dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Wrong Way likstas un to autoru nākotnes ieceres
Goto page Previous  1, 2
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Spēļizstrāde Latvijā
View previous topic :: View next topic  
Author Message
AL_Edgars
Guest





PostPosted: Wed Apr 13, 2005 11:12 am    Post subject:

bionix wrote:
kas attiecas uz Al_Edgar.... Gruuti noticet, ka janeks straadaas kopaa ar tevi... Zinot tevi... Tev organizatora speejas ir pieliidzinaaamas nullei.. Neapvainojies, bet taa ir... Smile Kas attiecaas uz muuziku.... Hmzzzz, taa nu gan nau muuzika, var buut tu savos pirmsaakumos to maaceeji taisiit, bet ne tagad.... Diemzzeel peedeejo ko no tevi esmu dzirdeejis... Jaa totaals sviests, ja taadu muuzu liksi savaa speelee, sorry, nebuus baudaama.... ir nepieciessama profa roka.... Jaa gribu zinaat, vai tu paarzini Janeka uzprogrammeeto Engini priekss WW? Esmu paarliecinaats par 99.99 % ka nepaarzini tu to ne velna... Njaa un Vamzals nestraadaas tavaa projektaaa... Jo tagad zina tevi... Tu gribi cilveekus izmantot... Diemzzeel...



Meli nummur viens - esmu jau visu bakalaura darbu izstrādājis, kas attiecās uz programmām.
Meli nummur divi - tagad tu saki, ka mans muzons ir sūds, bet ko agrāk tad slavēji?
Jā, vai tad es slavēju savu muzonu, man nepatika pašam, es tikai ākstos.
Un nebūs man spēlē tāds muzons.
Meli nummur trīs - Par manām organizētības spējām tu nevari spriest, ja neesi tās redzējis.
Fakts.
Tā kā viss ko tu te drukā, ir totāli meli un nepatiesība.

Tu KAMAZ tāpat atceries - es runāju par nākotni, ne par tagadni vai pagātni. Gribi tici, gribi netici, ne jau visi cilvēki ir vienādi.
Back to top
bionix
Guest





PostPosted: Wed Apr 13, 2005 11:35 am    Post subject:

AL_Edgars wrote:
bionix wrote:
kas attiecas uz Al_Edgar.... Gruuti noticet, ka janeks straadaas kopaa ar tevi... Zinot tevi... Tev organizatora speejas ir pieliidzinaaamas nullei.. Neapvainojies, bet taa ir... Smile Kas attiecaas uz muuziku.... Hmzzzz, taa nu gan nau muuzika, var buut tu savos pirmsaakumos to maaceeji taisiit, bet ne tagad.... Diemzzeel peedeejo ko no tevi esmu dzirdeejis... Jaa totaals sviests, ja taadu muuzu liksi savaa speelee, sorry, nebuus baudaama.... ir nepieciessama profa roka.... Jaa gribu zinaat, vai tu paarzini Janeka uzprogrammeeto Engini priekss WW? Esmu paarliecinaats par 99.99 % ka nepaarzini tu to ne velna... Njaa un Vamzals nestraadaas tavaa projektaaa... Jo tagad zina tevi... Tu gribi cilveekus izmantot... Diemzzeel...



Meli nummur viens - esmu jau visu bakalaura darbu izstrādājis, kas attiecās uz programmām.
Meli nummur divi - tagad tu saki, ka mans muzons ir sūds, bet ko agrāk tad slavēji?
Jā, vai tad es slavēju savu muzonu, man nepatika pašam, es tikai ākstos.
Un nebūs man spēlē tāds muzons.
Meli nummur trīs - Par manām organizētības spējām tu nevari spriest, ja neesi tās redzējis.
Fakts.
Tā kā viss ko tu te drukā, ir totāli meli un nepatiesība.

Tu KAMAZ tāpat atceries - es runāju par nākotni, ne par tagadni vai pagātni. Gribi tici, gribi netici, ne jau visi cilvēki ir vienādi.



meli vai ne meli... bet tas ir sen pieraadiijies... Kas attiecaas uz tavu muzonu.... Es prikola peec teicu ka rullzz... Kas patiesiibaa nebija Smile Es ar Janeku milleru utt kad nebija tevis klaat apreecaam... Kas tad klausiisies tavu Integram Washmashine? Suuds totaalais.... Man pastaastiija, ka nemaaki tu izmantot to engiini, esot jau 2 reizes visu kodu salaidis deelii... Un prasiiji izstraadaataajam atkal un atkal lai iedod... Vai tad tu nemaaki backupus taisiit? Tad jau tu laikam totaalaa laame... Smile Taa nu luuk tas ir.... Kurss te melo.... Tu man atspeeries pretii bljauj ka es melo. bet visu ko tu te drukaa ir totaalie meli... Jaa labi ka nebuus taads muzons tavaa speelee. Kuras nau... Un diezvai buuss.
Back to top
bionix
Guest





PostPosted: Wed Apr 13, 2005 12:30 pm    Post subject:

Nee nu taccu es s dvigami.... Smile Tas jau sen zinaams...
Back to top
WamSall



Joined: 23 Nov 2004
Posts: 57
Location: Latvija

PostPosted: Wed Apr 13, 2005 5:34 pm    Post subject:

nu gan te karsti iet Smile mūzika jau tāda dvēseles māksla vien ir- nevar teikt slikta vai nē- drīzāk netradicionāla- Edgara mūzika bija izteikti netradicionāla, man daži gabali patika. Eh, bionix, būs jāaiziet ciemā, vēl pirms studiju beigšanas jāuztaisa kaut kas kopā- tā riktīgi, lai paliek nākamajiem kursantiem Smile.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bionix
Guest





PostPosted: Wed Apr 13, 2005 8:00 pm    Post subject:

Ko tu pljuuti... Al_Edgar aka Integraali... Kur ir tavs rezultaats... Tu te runaa par kautkaadu utopiju... Ka esi baigi kruts utt utjp... Nevajag te chugunu liet... PAr kaadu nepatiesiibu tu runaaa? Viss ir patiesiiba?


WamSall jaa tie bija labi laiki Smile labas lietas esmu sataisiijis... Biju gadu apakalj vairaak Drum n Bass stila muuzu praktizeejies taisiit... Nedzirdeetu.. Rolis noveerteeja, Smile tu takss zini... Es jau ar njeemos kaa lops muuzas taisiissanaa. Ssogad tikai paaris trance mixus esmu sameikojis. Tagad jaastraadaa a/s DATI labaaa... Nu vismaz ir darbs nodrossinaats... Esmu rezultaatus kompaanijas ietvaros paraadiijis, ne par velti steidzaas kompaanija nosleegt ar mani darba liigumu Smile Kas attiecaas uz kaadu kopdarbu.... Jaaaa to gan vaidzeetu.. KAs attiecas uz Jelgavas pamessanu.... Paaris gadus tocc nepametiissu... Vareesmim sazinaaties...
Back to top
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Wed Apr 13, 2005 11:17 pm    Post subject:

Nu ko juus offtopicu dzenat? Pie tam bezjeedziigu. No nepieraadiisi bionix, ka tev ir taisniiiba taa. Un arii AL_Edgars neko nepieraadiis, tikai bezjeedziigi publiski apmainaaties ar apvainojumiem. Peedeejo reizi, kad es taa dariiju, viss beidzaas ar Indago2004 un tas, manupraat, ir lielisks veids kaa risinaat shaada tipa striidus.

Savukaart par motivaaciju veidot speeles man nav ko piebilst. Who cares, as long as you make?
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
bionix
Guest





PostPosted: Wed Apr 13, 2005 11:40 pm    Post subject:

Vai tad es saaku? Kurss te tagad teelo te uberkuulo grafikji? Es nee.... Vienkaarssi kaitina te dazzi ccuguna leejeeji... Bljiin... Al_Edgars te skaisti runaaa. Pat vemt gribaas... Piedodiet ka esmu uzvilkts, bet tas taa ir...
Back to top
AL_Edgars
Guest





PostPosted: Fri Apr 15, 2005 11:11 am    Post subject:

Kamazs wrote:
Un arii AL_Edgars neko nepieraadiis, tikai bezjeedziigi publiski apmainaaties ar apvainojumiem.


Kas man būtu, KAMAZ, jāpierāda?
Back to top
AL_Edgars
Guest





PostPosted: Fri Apr 15, 2005 11:17 am    Post subject:

bionix wrote:
Vai tad es saaku? Kurss te tagad teelo te uberkuulo grafikji?


Euu, Bionix, vai tad tā bija? Parādi ar pirkstu, lai varu ieraudzīt.
Back to top
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Fri Apr 15, 2005 11:49 am    Post subject:

Es vairs nekā nesaprotu, par ko iet runa. Te jau aizgājis strīdiņš tā kā maziem bērniem - tu vainīgs, nē tu, nē tu, bla bla bla, utt...
Moš beidzam te bezjēgā spamot un slēdzam topiku ciet?
Back to top
View user's profile Send e-mail
anggelus



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 383
Location: Rīga (LV)

PostPosted: Fri Apr 15, 2005 8:28 pm    Post subject:

Tad varbūt satiekaties parkā uz soliņa un parunājiet, tā būs visiem labāk. Un apkārtējiem nebūs muļķības jāklausās.
_________________
No comprendo lo que dice.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Eximo
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 08 Feb 2003
Posts: 106
Location: Rīga

PostPosted: Sat Apr 16, 2005 3:34 pm    Post subject:

Sadalīju tematu "par motivaaciju" divās daļās, pārceļot daļu Al_Edgara u.c. WW komandas postus uz šejieni, kur, ja tas ļoti nepieciešams, varat meklēt iemeslus WW neveiksmēm. Ceru, tagad visi būs apmierināti. :)

Ar personiskiem apvainojumiem mētāties arī šeit ir azliegts. Ar tādu rīcību jūs apkaunojat ne tikai sevi, bet arī šo forumu.


Last edited by Eximo on Sat Apr 16, 2005 3:37 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Sat Apr 16, 2005 3:48 pm    Post subject:

Respect, Eximo, vot tas ir 'ists admins - nevis izbano vai izdzeesh, bet sakaarto. Visu cienju.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
bionix
Guest





PostPosted: Sat Apr 16, 2005 5:00 pm    Post subject:

luudzu postus nedzeest... gaidu no taa deelja atbildi Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Back to top
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Spēļizstrāde Latvijā All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group