dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Pahris 1.28 "zeltā"
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Skorpions
Guest





PostPosted: Wed Apr 14, 2004 5:02 pm    Post subject:

Vai ir zinams kad tiks uztaisits sis speles turpinajums. Cerams ka driz jo man baigi iepatikas si spele.
Back to top
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Wed Apr 14, 2004 9:08 pm    Post subject:

Es jau shur tur kaut ko taadu piemineeju, bet Pahris 2.28 iznaak meenesi peec Pahra 1.28. Un tad peec meenesha - Pahris 3.28. Un tad Pahris 4.28. Un tad redzees kaa taalaak.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Eatme



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 83
Location: Ventspils

PostPosted: Fri Apr 16, 2004 10:12 pm    Post subject: nelabi

Ko tum muus, Kamaz, moki? Man ljoti patika speeles pirmaa dalja, bet nu viensm vakaram tik pietika. Varbuut izlaidiisi tuuljus vai iisu pamaaciibu skriptoshanaa tad es censtos kauko uzmo4iit paraleeli (ar grandiozaam atsauceem uz Kamazu Vareno Cool) . Shobriid taapat gaidu kad man kaukaadi modelji tiks pieskjirti, lai vareetu projektu taalaak biidiit, ato veel iisti nav skaidrs kaadi buus pretinieki un kaadu AI vinjiem taisiit.
_________________
Don't argue with a fool. He'll drag You to his own level and beat with experience.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Fri Apr 16, 2004 11:09 pm    Post subject:

Nu vispaar tuulji ir jau uz web-a kopaa ar nelielu sampl-geimu un vecu manuaali. Kaapeec vecu - skriptu valoda nedaudz mainiijaas un slinkums paarrakstiit. Protams, ja buus interese, uzmetiishu iisu paskaidrojumu. Bet tikmeer ikviens var vilkt lejaa Pahris tuuljus no shejienes - http://pahris.gamez.lv/PahrisDzin.rar. Tur ir folderis Demo, iekopeet tajaa gan dzinis.exe, gan Pahris_redaktors.exe gan prieksmetis.exe. palaizhot dzinis.exe mums saakas speele, palaizhot Pahris_redaktoru.exe vajag nospiest uzrakstu "<Ielaadeet>" un izveeleeties failu pirmais.pah . Informaaciju par apieshanos ar Pahris_redaktoru.exe var mekleet tajaapashaa manuaalii (pirmaas divas lapas). Vieniigais, uz ko tajaa manuaalii mest kritisku aci ir valoda. Visas tur aprakstiitaas komandas straadaa arii uz jaunaa dzineeja, tachu ir krietni optimizeetas. Piemeeram, nosaciijumu tagad var eertaak rakstiit kaa ja (...);...+++ nevis ar rindu numuriem kaa mineets manuaalii.
Un ak jaa, neaizmirstiet, ka shie tuulji nebija domaati izlaist shobriid - tie ir ne visai user-friendly kaa vareetu domaat. Arii Hvaloda dotajaa stadijaa veel sleepj sevii paaris bagus. Bet nu ar taadiem es taisu nodaljas Pahrim, taatad izmantot var.

Par izlaishanu - nu jaa, vareetu jau laist arii paareejaas nodaljas uzreiz, bet tomeer jaaveic testings, jaapielabo shis tas, jaaljauj nostaaveeties utt. Bez tam - izlaidiishu pirmaas chetras un tad viss - ne zinjas ne minjas kameer neuzcepshu piekto. Bet taa nebuus labi..nu ok. Tad jau redzees.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Sun Apr 18, 2004 10:05 am    Post subject:

OK, nebija iekljauts *.OCX, tagad ir. Adrese taa pati. Lai redaktors korekti darbotos, turiet to *.ocx failu shamam blakus visu laiku vai arii iemetiet System32 folderii.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Sanitars



Joined: 06 Aug 2003
Posts: 18
Location: Valmiera, Latvija

PostPosted: Sun Apr 18, 2004 1:27 pm    Post subject:

nu, malachi! Mr. Green
prieks, ka tomeer sanaaca pabeigt Smile
_________________
you see that tiny island in this map? that's where people who care live.
Back to top
View user's profile Send e-mail MSN Messenger
Janus



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 7

PostPosted: Wed Apr 21, 2004 11:21 pm    Post subject:

[quote="BHC"]Varu piedāvāt tev savu 2D dzinēju (alfa blendings, surfeishu staipīšana un griešana, partikļu dzinelis, gamma kontrole, inputs, skanja (MP3, MID, WAV)), kā arī varu samontēt kopā nepārāk sarežģītu pathfindingu. Tev atliktu tikai uztaisīt "tikai" karšu redaktoru, AI un grafisko pusi. Pats 2D dzinējs ir taisīts VC++.
Statistikas dati liecina, ka parasti cilvēki, kas prasa pēc dzinējiem un tml lietām parasti nerubī fišku vai arī, labākajā gadījumā, tiem ir nelielas iemaņas programmēšanā. Kļūdos?[/quote]

BHC, vai tu lūgtum nesakontaktētu mani - calavera @ banda.lv? (Nav saistībā ar dzini :)
Back to top
View user's profile
Guest






PostPosted: Fri May 07, 2004 4:54 pm    Post subject:

Cik ilgi apmeram vel jagaida lidz nakamas dalas iznaksanai?
Back to top
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Fri May 07, 2004 5:33 pm    Post subject:

Nu maijs tagad ir...kaut kad maijaa, taatad. Domaajams, ne otrajaa pusee, jo tad jau saakas pirms-eksaamenu laiks.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
BHC
Guest





PostPosted: Sat May 08, 2004 2:12 pm    Post subject:

Janus, erm, sakontaktēt? Saki tepatvien, ko gribi.
Back to top
Janus



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 7

PostPosted: Sat May 08, 2004 9:12 pm    Post subject:

BHC wrote:
Janus, erm, sakontaktēt? Saki tepatvien, ko gribi.

Nē, tomēr tālāko sarunu vēlētos turpināt iekš private.
Īsumā - notiek viens projekts (gamedev), un fonā nesteidzīgi tiek lūkots cilvēks, kas varētu mazliet atslogot centrālo koderi. Konstatējot to, ka tev ir kauč kāda pieredze sakarā gan ar directx, gan ar 2d zem C++ (un tas jau ir KRIETNI virs statistiskā vidējā šī foruma apmeklētāja, lai cik tas nebūtu skumīgi), radās vēlme tevi sakontaktēt un apzināt tavas spējas, ja vien tev ir interese. Zelta kalni solīti netiek, jo projekts ir idejas radītāja privāti sponsorēts pasākums, bet arī par pliku paldies strādāt neviens nepiedāvā ;)
Tā ka, ja ir modusies ziņkāre, kontaktu tu zini - calavera [at] banda.lv.
Back to top
View user's profile
Guest






PostPosted: Fri May 14, 2004 4:58 pm    Post subject:

Kamazs wrote:
Nu maijs tagad ir...kaut kad maijaa, taatad. Domaajams, ne otrajaa pusee, jo tad jau saakas pirms-eksaamenu laiks.

Pavisam driz jau beigsies maija pirma puse.
Back to top
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Fri May 14, 2004 6:09 pm    Post subject:

Juu, zinu, mana vaina. Vajag sanjemties un nopubliceet. Noriikoju testerus, sapakosim, smuki iesainjosim un noliksim uz servera.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Guest






PostPosted: Sat May 15, 2004 1:59 pm    Post subject:

Tas driz bus? Man šausmigi gribas spelet pahri talak.
Back to top
Guest






PostPosted: Sun May 16, 2004 12:37 pm    Post subject:

Pahris 2.28 testesana jau ir beigusies?
Back to top
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group