dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Spēle uz zagta dzinēja Indago?!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2005
View previous topic :: View next topic  

Vai Indago atļaut piedalīties spēlēm kas izmanto zagtu(nelegālu) dzinēju?
Jā, bez jebkādiem ierobežojumiem!
18%
 18%  [ 7 ]
Jā, ar noteikumu ka spēle tiek izslēgta no iespējas cīnīties par uzvaru konkursā!
16%
 16%  [ 6 ]
Jā, ar noteikumu ka vērtētāju žūrija pati izlemj spēles likeni!
18%
 18%  [ 7 ]
Viennozīmīgi nē!
45%
 45%  [ 17 ]
Total Votes : 37

Author Message
drBlacksnake
Guest





PostPosted: Wed May 11, 2005 12:41 am    Post subject: To: DigitalX

Arī šis ir izspriedelēts temats.
Tu nopietni domā piedalīties, izmantojot šādus instrumentus? Surprised

Es tā nedaudz esmu skatījies darba sludinājumus ārzemēs, un, jokaini, ka neredzēju nevienu darba devēju Gimp un Blender pratējus ne pieminam, ne meklējam.

Kautkad lasījos par to, ka OpenGL esot firja, bet kā ir ar pēdējiem DirectX librārijiem?
Back to top
drBlacksnake
Guest





PostPosted: Wed May 11, 2005 12:50 am    Post subject: To: Eximo

Jā, Tev taisnība! Man kreativitāte viennozīmīgi neasociējas ar pašrocīgi darnāta āmura izmantošanu sienā dzenot paškaltu naglu. Man tā asociējas ar gleznu, kas uz tās būs uzkārta.
Šogad mums paredzēta specu žūrija, kura izvērtēs arī lietas technisko pusi, tāpēc var teikt, ka būs divas "pirmās" vietas - tehniskā un uz popularitāti balstītā.
Back to top
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Wed May 11, 2005 6:48 am    Post subject:

Gribēju tik piebilst, ka nav nekas nereāls izmantot norādīto programmatūru. Programmēt mierīgi var uz LINUXa - jo labāk, tu veidosi cross-platform spēli (izmanto SDL), es tāpat izmantoju DevC++ arī ikdienā. Gimps - nav ne vainas 2D spraitiem. Modelēšanas programmas - nemāku spriest, nav vajadžibas. Bet bezmaksas arhivātori? Kamoon! To ir dsaudz, bez gala, ir pieejamas open-source biblioteekas (zlib), tur imo ir taads pats liimenis kaa komerciaalajos. Atliek vien papeetiit Boot.lv arhivaatoru testu, lai atklaatu, ka par velti var dabuut gauzhi labu arhivaatoru.

Bet tik un tā domāju, ka jautājums jānostāda citādi - neviens nekad nepierādīs, izmantojot tikai tavus izejas failus, ka tu izmanto nelegālu gafisko editoru. Nu nopietni - uztaisi bmp photoshopaa un bmp gimpaa - skatoties uz bmp kaa tu pateiksi kaa jams taisiits? Ar png, jpg un paareejiem populaaraakajiem ir tieshi taapat. Veel vairaak, 3d modeleeshanas programmaam ir plugini (vari kaut vai pats uzrakstiit), kas exportee informaaciju uz tev veelamo formu - un atkal, ne vella neviens nevarees pieraadiit, ka tu esi izmantojis nelegaalu, komerciaalu softu. Kompilaators? Nu jau nosauca vairaakus - raksti uz kaa grib, sakompilee uz legaala - no problem. Uz kuras platformas izstraadaats? Nu, nedomaaju, ka sho informaaciju kaads iesleepj exees, jo vairaak, ja exes kompileetas ar opensourcu.

Tomeer to, ka tu izmanto komerciaalu dzineeju gan cilveeki uzreiz pamaniis. Un tur ir atshkjiriiba. Esmu pret komercdzinju nelegaalu izmantoshanu - izstraadaat speeli tomeer ir zinaams projekts, biznesa plaans. Jaa, tu vari aatri un eerti tikt pie jaudīga dzineeja...bet tas maksaas. Ja esi gatavs ieguldiit shaadu naudu, ok, malacis, tu driiksti buut uzvareetaajs. Bet citaadi saliidzinaat cilveekus, kas izmanto nelegaalu dzini ar cilveekiem, kas pashi veido - nu tas nav normaali.

BTW, BlackSnake, kur tu pagaajushogad tik veiksmiigi nozudi? ra001 palika viens pats ar visu organizatorisko pusi uz pleciem.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
WamSall



Joined: 23 Nov 2004
Posts: 57
Location: Latvija

PostPosted: Wed May 11, 2005 7:59 am    Post subject:

Pilnībā piekrītu Kamazam- spēles izstrāde jau arī balstās uz to, ka tiek veidota komanda- izvēle ir cilvēku ziņā, ja nevari atrast programmētāju un pats neproti tādā līmenī programmēt, tad tas nenozīmē, ka nevar vairs piedalīties- noalgo speciālistu vai nopērc dzini, vai izmanto kādu dzini, ko drīkt izmantot par brīvu. Dzinēja izveidošana prasa lielu darba ieguldījumu un laiku, principā, nopērkot dzinēju tiek nopirkts laiks, ja šajā konkursā tiek vērtēta arī tehniskā puse un organizatoriskie momenti, tad nu nevar būt ne runa, ka kāds var izmantot svešu dzini, kas iegūts nelegāli. Kamēr apgūst programmu un rezultāts tik vien tiek rādīts kā labākajiem draugiem vai citur, tad, protams, vēl ir pieļaujama tāda dzinēja izmantošana, jo kaķi jau maisā nepirks- bet , ja ir vēlme piedalīties oficiālā konkursā, tad nu nelegāla dziņa izmantošana vairs nav pieļaujama- Indago var būt labāks, kāpēc Indago jāpadara par kaut kādu bardaku. Vēl momets- cilvēks, kurš pats veido dzinēju, tāpat kā cilvēks, kurš to dzinēju ir nopircis, centīsies izveidot pēc iespējas labāku spēli un tai lietai nopietnāk pieies- galarezultāts būs kvalitatīvāks, jo no viena spuses tika ieguldīts savs laiks, no otras puses savi līdzekļi. Mani pārsteidza un priecēja, ka gados jauns cilvēks atrada iespēju iegādāties dzinēju, izveidot spēli (runa iet par ezīti).
Teiksim, ja salasās komanda, lai veidotu spēli un neizdodas atrast stipru programmētāju, tad taču var samesties un uz komandu vienu produktu iegādāties... oficiāli tas dzinis būs vienam cilvēkam, bet tas jau neaizliedz visiem pie tā dzinēja pasēdēt.


Last edited by WamSall on Wed May 11, 2005 8:57 am; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Visit poster's website
WamSall



Joined: 23 Nov 2004
Posts: 57
Location: Latvija

PostPosted: Wed May 11, 2005 8:20 am    Post subject: Re: to steal or not to steal

drBlacksnake wrote:

Es nevienu aiz rokas neraushu un licenzes neprasiishu. Tu rausi?


protams, ka es prasīšu organizatoriem, vai es vienīgais tas muļķītis, kas iztērējis pus tūkstoti, lai piedalītos konkursā...

taču mēģini saprast- to vairs nevar saukt par konkursu, kur ir tik nejēdzīgi noteikumi- tas tas pats, kas piedalīties autosacīkstēs ar zagtu mašīnu un sākt braukt pus stundu ātrāk kā pārējie.

drBlacksnake wrote:
INDAGO nav ideaals.


nekas jau nav ideāls, tomēr elementāri godības un vienlīdzības principi tomēr ir jāievēro, uzskatu, ka INDAGO kotētos daudz augstāk, ja tiktu uzstādīti un ievēroti pamatprincipi, kas pārsvarā ir visos konkursos.

drBlacksnake wrote:
Tev nebuus konkurentu, jo Tu buusi vieniigais daliibnieks.


manuprāt, tu pārspīlē Smile taču paskaties kaut vai pagājušā gada konkursu-

Paradīzes sala (domāju komentāri nav vajadzīgi)
Wrong Way- dzinis pašgatavots
Ezītis- dzinis oficiāli iegādāts
Nature Strikes Back- VB

Par pārējām spēlēm tik precīzi nezinu, tomēr domāju, ka arī tur netika izmantots nelegāls dzinējs- ja vēl ņem vērā, ka tas netika tik strikti noteikts, tad domāju, ka tev nevajadzētu uztraukties par dalībnieku trūkumu.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
drBlacksnake
Guest





PostPosted: Wed May 11, 2005 2:04 pm    Post subject: [b]AKA Legālums. (To:Kamazs,WamSail)[/b]

Tātad nonākam turpat, kur bijām pagajušogad - nav svarīgi, vai Tev ir nelegāli iegūts Photoshops vai MAX, bet svarīgi ir paslēpt pēdas:
.. stāstīt, ka visa grafika tapusi uz freeware, vai Paintā,
.. apgalvot, ka visi modeļi tapuši.. hehe.. Blenderī.

Es ar šādu variantu esmu reāli jau sastapies strādājot ārzemēs - puiši publiski kādā žurnālā apgalvoja, ka radījuši pilnmetrāžas 2D+3D filmu .. Blenderī. Hā-hā-hā!
Par programmēšanas produktu licenzēm vispār neņemos te spriest, jo informācijas šajā jomā manā galvā ir nepietiekoši, un, tāpēc arī Hobitzam prasīju, vai viņš būs tas kontrolētājs. Naivi domāju, ka uz tiem attiecas tas pats - galvenais paslēpt pēdas!

Retorika: Par kādu kontrolējamu godīgumu tad mēs te runājam?

====
WS
Piedalīšanās zagtā mašīnā? Neveiksmīgs piemērs.
Zagtu otu kustības un krāsas no legālām istādē atšķiras ar pielietojumu.
Mums šogad taču būs eksperti, kuri zagto dziņu/librāriju projektus uzreiz varēs izslēgt no konkurences par tachGrandPrix.

====
K
BTW
Lielāko daļu konkursa laika manis nebija šajā valstī (t.sk. pirms un pēc 3.XII), un neatceros, ka kāds pēc manis ūjinātu. Un, pat pēc tā, Tu taču nenoliegsi manu ieguldījumu, lai vispār kaut kas notiktu. :P

====

Ak, es tiešām gribētu, lai viss notiek legāli, lai LV būtu Leiputrijas sinonīms.
Diemžēl, man te tagad nākas taisnoties vēl nepastrādātu svešu grēku sakarā, un, justies vainīgam par to, ka manis iniciēts konkurss pagalam sabeidzis daudzus aizsāktus perspektīvus projektus.

Ideālisti! Romu neuzcēla vienā dienā, un, palasiet VĒLREIZ konkursa mērķus!
Quote:
- šīs vides, potenciālo iespēju izpēte un darboties gribošo cilvēku apzināšana;
- darboties kā virtuālai laboratorijai eksperimentiem šajā jomā;
- veicināt izglītojošas informācijas apmaiņu gan konkursa dalībnieku, gan interesentu starpā;
- kalpot par popularizējošu un iedrošinošu piemēru svārstīgajiem un iesācējiem

Un ne vārda par komerciju. Un kā tas iet kopā ar ekonomisko situāciju LV?Personīgi man šajā sakarā ir gauži rūgta pieredze.
Es nenoliedzu programmēšanas nozīmīgumu, taču šis primāri ir SPĒĻU, nevis dziņu konkurss!!! Dalība tajā nav obligāta.

Cienījamie ideālisti! Jūsu pieeja ir aizkustinoša un taktiski pareiza, taču mīļās Latvijas patreizējajos apstākļos stratēģiski pašnavnieciska. Sad Ir noticis tikai viens konkurss, tāpēc spriest par iedēstīto sēklu augļiem ir pāragri.
Pasaules Eksistence nebeidzas pēc gada.
Ceru uz sapratni.
Back to top
WamSall



Joined: 23 Nov 2004
Posts: 57
Location: Latvija

PostPosted: Wed May 11, 2005 2:14 pm    Post subject:

Quote:

Es nenoliedzu programmēšanas nozīmīgumu, taču šis primāri ir SPĒĻU, nevis dziņu konkurss!!! Dalība tajā nav obligāta.


tieši tāpēc jau arī var izmantot arī maksas dziņus, lūdzu nejauc iekšā makšus un citas lietas, šeit konkrēti iet runa par spēļu dzinējiem- jo tas vistiešāk iespaido SPĒĻU izveidi un rezultātu. ja INDAGO tiek veidots kā tāds pagrīdes konkurs, tad jau protams var izmantot vis kaut ko sazin ko bez jebkādiem nosacījumiem, galvenais, lai spēle sanāk, bet vismaz es sapratu, ka šis ir salīdzinoši nopietns konkurs, kas tiks reklamēts un citādi popularizēts. Taisni tāpēc ir nepieciešams veidot šo konkursu uz labiem pamatiem un koncepciju, lai nākotnē nerastos nepatīkami brīži. [/quote]
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Eximo
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 08 Feb 2003
Posts: 106
Location: Rīga

PostPosted: Wed May 11, 2005 2:27 pm    Post subject:

Realitāte ir realitāte, bet tomēr Indago kā jebkam citam ir jātiecas uz ideālu. Tagad pat izklausās, ka Indago vadībai ir nevis neitrāla nostāja pret nelikumīgu dziņu izmantošanu, bet gandrīz vai atbalstoša. :)

Katrā ziņā domāju, ka Indago neko no tā neiegūst.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
WamSall



Joined: 23 Nov 2004
Posts: 57
Location: Latvija

PostPosted: Wed May 11, 2005 2:30 pm    Post subject:

Smile tā arī ir Smile ja tas vien, ka uztraukums par dalībnieku skaitu, tad, manuprāt, es pierādīju, ka tas ir lieki.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
drBlacksnake
Guest





PostPosted: Wed May 11, 2005 5:17 pm    Post subject: Ideals.

INDAGO tiecas uz ideālu, bet nekas nenotiek uzreiz.

Es VĒLREIZ interesentiem uzrakstu:

Tev, Dalībniek, vēl šogad ir TIESĪBAS, nevis pienākums, piedalīties šajā konkursā, izmantojot Tavā rīcībā esošos resursus un prasmes, lai vēlākais 9.novembra 23:59 iesniegtu savu SPĒLES demo, kuru vērtēs gan spēlētāji, gan neatkarīgi tehniskie eksperti.

Ceru, ka ši šogad bija pēdējā reize šāda rakstura paskaidrojumam.

Eximo: Piedod, bet Tava fantāzija konkursa rīkotāju nostājas sakarā Tevi aizvedusi neceļos!

WamSail: Sarunājuši! Indago ir visnopietni ienteresēts pārtapt no zagtu automašīnu pagrīdes rallija par nopietnu konkursu, tāpēc TU, ak, Babilon, nākamgad rakstīsi konkursa noteikumos visus punktus, kas attiecas uz licenzēm, ierobožojumiem un soda sankcijām. Ja? Tu nenoticēsi, bet šī nav vienīgā ar zolīdumu un likumdošanu saistītā Indago problēma, tāpēc sagatavojies laikus tam, ka arī no Tevis tiks prasīts! Un, kā lai es nepiesaucu makšus un citus LV teritorijā plaši lietotus zagtus produktus, ja skaidri zināms, ka
engine =! game
engine+grafika =! game
BET
ideja*(engine+grafika) = game,
kur engine ir grafikas(un skaņas), kas atspoguļo spēles ideju, pasniegšanas līdzeklis, bet bez idejas ir tikai efektu savārstījums, vai arī kaut kas nevaldāmi aizraujošs teksta režīmā. Tātad, ja kaut viens no šiem mainīgajiem ir zagts, tātad tas jau ir fui fui smak smak.

Jebkurā gadījumā es nebūšu tas, kas vērtēs spēles tehnisko pusi, tāpēc tas paliek ekspertu rokās, kuri savu vērtējumu pamatos ar to un to, tāpēc ka tāpēc.

Domātājiem lūdzu pavilkt paralēles ar spēļu enginu developēšanu, un konkursu enginu developēšanu.. un n-tajām versijām lidz produkts nonāk līdz relīzei.
Back to top
WamSall



Joined: 23 Nov 2004
Posts: 57
Location: Latvija

PostPosted: Wed May 11, 2005 5:53 pm    Post subject:

labi, varu pamēģināt nākamgad izstrādāt savu vērtēšanas un prasību nolikumu.

Es tik nesaprotu, kas Tev neļauj šogad pievienot noteikumu, kur tiktu norādīts, ka godības un vienlīdzīgas konkurences labad nedrīkst izmantot zagtus dzinējus- tikai atvērtā koda dzinējus, paša veidotus dzinējus vai legāli iegādātus. Nesaprotu arī to kādēļ pa varītēm pretojies- varbūt vari patiekt, kādi tas var negatīvi atsaukties uz INDAGO konkursu, vai arī citas negatīvas iezīmes, kādēļ Tu nevēlies, lai jau šogad INDAGO tas tiktu ieviests. var jau vēl darīt tā, ka vērtēšanas procesā par nelegāla dziņa izmantošanu būtiski samazina punktu skaitu, vai ko tādu, bet tas nebūtu īsti prātīgi.

Vienīgā negatīvā iezīme, ko es redzu, ir tas, ka varbūt kādam akurāt nav naudas un nav nekādas iespējas to iegūt, pats nav labs programmētājs, nav atradis nevienu, kas varētu palīdzēt programmēt (spējis izveidot savu komandu), nav spējis (varējis, gribējis, vai vienkārši neder) iesaistīties nevienā no komandām. Lai gan es pat nezinu vai šāda cilvēka nepiedalīšanos var saukt par negatīvu momentu :)


Tāpēc jau tas ir konkurss, jebkuram ir iespēja piedalīties, ja ne ar savu projektu, tad kāda cita projekta ietvaros kā komandas biedrs.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
drBlacksnake
Guest





PostPosted: Wed May 11, 2005 8:03 pm    Post subject: to: WamSail

Rodas iespaids, ka Tu uzskati, ka, kas gan par sūdu ir kaut kāds mākslinieks/rakstnieks ar savu ideju, bez organizatoriskām spējām.. Piedod, ja man nav taisnība!
Paraugies uz šo lietu no otras puses! Pēc Tevis rakstītā, lūk, šadiem cilvēkiem tikai tāpēc, ka viņiem nav sanācis atrast īstos cilvēkus/līdzekļus, zūd iespēja sevi parādīt. Savukārt, programmēšanas ģēniji rada supa-dupa-ūber-kūlu engini, uz kura bezjēgā dancina klucīšus.
Šāds rezultāts IR zaudējums!
..Jo nenotiks tas, ka tas ideju ģenerātors ieraudzītu programmeri ar daiļu dzini, un programmeris ieraudzītu pirmā ideju svaigumu, un abi iedegtos kvēli radošā mīlā viens pret otru, un, nākamajā reizē radītu tādu produktu, no kā spēlmaņiem apakšžoklis ilgi ciet neveras un urīna temperatūra paceļas līdz 100C.
Es protams "poētiski" pārspīlēju, taču licenzes, man liekas, nav veicinošs fakors, lai tehniski un radoši domājošie indivīdi viens otru ne tikai satiktu, bet jau redzētu pēc padarītā uz ko katrs ir spējīgs.

Vai ir kāda nopietna pakete, kuru Tu būtu apguvis no 0 līdz savīem tagadējiem skilliem (piem. MAX/Maya/Photoshop/engine) izmantojot tikai licenzētus produktus?
Uiiiii.. es jau dzirdu saucienus - bet es tak tikai mācījos!!!
Spēles arī mācās izgatavot. Caru, ka paralēli saskatīji un noobus-iesācējus, kuri nevar atļauties izmest $ par kādu produktu, vērtēsi, lai arī no augšas, tomēr iecietīgāk.
Back to top
WamSall



Joined: 23 Nov 2004
Posts: 57
Location: Latvija

PostPosted: Wed May 11, 2005 9:00 pm    Post subject:

Tev patiesi šoreiz nav taisnība :)

Labs mākslinieks, ar labām dotībām ne tik vien ar prieku tiks paņemts jebkurā projektā vai grupā, bet arī varēs piesaistīt programmētājus un citus cilvēkus, iepriekš vairāk runāju par tiem, kas īpaši nepiepūloties un bez liekām problēmām vēlas radīt ko iespaidīgu un labu- laba ideja vienmēr tiks novērtēta, un vienalga, vai to izsaka mākslinieks vai programmētājs, tas kurš vēlēsies, atradīs iespēju, kā sevi parādīt un pierādīt- te jau nestrādā profesionāļi- te pat vien tiek meklēti cilvēki ar mūziķu dotībām, "spraitu" zīmētāji un citi- nedomāju, ka indago ir tas konkurss, kur kāds varētu palikt ārpus borta, jo tendēts uz iesācējiem.

Tieši tā- spēlē mācās izgatavot- es arī mācos un pagaidām izmantoju lauztu versiju, bet konkurss ir un paliek konkurss- ja spēle tiek vērtēta arī no tehniskās puses, tad vēl jo vairāk ir nepieciešams izkristalizēt šo jautājumu. Taču iepriekšējā indago piedalījās visi, kas gribēja, vairums pat laika gaitā atbira, jo nespēja pabeigt iecerēto. neviena situācija nav ideāla, no vienas puses var ciest kāds iesācējs, kas vēl šaubās par kaut ko (lai gan iesācējam jau nav aizliegts mācīties un strādāt, tikai ar laiku parādīsies kādi rezultāti un sākumā jau var vienkārši piepalīdzēt kādā komandā), no otras puses var ciest konkursa kvalitāte, reputācija, godīga cīņa un galarezultāts, taču piekritīsi, ka godīgi noteikumi pret visiem un legāli iegādāti dzinēji dos tikai plusiņu INDAGO vārdam. Vēl jau moments, ka šādi ne tik godīgi noteikumi savukārt var atgrūst kādus nopietnākus censoņus, kas nav gatavi uz to, ka kāds "nahaļavu" tagad dzinējus ņems un lietos.

protams, ne manos spēkos ko mainīt, bet laiks jau tāpat parādīs, kam taisnība Wink Man jau pašam arī būtu labāk no finansiālā viedokļa, ja nebūtu jāmaksā par dzinēju, bet pagaidām tas mani neuztrauc, jo vienalga piedalīšos kā mūziķis un nedaudz kā mākslinieks dažos projektos. kā jau iepriekš minēju, vēl jau paliek variants uz komandu iegādāties dzini- pieņemsim, komandā 4 cilvēki, dzinis maksā 140 Ls, tas sanāktu katram 35 Ls.

Vēlreiz uzsveru, ka INDAGO ir konkurss, kur jebkurš var sevi pierādīt- visu izšķir gribas spēks- griba piedalīties, iesaistīties, strādāt.

var ja būt, ka šogad lai paliek kā bijis, bet tad arī to vajadzētu uzsvērt INDAGO, ka šis gads arī ir tikai tāds ievadgads kaut kam lielākam nākotnē, un izveidot ieteikumu, un pamatojumu, kāpēc tomēr legāli iegādāts produkts ir ētiski pareizāk, kā nelegāli lietots, vēl tad būtu jāizveido paziņojums, ka INDAGO neuzņemas atbildību par izmantoto dzinēju legalitāti, tor tā izvietot labi redzamā vietā Smile līdzīgi kā tas ir forumos par komentāriem un publiskajās lejupielādes vietnēs. Principā, papildināt šo punktu, kas atrodams indago lapā zem sadaļas "Ierobežojumi un vienošanās":

7. Organizators neuzņemas atbildību par Indago publicēto materiālu saturu, grafisko un tehnisko izpildījumu, taču ārkārtas gadījumos patur sev tiesības izslēgt darbu no konkursa, elektroniski informējot par to Dalībnieku;

vai arī papildus izveidot nelielu ētikas kodeksu, kas mudinātu dalībniekus izvēlēties legālu produkciju ;)

tā rezultātā INDAGO nepazaudētu savu skatījumu uz noteiktu jautājumu- galu galā vilks būtu paēdis un kaza dzīva, galvenias, lai visiem skaidri redzama INDAGO nostāja, nevis kā tagad "eh, kas man par daļu, kā katris grib, tā lai dara".


Last edited by WamSall on Wed May 11, 2005 9:17 pm; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Visit poster's website
WamSall



Joined: 23 Nov 2004
Posts: 57
Location: Latvija

PostPosted: Wed May 11, 2005 9:08 pm    Post subject:

vēl jau var izdarīt tā- šogad atstāt kā ir, bet uzvarētājiem dot naudas balvu, ar kuru, ja ir tāda vajadzība, varētu iegādāties uz nākamo konkusu dzini vai arī ko citu. bet arī šim momentam ir viens liels mīnuss- tas varētu veicināt negodīgu paņēmienu lietošanu, lai iegūtu balvu, tomēr, ja balva ir simboliska, tad varbūtība par sava reitinga negodīgu pacelšana krietni samazinās, jo piedalās pārsvarā entuzjasti un sava aroda īsteni patrioti, kas ārpus darba un/vai mācību laika atrod iespēju piedalīties šādā konkursā.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
anggelus



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 383
Location: Rīga (LV)

PostPosted: Wed May 11, 2005 9:35 pm    Post subject:

Piemēram, es nepiedalos balvas dēļ, es piedalos, tikai lai parādītu citiem savu veikumu. Balva ir otrajā vietā, pirmajā vietā ir gandarījums par paša paveikto un it īpaši ja citiem arī patīk.
_________________
No comprendo lo que dice.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2005 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 2 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group