dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Smejamies par doom3, jeb FarCry + GTA :)

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Pļāpātuve
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Digital-X



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 79

PostPosted: Thu Jan 13, 2005 9:35 pm    Post subject: Smejamies par doom3, jeb FarCry + GTA :)

Pirates of the XXI century





















http://www.diosoft.com/main.php?tpl=&lng=en
_________________
Security: http://www.netsec.lv/forums/
Back to top
View user's profile
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Thu Jan 13, 2005 10:10 pm    Post subject:

Izskataas jau jauki Wink tikai, ja Tu postee te shitaadus threadus tad ar developerisku ievirzi, luudzu, savaadaak buus vien jaaiet uz gamez.lv :)

Un tagad par lietu: par Doom3 shitas man neliek gan smieties Wink Iisteniibaa neko iipashu es shitajaa speeljukaa (gfx zinjaa) nesaskatu - vieniigais, ko te var atziimeet ir nenormaali lielaas textuuras un nenormaali polygonainais nigera modelis peedeejaa skriinaa, kas, protams, padara skatu acij tiikamaaku. Bet HL2 engine 100% ir labaaks, bet nu taada ir taa izveele starp lielu pasauli un kvalitatiivu pasauli...

Jebkuraa gadiijumaa - speeljuks izskataas labs, tikai dereetu tomeer kaads mutants un monstrs tur pa vidam Smile Bet man laikam no taa nebuus ne silts ne auksts, jo laika speeleet tik un taa nebuus Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Digital-X



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 79

PostPosted: Fri Jan 14, 2005 7:37 am    Post subject:

No developeru puses: Tas sākotnēji tika radīts ar OpenSceneGraph.org engine (Open Source)

Varbūt spēlēju pa maz spēles, bet šītādas kvalitātes ūdeni un krastus vēl nebiju redzējis. Par to doom es teicu tāpēc, ka tur ir laba grafika, BET VINU NEVAR REDZĒT, jo viss ir dizegan tumš Confused Un par modeliem, te jau vairs nav low-poly Smile
_________________
Security: http://www.netsec.lv/forums/
Back to top
View user's profile
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Fri Jan 14, 2005 6:56 pm    Post subject:

Jaa, uudens ir labaaks un krasts vispaar. Bet tas, manupraat, ir vienkaarshi tehnologiju (hw) attiistiibas rezultaats. Neizskataas, ka shitaa speele driiz taisaas iznaakt, un iespeejams ir domaata uz laiku, kad gf6800 ultra extreme buus vidusmeera karte Wink taapeec saliidzinaat ar muusdienu speeleem diez vair ir jeega ;)

PS Es gan domaaju, ka Source engine sitiis shito paari. HL2 mums ljaava redzeet tikai pashu mazuminju, ko tas var piedaavaat Wink bet kaada starpiiba Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Pļāpātuve All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group