dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Daži ieteikumi dalībniekiem
Goto page Previous  1, 2
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2007
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kovacs
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 16 Mar 2007
Posts: 51

PostPosted: Mon Jun 11, 2007 5:32 pm    Post subject:

bubu wrote:
kovacs wrote:
taapeec jau bija atruna "neko baigi sleept"... Very Happy


Baiga slēpšana ir viena lieta. Cita lieta ir, ka pēc konkrētās licences tavu kodu/kontentu pilnīgi legāli varēs izmantot citi pēc saviem ieskatiem.

kovacs wrote:
+ kas man liekas vienmeer ir laba lieta ir tureet pilnu visu games assetu kopiju (kods, content, etc) vienuviet, lai vienmeer var pieiet pie datora kursh ir uzlikts no 0, iekopeet to visu un saakt developmentu peec 30min.

Ar ko parasts rar arhīvs zaudē šajā + punktā?


nu par sourceforge man slinkums chekot bija vai nebija tur licenzes, kas nodroshina tavu kodu/content pret taalaaku izmantoshanu, jo imo tas veel ka tas ir open source, nenoziimee ka tam ir jaabuut par velti vai briivi izmantojamam.

Domaaju ka RAR failam nav ne vainas, vieniigi mana ieksheejaa balss saka ka uztureet sho 1u arhiivu up-to-date un veikt datu sinhronizaaciju noteikti praktiski buus lielaaka kjeepa nekaa svn repositoriju, iipashi ja pie projekta straadaas vairaaki cilveeki, kas shaaree resursus (kodu, tekstuuras, modeljus, etc.). Bet tas, protams, ir mans subjektiivais viedoklis un kas ir labs vienam var buut galiigi citiem.
Back to top
View user's profile
kovacs
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 16 Mar 2007
Posts: 51

PostPosted: Mon Jun 11, 2007 5:49 pm    Post subject:

elvman wrote:
Tas nebija uzbrauciens tiem, kas izmanto SVN, vienkaarshi kameer es (un nedomaaju, ka jaunajiem censonaam ir savaadaaka situaacija) netaisu grandiozus projektus, kuriem vajadziiga koda apmainja ar vechiem citaa pasaules malaa, taa tomeer laikam ir lieka laika teereeshana (vajag SVN serveri palaist utt.). Varbuut es kljuudos, nezinu.


imo tu glorificee versiju kontroli un par grandioziem projektiem tas arii ir miits.

Imo versiju kontrole ir noderiiga pat ja rakstiisi kodu viens vai divataa, iipashi ja ir koda daljas kuras var modificeet gan viens, gan otrs. Veel- uzlabota izmainju atsekojamiiba, iespeeja taisiit "zarus", redzeet kursh, kad, ko ir rakstiijis, etc.

Ja, protams, liekas ka tas tev nav vajadziigs, tad iespeejams ka nevajag arii. Bet ja saakas bazars no seerijas "Klau, es shovakar palaboshu animation.cpp, taapeec davaj tu neko vinjam nedari liidz atsuutiishu jauno versiju", tad noteikti ir veerts padomaat... Smile
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Mon Jun 11, 2007 5:55 pm    Post subject:

kovacs wrote:
jo imo tas veel ka tas ir open source, nenoziimee ka tam ir jaabuut par velti vai briivi izmantojamam.


Nezinu nevienu open-source linceni, kura aizliegtu izmantot tālāk tavu sourci (protams, ne jau komerciāliem mērķiem).
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2007 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group