dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Progressive meshes vs static LOD meshes

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Programmēšana
View previous topic :: View next topic  
Author Message
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Mon Feb 09, 2004 2:16 pm    Post subject: Progressive meshes vs static LOD meshes

nez kapee ienaaca praataa shitaada doma. tagad wisur ir progressive meshes ir kaa norm fiicha, bet man taa biki jautaajums ir - wai tas neeed brangi tik ljoti daargos kompiisha sirds tikshkjus. Man taa ienaaca praataa tapeec ka GTA:VC ir wiens no wislabaakajiem dzineejiem tieshi aatrdarbiibas zinjaa(es uz p3-500 ar Geforce2MX normaali griziiju) un tas izmanto 2 LOD meshes objektiem(celtneem, mashiinaam), tad man jaasaak domaat ka tas ir krietni efektiiwaaks panjeemiens. Pats Andre LaMothe sawaa graamataa Tricks of the Windows Game Programming Gurus raxta - precalculate everything u can. Kaadas domas? Naw bijis laika to izmeegjinaat, wienkaarshi man plaanaa ir neliels racing sims(driizaak arkaade driver stilaa, tas ir ar riktiigu saansliidi) un domaaju kaa teraani ziimeet.
Back to top
View user's profile Send e-mail
uuu
Guest





PostPosted: Wed Mar 10, 2004 6:04 pm    Post subject:

interesanti!!!
Back to top
Anonymous
Guest





PostPosted: Thu Mar 11, 2004 11:15 am    Post subject:

piedod par atklaatiibu, lj.cien. uuu, bet rodas iespaids, ka tu galiigi neko no visa shii nesaproti un vnk baarsti tukshas iisas fraaziites nezinu pat kaa peec.
Back to top
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Programmēšana All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group