dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Nevēlama linkošanās pie citas DLL
Goto page Previous  1, 2
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Programmēšana
View previous topic :: View next topic  
Author Message
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Sun Nov 04, 2007 10:40 pm    Post subject:

bubu wrote:
Vismaz tā es uzskatu.
+1

man pašam smux 2d dzinis saveidojies, vēlāk sākšu uz tā spēli būvēt, dzinim kods labs Very Happy
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Sun Nov 04, 2007 10:50 pm    Post subject:

Tev vienreiz derētu iedot banu uz pāris dienām, par to, ka vienmēr visos topikos ej offtopikā. Jau atkal normālā topikā par DLL failu linkošanu sāc runāt, cik smuku tur spēles dzini esi saprogrammējis un cik labu kodu esi tur saveidojis... Ikkatrs topiks NAV tavs blogs! Tam domāta ir "Tavi projekti" sadaļa. Uztaisi tur topiku un vāries par savu smuko spēles dzini cik vien gribi.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Sun Nov 04, 2007 10:55 pm    Post subject:

Es nerakstu un neatstaaju kaadu rindinju koda kas nestraadaadu pie visiem iespeejamajiem paredzamajiem apstaakljiem. Tas ir pasaprotami. Bet es arii optimizeeju tikai peec profileesanas un izveerteesanas vai izlietotais laiks ir taa veerts. Ja mineetie DLL straadaa un pilnveertiigi pilda savu uzdevumu tad es neredzu iemeslu lai veltiitu vairaak kaa teiksim 2 stundas lai meeginaatu atrast kaadu diivainu uzstaadiijumu, jo rezultaataa labaak nepaliks XD, ja mineetais apstaaklis pie taalaakas projekta izstraades rada kaadas probleemas tad ir veerts papeetiit dziljaak tos uzstaadiijumus un konkretizeet taas vietas kas neiet kopaa ar jauno projekta staavokli.
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Sun Nov 04, 2007 11:01 pm    Post subject:

Cik es sapratu, tad tiem DLL nav vispār jāstrādā, jo no tiem netiek izmantota neviena funkcija.
Back to top
View user's profile Send e-mail
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Sun Nov 04, 2007 11:14 pm    Post subject:

Noviklu DependencyWalker, bet tur redz tikpat cik Notepadā. Notepad rullē kā vienmēr. Precīzāk, neredz nekādu atkarību no World.dll, tikai uz to ko vajag.

Nekur kodā es manuāli nekādus DLL nesaucu.


bubu taisnība par to ka , tā ir pamatīga anomālija un to vajag labot. Master.dll mistiskā kārā cenšas izsaukt World.dll (wtf dll neko par tādu world.dll itkā nezin), kad patiesībā Master.dll ir iekšā viss vajadzīgais. Master.dll ir master serveris.
World.dll cits serveris. Abi ir 2 dažādas aplikācijas.

Pirms bļaušanas par World.dll trūkumu, Masteris izpilda specifisku kodu, kas iespējams ļaus izzīst uz kā paklūp. Bet to pēc tam, kad salikšu lielo alpha Very Happy
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Sun Nov 04, 2007 11:16 pm    Post subject:

bubu wrote:
Tev vienreiz derētu iedot banu uz pāris dienām, par to, ka vienmēr visos topikos ej offtopikā. Jau atkal normālā topikā par DLL failu linkošanu sāc runāt, cik smuku tur spēles dzini esi saprogrammējis un cik labu kodu esi tur saveidojis... Ikkatrs topiks NAV tavs blogs! Tam domāta ir "Tavi projekti" sadaļa. Uztaisi tur topiku un vāries par savu smuko spēles dzini cik vien gribi.

ak vai... es tikai gribēju dot piemēru labam kodam/tam, kā vajadzētu kodēt... nejau tagad stāstīt par savu dzini.. bļin, viss ko es daru, ieslīd s*dā, ohh..
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Sun Nov 04, 2007 11:24 pm    Post subject:

DeRatizators: paņem uzkompilē savu projektu un tad pa visiem failiem (ieskatot .obj un .lib failus) pameklē stringu "world.dll". Ja tas kautkur to atradīs, tad arī varēs domāt tālāk, kāpēc tajā failā iekšā ir tāds strings.
Back to top
View user's profile Send e-mail
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Sun Nov 04, 2007 11:26 pm    Post subject:

bubu wrote:
DeRatizators: paņem uzkompilē savu projektu un tad pa visiem failiem (ieskatot .obj un .lib failus) pameklē stringu "world.dll". Ja tas kautkur to atradīs, tad arī varēs domāt tālāk, kāpēc tajā failā iekšā ir tāds strings.


Jā jau bija tāda doma, bet to citreiz. Pagaidām tauta gaida lielu aplpha testu, bet vēl daudz sīkumu, kas jāizdara Wink
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Sat Dec 08, 2007 1:08 am    Post subject:

Uhhh, es atradu kaa tas notika Smile

Protams linkojoties nemeta kļūdas jo patiesībā nekas netika linkots. Kļūda radās pēc tam, kad dzinim tika pateikts, lai tas lādē vēl citu dll, kas ir salinkota ar world.dll, kad to neatrada vienkārši neielādēja to muduli [kas ir vajadzīgs tikai priekš world.dll un tikai tur tam bija jābūt]

Faktu ka vēl 4. dll tiek lādēts biju pavisam aimirsis Smile arī to, ka tas tika linkots ar world.dll.
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Sat Dec 08, 2007 9:11 am    Post subject:

nu tad salaboji kļūdu..
tagad ir iespēja kautko redzēt no tā*, ko tu tur laboji?

*
Quote:
"D:\Project\voh_132\VoHCode\gui" /I "D:\Project\voh_132\DB\include" /I "D:\Project\voh_132\VoHCode\voh" /I "D:\Project\voh_132\VoHCode\dbtools"...

_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Sat Dec 08, 2007 3:04 pm    Post subject:

Nē.
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Sat Dec 08, 2007 3:20 pm    Post subject:

Mhm.
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Programmēšana All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group