dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Meklēju spējīgu programmētāju

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Meklēju sadarbību
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Oblivion



Joined: 14 Jul 2008
Posts: 6

PostPosted: Tue Jul 15, 2008 12:05 pm    Post subject: Meklēju spējīgu programmētāju

Meklēju programmētāju(s) 3D spēles projektam. Ļoti ieteicama iepriekšēja pieredze spēļu veidošanā, lai nesasolītu un beigās nebūtu čušš.

Spēles ideja ir izveidot viduslaicīgu lokšaušanas simulatoru. Sākotnēji kā vienu arēnu ar fiziku maksimāli tuvinātu reālajai dzīvei, un, ja projekts gūst atzinību un cilvēku interesi, to varētu paplašināt līdz kam vairāk. Sākotnējā stadijā naudiņas diemžēl piedāvāt nevaru, tik cik procentus izdošanās gadījumā. Spēles projekts nākotnē ir domāts komerciāls, un, ja katrs savu darbiņu padarīs maksimāli savām spējām, tad bez naudiņām projekts nepaliks, jo šāda ideja nav realizēta līdz šim.
Šim projektam varētu vilkt paralēles ar spēli Mount&Blade un fiziku tuvināt Oblivion'am kautvai, tik gribētos vairāk paspēlēties ar materiālu īpašībām, bultu kvalitāti, vēju, bultu smagumu utt. Tiekoties vai runājot ar programmētāju, varētu precizēt šo ideju, jo tehniskās zināšanas man nav tās bagātākās.

Pats esmu pieklājīga līmeņa 3D mākslinieks, līdz ar to visa grafiskā daļa uz maniem pleciem paliek un modeļus varu izveidot tik detalizētus cik pats dzinējs atbalstīs - tur problēmu nav. Ja nav ticēšana tam ko saku, tad var iemest aci forumā cgimages.lv uz šo pašu niku, tur man šādi-tādi darbiņi salikti ir. No programmēšanas saprotu ļoti maz, tāpēc cilvēkam, kas piesakās īstenot koda daļu, vajadzētu labi pārzināt savu lauciņu un tehniskos jautājumus es atstāju viņa ziņā un nejaucos iekšā.

Spēli domāts taisīt uz gatava dzinēja pēc programmētāja ieskatiem:
1. OGRE
2. Irrlicht
3. Crystal Space
4. Panda3D
5. jME
6. Reality Factory
7. The Nebula Device 2
8. Blender Game Engine
9. RealmForge
10. OpenSceneGraph
...

Ja kādi jautājumi, tad droši prasiet man. Var arī sakontaktēt ar mani skaipā zem nika "rendereetaajs".
Nav sīkākais spēles apraksts, kādu varētu vēlēties Embarassed , bet neņēmos fantazēt pirms neesmu aprunājies ar kādu programmētāju, zinu tik par vizuālās daļas sarežģītību un tā pagaidām nebaida, ceru, ka koda daļa nebaidīs arī jūs Smile
Back to top
View user's profile Send e-mail
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Tue Jul 15, 2008 1:38 pm    Post subject:

Izteiksos, ka neredzu nekaadu lielo potenciaalu speelei... Kaa tu esi iedomaajies gameplayu? Man acu prieksaa tikai garlaiciiga kreisaas peles pogas spaidiisana pa meerkjiem, varbuut ieveerojot kaadu veeja pluusmu, bet tad jau labaak speeleeju vistas (taads gan nav nosakums, bet bija kkas vaacisks un saakaas ar M), vismaz galja ir Very Happy
_________________
Izraadaas ka dazu dev.gamez.lv lietotaaju absurdaa ignorance meedz eksisteet arii augstaakas paakaapees : http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=411552
Back to top
View user's profile
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Tue Jul 15, 2008 1:55 pm    Post subject:

sorry par offtopiku Sad man gan pašam savs projekts..

Storm wrote:
Izteiksos, ka neredzu nekaadu lielo potenciaalu speelei...

hm...
to pašu teica par tavu side scrolleri..
viņš jau teica, ka par sīkumiem runās ar programmētāju
btw, Storm, kā tu teici, ka grafisko daļu pats veidot negribi
reku varbūt iespēja Very Happy
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Oblivion



Joined: 14 Jul 2008
Posts: 6

PostPosted: Tue Jul 15, 2008 2:03 pm    Post subject:

Uzskatu ka sākumam nevajag neko krutu apakšā. Ja ir kvalitatīva šaudīšanās, tad nav grūti izdomāt arī šo "fun" faktoru. Piemēram internetā uploadojamu top bordu, kurā vari apskatīt gan statistiku par sevi, gan par citiem. Piemēram izveidot precīzāko šāvēju listi, spēlē paredzēt sacensības pret datoru, noteikti būs inventory pirkšana. Šaušana pa kustīgu mērķi, piemēram manekens, kurš ir tērpts bruņās, un ir tikai dažas zonas, kurās bulta iedursies, jo no pārējām būs bounce off utt. Ļaujies vaļu fantāzijai. Sākumā gan jāsāk ar garlaicīgo fiziku, vispārējo telpu un tādām lietām...
Back to top
View user's profile Send e-mail
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Tue Jul 15, 2008 3:31 pm    Post subject:

par cik popularitaati ieguust kustiibu sensoru kontrolieri & var saakotneeji izstraadaat uz/prieksh taa pasha nintendo wiimote(kas caur bluetooth savienojams ar PC ) tad labi iistenota shaadas speeles ideja vareetu pluukt arii laurus. es pat par kaut ko liidziigu esmu domaajis kaut kad, bet nu arii laika neatliktu uznjemties.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Oblivion



Joined: 14 Jul 2008
Posts: 6

PostPosted: Tue Jul 15, 2008 4:53 pm    Post subject:

Nu... par briivaa laika paarpilniibu jau neviens nesuudzas, bet ja salasaas kaadi 3-4 taadi kam nav daudz briivaa laika, tad jau kkas var sanaakt.
Pasham man ar sava firminja top, projekti jaataisa naudinjaam un veel viens privaatais web projekts, bet juutu ka sho veel varu panjemt.

p.s. Un par speeles realizaaciju nesatraukties - liidz tam laikam man buus firma oficiaala ar softiem, visiem papiiriem, graamatvedi, juristu utt :] Nu labi - peedeejie 2i jau ir. Taa ka principaa vajag tikai gribeetaajus straadaat, kas grib veltiit kaut 5h 3 dienaas
Back to top
View user's profile Send e-mail
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Tue Jul 15, 2008 5:04 pm    Post subject:

Ja platforma ir XNA + C# un es neesmu viens, es apsveru iespeeju. Izmantot teiksim vareesim jebkuru sakariigu C# fizikas dzini.
_________________
Izraadaas ka dazu dev.gamez.lv lietotaaju absurdaa ignorance meedz eksisteet arii augstaakas paakaapees : http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=411552
Back to top
View user's profile
Oblivion



Joined: 14 Jul 2008
Posts: 6

PostPosted: Tue Jul 15, 2008 5:13 pm    Post subject:

Tad varbuut sazinamies pa skaipu taalaak

Mans skaipa vaards - rendereetaajs
Back to top
View user's profile Send e-mail
Oblivion



Joined: 14 Jul 2008
Posts: 6

PostPosted: Tue Jul 15, 2008 10:12 pm    Post subject:

Vēl droši piesakās cilvēki, kas ar programmēšanu ir uz "Tu". Darba pietiks visiem, cerams, ka beigaas atalgojums arī Smile
Back to top
View user's profile Send e-mail
Oblivion



Joined: 14 Jul 2008
Posts: 6

PostPosted: Tue Jul 22, 2008 8:19 pm    Post subject:

Izskatās ka daudz palīdzētāju nav - tikai Storm's kurš, saprotams, ka nevēlas viens pats rauties

Žēl protams... iespējams ka aiz nekā nedarīšanas kādreiz iemetīšu te kādu modelīti, bet nu vairs ne tik aktīvi cik biju domājis... Iespējams kādreiz ko iemetot es pārliecinātu vēl kādu censoni par šīs idejas un manu māksliniecisko potenciālu Smile
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Meklēju sadarbību All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group