaisītiem dzinējiem samazināt punktu skaitu, piemēram, kodējumā. Jo, ja Paradise island saņemtu visus 10 punktus. Tad kāds ar nepaštaisītu dzinēju tikai 4.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2005 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 4 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group