dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

"Laachausis" vai "Laachpleesis", PartII
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Pārējās radošuma izpausmes
View previous topic :: View next topic  

Taisam ko?
"Spriidiiti" (skat.Ice postu)?
0%
 0%  [ 0 ]
"Laachausi"
85%
 85%  [ 6 ]
"Laachpleesi"
14%
 14%  [ 1 ]
Kauch ko citu.
0%
 0%  [ 0 ]
Total Votes : 7

Author Message
Ice



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 67
Location: Ventspils

PostPosted: Fri Mar 14, 2003 12:47 pm    Post subject: Re: JAUTĀJUMI

Guest wrote:
7) Nu ja nebūs iespējas ietekmēt vēstures gaitu būs neinteresanti spēlēt ... tomēr būtu vēlams neaiziet galējībās, kur senie latvieši pēkšņi vienoti sametās lielā ciešā brālībā, un ar mēslu dakšām nones visas vācu pilis un un pēc tam iekaro visu eiropu atgriežot vientiesīgos kriestiešus vecajā labajā pagānismā ar galveno svētvietu "Rāmavā", kura vēl brīnumainā kārtā izrādas burtnieku ezera krastos ;D
Cool Grūti būs ... latviešiem patiesībā ir bijusi ļoti ierobežota iztēle dažādu monstriņu sacerēšanā ... vislabākais varbūt būtu ja fantasy elementi tiktu pieminēti tikai garāmejot, tipa kāds stāsta, ka naktī redzējis raganas buramies un vilkači saplosījuši Tālmales ciema aitas un gribējuši sev līdzi aizvest Gulbīšu Ilzi ... lai spēlētājs domā - īsti vai varoņu izdomāti ...

pie 7) - Vai tev būtu interesanti spēlēt spēli, ja tu praktiski nevari ietekmēt vēstures notikumus ... man personīgi nebūtu, un cik esmu pārliecinājies, arī citiem nē. Kāpēc tu domā, ka arī reāli tajos laikos nevarēja atrasties kāda persona, kas varētu apvienot latviešus un kopīgiem spēkiem padzīt vācus no BALTIJAS (es nekur nēsmu teicis, ka jāiekaro visa Eiropa - tikai jāpadzen vāci no Baltijas, vai tu tiešām domā, ka tas būtu tik nereāli?), un, ja spēlētājs ir tiešām labs, viņš to varētu izdarīt.

pie Cool - nebūt latviešu iztēle nebija tik nabadzīga kā tu raksti - vajadzēja bērnībā vairāk latviešu pasakas lasīt, tad jau drīzāk mūsdienu spēļu iztēle ir daudz ierobežotāka - visāda kalibra velni, burvji, elfi un nekas daudz vairāk. Ja kārtīgi palasītu latviešu (un arī igauņu pasakas, jo šajā gadījumā runa ies arī par Igaunijas teritoriju), tad varētu izlobīt daudzu dažādu fantastisko būtņu tēlus, tā ka ar tēlu daudzveidību es domāju mums problēmas nebūtu. Bet jāatcerās arī tas, ka fantastiskie tēli būs otršķirīgi, un nebūt nedominēs.
_________________
ICE ir runājis!
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Pārējās radošuma izpausmes All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Page 8 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group