dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

2007. gada dalībnieki
Goto page Previous  1, 2, 3
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2007
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nitr0us



Joined: 27 Jul 2006
Posts: 19

PostPosted: Mon Jun 11, 2007 7:42 am    Post subject:

Ne jau dzinis svarīgs, bet galaprodukts Wink
bubu -> Pieļauju, ka veiksmes gadījumā AC2 tiešām šogad beigās varētu iznākt, bet BRC tiek atlikts vismaz uz kādu laiku, ja ne pavisam, kāpēc?
1. Nezinu, vai tik viegli varētu atrast kādu modelētāju, kas par brīvu uzņemtos tādus apjomus(tb spēles pasaules vai tās daļas izveidi).
2. Uz BRC mūs visvairāk mudināja mūsu pirmais "modelētājs", kurš vēl līdz šai dienai nav pabeidzis nevienu(!) darbu.

Visticamāk, ka AC2 tiks izmantota daļa no Pedāli Grīdā apkārtnes modeļiem, tā kā tas varētu paātrināt tās izstrādi. Bet nu, laiks rādīs kā viss notiksies Wink
_________________
6th Gear Studios
Back to top
View user's profile
Vecis



Joined: 01 Jan 2007
Posts: 144

PostPosted: Mon Jun 11, 2007 1:19 pm    Post subject:

Nitr0us, gribu arī piebilst, ka jūsu auto challange paspēlēju tikai vienu reizi - kāpēc? Tāpēc ka otrjā reizē, kad sāku braukt mani izmeta no spēles (gan pirms, gan pēc win pārinstalācijas), ceru ka tā šogad nebūs Smile Par GS A6 daudz nezinu, bet ir redzams ka tekstūru kvalitāte sux (tāpēc laikam arī mani atbaida šī dzinēja spēles Rolling Eyes )
Back to top
View user's profile Send e-mail
HangmaN



Joined: 08 Jun 2007
Posts: 23

PostPosted: Mon Jun 11, 2007 1:29 pm    Post subject:

Tekstūru problēma, pēc manām domām, pilnīgi noteikti nav saistīta ar dzini.
_________________
"Hercoga" Kalps.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Vecis



Joined: 01 Jan 2007
Posts: 144

PostPosted: Mon Jun 11, 2007 2:33 pm    Post subject:

Iespējams, bet tā ir gandrīz visām (ja ne visām) šī dziņa spēlēm ko esmu spēlējis, varbūt dzinis neatbalsta normālu mappingu Rolling Eyes anyway, nevēls strīdēties, lai viss ir kā ir...
Back to top
View user's profile Send e-mail
Nitr0us



Joined: 27 Jul 2006
Posts: 19

PostPosted: Mon Jun 11, 2007 3:38 pm    Post subject:

Es arī par 80% esmu pārliecināts, ka HangmaN šajā jautājumā taisnība. Un esmu diezgan drošs, ka šī gada spēlē tu varēsi iemēģināt spēkus vairāk kā vienu reizi Smile
_________________
6th Gear Studios
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Mon Jun 11, 2007 4:52 pm    Post subject:

Vecis wrote:
Par GS A6 daudz nezinu, bet ir redzams ka tekstūru kvalitāte sux (tāpēc laikam arī mani atbaida šī dzinēja spēles :roll: )


Tā nav GS A6 vaina. Palasi pat šeit: http://www.conitec.net/english/gstudio/3dgs.htm Tur pat SM3 šeideri tiek supportēti. Vaina jau bija pašos dalībniekos un viņu veidojumos (to es esmu jau uzrakstījis vienā citā topikā) vai nu nezināšanas vai arī nemācēšanas dēļ.
Paskaties skrīnšotiņus: http://www.conitec.net/english/gstudio/gallery.php Domāju tur tev tekstūru kvalitāte nekur nesuxos.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Nitr0us



Joined: 27 Jul 2006
Posts: 19

PostPosted: Mon Jun 11, 2007 5:50 pm    Post subject:

bubu wrote:
Vecis wrote:
Par GS A6 daudz nezinu, bet ir redzams ka tekstūru kvalitāte sux (tāpēc laikam arī mani atbaida šī dzinēja spēles Rolling Eyes )


Tā nav GS A6 vaina.
Vaina jau bija pašos dalībniekos un viņu veidojumos (to es esmu jau uzrakstījis vienā citā topikā) vai nu nezināšanas vai arī nemācēšanas dēļ.

Tieši tā. Visu vizuālo daļu veidoja pats programmētājs, jo modelētāja ta' mums nebija. Šogad tas, par laimi, ir mainījies. Smile
_________________
6th Gear Studios
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Mon Jun 11, 2007 5:56 pm    Post subject:

Nitr0us wrote:
Tieši tā. Visu vizuālo daļu veidoja pats programmētājs, jo modelētāja ta' mums nebija. Šogad tas, par laimi, ir mainījies. :)


Arī modelētājs neglābs spēles slikto grafiku, ja programmētājs to nemācēs pielietot izmantotajā spēles dzinī.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Zuicis



Joined: 19 Jun 2007
Posts: 1

PostPosted: Tue Jun 19, 2007 5:11 pm    Post subject: Re: 2007. gada dalībnieki

HangmaN wrote:
Lāčblēdis wrote:
Skaldi un Valdi:
Quote:
Spēle plašākai apskatei tiks atvērta 15.maijā.

Kāpēc vēl nav?
Un kā veicas citiem dalībniekiem?


Skaldi un Valdi aka SuV programmētājs iekrita kādā peles alā, paķerot līdzi visu sourci, domēnu un SMS sistēmu. Cik zināms, source tika pārdota.

Tagad ar spēcīgāku sastāvu tiek veidots Hercogs. Problēmas ir tikai, vai iekļausies laikā.

Par kopsummā INDAGO, priecē, patiešām, ka ir šogad tik daudz dalībnieki, cerēsim, ka liela daļa izvilks līdz beigām. Un nu, jā, vēl ir lietuvieši.


Sveiks!
Sākšu ar to, ka spēles kodu pārdevis neesmu, ja nezini nerunā! SMS sistēma darbojas. Domēns neaktīvs, jo būs cits. Serveris nopirkts, kastes glabāšanas vieta atrasta. Pašu spēli pabeigt nesanāk laika, maksimums dienā piesēžos uz stundiņu ... Pazudis nekur neesmu .. tepat vien ārdos. Spēle tiks atklāta drīzumā..... neprasiet datumu, tiklīdz pabeigšu padošu ziņu! ! !
----------------
Zuicis
--------------
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2007 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group