dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

"Laachausis" vai "Laachpleesis", PartII
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Pārējās radošuma izpausmes
View previous topic :: View next topic  

Taisam ko?
"Spriidiiti" (skat.Ice postu)?
0%
 0%  [ 0 ]
"Laachausi"
85%
 85%  [ 6 ]
"Laachpleesi"
14%
 14%  [ 1 ]
Kauch ko citu.
0%
 0%  [ 0 ]
Total Votes : 7

Author Message
BUGa



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 63

PostPosted: Tue Jan 21, 2003 1:28 am    Post subject: Re: Noapaljojamies, ok?

Ice wrote:
Taču filmiņas/datoranimācijas manuprāt būtu jātaisa beigās, kad būs skaidrs spēles saturs un raksturs.

Pilniigi piekritu... nesaki hop kaameer neesi ticis paari zhogam... Wink
Back to top
View user's profile Send e-mail
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Tue Jan 21, 2003 10:13 am    Post subject:

Labriit.
Arii es esmu beidzot pamodies...

Nu re gatavs, par speeli viss ir skaidrs, jaacep tik augshaa Razz
Par filminjaam, aizmirstiet realistiskaas filmas, tas izskatiisies labi tikai, ja buus taada pati vide kaa speelee (Briivdabas muzejs?) kaadu laiku atpakalj pats njeemos ar amatiervideo, tas ir ljoti gruuts darbs un kaut arii katrs mees esam aktieris dveeselee, lai to paraadiitu filmaa ir ljoti gruuti...
Bet animaacijas, es arii vareetu cept, ja vien taas ir 3D (plaknee ziimeet es nemaaku, veel jo vairaak animeet)

Mans rezumee:

Esmu par Lāčplēsi un pēc iespējas vairāk pieturēties pie eposa [questiem] un ietureet veesturisku vidi (paldies Ice, forshas bildes)

Jaataisa RPG izometriska speele. (mana pieziime par istabveida - varonis paariet no vienas statiskas istabas uz otru, viegli realizeejam, bet jau krietni novecojusi), kaut gan taa vareetu buut kljuuda uz ko viss arii aplauziisies....

Pasaule... par to veel ir jaapadomaa, programeetaaja viedoklis parasti atskjiras no speelju skripteetaaja un maakslinieka viedoklja )), bet neizsleedzu, ka karti vareetu padariit gandriiz neierobezhotu... tas gan buutu vairaak piemeerots kosmiskiem questiem...

Par engini joprojaam pieturos pie domas, ka jaataisa peec iespeejas mazaaks (nedomaat par attiistiibas iespeejaam), pie viskija glaazes varu pamatot savu viedokli, bet noteikti jaataisa redaktors, it sevishkji, ja karte buus tuvu neierobezhotai un questi buus bezmaz pashgjenereejoshi Surprised
[/list]
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
BUGa



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 63

PostPosted: Tue Jan 21, 2003 11:33 am    Post subject:

ra001 wrote:
Bet animaacijas, es arii vareetu cept, ja vien taas ir 3D (plaknee ziimeet es nemaaku, veel jo vairaak animeet)

He he... nu bljin 3D -> 2D elementaari takshto buus kaareiz... 2D -> 3D stipri gruutaak sanaaks

ra001 wrote:
Esmu par Lāčplēsi un pēc iespējas vairāk pieturēties pie eposa [questiem] un ietureet veesturisku vidi (paldies Ice, forshas bildes)
...

...
it sevishkji, ja karte buus tuvu neierobezhotai un questi buus bezmaz pashgjenereejoshi

ar to eposu ir taa... ja stingri pieturaas pie eposa kvestiem nobeigums ir viens... savukaart ar pashgjenereeshanos: iespeejams, ka to var norealizeet ar standarta kvestiem, kuriem mainaas kautkaadi parametri uz randomu... vajadzees padomaat

ra001 wrote:
mana pieziime par istabveida - varonis paariet no vienas statiskas istabas uz otru, viegli realizeejam, bet jau krietni novecojusi

Nja darba buutu stipri mazaak... bet...


ra001 wrote:
Par engini joprojaam pieturos pie domas, ka jaataisa peec iespeejas mazaaks (nedomaat par attiistiibas iespeejaam)

Iespeejams ka tev taisniiba...
Back to top
View user's profile Send e-mail
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Tue Jan 21, 2003 12:10 pm    Post subject:

Nu varbuut ne tik stingri, bet noteikti iekljaut visus (gandriiz) standarta Pumpura questus, un protams likt klaat saveejos, ja beigaas izliksies par maz, me gan atceraas, ka piedziivojumu Lāčplēsim bija diezgan daudz, bet nobeigumu... starp citu Rainim bija teksts -
un ar reizi naaks taa diena - Laacpleesis viens pats savu naidnieku Daugavaa gruudiis [sorry no galvas preciizi neatceros]
taa ka labs nobeigums Lāčplēsis II tapšanai Laughing
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
archix



Joined: 21 Jan 2003
Posts: 15
Location: Ogres pilseta :)

PostPosted: Tue Jan 21, 2003 3:42 pm    Post subject: I want to help ;)

tjipa neesmu nekaads lielais programmeetaajs .. driizaak pat tikai iesaaceejs tachu labpraat paliidzeetu jums shiis speeles istraadee. esmu liels patriots un galu galaa jaadod ieguldiijums latvju speelsju attiistee. Maacos aatri taa kaa ... pamaaciet mani bik un es jums kaposhu ilgi Wink[/b]
_________________
mmmm ... gribu taas sasodiitaas remote race cars !!! and kaadu latvian game
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Tue Jan 21, 2003 4:14 pm    Post subject: >>par ko

IMHO eposs ir galiigi jaaatmet. Nju tad mums sanaak lineaars diablo vai kvests. Tikliidz gribeesim kaut nedaudz varieet sizhetu, tas buus baigi slikti - galu galaa, "Lacchpleesis" ir jau fikseets varonis, ar savu dziivesstaastu. IMHO jaanjem iedomaats personaazhs (ar koda nosakumu Laachausis), kas dziivoja "Livonijaa" (ap Lielvaardi) ap 13.gs 30-60.gadiem, pieredzeeja pats Laachpleesha kauju. Tas ir laiks, kad vaaci veel nav nostiprinaajushies "Livonijaa" un veel ir iespeeja apvienot latvju ciltis (kas, imho, nebuutu slikts major quest[/b]). Neesmu par domu, ka ir jaaveido kaada lit.darba vai veestures atspoguljojums, esmu par to, ka [i]starting point speelei ir veesturiski pamatots, vide autentiska, bet paareejo nosakaam mees pashi, ar nelineaarismu. Vai pasaule jaataisa liela - to noteiks skripteetaaju daudzums, engine lietoshanas eertums un entuziasms, tas ir sekundaars jautaajums vaardus sakot. No saakuma dodiet pilnveertiigu dzineeju un tad runaasim par lielumu.
Filminja: hmz. IMHO gaumiigaak vienmeer izskatiisies dzivs cilveeks kaa datoranimacija. Bez tam, es apzinjoju fantasy biedriibas cilveekus, vinji kaa reiz grasiijaas uznjemt sho to video un vinji shais lietaas ir nedaudz tomeer pieredzeejushi - veestures klubs vien ar savaam zobencinjaam. Domaaju, ka to ir veerts apsveert.
Veel pluss ne-veesturiskam galvenajam varonim ir skripteetaaju ne-saistiitaa srokas un rezultaataa - iists, piedziivojumiem bagaats piedziivojums viduslaiku pasaulee. Duh. Es pats "Laachpleesi" gan diez vai speeleetu intererses peec - garlaiciigi, ja viss jau zinaams.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Eatme



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 83
Location: Ventspils

PostPosted: Tue Jan 21, 2003 4:24 pm    Post subject:

vo shitaa ir pilniiga taisniiba!!!
Nost ar lineaarismu!!
bet nu juus vechi ar to filminju par daudz shobriid aizraujaties. Driizaak buutu par speeli padomaajushi un sizhetu uzskiceejushi. Ato veel iisti nezin ko taisiis, bet jau domaa kaa intro uzmonteet.
_________________
Don't argue with a fool. He'll drag You to his own level and beat with experience.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Tue Jan 21, 2003 5:20 pm    Post subject: >>filminja&stuff

Par to filminju es viens te gaudoju un paareejiem vnk kaut kas jaapasaka pieklaajiibas peec.
>>ra001, BUGa, (archix)
Piedaavaaju dariijumu - juus man

  • speeles dzineeju
  • user-friendly redaktoru ar skriptu atblastu
  • meenesi (+/-) laika

un es jums dodu pretim Vidzemi, ok? Tikai tad dzineeju luudzu vajag

  1. ar jau iestraadaatiem objektiem/spraitiem;
  2. ar skriptu valodu (piedaavaaju apluukot manas Hvalodas manuaali - imho princips nebuut nav zemee metams, jo ljauj implementeet pat vishaardkoraakos kvestus);
  3. lielu un garu, ar iekljautiem skriptiem dialogu veidoshanu, atkal jau man jaaatsaucas uz savu Pahri , bet tur, imho, dialogu veidoshanas mashiina bija ljoti sapraatiga un eerta;
  4. pagaidaam viss, bet buus veel;

Tad jums buus Vidzeme no manas puses kaa likts. Ar nelineritaati manaa izpratnee. Ja jums shis dariijums liekas apmierinoshs...tad labi. Paareejo apspriediisim peec tam, kad kaut kas jau buus. Piedaavaaju uzcept negatavu, bet funkcioneejoshu Livoniju(tas ir - no manis Vidzeme shai gadiijumaa ar visaadiem nesvariigiem kvestiem) un tikai tad tur iestraadaat major quest.

No pieredzes zinu, ka, ja tagad tuudalj nesaaksim ko dariit, tas viss taa arii paliks ideju liimeniii. Varu dereet, ka mees kljuudiismies un kaut ko salaidiisim deeli, dizainu sachakareesim, bet...mums jau buus tad ko labot a tagad mees zila gaisa pilis celjam, taapat ideja nekad nebuus perfekta, liidz taa nekljus taustaama. Ja griba reaali pasaakumu get going saaciet ar svariigaako - dzineeju+redaktoru, uzlabvot paspeesim vienmeer - iesaakt vairs var neizdoties. GO!
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
BUGa



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 63

PostPosted: Tue Jan 21, 2003 6:37 pm    Post subject:

Taatad ar shito es saprotu, ka jautaajums ko? ir apstiprinaats = "Lāčausis"?

Pirms nosleegt kaadus dariijumus gribeetos veel noskaidrot daudzas lietas sakaraa ar engine/editoru/scriptiem u.c. tehniskajaam lietaam... bet pirms tam es iechekoshu Hvalodas manuaali... Wink
Back to top
View user's profile Send e-mail
archix



Joined: 21 Jan 2003
Posts: 15
Location: Ogres pilseta :)

PostPosted: Tue Jan 21, 2003 6:43 pm    Post subject: mmmm

man iisteniibaa interesee kaadaa valodaa juus domaajat to visu veidot...
Delphi ? C++ ? VB ?
_________________
mmmm ... gribu taas sasodiitaas remote race cars !!! and kaadu latvian game
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
BUGa



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 63

PostPosted: Tue Jan 21, 2003 6:50 pm    Post subject:

Lasaamies jau it kaa ieksh Delphi un DelphiX... ir kaadi labaaki ieteikumi?
Back to top
View user's profile Send e-mail
archix



Joined: 21 Jan 2003
Posts: 15
Location: Ogres pilseta :)

PostPosted: Tue Jan 21, 2003 6:53 pm    Post subject:

iebildumu nav. Delphi ir speeciiga un vienkaarsha valoda. tad lai ir uz delphi. ....
_________________
mmmm ... gribu taas sasodiitaas remote race cars !!! and kaadu latvian game
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
BUGa



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 63

PostPosted: Tue Jan 21, 2003 6:57 pm    Post subject:

archix tu arii programme? ja jaa tad kaadaas valodaas? Delphi, C++?
Back to top
View user's profile Send e-mail
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Tue Jan 21, 2003 7:04 pm    Post subject: >>ne pa prog.valodaam

Jaa, BUGa - tjip, velk uz Laachausi. Vismaz es esmu gatavs uzcept tur kaadu "vidzemiiti". (un jaa, tas nopietni, es apzinos darba apjomus, jo ar skripteeshanaam nosaciita pieredze ira gan) Veel, ja veelies, varu piedaavaat variantu - kosmiskais kugjis ciesh avaariju uz vientulja asteroiida, kur, kaa izraadaas ir kaadreiz bijusi citplaneetieshu baaze. Vinjiem izdodas nodibinaat sakarus, tachu pimraa ierodas Marsa mafija, jo citplanetieshu kultuuras priekshemti ir lielaa veertiibaa melnajaa tirguu.Kaa parasti, ir tikai viens cilveeks, kas dodas ciiniities ar shiim probleemaam, jo vienmeer ir sapnjojis kljuut par saules sisteemas policijas virsnieku, bet kljuvis par kosmosa kugja pilotu (avareejushaa kugja 2.pilots vaardsakot). Tad nu saakas piedziivojumi 2130.gada Saules sisteemas Asteroiidu joslaa, kur vinju vajaa mafija, bet vinjsh vajaa mafiju - vaacot pieraadiijumus. Tur buutu taads sizhetisks adventure ar RPG pasauli. Tachu tur nu gan es neuznjemtos filmeet intro. Ja vajag koncepljus, saki. Ja neder shitas, var veel...
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
BUGa



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 63

PostPosted: Tue Jan 21, 2003 7:11 pm    Post subject:

Taa Hvalodu es iepeetiiju... ar to vien buutu gruuti apieties...

taatad taa piedaavaajums sekojosh:
1) cepam engini augshaa liidz liimenim, kad var atteelot mapu un primitiivaakos objectus, bez AI t.b. kokus, akmenjus u.c. hren vinj zina, ko nu un protams respektiivi speej ielaadeet sho visu pasaakumu no faila/failiem
2) paraleeli taisaam editoru liidz taadam pasham liimenim respektiivi, kas speej taisiit karti + izveidot/izvietot objectus un respektiivi saglabaat to visu failaa/failos
3) tad, kad tas viss gatvs taisaam naakosho liimeni ar advenceetaakiem objectiem u.t.t. u.t.t.

komentaari? ieteicams arii no programmeeshanas viedoklja (cik korekts shaads piegaajiens buutu)
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Pārējās radošuma izpausmes All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 3 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group