dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

e-booki par gamedev
Goto page Previous  1, 2
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Iesācējiem
View previous topic :: View next topic  
Author Message
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Tue Feb 22, 2005 5:31 pm    Post subject:

Miljona jautaajums - vai kaadam iipashumaa gadienaa nav nonaakusi graamata James C. Leiterman - "Vector Math Game Processors". Vai arii ja kaadam tomeer straadaa emule/ed2k tad es buutu ljoti pateiciigs Smile
Back to top
View user's profile Send e-mail
chaosman



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 64
Location: Rīga

PostPosted: Tue Feb 22, 2005 8:30 pm    Post subject:

Ir - DC++ hubaa UnlimitedOpportunities. Varu novilkt un aizmest uz mailu, ja ljoti vajag.
Back to top
View user's profile
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Wed Feb 23, 2005 2:56 pm    Post subject:

Ta tev izdevaas nopumpeet? Izskataas ka vairs nav... un btw - nezinaaju ka shaadas lietas ir saakushas paraadiities LV hubos Smile. Pirms kaada laika vispaar bija vakuums.
Back to top
View user's profile Send e-mail
chaosman



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 64
Location: Rīga

PostPosted: Wed Feb 23, 2005 7:46 pm    Post subject:

yup, man tagad ir.
Paraadiities jau paraadaas tajos hubos, bet pats zinu kaa ir tad, kad kautko vajag - noteikti nebuus tas ko meklee Smile
Kaut gan kaadu mazaak zinamu filmu tur atrast joprojaam liekaas bezceriigi.
Back to top
View user's profile
progmars
Guest





PostPosted: Mon May 23, 2005 5:29 pm    Post subject:

ak nabaga es... man tikai DirectX SDK. flazx.com agraak tik daudz graamatu vareeja nokachaat, a tagad tikai linki uz amazon.com palikushi. tad nu es par C++ un web design paspeeju nokachaat, bet 3D biju piemirsis. tagad atkal gribu atsaakt to 3D, bet bljin, flazx neiet.
mjaa, man arii tikai kubicinji leekaa, bet esmu jau pamaniijies tos salikt kaut kaadaa robotveidiigaa figuuraa un likt tam robim kustinaat rokas un kaajas; un tad ar peli aplidot apkaart (apvienoju world matrix un view matrix pilniigi vienaa Camera klasee, pagaidaam liekas iet normaali; jo vienu matrix turu nemainiigu, darbojos tikai ar otru, lai taupiitu video resursus). bishki ar objektu staavoklju interpolaaciju nokljuudiijos, jaapamaina koncepcija, bet, ja slinkums neuzies, tad gan jau aizies.
jaa, matene baigi noder, it iipashi analiitiskaa geometrija, bez taas - 3D nesaprast.
a mozh kaadam ir links, kur jau ir gatavs 3D kodols, kas lauj importeet 3D progaa veidotas objekta daljas, salepeet taas hierarhijaa, pieshkirt iipashiibas un animaacijas? man tas DX matrixstack panjeemiens ar Stack & Pop kaut kaa nepatiik, es saaku pieiet peec biski cita principa, bet negribas atkal saakt vellapeedu izgudrot.
ok, gana fluudot.
Back to top
progmars
Guest





PostPosted: Mon May 23, 2005 10:04 pm    Post subject:

taa, viena adrese: te ir ne tikai eBooks, bet arii kreisais softs starp citu!
izveele diezgan liela
http://www.fixdown.com/en/eall_1.htm
taalaak, kad nospiezh uz kaada, paraadaas zila tabulinja. taalaak jaaspiezh atkal protams uz kachaajamaas lietas nosaukuma. Un tad naak biski trakaak - kiiniski tabula! Jaaspiezh nevis sarkanais texts, bet augstaak, blakus tai dzeltenajai mapiitei. taa nu sakachaaju sho to arii par 3D.
atkal atvainojos double posting.
Back to top
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Iesācējiem All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group