dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Mans 2D Side Scrool Gaamis
Goto page Previous  1, 2, 3
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Mon Jul 14, 2008 4:53 pm    Post subject:

Liidz jaanjiem man bija paartraukums programeesanai vispaar (un nedeelju peec tam jo "sviniibas turpinaas - 5diennieks etc Very HappyVery Happy) tomeer peec tam-
Sitais projekts ir totaals borrings, so cik nu tur bija pirms 2 meen tik arii ir Laughing man sliknkums laiku teereet (btw rezultaats ir taads pats kaa snake sobriid un forsaaks Razz un source jau nav nekur pazudusi, kaut kad atdrieziisos un kaadu stundinju novelitiisu sitam)... Tomeer tiek veidots (nu jau 2 dienas xD) cits, man pasam interesantaaks un nopietnaaks projekts - Taada kaa rpg areena... Vismaz "i feel challenged" nevis "fak, my hands hurt's of writing this ton of boring code" Kaut arii saakums nemaz nebija tik boorings - kameer uzrakstiiju koliiziju detekciju un responsi. Taalaak jau viss redundant - 2D animaacijas, partiklji, blah blah i don't want to waste my time.

So -
1. neesmu neko rakstiijis lai kkas buutu
2. nevareetu teikt ka nerakstu vispaar jo taisu vienu citu projektu
3. ceru ka atgrieziisos pie sitaa kad redzeesu ka iepalieku no snjagas xD
4. Gaidiet progresu un screenus RPG, jo tur es neizmantoju neko ko kaads vareetu spikot no sii foruma xD

Un visi flameri stfu - read point 3.
_________________
Izraadaas ka dazu dev.gamez.lv lietotaaju absurdaa ignorance meedz eksisteet arii augstaakas paakaapees : http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=411552
Back to top
View user's profile
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Mon Jul 14, 2008 5:08 pm    Post subject:

Veelviens veeja graabslis. Tici man, arii RPG apniks. Saliidzinot kaa sneik straadaa pie sava projekt, taviem vaardiem:
Quote:
btw rezultaats ir taads pats kaa snake sobriid un forsaaks

gruuti noticeet
_________________
long time; /* know C */
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Mon Jul 14, 2008 5:14 pm    Post subject:

Nu man ir pasa rakstiits collision engains, pasaule sastaav no alaam, ielejaam visaadiem dabiskiem un nedabiskiem veidojumiem, nevis tikai no kastiiteem, (reaali to es izdomaaju lai tiktu valjaa no sidescroll lineaaraa gameplaya kas man emm maigi sakot nepatiik) Animaacijas izskatas daudz pievilciigaak kaut arii nav ragdolls, vinjas ir smooth un smukas... Waypointu sisteema, deferred rendering. Vieniigais ir probleemas ar art assetiem Laughing

Un rpg neapniks, tas 1. nebuus vnk rpg, man ir ideja par potenciaalo auditoriju utt ;P
_________________
Izraadaas ka dazu dev.gamez.lv lietotaaju absurdaa ignorance meedz eksisteet arii augstaakas paakaapees : http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=411552
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Mon Jul 14, 2008 5:40 pm    Post subject:

Storm wrote:
Sitais projekts ir totaals borrings

Tad jau iznāk, ka tavas foršās idejas ir totāls borings:
Storm wrote:
Tad nu man ienaaca praataa tikko loti forsa ideja par grafisko novirzienu (im programmer u know xD)


Vairākkārt takš ir jau te pieredzēts: vispirms izliela visu - protu, protu, māku, māku, bet galā čiks vien sanāk. Kur problēma visu izdarīt otrādi? Uztaisīt gatavu un smuku savu "ideju", un tikai tad lielīties, ka redz es māku šitā un tā un jūs visi citi esat nūbi... nevis kā parasti - "man ir kārtējā ideja".
Back to top
View user's profile Send e-mail
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Mon Jul 14, 2008 5:42 pm    Post subject:

Bet, bubu, es tiesaam izvairos no programmera arta, tomer tas ir gruuti no cita viedoklja - tas ir sausmiigs darbs! un riktiigi redundant darbs!
_________________
Izraadaas ka dazu dev.gamez.lv lietotaaju absurdaa ignorance meedz eksisteet arii augstaakas paakaapees : http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=411552
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Tue Jul 15, 2008 12:37 pm    Post subject:

Storm wrote:

3. ceru ka atgrieziisos pie sitaa kad redzeesu ka iepalieku no snjagas xD


tad sāc ātri :lol:

___pārvietots no cita topika___

Storm wrote:
Labaak kaa tev ar tavu shooteri?

nē, kā ar tavu.. kaut gan tiešām tas vēl nav šūteris, no mana skatu punkta tas nav nekas..
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
wingedwolf23
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 148

PostPosted: Wed Jul 16, 2008 4:40 pm    Post subject:

snake5 wrote:

nav nekas..

Vispār jā, es pirms pāris mēnešiem lasīju, ka Storm varot izveidot ko daudz labāku par Snake 2d šūteri, ( Aka BadBoys Remake Laughing) kā arī daudz īsākā laika posmā...
Ir pagājuši vairāk kā divi mēneši, un mēs neredzam NEKO. Diemžēl no tā var spriest, ka Storm ir nekas, kā skaudīgs Melis. Iespējams mani par ko tādu varētu Banot, bet diezvai tas notiks, jo 100% apkārtējo tam varētu piekrist... atrunas... atrunas....
Back to top
View user's profile MSN Messenger
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Wed Jul 16, 2008 5:15 pm    Post subject:

wingedwolf23 wrote:
...


Interesanti kapeec Tevi tik loti uztrauc ko Tu redzi vai neredzi no manis, no taa Tu nekljuusti par labaaku programeetaaju kaads Tu esi - un es nedomaaju ka labaaks par mani, sorry, es esmu redzeejis ko Tu veido un es pats zinu ko es veidoju un es esmu paskritisks veerteetaajs, gribi tici gribi nee, man atskiriibaa no Tevis, tas neuztrauc.
_________________
Izraadaas ka dazu dev.gamez.lv lietotaaju absurdaa ignorance meedz eksisteet arii augstaakas paakaapees : http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=411552
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Wed Jul 16, 2008 5:19 pm    Post subject:

reku tas Bad Boyz Shootout Very Happy
http://host-a.net/snake5/BBS.zip
vecs & bugains & nepabeidzu dēļ neliela zināšanu un liela background tile tekstūru trūkuma.

Storm, sorry, tu viņu nepārspēsi spēļu veidošanā ar savu programmēšanas skillu (par ko es nešaubos, ka tev tāds ir)
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Arrovs



Joined: 10 Mar 2007
Posts: 96
Location: Saldus

PostPosted: Thu Jul 17, 2008 10:58 pm    Post subject:

muhaha! Ha ha! Gandrīz nezinu par ko smejos! Varbūt par to, ka man nav ne jausmas kā to visu saveidot. Visiem jums prasmes ir un labi gabali - ko karojat?
_________________
Arrovs komanda
Back to top
View user's profile Visit poster's website
premium



Joined: 14 Aug 2007
Posts: 24
Location: Eirazija

PostPosted: Fri Jul 18, 2008 8:52 pm    Post subject:

Arrovs wrote:
ko karojat?

tas tāds vecums Rolling Eyes
_________________
Cilvēks ar rofla dzīvi
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group