dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

DirectX un Managed (.NET) kods
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Microsoft DirectX
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Sun Nov 25, 2007 12:25 am    Post subject:

snake5 wrote:
...


Teica snjake, kas taisa "3D" platformeri ;)

Vilx - es ceru ka tu esi labs programmeetaajs, bet nu, kamoon, iepaziistoties ar jaunu enviromentu uzreiz paarspiileet... tas neko labu neliecina :S Ceru uz driiziem updeitiem, skriiniem par pirmajaam mahinaacijaam ;D
Back to top
View user's profile
Vilx-



Joined: 10 Nov 2007
Posts: 34

PostPosted: Sun Nov 25, 2007 12:39 am    Post subject:

Ar programmēšanu problēmu nav. Un pārspīlēt arī negribu. Embarassed Bet... gribas tomēr, lai tas pasākums būtu interesants. Tāda jau ir tam visam jēga, ne? Un atgremot vecas idejas, kas visur jau redzētas 100 variācijās man šķiet diezgan truli. Ja es kaut ko taisu, tad gribas, lai tam būtu arī pievienotā vērtība, nevis tikai kārtējais klons, kādu jau ir neskaitāmi daudz.

Oriģinālai idejai nevajag obligāti būt sarežģīti uztaisāmai. Patiesībā, es pat negribu, lai tā būtu sarežģīti uztaisāma - tieši pretēji. Bet tai vajadzētu būt oriģinālai. Ja domā par lielām lietām (pilni FPS, RPG, utml.) tad jau ideju netrūkst, kauču storyline ziņā vien. Bet mazas lietas ir mazliet sarežģītāk... Razz
Back to top
View user's profile
Tenjou



Joined: 22 Nov 2005
Posts: 275

PostPosted: Sun Nov 25, 2007 1:15 am    Post subject:

Labi, kad tas viss ir iesācējam iespējams uztaisīt nezaudējot interesi par projektu.

Personīgi, pēc konsoles un čusikņas, tetra izveidošanas, tā kā man ir pastiprināta interese tieši uz multiplayer(nav svarīgi 2d vai 3d), sāku veidot ar kubu 3d pasaulē + multiplayeru. Bija tīri fun, it īpaši ja ir vēl kas labprātīgi Tev palīdzēs testēt. Un tā vislaik papildinaju ar featurēm ko varētu darīt(čatu, parasts combat, ka pieiet tuvumā un spiežot pogu atņem pretiniekam hp(viss bija server side)).
Vismaz man tas bija diezgan atbilstosi un aizraujoši.

Update: Ahh un iesaku arī pārāk neskriet pēc kautkā super nopietna, ja ko tādu veidosi pieķersi sevi drīz vien veidojot lielako laiku visādus engine, tūļus un ko tik vel nē. Protams tas notiks agri vai vēlu ja nepametīsi, tik iesaku izbaidīt vairāk PaŠaS spēles veidošanu. tagad pašam ir daudz koda šobrīdējam projektam un daudz vietas ir vnk japaraksta un jādomā daudz gudrāk kā rakstīt un jau labu laiku netaisu pašu spēli, bet visādus editorus u.tt.
Jau esmu nolgoties pēc spēļu veidošanas Smile .
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Sun Nov 25, 2007 10:51 am    Post subject:

Storm wrote:
snake5 wrote:
...


Teica snjake, kas taisa "3D" platformeri ;)


Un tu atkal smagi kļūdies!
esi spēlējis PaybackHour?
Animētos cilvēkus ieraudzīji..
un tad teikšu tā: kurš gan cits, ja ne es!
jeb..
Pats pārtaisīju D3D SkinnedMesh samples kodu tā, lai derētu spēlei!
pirmkārt, visi uz katru cilvēciņu attiecināmie mainīgie bija jāieliek animētā .X'a klasē, tāpat jārīkojās ar f-jām
Kad tā klase sakārtota, tad jāuzraksta bija klase, kura glabā visus tos cilvēciņus, tāds kā konteineris, ar dažām funkcijām - create,draw,destroy(updeits un renderēšana tupēja vienā, jo jēgas dalīt nebija)!
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Sun Nov 25, 2007 6:54 pm    Post subject:

Snjake, vinji bija animeeti? Wow, man likaas ka tas ir gljuks Laughing Nu man prieks ka tu speej paareveidod saples ar saviem modeljiem, kaut nedaudz gljujko, bet viss naaks ar laiku Wink Bet tagad jau tu veido platformeri? Rolling Eyes
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Sun Nov 25, 2007 7:22 pm    Post subject:

Storm wrote:
Snjake, vinji bija animeeti? Wow, man likaas ka tas ir gljuks Laughing Nu man prieks ka tu speej paareveidod saples ar saviem modeljiem, kaut nedaudz gljujko, bet viss naaks ar laiku Wink Bet tagad jau tu veido platformeri? Rolling Eyes
vecas ziņas! nekas vairs negļuko, pretinieki nobeidzas pareizi Very Happy
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Fri Dec 07, 2007 4:59 pm    Post subject:

ir kaads progress apmaaciibas procesaa vai arii nodropoji? xD
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Fri Dec 28, 2007 10:57 pm    Post subject:

Turpinot par XNA, kas tika iesākts runāt augstāk pirms snjake ar savu offtopiku piedrazoja topiku, netā uzdūros vienam interesantam bloga ierakstam:
http://amapplease.blogspot.com/2007/12/how-to-embed-xna-based-game-on-webpage.html
Tajā nolinkots codeproject raksts, kurā parādīts kā XNA aplikāciju ieembedot weblapā izmantojot Silverlight 2.0 tehnoloģiju. Lai arī tas viss nav oficiāli supportēts un nākas lietot diezgan tricky metodes, taču iespējas un rezultāts ir visai interesants - lai arī tikai IE, un lai arī tikai Windows platformai..., bet tomēr - 3d akselerēta aplikācija browserī. Potenciāls 3d flash spēļu killeris :) ja vien Microsofts pacentīsies vienkāršot visu to pasākumu instalēšanā un konfigurēšanā.

Raksts šeit: http://www.codeproject.com/KB/game/XNA_And_Beyond.aspx#The%20%22Silverlight%22%20At%20The%20End%20Of%20The%20Tunnel
Back to top
View user's profile Send e-mail
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Sat Dec 29, 2007 4:31 pm    Post subject:

XNA ir killers visur XDD Btw Vieglaak interesantas zinajas ir atrast http://www.ziggyware.com/news.php Razz
Back to top
View user's profile
Vilx-



Joined: 10 Nov 2007
Posts: 34

PostPosted: Sat Dec 29, 2007 8:10 pm    Post subject:

Tikpat labi nevar parastu .NET appletu? Tos arī bez visa Silverlight ir elementāri ielikt lapā.
Back to top
View user's profile
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Sat Dec 29, 2007 11:18 pm    Post subject:

Jaa, kaa tad Laughing tas cilveeks, kas izdomaaja kaa dabuut caur silverlight nezinaaja, n00bs Sad(
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Microsoft DirectX All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Page 5 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group