dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

floati videokartees
Goto page Previous  1, 2
 
dev.gamez.lv Forum Index -> fleims/offtopics/draza
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Fri Aug 29, 2008 7:38 am    Post subject:

Nesaprotu kas taa par lapeli Very Happy Vispaar jau pilniigs sviests, tas dzeks runaa kaa pilniigs apdauziitais, visu laiku atkaarto "parts are bad" "parts are bad" omg what you gonna do. Interesanti ka nevienaa teiksim guru3D.com vai tomshardware neesmu maniijis nekaadus sitaadus psihus. Very Happy Un kaads sakars vispaar - ja videokarte nojuudzaas - granatija - so what the heck is problem? Laughing
_________________
Izraadaas ka dazu dev.gamez.lv lietotaaju absurdaa ignorance meedz eksisteet arii augstaakas paakaapees : http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=411552
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Fri Aug 29, 2008 10:21 am    Post subject:

Var jau, protams, nepatikt raksta autora stiliņš. Man tikpat labi nepatīk lasīt dažu gamez.lv publicēto rakstu stils. Bet ignorēt sausus faktus.. ir tuvredzīgi. Ja jau pat Dell un HP ir to atzinuši (par to, ka defektīvi ir GPU, nevis viņu laptopi).

Tu nesaproti arī, ka garantija tev neko nepalīdzēs - pretī dabūsi tikpat defektīvu videokarti. Beigsies garantijas temiņš, ko tad? Citos saitos visdrīzāk neko neizlasīsi, jo tie sadarbojas ar nvidia un tā liedz, ko tādu publicēt (Es gan vairakos forumos esmu izlasījis šo pat informāciju). Tajos pat linkos var izlasīt, ka nvidia ļoti cenšas slēpt šo informāciju. Kas ir diezgan dabiski:
Quote:
... we can figure out that the the total cost of a recall, again with NV paying only half, is around (100/8)*$150 million = $1.875 billion. Nvidia only has about $1.6 billion in the bank, so this could put a crimp on the decoration at the company non-denominational winter festivities party that does not endorse or disclaim any particular faith, religion, or point of view.


Edit: ak, jā - klienta problēmas ar garantiju jau ir viena monētas puse. Daudz sliktāk jau ir pašai nvidia, ka tai jāmaina kaudze ar brāķētu preci.


Last edited by bubu on Fri Aug 29, 2008 11:57 am; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send e-mail
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Fri Aug 29, 2008 11:38 am    Post subject:

holy crap..
tas mani atkal bīda par labu ATI videokartēm
nu forumos esmu redzējis daudzus, kuri neapmierināti ar sestās sērijas AGP videokartēm, vispār jau zināms procents manāmu problēmu ir katrai populārai videokartei.. (vēl ir daļa, kas uz lielajiem forumiem nestaigā)
pats uzrāvos uz sūdīgas sestās sērijas AGP videokartes.

Nē nu, tas sviests, ko viņi iekš FAQ rakstīja, aizķēra manu aci jau laiku atpakaļ
viņi saka, ka ja ir errors videokartei, tad tā nav viņu vaina un kāda cita detaļa nestrādā pareizi :D

http://nvidia.custhelp.com/cgi-bin/nvidia.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=22&p_created=1096486168&p_sid=_ykQ3wcj&p_accessibility=0&p_redirect=&p_lva=&p_sp=cF9zcmNoPTEmcF9zb3J0X2J5PSZwX2dyaWRzb3J0PSZwX3Jvd19jbnQ9MSwxJnBfcHJvZHM9MCZwX2NhdHM9MCZwX3B2PSZwX2N2PSZwX3NlYXJjaF90eXBlPWFuc3dlcnMuc2VhcmNoX25sJnBfcGFnZT0xJnBfc2VhcmNoX3RleHQ9aW5maW5pdGUgbG9vcA**&p_li=&p_topview=1
(links strādā tāpat, nekas nebūs jākopē Very Happy)

kāpēc nav kaut kādu videokaršu testa programmu, kuri testē visu, ko videokarte dara, lai zinātu, kāpēc tā nestrādā?

bootā bija raksts par nVidia neveiksmēm
http://www.boot.lv/index.php?pg=202&news_id=6579
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Fri Aug 29, 2008 11:58 am    Post subject:

snake5 wrote:
kāpēc nav kaut kādu videokaršu testa programmu, kuri testē visu, ko videokarte dara, lai zinātu, kāpēc tā nestrādā?

Es ceru, ka tu smejies...
Vai vari nosaukt kaut vienu programmu, kas varētu uzrādīt kaut vienai nestrādājošai datora komonentei kāpēc tā nestrādā?
Back to top
View user's profile Send e-mail
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm    Post subject:

ar RAM testiem var šo to uzzināt, tāpat ar benchmarkiem var stabilitāti patestēt
piemēram PhysX kartei nāca līdzi testētājs.. Laughing
tad varbūt nosauc man vienu datora komponenti, izņemot videokarti un PCI kartes, bez kuras datoru vispār varēs ieslēgt?
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Fri Aug 29, 2008 12:55 pm    Post subject:

snake5 wrote:
ar RAM testiem var šo to uzzināt, tāpat ar benchmarkiem var stabilitāti patestēt

nestrādājošai!! datora komonentei. Pats tak runāji par nestrādājošu videokarti.

Ja atmiņa nestrādā, tad nekādi benchmarki nepalīdzēs.

Quote:
tad varbūt nosauc man vienu datora komponenti, izņemot videokarti un PCI kartes, bez kuras datoru vispār varēs ieslēgt?

Floppy disk drive.
Back to top
View user's profile Send e-mail
snake5
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 27 Jun 2007
Posts: 2590

PostPosted: Fri Aug 29, 2008 1:04 pm    Post subject:

ā nu ja, tām defektu pat testēt nevajag

btw, nu jā, kļūdījos ar vārdu izvēli Very Happy
man gļukaini strādājoša ir apmēram tas pats, kas nestrādājoša Very Happy
_________________
"There are two choices here: "looks good" and "realism"." -- Paul Nettle
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> fleims/offtopics/draza All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group