dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

nature strikes back

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zutiic
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 12 Jan 2004
Posts: 140
Location: Rīga

PostPosted: Fri May 14, 2004 5:02 pm    Post subject: nature strikes back

nu jau mans otrais posc sajaa forumaa. Very Happy
kaadu laicinju jau taisu vienu tbs/rpg zzanra speeli (a`la heroes). speelei sizzeta nav, tachu taa i 4 speeleetaajiem savaa starpaa speeleejama (passlaik taisu kompja maaxliigo intelektu). tipa, i 4 varonji - naave, eeriks rudais/krutais (sauc kaa gribi, bet skandinaavs), zjoanna d`arka (lai paplassinaatu speeleetaaju auditoriju ar veel viena dzimuma speeleetaajiem) & mcRonalds (kalnietis). katram varonim i savi 2 spelli (izjemot mcRonaldu, kuram i 1) un iespeeja bez prastajiem footmeniem un elite footmeniem buuveet savas vieniibas.
speeli var lejupielaadeet no http://zutiic.eclub.lv/nsb_beta.zip. passlaik tikai beta versija jo speele i pusee.
speele raxtiita ieksh vb taakaa ja kaadam prasa kaut kaadus dll failus, atrodiet vb6 runtime dll.
ja kaadam i kaadi iebildumi pret speeles nosaukumu, varonju vaardiem vai veelkocitu, plz dodiet zinju. taapataas gaidu visu veidu ieteikumus.
Back to top
View user's profile Send e-mail
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Sat May 15, 2004 9:35 am    Post subject:

Hehe, smuki jau, ziimeejumi man pat ljoti patiik, bet turn-based is just not my style, taapeec taa reaali noveerteet nevaru Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Sat May 15, 2004 9:53 am    Post subject:

Nee, ziimejumi ir priimaa. Speele buutu ok, ja tikai mazliet intuitiivaaka un informatiivaaka. Es saprotu,ka var to labi speeleet barinjaa, ja viss ir skaidrs, kas jaadara, bet man piemeeram nebija ne mazaakaas nojausma, kaa to varoni izkustinaat. Un info uz pogaam ir taads lakonisks. Laikam taa ir kaut kaada alfa versija, bet nu..kaut kaadu tutooru kaut vai ieksh *.txt. Citaadi sanaak maniakaala klikoshana uz visa kaa, lai tikai izdariitu kaut ko. Un jaa, dazhi teksti tiek nrogriezti apakshaa. Es neko neteiktu, ja ne vien man ljoti gribeetos zinaat, ko tas lielais sarkanais teksts gribeeja pateikt peec kura mans varonis pazuda kaa ar galiem uudenii :D. Bet grafiskais stils ir pat ljoti ok, ja shito noved liidz logjiskam galam, buutu jauks TB strategy gabalinjsh.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
GameMaster



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 15
Location: Rīga

PostPosted: Sun May 16, 2004 7:24 pm    Post subject:

Njāa.. man tā pati problēma, kas Kamazam - bezmaz vai visu klaviatūru izspaidīju meklējot veidu kā izkustināt savu charu. Tutoru tu kaut vai te pat uz vietas varētu sniegt.
_________________
The only thing to fear, is running out of beer.
Back to top
View user's profile Send e-mail
zutiic
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 12 Jan 2004
Posts: 140
Location: Rīga

PostPosted: Wed May 19, 2004 9:49 am    Post subject:

pa to tutoriaali padomaasu kad buhs briivs laiks.
passlaik esmu tikai pielicis klaat manas regenereeshanos speeleetaajiem pa gaajienam un galvenaa resursa - piena vaakshanu. ja kaads neieveeroja, shur tur uz kartes ir govis, kuraam uzejot virsuu taas var padariit par saveejaam. peec katra gaajiena, speeleetaajs sanjem plusaa pienu, kas ekvivalenc speeleetaaja_govis*5
kaa patiktos ideja, ja peec varonja naaves vish kljuutu par spoku & no savas atrasanaas vietas censtos nokljuut uz baazi, kur atkal atguutu miesu un asinis (spoki staigaatu paari kalniem, netureetu armiju un nevareetu uzbrukt)? liidz shim peec varonja naaves baazee bija iespeeja uzspiest uz pogas "renew hero" un atguut iepriekshmineeto.
Back to top
View user's profile Send e-mail
BHC
Guest





PostPosted: Wed May 19, 2004 2:17 pm    Post subject:

Jau kuro reizi pierādās sen zināma patiesība - VB=power.
Spēļuks izskatās tīri simpātisks. Pacenties uztaisīt viņu vairāk user-friendly dizainu un vadību. Iesaku taisīt varoņu vadību ar peli, tb izvēlamies čarteri un norādam mērķi ar vienkāršiem peles "klikšiem". Kā arī skrūlēšanos pa overmapu arī ar peli.
Back to top
zutiic
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 12 Jan 2004
Posts: 140
Location: Rīga

PostPosted: Tue Jun 08, 2004 2:40 pm    Post subject:

gribeejaas tikai nobriidinaat, ka nsb beidzot i iespeeja speeleet pret kompi. ai taac glups sanaaca - dazzaas vietaas uz kartes kompis var vienkaarssi iespruust, bet visu paareejo (meklee govis, buuveejaas) dara kaa pienaakas. uzlaboto (ar ai apdaavinaato) nsb var atvilkt no http://zutiic.eclub.lv/nsb_b.zip. ja ir kaadi ieteikumi, ko vajadzeetu veel izdariit, lai kompja darbiibas izskatiitos veel gudraakas, pabriidiniet. varat taapataas ieksh taa menu, kur izveelaas kaadi buus pretinieki, nomainiit visus "human" uz "computer" un paveerot speeli.

ja kas, manuaalis passlaik top, bet ja kaac veel joprojaam nevar iekustinaat charu,... paarliecinies, ka apakshaa (peleekajaa joslaa) redzams chara vaards un exp un spied tajaas vietaas uz kartes, kuras jau ir atklaatas. ja vish nekustaas, iespeejams, ka tev beigussies gaajieni un spied uz "end move".
Back to top
View user's profile Send e-mail
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Tue Jun 08, 2004 7:20 pm    Post subject:

Eu kruti Smile
Tiiri interesanti speeleet palika, sataaisiiju sev milzus, pasitu trusiishus, tad zombij govis. kaukaadu brunjiniekus Smile un atradu vietu kur paarveertos par sarkanu deemoninju Smile tikai viens miinuss, nevar seivoties Sad jau iespeeleejos, bet naakas restarteet kompi un all progress lost... galeeja versijaa obligaati apsver in-game seivoshanaas iespeeju
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
zutiic
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 12 Jan 2004
Posts: 140
Location: Rīga

PostPosted: Tue Oct 26, 2004 12:48 pm    Post subject:

nenocietos un taapee tagad nsb i pieejams indago saitaa ==> http://indago.gamez.lv/Speles/?id=6
jaateic ka vareeja labaak uzrakstiit, utt.(it iipashi vajadzeeja labaaku AI), bet nsb mani vairs nerausta... bik slinkums kauch ko turpinaat.

bet uz nsb "dzinja" taisiishu jaunu speeli - Letinji. concepti un sizzets jau top. probleemas buus ar ieskanjojumu. te gadienaa nau kaac komponists piekliidis?? man vajadziigs neitraals muzons speles procesa laikaa un kauchkas fonaa bataalijaam. ja taas probleemas laiciigi neatrisinaashu, naaksies izliidzeeties bez ieskanojuma.
pati speele buus (ceru) rpg un visai liidziiga agriinajiem final_fantasy uz PSone. galvenais varonis - laacpleesis, koknesis otraa plaanaa. taapataas bez vaacieshiem ceru ieklaut daudz miitisko vieniibu, piem, jodi, lietuveens, lausks, dazzaadas maates(mezza maate, velu maate un veeja mate), utt.

takssto, atsaucaas visi, kas jelkad gribeejushi speeleem muzonu rakstiit!!!



btw, ja kaac grib tiessi pa game programmer tacinju iet, spiezz uz http://www.cv.lv/new_tp/tp_detail.php?tp_id=5563 <==es veel pa jaunu un nepieredzeejushu
Back to top
View user's profile Send e-mail
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Tue Oct 26, 2004 6:40 pm    Post subject:

Tiiri zoliidi Smile laikam pirmaa turn based speele manaa muuzaa, kuru speeleeju ilgaak par 5 minuuteem. Noteikti paspeeleeshu kaartiigi, kad nodoshu savas speeles galeejo versiju.
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Tue Oct 26, 2004 6:58 pm    Post subject:

Wow, apsveicu! Pirmaa Indago reliize!
Speeleeshanu gan buus jaaatliek uz veelaaku. Wink
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group