dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Nokia

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Pļāpātuve
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kkeemmss



Joined: 04 Jan 2007
Posts: 232
Location: Riga

PostPosted: Fri Jul 31, 2009 12:12 pm    Post subject: Nokia

Atkal es ar savām idejām.
Darbā daudz laiku pavadu sezot un spaidot telefonu, te radas ideja vai nav kada programa kas lautu telefona kautko pakodet?

Ja zinu ka kodet varu ari tagad, tikai nokompilet to ko piezimes ierakstu bus drusku grutak.
Back to top
View user's profile
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Fri Jul 31, 2009 12:43 pm    Post subject:

Atkarībā no telefona.

Dažādu ražotāju telefoniem ar Java atbalstu varēja uzkodēt visādas aplikācijas (spēles) izmantojot Java2ME komplektu (ieraksti gūglē un dabūsi visu, ko vajag). Un tur viena un tā pati programma strādāja gan uz Siemens M55, gan C45 gan citu marku dažādiem modeļiem. Tjipa, ka tikai J2ME un/vai MIDP 1.0/2.0 (sava veida "DirectX telefonā") atbalsts.

Nokiām, ja nemaldos, ir Symbian operētājsistēma, kur ir tas viss savādāk -- neesmu pētījis kā, bet noteikti kādi tūļi etc..

Savukārt iPhonam - jaunajam modes kliedzienam - atkal ir savs individuāls API un tūlkits, ko var dabūt no Apple. Tiesa tur, šķiet, pilnai laimei vajag Mac'u tomēr vai vismaz Virtuālo Mašīnu (VMWare piemēram).
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Fri Jul 31, 2009 2:25 pm    Post subject:

Symbiāņiem arī der Java (j2me). Bet ir arī savs C++ API. Kuru izmantot var arī, piemēram, no Pythona.
Back to top
View user's profile Send e-mail
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Wed Aug 05, 2009 12:03 pm    Post subject:

Es bakstu kaut ko J2ME un MIDP 2.0 Šiem mērķiem izmantoju Netbeans. Viņam iekšā ir smuks telefona emulātors, ir arī gamemakeris mobilajiem tālruņiem, bet neesmu mēģinājis to izmantot, kaut gan video tutoriālis liekas simpātisks.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Vecis



Joined: 01 Jan 2007
Posts: 144

PostPosted: Thu Aug 06, 2009 2:26 pm    Post subject:

bubu wrote:
Symbiāņiem arī der Java (j2me). Bet ir arī savs C++ API. Kuru izmantot var arī, piemēram, no Pythona.

Java uz konkrēti Symbian trubām ir diezgan lēns, pats gan neesmu mēģinājs ko veidot, bet skatos ka ļoti liela daļa spēļu iet ar diezgan zemu FPS, ne visas, bet daudzas, it īpaši 3D spēles, reti kura iet normāli, lai arī cik dzirdēts uz SE ir citādāk.

C++ arī var mēģināt, neesmu to darījis..
Python's ir diezgan viegls, ir arī OpenGL ES un viss kas cits, kā arī pietiekami daudz modules un code examples. Wink
Back to top
View user's profile Send e-mail
kkeemmss



Joined: 04 Jan 2007
Posts: 232
Location: Riga

PostPosted: Sat Aug 08, 2009 10:32 am    Post subject:

Man jau iepatikās ideja, game makers mobīlajiem tālruņiem, kādā brīdī būs japarok tajā virzienā.

Pirmā ideja bij nevis mājā sēžot taisīt spēli priekš telefona, bet darbā sēžot darboties tikai ar telefonu, bet nu jau esmu nonācis pie slēdziena ka vaig mazo portatīvo, un tad jau varu atgriesties pie programām ko lietoju mājās.
Back to top
View user's profile
Vecis



Joined: 01 Jan 2007
Posts: 144

PostPosted: Sat Aug 08, 2009 2:34 pm    Post subject:

Tieši to tu vari izdarīt ar Python, lielu daļu koda es uzrakstu uz paša telefona, pietiek ar Python interpreter + script shell + X-Plore vai kas cits kas rediģē teksta failus.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Pļāpātuve All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group