dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

rindinju skaits ?
Goto page Previous  1, 2
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Programmēšana
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Sat Aug 28, 2004 11:46 am    Post subject:

Uh, memuaari Wink..
Par to pirmo lietu es tev nepiekriitu, paraadi man luudzu kaadu online tutoriaali vai pdf par AI vai koliiziju detekciju, fiziku, game logiku. Protams ka nau jeegas pirkt graamatas par grafiku (seideriem, dx|gl utt.) vai kaut kaadaam pamatlietaam kas ir atrodams tiiklaa. Bet vai tu nebuutu izticis bes tiem diviem engiinu radiisanas meeginaajumiem ja buutu izlasiijis kaut vienu graamatu par saadu teemu. Es ar to gribu pateikt ka nau jeegas katram izdomaat riteni no jauna, ja var maaciities no citiem, taada ir progressa buutiiba.

cobalt: Ja tu rubii krieviski tad apmeklee gamedev.ru, es tur nessen uzduuros uz loti interesantaam diskusijaam par engiina buuvi, dazi viedokli vareetu buut noderiigi.

p.s. Kaarmaks tocna neizdos graamatu, vinsh paslaik ir aiznemts ar rakeshbuuvi, starp citu, nopeerkot doom3 licenzeeto versiju juus netieshi atbalstat privato kosmosa celosanu. Laughing
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Sat Aug 28, 2004 12:29 pm    Post subject:

Par fizikas modelēšanu es zinu labu linku, kur var atrast diezgan labus pdf'us: http://www-2.cs.cmu.edu/afs/cs/user/baraff/www/pbm/pbm.html
Bet te vairāk ir no fizikas puses apskatīts: http://www.cs.unc.edu/~ehmann/RigidTutorial/
Back to top
View user's profile Send e-mail
dev



Joined: 27 Jul 2004
Posts: 206
Location: Latvija

PostPosted: Sat Aug 28, 2004 5:26 pm    Post subject:

To Hobic: nu es jau teicu, ka ir labas graamatas par specifiskaam teemaam - matemaatiku, fiziku, terrain gjeneraaciju, animaaciju un tamliidziigi, bet skjiet, ka nav nevienas graamatas tieshi par grafiskaas engiines izstraadi (t.i. taadas plashas un vispaariigas), kuraa buutu pateikts viss no saakuma liidz galam , taa ka peec izlasiishanas var ar pirmo meegjinaajumu uzbliezt engiini. Domaaju, ka taada graamata nav nemaz iespeejama - ja arii taada buutu, tad tas visticamaakais buutu kaadas jau esoshas engiines "how we did it.." apraksts un lasiitaajs ieguutu ljoti shauru priekshstatu par engiineem..
.. par ritenja izgudroshanu - es nesaku, ka pasham viss jaaizdomaa, es saku to, ka pasham ir jaaapjaush probleema (t.i. jaanonaak liidz kautkaadai probleemai) un tad var samekleet labaako probleemas risinaajumu savaam vajadziibaam vienalga kur - graamataas, forumos, tutoros. Rezultaataa cilveeks buus izpratis lietas buutiibu. Savukaart darot visu peec graamatas, civleekam veidotos tikai virspuseeja sapratne..

ps: es nebuutu izticis bez tiem 2 meegjinaajumiem, jo pirmstam nezinaaju ljoti daudzas lietas, kuras totoros un graamataas nesapratu/laidu garaam/neieveeroju - t.i. nevareeju saprast probleemu risinaajumus nezinot pashas probleemas..

ps2: Very Happy .. nepaarprotiet mani - neesmu graamatu noliedzeejs (graamatas ir labas Wink), vienkaarshi gribu pateikt, ka tik labas graamatas nav un arii no graamataam vien visu neiemaaciisies - kautkas jaasaak dariit un domaat arii pasham..
Back to top
View user's profile Visit poster's website MSN Messenger
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Sat Aug 28, 2004 5:35 pm    Post subject:

dev wrote:
ps: es nebuutu izticis bez tiem 2 meegjinaajumiem, jo pirmstam nezinaaju ljoti daudzas lietas, kuras totoros un graamataas nesapratu/laidu garaam/neieveeroju - t.i. nevareeju saprast probleemu risinaajumus nezinot pashas probleemas..


Nu jaa, laikam jau tas ka lielie developeri iesaka saakumaa saakt ar mazaakiem projektinjiem nau taapeec ka vinji baidiitos no konkurences. Smile
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Angel



Joined: 02 Jan 2005
Posts: 113
Location: Latvija

PostPosted: Tue Jan 11, 2005 1:37 pm    Post subject: Game engine tutorial

Te runa bija par game engine tutoriaali, tad vieaa adresee uzkeeru kaut ko liidziigu, bet pagaidaam tas ir tikai tapshanas stadijaa.
Adrese ir: http://firestorm.go.ro/
Jaa, becc 2 gadu paartraukuma atkal kaads posts Mr. Green Mr. Green
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Programmēšana All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group