dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

VisualBasic - negliitais piileens
Goto page Previous  1, 2
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Programmēšana
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zutiic
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 12 Jan 2004
Posts: 140
Location: Rīga

PostPosted: Mon Jul 12, 2004 10:05 am    Post subject:

man vajadziiga neliela paliidziiba ieksh vb ap, aizmirsu preciizu nosaukumu, tipa to msinet.ocx controli(ja kaac taadu lietojis).
kam iisti domaac tas .RequestTimeout ??

un plusaa visam nekas taavaitaa nestraadaa (atziistu-esmu iesaaceejs)
man i formaa iegruusta msinet controle un uzsspiezzot uz podzinnas apm. saada source(url,username un password ssajaa gadiijumaa noraadiiti tikai piemeera peec, taapee lejaa essosais nestraadaas):

inet1.URL="ftp.msn.com"
inet1.Username="asdasd"
inet1.Password="adwdw"
inet1.RequestTimeout=40
inet1.RemotePort=80
inet1.Execute "PUT aaa.txt aaa.txt"

...bet nekas (aaa.txt) nav uploadojies. Sad
sak,eesmu iesaaceejs.
kaac nevar pameeginaat uzrakstiit un atsuutiit sourc(u),kas straadaa (t.i. speej uploadot)???
Back to top
View user's profile Send e-mail
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Mon Jul 12, 2004 10:44 am    Post subject:

RequestTimeout visticamaak ir laiks peec kaada atbilde vairs netiek gaidiita - parasti noraadaas milisekundees - tavaa gadiijumaa tiek dotas 40 msec lai uploadotu. pamjeegini ielikt lielaaku taimautu
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
Guest






PostPosted: Thu Jul 15, 2004 8:17 pm    Post subject:

nu tas VB jautaajums (arii Delfi) ir driizaak programmeetaaja cienjas jautaajums. T.i. no vienas puses VB ljauj ljoti aatri un mega vienkaarshi gandriiz vai tikai ar 'drag'n drop' sataisiit gandriiz jebkaadu win applikaaciju (taapat kaa delfi) - bet taa vairs gluzhi nav programmeeshana jo tiek izmantotas milzum daudz gatavas komponentes, kuras citi _nopietnaaki_ un _gudraaki_ Smile programmeetaaji ir jau ieprieksh sarakstijushi. Iesaaceejam tas skjiet ljoti pievilciigi un ljauj sajusties, kaa dizham maasteram, bet ejot laikam un augot pieredzei nostraadaa psihologjiskais moments Very Happy un naak apskaidriiba, ka tas tomeer ir prieksh laameem un gribas pasham taas lietas saprast, kaa arii kljuust skaidrs tomeer ka visaa pasaulee nopietnie programmeetaaji, kas raksta daudz maz ieveeriibas cieniigas programmas tomeer lieto C++...
Protams ja tas tieshaam ir reaals "dziiviibas vai naaves" jautaajums, kad kautkaads softs ir jaauzcep peeciespeejas aatraak ar vienalga kaadiem panjeemieniem, tad shis ir gana pienjemams veids (VB, Delfi utt)..

Runaajot par speeleem liidziigs ir jautaajums par taa saucamo 'game makeru' izmantoshanu (Blitz utt). un arii te ir taa pati situaacija - veelaties fiksi sataisiit ljoti viduveeju vai veel sliktaaku speeli, vai tomeer iemaaciities kaa taas lietas notiek reaalajaa pasaulee un kjerties pie C++.

Ja runaa par VB kaa valodas iespeejaam tad prieksh speeleem tas ir pilniigi 'no-way' sakaraa ar savu absurdi vienkaarshoto valodas modeli un absoluutu normaala OOP izstruukstamiibu.. bet galvenais protams ir aatrums, kas VB ir nieciigs.
Back to top
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Thu Jul 15, 2004 8:59 pm    Post subject:

Guest,

lai gan es piekriitu lielaakajai daljai no tevis teiktaa - tomeer naakamreiz, kad izsaki savas domas luudzu izvairies no liidziigiem un aizvainojoshiem tekstiem kaa
Quote:
Iesaaceejam tas skjiet ljoti pievilciigi un ljauj sajusties, kaa dizham maasteram, bet ejot laikam un augot pieredzei nostraadaa psihologjiskais moments un naak apskaidriiba, ka tas tomeer ir prieksh laameem

Negribeetos ka shis forums paliek par vietu, no kuras cilveeki iz'log'ojaas aizvainoti Smile Un vispaar neiesaku stridos izmantot argumentus liidziigus "tas taksh prieksh laameem", tas neko labu par tevi arii neliecina.
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Fri Jul 16, 2004 8:41 am    Post subject:

VB izmanto diezgan daudz latvijas firmu normālos projektos, tā ka nevajag teikt, ka tas liek likties kā dižam programmētājam! Katrai valodai ir savs pielietojums! Un Delphi nemaz nav tik slikts spēļu veidošanai (it īpaši, ja nelieto VCL ;). Apsties šeit: http://dada.perl.it/shootout/ Tur ir valodu salīdzinājums un Delphi ieņem dažas 1-ās vietas (izpildes laika/atmiņas ziņā) šādos tādos datu apstrādes algoritmos!
Back to top
View user's profile Send e-mail
Guest






PostPosted: Sat Jul 17, 2004 1:09 pm    Post subject:

nu jaa.. es atvainojos, kaa es vareeju piemirst taas slavenaas latvieshu rakstiitaas VB programmas un taas populaaraas Delfi speeles..
Back to top
zutiic
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 12 Jan 2004
Posts: 140
Location: Rīga

PostPosted: Mon Jul 26, 2004 9:27 am    Post subject:

Quote:
bet taa vairs gluzhi nav programmeeshana jo tiek izmantotas milzum daudz gatavas komponentes, kuras citi _nopietnaaki_ un _gudraaki_ programmeetaaji ir jau ieprieksh sarakstijushi


es veel nemineeju, ka esmu iesaaceejs?? pa programmeetaaju neesmu special maaciijies (tikko beidzis 9to, un... tici man,guest, pamatskolaa nemaaca ne c++ ne vb ne delfi). ja neskaita vienus dzc kursus, kur "iebraucu" vb.

bet ar iepriekshmineeto .RequestTimeout nekas nav kluvis labaax. neviens nav nojeemies ar to inet & nevar kaadu sampli atsuutiit???
Back to top
View user's profile Send e-mail
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Mon Jul 26, 2004 10:57 am    Post subject:

tu pamjeeginaaji RequestTimeout uzlikt teixim 5000 vai 0?
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
zutiic
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 12 Jan 2004
Posts: 140
Location: Rīga

PostPosted: Mon Jul 26, 2004 11:12 am    Post subject:

skiet,ka probleema vairs nav request timeoutaa (lai gan kad 1oreiz luudzu paliidziibu kompis nolamaajaas skaidri gaissi pieminot ssos 2 vaardus "reqouest timeout").
tagad man vienkaarsi pasaka "unable to connect to remote host" - baaa!,man taksh viss ir pareizs (gan username,pass,url)!!!
Back to top
View user's profile Send e-mail
zutiic
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 12 Jan 2004
Posts: 140
Location: Rīga

PostPosted: Tue Sep 14, 2004 2:33 pm    Post subject:

ok, nu jau kaadu laicinju ar ssito probleemas vairs nav. gribeeju tikai pateikties pa centieniem izliidzeet un...

...un pareklameet - ssitas viss marazms ap msinet.ocx bi vajadziigs prieksh DOWNHILL - tas i taac projekc kuru taisos aizsuutiit vienam contestam. tipa speeliite kuraa brauc no kalna, vaac punktus taisot trikus un,piespiezzot podzinju "compare results", var savu rekordu saliidzinaat ar downhill saitaa redzamo un ja taveejais i lielaaks, tad netaa kluust redzams tavs rekords. viss vienkaarshi. ja gribat varat izmeeginaat, jo pac pagaidaam neaizraujos ar projekta popularizeeshanu.

saprotu, no malas skatoties jau nekas iipass, toties es daudzmaz apguvu kaa ar inet componenti straadaat...
Back to top
View user's profile Send e-mail
thedogfarted
Guest





PostPosted: Mon Oct 18, 2004 12:57 am    Post subject:

Nu par tiem gatavajiem komponentiem - Javaa ir paarpaareem gatavo komponentu un tieshi tas tiek uzskatiic par valodas galveno priekshrociibu jo programmeetaajs var dariit to kas vinjam ir jaadara un vinjam nav jaadomaa kaa uzrakstiit pogu, TextField vai ko sarezhgjiitaaku no GUI vai jebkaa cita
Back to top
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Programmēšana All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group