dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Direct3D vs. OpenGL
Goto page Previous  1, 2
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Microsoft DirectX
View previous topic :: View next topic  

Direc3D vs. OpenGL
OpenGL! OpenGL! OpenGL!
45%
 45%  [ 5 ]
Hmm, mani laikam pakjer Direct3D
54%
 54%  [ 6 ]
Total Votes : 11

Author Message
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Thu Feb 17, 2005 9:59 am    Post subject:

Cross-platform nav jeegas? Nu veciit... Tas tev varbūt būs neliels pārsteigums, bet daudzas shareware spēles vispirms tiek izlaistas Mac versijā un lielākā daļa ienākumu tām nāk no Mac-istiem, jo šo cilvēku nav tik maz, bet spēļu gan viņiem ir maz un viņi arī reāli pērk shareware geimus. Līdz ar to tas arī ir OGL galvenais pluss manās acīs. Plus, lielāka brīvība cross-platform jomā nozīmē arī, ka man nav jāuztraucas īpaši par directX bibliotēku, kas mainās tik bieži un kur jāseko līdzi visu laiku, plus, i to nevar saprast, kāpēc iet, kāpēc piepeši neiet kaut kas. OGLā toties kods brīvi kompilējas kā uz Windows tā LINUX (Mac neesmu mēģinājis un citus, bet domāju, ka tur arī ir maz problēmu).

Te gan jāpiebilst, ka būtisks mīnuss OGLam tieši šobrīd ir kaut kādas problēmas ar ATI kartēm, kas pēdējā laikā vajā šo karšu īpašniekus.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Thu Feb 17, 2005 12:12 pm    Post subject:

Kamazs wrote:
Te gan jāpiebilst, ka būtisks mīnuss OGLam tieši šobrīd ir kaut kādas problēmas ar ATI kartēm, kas pēdējā laikā vajā šo karšu īpašniekus.
Manuprāt tās nav karšu vaina(s), bet draiveru vaina.
Back to top
View user's profile Send e-mail
progmars
Guest





PostPosted: Wed May 25, 2005 12:01 pm    Post subject:

var jau kaadu 3D dzini panjemt, piemeeram OGRE, un buus vienalga, vai DX vai OGL.
bet es ar DX kaa saaku, taa nezinu, vai kjerties pie OGL vai nee...
Back to top
estetique



Joined: 02 Oct 2008
Posts: 20
Location: Riga

PostPosted: Sat Oct 04, 2008 4:36 pm    Post subject:

Tad galu galā - kurš ir labāks tīri no tehniskā viedokļa ?
Pašlaik esmu ticis galā ar C++, un ir pienācis brīdis izvēlēties .. taču nekas nesanāk, jo nevaru saprast, kuru no šiem diviem būtu labāk realizēt praksē !
Varbūt ir kādi ieteikumi ?
_________________
Pirms keries pie programmeshanas - noperc rezerves smadzenu paari .. noderees Very Happy
Back to top
View user's profile
Storm



Joined: 11 Apr 2006
Posts: 742

PostPosted: Sat Oct 04, 2008 4:40 pm    Post subject:

Esi ticis galaa ar c++ ? Tas skan loti apsaubaami Very Happy Sobriid laikam visdrosaakais ir nemt DirectX - stabili un muusdieniigi. OGL peedeejaa laikaa baigi saak iepalikt dazaas vietaas...
_________________
Izraadaas ka dazu dev.gamez.lv lietotaaju absurdaa ignorance meedz eksisteet arii augstaakas paakaapees : http://www.gamedev.net/community/forums/topic.asp?topic_id=411552
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Sat Oct 04, 2008 4:48 pm    Post subject:

estetique wrote:
Tad galu galā - kurš ir labāks tīri no tehniskā viedokļa ?

Izlasi vēlreiz iepriekšējā lapā "dev" postiņus. Tur viņš ir atbildējis uz šo jautājumu.
Back to top
View user's profile Send e-mail
estetique



Joined: 02 Oct 2008
Posts: 20
Location: Riga

PostPosted: Sat Oct 04, 2008 4:52 pm    Post subject:

Storm wrote:
Esi ticis galaa ar c++ ? Tas skan loti apsaubaami Very Happy Sobriid laikam visdrosaakais ir nemt DirectX - stabili un muusdieniigi. OGL peedeejaa laikaa baigi saak iepalikt dazaas vietaas...

Nu, tas atkarīgs no tā - ko tu ar to saproti ! Es ar to biju domājis tikai to, ka esmu iemācījies un praksē varu pielietot man nepieciešamās lietas .. klases, funkcijas, utt. ! Protams - zināt visu nav iespējams, tādēļ .. šo jautājumu varam izslēgt no dienas kārtības Cool

bubu wrote:
estetique wrote:
Tad galu galā - kurš ir labāks tīri no tehniskā viedokļa ?

Izlasi vēlreiz iepriekšējā lapā "dev" postiņus. Tur viņš ir atbildējis uz šo jautājumu.

Pacentīšos atrast to mistisko "iepriekšējo lapu" Very Happy Paldies par norādi !
_________________
Pirms keries pie programmeshanas - noperc rezerves smadzenu paari .. noderees Very Happy
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Microsoft DirectX All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group