dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Problemaas, probleemas, probleemas....

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2004
View previous topic :: View next topic  
Author Message
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Tue Sep 28, 2004 6:38 pm    Post subject: Problemaas, probleemas, probleemas....

Sveiki,

shitas taakaa buutu vairaak jautaajums indago organizatoriem (lasi: Hobitam), bet, buutu interesanti dzirdeet arii paareejo daliibnieku/skatiitaaju viedokljus.

Nu tad lieta taada - (kaa jau noteikti zinaat no manas diikshanas vislaik) ir probleemas ar maaksliniecisko speeles dalju, konkreetaak ar iekljaushanos terminjos. Pa visurieni Latvijaa(nu labi, tikai dev.gamez.lv, cg.image.lv un gamez.lv) esmu meeginajis luugt paliidziibu ar monstru modeljiem/animaacijaam. Bet neviens neatsaucaas Sad Un izskataas, ka sekos hroniska neiekljaushanaas terminjaa ar loti izteiktiem sindromiem - maz monstru veidu, mazaak liimenju, mazaak faunas uz salaam utt.

Es saprotu, ka taa padariishana saucaas "Latvian game development contest", bet vai es driiksteetu mekleet paliidziibu arii aarpus muusu mazaas parlamentaaraas republikas robezaam, prieksh taadas lietas kaa "additional models", lai noveerstu nepilniigas speeles nodoshanu?

Tad nu es te gribeetu dzirdeet oficiaalo organizatoru nostaaju, kaa arii vienkaarshu garaamgaajeeju domas par to, vai tas buutu pienjemami, vai es par taadu lietu buutu pelniijis tikt saukts sliktos vaardos?

P.S. Varbuut varat ieteikt kadu vietu, kur veel vareetu mekleet paliidziibu Latvijaa? Kur apgrozaas taadi ljauzji, kas nekad neienaak dev.gamez un cg.image ?
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Tue Sep 28, 2004 7:25 pm    Post subject: Re: Problemaas, probleemas, probleemas....

Ideaalaa variantaa jau protams ka visam buutu jaabuut izstraadaatam lv., bet no otras pusses neviens jau nevar tev aizliegt mekleet paliidziibu citur. Un ja tu to tik skalji nedeklameetu, iespeejams par to arii neviens neuuzinaatu. Taa ka ja paareejie daliibnieki necel pretenzijas tad drosi vari to dariit.

btw. Kas vinjiem tur cg.imagaa par probleemu, vai tieshaam neviens nepieteicaas? Es ar lielaako prieku buutu iesaistiijies ja nebuutu uzsaacis savu garadarbu...diivaini..
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Tue Sep 28, 2004 7:50 pm    Post subject:

Nu tad jauki, jaapagaida citu viedoklis taatad! Biju jau gaidiijis negatiivu atbildi Smile Un manupraat labaak sklaji deklameet un sanjemt shaadu atbildi, nevis peec tam klausiities paarmetumos par klusu un nodeviigu smauksanaas meeginaajumu ;)

Kas cg.image par probleemu? Nezinu, tieshaam nezinu, laikam visi ar kaut ko aiznjemti... Viens cilveeks gan tur pieteicaas statisko modelju taisiishanai, dazus uztaisiija, bet nu jau 2-3 nedeeljas neesmu ar vinju vareejis sakontatkeet - emails itkaa neeksisteejot, kad suutu veestuli.
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Wed Sep 29, 2004 3:19 pm    Post subject:

Ja ASV vai Vaacijas developeris(firma) noliigst cilveekus no citaam valstiim, bet visu organizee/izplata/izstraadaa[+/-] pats neviens nebaksta ar pirkstu. Tieshi otraadi, ja Tavaa projektaa [tas tak ir Tavs projekts nevis tu kodee citam projektam] iesaistaas internacionaali speeki, tas tikai noraada, ka projekts ir tik sakariigs, ka saista arii civleekus aarpus Latvijas, attieciigi, iespeejams, aarpus Latvijas tie buus ieintereseeti arii to speeleet. Un, ja nemaldos, tas bija viens no defaultajiem Indago meerkjiem - radiit konkureetspeejiigu [tas ir konkureetspeejiigs projekts, ja speejiigs piesaistiit aarzemju papildspeekus] latviešu[Latvijas] game dev projektu. Vo.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Dekis
Guest





PostPosted: Fri Oct 01, 2004 10:59 am    Post subject:

es arii neredzu nekaadus shkjeershljus, kaapeec nevareetu izmantot paliidziibu no citaam valstiim, galu galaa speeles iniciators un veidotaajs paliksi tu. Arii noteikumos nav rakstiits, ka nedriikst izmantot paliidziibu aarpus Latvijas robezheem, taa kaa, manupraat, droshi vari mekleet papildspeekus aarpus mazaas Latvijas :)

runaajos par CG. image, iespeejams, ka tur vairums straadaa un briivo laiku velta saviem projektiem vai atpuushaas, es arii labpraat paliidzeetu, bet man nav briiva laika, jo darbs un studijas panjem visu manu energjiju.
Back to top
Eatme



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 83
Location: Ventspils

PostPosted: Fri Oct 01, 2004 9:55 pm    Post subject:

Turpmākais teksts ne uz vienu neattiecas personīgi!!!!!!

Ja visi modelji ir "no ārzemēm", tad kā iespējams vērtēt latviešu projektu no grafikas viedokļa. Tikai manas domas, bet nu indago tomēr vajadzētu būt latviešu taisītām spēlēm.

Papildus modeļi būtu no manas puses pieņemami, bet uzskatu, ka vismaz vienam līmenim jābūt tikai ar pašmāju resursiem, ar norādi uz to kurš tas ir.

Bet tā kā vērtēšana tik un tā būs subjektīva un pats nepretendēju neuzko, varat mani ignorēt.
_________________
Don't argue with a fool. He'll drag You to his own level and beat with experience.
Back to top
View user's profile Send e-mail
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Sat Oct 02, 2004 10:07 am    Post subject:

Jaa, Eatme, es tieshaam saprotu tavu viedokli, jo pats domaaju tieshi taapat. Bet lieta taada, ka man jau ir visi ierochu, lielaaka dalja scenery un lielaakaa dalja itemu modelju, kas visi tasiiti tepat Latvijaa, atlikushi bija tieshi monstri, kurus pashiem buutu gruuti iespeet atlikushajaa meenesii, un par cik no Latvijas maaksliniekiem neviens nebija pieteicies, atlika triis varianti 1) nepiedaliities indago 2) nodot nepabeigtu versiju 3) luukt paliidziibu aarzemees. Pirmie divi man skjiet nepienjemami, bet treshais, njemot veeraa, ka tas noziimeetu max 2-3 aarzemees taisiitus modeljus, likaas tiiri normaals. Bet nu varam beigt uztraukties par to - aarzemees nekaadu paliidziibu neatradu, toties pieteicaas veel viens latvietis, taakaa ceru, ka visu paguusim un buus tas tiiri pashmaaju produkts Wink
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Eatme



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 83
Location: Ventspils

PostPosted: Sat Oct 02, 2004 10:43 am    Post subject:

Kaa jau teicu, manis peec ieliec redzamaa vietaa ka monstri nav pashmaaju un PEACE. Cool Es nemaz negribeeju atrunaat tevi no piedaliishanaas. Tieshi preteeji nozheeloju, ka daliibnieku nav vairaak.
_________________
Don't argue with a fool. He'll drag You to his own level and beat with experience.
Back to top
View user's profile Send e-mail
zutiic
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 12 Jan 2004
Posts: 140
Location: Rīga

PostPosted: Tue Oct 05, 2004 5:33 pm    Post subject:

eecchh... man taac jaut.: saapiiga lieta - "manuaalis" ir ofic jaaraksta?? nevar izliidzeeties ar "ganjaupatssapratiisikaavajagspeeleet"??
man bik slinkums un laika truukums.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Tue Oct 05, 2004 5:57 pm    Post subject:

Tavaa gadiijumaa vinsh ir noteikti vajadziigs (;, ideaali buutu kaut kaads apmaaciibas liimenis, piem. kaa UT vai veel citaas speelees, lai nav jaalassa garlaiciigs manuaalis (; ...
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
zutiic
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 12 Jan 2004
Posts: 140
Location: Rīga

PostPosted: Wed Oct 06, 2004 2:27 pm    Post subject:

oke. kaac saprata (bez manis) kaa nsb jaaspeelee. nav veelmes nevienam manuaali uzrakstiit???
(briivpraatiigie savus manuaalus var iesuutiit iekss zutiic@tvnet.lv)
Back to top
View user's profile Send e-mail
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Wed Oct 06, 2004 5:14 pm    Post subject:

Par aarzemniekiem, izskataas, ka creditos buus jaaliek "additional models by aarzemnieks" tomeer Wink Bet visi vinja modelji buus smagi mainiiti(ja vispaar izmantosim vairaak par 1 vinja modeli), un animaacijas pilniibaa Latvijaa taisiitas.

@zutiic - nedomaaju, ka kaads to manuaali uzrakstiis labaak par tevi, neviens liidz visiem siikumiem nezin (vismaz pagaidaam Wink ) visas speeles fiichas iznjemot tevi. Un cik tad tur var buut ko rakstiit? Nevari pats kadu pusstundu atrast tam Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2004 All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group