dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

dev.gamez.lv

 
dev.gamez.lv Forum Index -> dev.gamez.lv - gameZ development network
View previous topic :: View next topic  
Author Message
X
Guest





PostPosted: Mon Jan 20, 2003 2:53 pm    Post subject: dev.gamez.lv

Nu nez! Šaubos vai te tuvākājā laikā būs kādas jēdzīgas sarunas par spēļu developingu. Drīzāk gan kādi muļķīgi spriedelējumi par to, kur na haļavu spēles kačāt.
Back to top
Ice



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 67
Location: Ventspils

PostPosted: Mon Jan 20, 2003 4:42 pm    Post subject: Re: dev.gamez.lv

Pirms tu saki tādus apgalvojumus, pastudē tiešām par ko runā topikos - tici man tu redzēsi, ka lielākā daļa tiešām ir par dev.gamez.lv tēmu - spēļu veidošanu.

Bet, ja šeit sarastos pārāk daudz tukšu salmu kūlēju, tad, attiecīgi nerīkojoties, viņi tiešām varētu sabojāt šo forumu.

Ceru, ka admins būs sava uzdevuma augstumos un apkaros spamošanu ar visnežēlīgākajiem līdzekļiem! Veiksmi darbā!
.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Zigmars



Joined: 17 Jan 2003
Posts: 16
Location: Riga

PostPosted: Mon Jan 20, 2003 5:09 pm    Post subject: Re: dev.gamez.lv

Ice wrote:
Ceru, ka admins būs sava uzdevuma augstumos un apkaros spamošanu ar visnežēlīgākajiem līdzekļiem! Veiksmi darbā!
.


tur jau ir taa lieta, ka shitam phpBB ir iespeejams vairaakiem admineet tekstus. tas ir var uzstaadiit vairaakus moderatorus. un tad visi kopaa ar vaali apkarosim spamu.

ciinja buus nezheeliiga, jo liidz ko paraadiisies spam taa [X] - delete.
un iespeejams bans.

es gan paredzu normaalu attiistiibu. un paredzu, ka ar laiku sheit sapulceesies arvien vairaak speelju developeru.

neticu, ka mees esam taadi snobi, lai kautko neuztaisiitu Wink
_________________
gameZ.lv vienmeer rulez
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Anonymous
Guest





PostPosted: Wed Jan 22, 2003 2:00 pm    Post subject: Pilniigs atbalsts shim forumam!

Gribeeju pateikt paldies Zigmaaram par to, ka izveidoja sho forumu, sen jau bija laiks :D

X ja tu nemaaki/negribi nodarboties ar speelju programeeshanu, tad vienkaarshi beidz SpAmOt Evil or Very Mad

Es uzskatu, ka Latvijaa ir pietiekami daudz labu un pat izcilu programeetaaju, kuri var iziet pasaulee ar saviem sasniegumiem programeshanaa. Vajag tikai sanjemties un kaut ko uzsaakt.

p.s. ja kas kad raxta "reply" apakshaa ir poga "Pārbauldīt" diez ko tas vareetu noziimeet Wink
Back to top
Ice



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 67
Location: Ventspils

PostPosted: Wed Jan 22, 2003 9:32 pm    Post subject: Re: Pilniigs atbalsts shim forumam!

Man ir priekšlikums - tos jūzerus, kas, piemēram, mēneša laikā nav iepostējuši nevienu postu (sakarīgu), mest ārā no jūzeru sarakstu, lai cīnītos pret tādiem, kas pierakstās visur, bet nedara neko, un jūzeru saraksts nebūtu piesārņots ar faktiski neesošiem jūzeriem!
_________________
ICE ir runājis!
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Matiizz
Guest





PostPosted: Tue Aug 10, 2004 2:50 pm    Post subject: post

Kur ir Grand Theft Auto,Need of Speed Underground,Counter-Strike Action,Adventure,Racing,RPG,Simulator,Strategy un visi paareejie forumi.Peec manaam domaam tas buutu labs priekslikums- vai ne taa?Jo kaa tad citi cilveeki izteiktu savas domas,ja nebuutu to forumu- tai skaitaa arii es Very Happy un visi bijushie, kas bija tur tajaa saitaa- http://www.gameZ.lv/ taadeelj, es paluugshu uztaisiit visus paareejos forumus,kas bija www.gamez.lv tie,kas tur nav bijushi tie varees apskatiities tos paareejos forumus,lai zinaatu, kaa tos uztaisiit- gaidiishu ar prieku Laughing noveelu veiksmi jums visiem Very Happy Sad Crying or Very sad
Back to top
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Tue Aug 10, 2004 4:10 pm    Post subject:

Shis nav gamez.lv forums. Shis ir dev.gamez.lv - vieta, kur satiekas un diskutee cilveeki, kas nodarbojas ar speelju izstraadi Latvijaa. Un tagad ataa, ataa, tu jau esi melnajaa sarakstaa, man shkjiet.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Anonymous
Guest





PostPosted: Tue Aug 10, 2004 4:23 pm    Post subject:

man jau ir avatars Cool Surprised Rolling Eyes Razz Shocked
Back to top
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Tue Aug 10, 2004 4:25 pm    Post subject: Re: Pilniigs atbalsts shim forumam!

Ice wrote:
Man ir priekšlikums - tos jūzerus, kas, piemēram, mēneša laikā nav iepostējuši nevienu postu (sakarīgu), mest ārā no jūzeru sarakstu, lai cīnītos pret tādiem, kas pierakstās visur, bet nedara neko, un jūzeru saraksts nebūtu piesārņots ar faktiski neesošiem jūzeriem!


Diez vai šis būs labs priekšlikums, tad visi sāks spamot nederīgus postus, lai tik netiktu izmesti.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Eximo
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 08 Feb 2003
Posts: 106
Location: Rīga

PostPosted: Wed Apr 06, 2005 5:40 pm    Post subject:

Pēdējā laikā forums kļuvis nedaudz aktīvāks, tas priecē. Smile
Back to top
View user's profile Visit poster's website
miglins
Guest





PostPosted: Sun Apr 10, 2005 12:01 pm    Post subject:

Piekrītu bubu. Ice ieteiktās represijas jau būtu par traku. Neesmu arī redzējis te nekādu īpašo spamu. Jo, kam ir ko teikt, tie lai saka, kam nav, tie lai lasa ko citi saka. Wink Es regulāri iegriežos šinī forumā, lai palūkotu, kas jauns noticies. Veiksmi visiem!
Back to top
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> dev.gamez.lv - gameZ development network All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group