dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Uguns un ledus
Goto page Previous  1, 2
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
janiksxxl



Joined: 29 Aug 2008
Posts: 101

PostPosted: Wed Dec 09, 2009 3:09 pm    Post subject:

Pagājis kārtējais mēnesis. Indago 2009 beidzies, un man laiks pievienot kārtējo ikmēneša atskaiti, tagad gan to darīšu šeit.
Uzreiz jāsaka, ka neko jēdzīgu daudz neesmu paveicis! Augstskola, un tik ar decembra sākumu, sākos ko darīties.
No paveiktā šis tas ir darīts pie RPG daļas, un nedaudz pie aliansēm, bet tā pavisam nedaudz. Pārsvarā laikam sanāk kādas kļūdiņas palabotas.

Skip if not interested Smile

*Pievienots profesijas jēdziens
*Pievienoti daži uzdevumi
*Pievinota dinamiskāka dialogu sistēma
*Aliansei pievienota iespēja darboties ar resursiem, algotņiem, naudu
*Nedaudz uzlabots alianses iekšējais menedžments
*Izveidotas pirmās piecas tutorial misijas

Šīs pašas misijas ar piedāvāju garlaicīgā video Smile
Tante youtube gan neļauj uploudot video garāku par 10 min, tāpēc div daļas
http://www.youtube.com/watch?v=j7NRTcKlUrQ un
http://www.youtube.com/watch?v=H0VgbAC8RvU
Kautkā bija slinkums veidot video FaI humora stilā Smile
Uz Ziemassvētkiem noteikti pielikšu ko jautrāku.

Nu un protams FaI meklē Freeware vai Donationware palīgus. Ja kādam nav ko darīt gadījumā, tad kā jau zināms mums noderēs mākslinieki (FaI pēc idejas pārstāv multiplikācisko stilu, maks. ar humoru), cilvēki kas gribētu rakstīt jautrus un smieklīgus kvestus utt. Protams arī kādu, kas gribētu veidot stilu lapai, vai kaut desmit (parcik FaI atbalsta multistyle).
Ko es vēl gribēju, nu vispār mums noderēs visi ;-)

Nu tas laikam viss. Kādu laiku atkal netraucēšu. Lai visiem labi dzīvojas un veicas par spīti krīzēm un visām citām sliktām būšanām. Galu galā, kas tas par latvieti, kas nav kādam parādā! Visu labu. Smile
_________________
Nav neatrisināmu problēmu, ir problēmas, kuru risinājums mums nepatīk!
Back to top
View user's profile Visit poster's website
janiksxxl



Joined: 29 Aug 2008
Posts: 101

PostPosted: Mon Apr 05, 2010 8:15 pm    Post subject:

Laiks profilakses pēc kautko pierakstīt. Tātad pirmām kārtām kautkas joprojām notiek. Ik pa laikam kautko padaru. Tie, kas ir pazīstami ar gamevision.lv par to ir lietas kursā.
Kādas izmaiņas? Tātad pirmām kārtām par to, kas jauns.



Izveidots pilns ražošanas cikls no resursu ieguves līdz gatavai precei
Ieviesta "Brīvā tirgus ekonomika"
Uzlabota profesiju sistēma
Šādi tādi uzlabojumi pie RPG daļas.
Izveidota "būvju sistēma"
Daādu mazu un lielu labojumu un papildiespēju.

Nu un tā tālāk. Visā visumā nekāda milzu progresa nav. Ja salīdzina ar Indago versiju tad varētu būt uzlabojums par kādiem desmit procentiem. Pietam tas kas ir darbojas nedaudz kvalitatīvāk. Spēlēt vēljoprojām nesanāks, janu vienīgi uzlikt sev uzdevumu "Noturēt varoni pie dzīvības" vai tml. Iepriekšminēto mērki izpildīt var. Laigan sanāk par visu rūpēties pašam - pārtikas ražošanu, dzēriena ražošanu, strādāšanu. Pietam sanāk pašam uzturēt visu ciemu
Very Happy Tā sacīt jāsaka, ekonomiskā sistēma atriebjas pašam Very Happy
Bet visā visumā iet tā lieta uz priekšu par spīti skeptiķu murmināšanai un par godu atbalstītājiem.
Neliels progress manāms pat no spēlētāju puses - apm. 20% jau vismaz kko izdara Very Happy


Neliels bija un ir salīdzinājums.

Nure. Tagad netraucēšu Jūs ar informāciju līdz jāņiem Very Happy
_________________
Nav neatrisināmu problēmu, ir problēmas, kuru risinājums mums nepatīk!
Back to top
View user's profile Visit poster's website
janiksxxl



Joined: 29 Aug 2008
Posts: 101

PostPosted: Wed Jul 07, 2010 3:35 pm    Post subject:

Ok. Nedaudz spama tīrajos gamedev ūdeņos. FaI kārtējais video. As parasti div daļas.

http://www.youtube.com/watch?v=PP1Vp-L53yE - part 1 ( http://yy.lv/download.php?f=139773 1000x600 6 MB divX)

http://www.youtube.com/watch?v=6sXVNrIDyc8 - part 2 ( http://yy.lv/download.php?f=139776 1000x600 7 MB divX)

Protams neviens neņems nopietni nu bet:
- Tātad ja neskaita māksliniecisko noformējumu un šādas tādas kļūdas, vai aptuveni šāda mijiedarbība ar npc un pārvietošanās pa karti ir ciešama. Ir protams plānots šo to piem kāpsanu klintīs vai peldēšanu aizstāt ar minispēlēm, bet tas nākotnē. Itkā dažās citās spēlēs notiek līdzīgi. Vispār ko es gribēju, grūti tā pateikt, nu vispār + un -, kritika, ko var spriest pēc video. Lai ir ar ko nodarbināt prātu. Jo slikti ir nevis tad kad kritizē, bet tad kad ir vienalga.
_________________
Nav neatrisināmu problēmu, ir problēmas, kuru risinājums mums nepatīk!
Back to top
View user's profile Visit poster's website
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Wed Jul 07, 2010 5:49 pm    Post subject:

Mana kritika: ļoti daudz darbību un īsti neko nevar saprast (nav vēlmes to darīt). Iespējams, tas dēļ grafiskā noformējuma trūkuma, bet nu, ieteiktu visu vienkāršot, jo man interese pazuda jau pēc 30 sekundēm (līdzīgi būtu jebkuram average spēlētājam).
_________________
long time; /* know C */
Back to top
View user's profile Visit poster's website
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Wed Jul 07, 2010 9:46 pm    Post subject:

Ehmm, tas tāds kā mud tikai ar klikškināšanos pa logiem ?
Nu nez kurš to varēs pavilkt, es ātri nogarlaikojos.
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
janiksxxl



Joined: 29 Aug 2008
Posts: 101

PostPosted: Thu Jul 08, 2010 9:33 am    Post subject:

Quote:
Ehmm, tas tāds kā mud tikai ar klikškināšanos pa logiem ?


Par formātu es pagaidām īpaši nesatraucos. Svarīgākais ir sadarīt to ko viņš dara. Vai tas ir links ko noklikškināt vai paziņojums kas parādās pieejot pie objekta 3d līmenī. Darbībām servera pusē atšķirības nav. Vajadzētu?

Quote:
nav vēlmes to darīt


Nu par to pagaidām piekrītu, cerams izdosies labot ar laiku. Laigan var arī piezīmēt - kurš no jums arī lasīja dialogus? (Atvainojos, bet pagaidām negribas veltīt laiku dialogu ieskaņošanai)
_________________
Nav neatrisināmu problēmu, ir problēmas, kuru risinājums mums nepatīk!
Back to top
View user's profile Visit poster's website
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Thu Jul 08, 2010 5:53 pm    Post subject:

Hmm, man gan škita ka formāts ir pats svarīgākais jebkurā spēlē. Un tikai tad "ko tas dara".
Manuprāt tavā projektā jau sen bija laiks aizdomāties par formātu.

Un pāriešanai uz citu formātu par piemēru ņemšu savu spēli, VoH.
Kā tu domā cik darba prasītu uztaisīt logus ar mērķu sarakstu un pogām: "notēmēt" un "nošaut", un parādīt tekstu, kad mērķis ir "nošauts" ? Pielikt n logus līdzīgām "darbībām" ?
Un pēc tam to pārtaisīt visu uz 3d shooteri, asinhronu, ar ragdoliem, efektiem, modeļiem, tekstūram, animācijām, skaņām, ar botiem un puslīdz reāla laika statistiku...
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
janiksxxl



Joined: 29 Aug 2008
Posts: 101

PostPosted: Thu Jul 08, 2010 9:20 pm    Post subject:

Quote:
Hmm, man gan škita ka formāts ir pats svarīgākais jebkurā spēlē. Un tikai tad "ko tas dara".
Manuprāt tavā projektā jau sen bija laiks aizdomāties par formātu.


Text based browser game. Jau no pirmās dienas. 2009 gada 13 februāra. Un tas nav viens un tas pats, kas mud.


Quote:
Un pāriešanai uz citu formātu par piemēru ņemšu savu spēli, VoH.
Kā tu domā cik darba prasītu uztaisīt logus ar mērķu sarakstu un pogām: "notēmēt" un "nošaut", un parādīt tekstu, kad mērķis ir "nošauts" ? Pielikt n logus līdzīgām "darbībām" ?
Un pēc tam to pārtaisīt visu uz 3d shooteri, asinhronu, ar ragdoliem, efektiem, modeļiem, tekstūram, animācijām, skaņām, ar botiem un puslīdz reāla laika statistiku...


10 min.,10 * x min logu taisīsana. Tieši tāpēc šāds formāts. 10 minūtes lai piedāvātu izvēlēties ko darīt ar inventara priekšmetu. + dienas lai izdarītu to kas prasās. Nav svarīgi, kādā veidā es nosūtīšu pieprasijumu serverim, darbības būs tās pašas. Tātad man nekas nekur nebūs jāpārtaisa. Nu tās tādas manas mulķīgās domas. ''Logus'' uztaisīt nav nekas grūts. Datu izvade + rīcību definēšana. Sarežģītākais notiek aiz tiem logiem. 3D man paņemtu 2-3 gadi loģikai + vēl 3-5 gadi vēl kautko arī varēt parādīt 3D un galu galā tas nebūtu nekas. DOOM 1 mums. Piedevām ko es varu iebilst, atveriet dr.lv pamatlapu ar atslēgtu css un attēlu rādisanu, tas pats portāls tās pašas iespējas bet "ak mans dievs, pēe" cerams vismaz nedaudz skaidrs ko es ar to gribēju teikt.
3-5 gadi. atbilde uz otro jautājumu.
_________________
Nav neatrisināmu problēmu, ir problēmas, kuru risinājums mums nepatīk!
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group