dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Vienkaarsh jautaajums

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Spēļizstrāde Latvijā
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Anonymous
Guest





PostPosted: Tue Nov 23, 2004 7:11 pm    Post subject: Vienkaarsh jautaajums

Sveiki,

Man ir radies iespaids ka forumaa un Indago konkursaa piedalaas tikai jaunaaki puikas, kas nebuut nav slikti, jo ar laiku vinji buus labi programmeetaji. Bet man ir radies jautaajums, vai te ir arii nopietnaaki cilveeki, kuriem ir vairaak par 18 un kautkaada darba pieredze nopietnaa uznjeemumaa?


(Jau ieprieksh atvainojos ja kaadu aizskaaru! Smile )
Back to top
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Tue Nov 23, 2004 7:38 pm    Post subject:

nuuu
man 24
kaadus 4.5 gadus pelnu iztiku ar programmeeshanu [pelnu neslikti man domaat]
kaadu 1/2 gadu nopietni [~gadu ne tik nopietni] straadaaju ar d3d
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Tue Nov 23, 2004 11:57 pm    Post subject:

nu man jau tuuliit 22 buus. Arii pelnu iztiku ar programmeeshanu 2 gadus(arii nepaaraak sliktu Wink ) tiesa gan ar Java/Oracli un web shitiem. bet c++/d3d ir mans hobijs un ar to njemos kaadu gadinju nu jau taa hobija liimenii(laika neatliek, bet ar to jau arii pietiek).
Back to top
View user's profile Send e-mail
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Wed Nov 24, 2004 11:25 am    Post subject:

Ir ir te tādi, kas ar programmēšanu iztiku pelna ;)
Back to top
View user's profile Send e-mail
Anonymous
Guest





PostPosted: Wed Nov 24, 2004 12:17 pm    Post subject:

Nu tas arii noziimee to ka nevienam nav laika nopietni noderboties ar savu hobiju. Bet kautkaa graamatvediibas softu, dokumentu vadiibas sisteemu, u.c. liidziigu sisteemu izstraade man neshkjiet tik interesanta un radosha kaa datorspeelju programmeeshana Wink Domaaju ka liidziigas domas ir arii citiem, nejau taapat vien Jums ir shaads hobijs Smile

Mani vairaak interesee cik ir cilveeki, kas ir gatavi piekjerties kaadam nopietnam projektam un novest to liidz galam. Njemot veeraa lielo laika truukumu kas ir visiem, katram izstraadaajot mazu daljinju!? Domaaju ka tas ir iespeejams Cool

Tiikls ir pilns ar dazhaadiem nepabeigtiem projektiem. Daudzus var atrast shajaa forumaa un paaris arii staav uz mana cietaa diska Wink
Back to top
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Wed Nov 24, 2004 12:28 pm    Post subject:

protams ka tas naw tik interesanti kaa gmedev, BET ir reekjini kas ir jaamaksaa un es shaubos wai atrastos kaads kas man wareetu nodroshinaat taadu algu un citus labumus kaa firma kuraa es tagad straadaaju, jo man tas ir wieniigais iztikas awots. Un par to izstraadaashanu pa mazuminjam - uztaisi labu dizaina papiipiiru un tad saac mekleet sadarbiibas partnerus, skaidri zinot ko/kur tew wajag piepaliidzeet.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Anonymous
Guest





PostPosted: Wed Nov 24, 2004 12:43 pm    Post subject:

Protams, ka papiirs. Papiirs jau kaadu laiku top un bez papiiriem nav vispaar ko saakt. Bet arii papiiru der kopiigi izanalizeet, lai pienjemtu efektiivaakus leemumus. Jo es sheit nerunaaju par indviduaalu projektu, bet gan par komandas darbu!

Un otrkaart.. programmeejot par miljonaaru taapat nepaliksi Wink Bila laiks jau ir garaam. Muusdienaas programmeeshana ir vairaak kaa taads fabrikas darbs, kur tu uzrazho 1 programmu un peectam 2, peectam 3. Visas peec viena gjiimja un liidziibas.. Wink Es buutu gatavs sanjemt arii mazaak, ja darbs buutu taads kas man tieshaam patiik un kursh tomeer ir radoshaaks. Bet tas i mans viedoklis. Cool

Nevaru arii pac ziedoties 100% projektam, kas man naudu nedod un domaaju ka neviens cits arii nav gatavs. Tapeec jau es ari runaaju par komandas darbu. Pat dizaina papiiru izstraade prasa daudz laika.
Back to top
BHC
Guest





PostPosted: Thu Nov 25, 2004 12:21 pm    Post subject:

Quote:
Bet kautkaa graamatvediibas softu, dokumentu vadiibas sisteemu, u.c. liidziigu sisteemu izstraade man neshkjiet tik interesanta un radosha kaa datorspeelju programmeeshana Domaaju ka liidziigas domas ir arii citiem, nejau taapat vien Jums ir shaads hobijs

Kā es tev piekrītu. Datubāzes un uzskaites sistēmas ir šaušalīgi garlaicīgas, toties atalgojums ir pieklājīgs. Un...
Back to top
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Thu Nov 25, 2004 3:04 pm    Post subject:

Nu ja es tad te laikam esmu baigais vecis - 38 tuuliit jau buus 39...
Arii man staav chupa ar nepabeigtiem projektiem, bet ljoti ceru, ka sakartosies lietas un tad... sapnji...
Esmu iesaacis mazu mazu biznesinju speelju industrija jomaa, varbuut kaut kas arii izdosies, nedomaaju par quakiem ut tamliidziigiem hitiem, bet gan jau kaadu gabalinju var atrast arii Latvijas speelju biznesam...
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Spēļizstrāde Latvijā All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group