dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Tankwars Project 1
Goto page Previous  1, 2
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
BUGa



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 63

PostPosted: Mon Jan 20, 2003 7:33 pm    Post subject:

Jaa bet es izmantoju tikai LANu... paareejaas defaultaas DirectPlay fii4as tika piegrieztas, lai netrauceetu testeeshanaas laikaa (piegriezaas katru starteeshanos izveeleeties - kaa tu gribi hosteet serveri Sad)

Taa es izgriezu MP dalju laukaa un uploadoju: BFPreAlfaSingl.rar
Back to top
View user's profile Send e-mail
Eatme



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 83
Location: Ventspils

PostPosted: Mon Jan 27, 2003 4:23 pm    Post subject:

taa vechi: vaaks ir!!!
esmu palicis uz AI. Nekaa nevaru izdomaat kaa lai tas straadaa. Buutu jau elementaari uztaisiit taadu,kas tev seko, bet tas neder balansa deelj.
Kaads vereetu ieteikt kaadu AI kustiibu sheemu.
Es buutu ljoti pateiciigs un shis cilveeks noteikti tiktu piemineets creditos.
_________________
Don't argue with a fool. He'll drag You to his own level and beat with experience.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Eatme



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 83
Location: Ventspils

PostPosted: Fri Feb 07, 2003 3:22 pm    Post subject:

viss ir!!! Ar AI es nomociijos visaadi un secinaaju, ka buus sekojoshs, leens un tuvshaujosh AI, kursh pie tam shaus mazaa attaalumaa, bet spiediis uz daudzumu.
Taa ka shito savaadaak kaa arcade nu nekaa nosaukt nevareesiet!!!
Gaidiet! Piektdien/Sestdien/Sveetdien kodeeshu un tad jau redzees kas sanaaks.

P.S. izskataas, ka forums nospraadzis........ ceru ka man tikai izskataas....
_________________
Don't argue with a fool. He'll drag You to his own level and beat with experience.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Eatme



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 83
Location: Ventspils

PostPosted: Tue Feb 11, 2003 6:57 pm    Post subject:

NU TAA AR PRIEKU PAZINJOJU KA PABEIDZU ALFA V1.2

varat noka4aat (twp1_a_1_2.zip) no ftp.gamez.lv
_________________
Don't argue with a fool. He'll drag You to his own level and beat with experience.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Anonymous
Guest





PostPosted: Tue Feb 11, 2003 8:03 pm    Post subject: Ir viens webholdings kursh atbalsta uzglabaat 3gb, bet

Nu vot vakar pars mekleeju kur var taadu lietu dabuut un uzkuulos sitaadai adresiitei! http://www.usallportal.com/ gan jau taalaak pats samekleesi! Adresiite gan sanaak diezgan pagara, bet iespeeja uzklabaat 3db! Mana adresiite sanaaca sitaada! http://users.usall.com/softwareengineers/ktarasovs/ Nu iecheko un pasaki ko domaa!
Back to top
Eatme



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 83
Location: Ventspils

PostPosted: Wed Feb 12, 2003 8:07 pm    Post subject:

pag par ko te ruan iet?????
es te vaaros par savu Tank Wars projevt 1 alpha v1.2
piedaavaaju un luudzu to no4ekot ieksh ftp.gamez.lv

a par ko tu runaa??? es kautkaa neiebraucu.....
_________________
Don't argue with a fool. He'll drag You to his own level and beat with experience.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Wed Jul 16, 2003 10:20 am    Post subject: Re: Nu gan IR

[quote="Eatme"]
TankWars Project 1 alpha 1.0 [quote]

Pievienoju jaunu tanka modeli, papildinata versija ir uz
ftp.gamez.lv/tankwars project 1/new stuff
Vispar man iepatikas speles ideja un man radas paris ieteikumi:
Visoirms par vizualo pusi:
*tankiem jabut nedaudz lielakiem lai var saskatit detalas un atskirt tipu
*fona teksturai manuprat vajadzetu but ka kartei, ar celiem, zaali, utt.
*pamegini pamanipulet ar kameru lai nau tiesi skats no augsas bet varbut izometrija vai tuvu tai (modeli tacu ir 3d, kada problema)
*tanku tipem vajadzetu but vairakiem un noteikti teksturetiem
Fiziska dala: mana skatijuma fiziku vajadzetyu ievirzit nedaudz strategiskaku savadak ta bus visparastaka arkade
*tanku atrums jasamazina (tie tacu ir tanki nevis F1)
*man nepatika ka pretinieki skrien tev virsuu un uzsprakst (sasoditie kamikadzes), apsver iespeju palielinat pretinieka saviena jaudu bet lai tas neskrien tev virsuu
*man radas doma ka vareetu kartee izvietot statiskus objektus (kokus majas, tiltus) lai palielinatu notiekosa realismu un strategismu, naksies izveidot viekarsas koliizijas.
*taapat vajadziigi dazaadi tanku un tehnikas tipi ar dazadiemierociem
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Eatme



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 83
Location: Ventspils

PostPosted: Thu Jul 17, 2003 7:26 am    Post subject:

protams taa doma ir jauka un rozhaina, un es pats arii taa gribeetu, BET:

*tankiem jabut nedaudz lielakiem lai var saskatit detalas un atskirt tipu
- Taa probleema atrisinaasies mainot kameras lenkji.

*fona teksturai manuprat vajadzetu but ka kartei, ar celiem, zaali, utt.
- Mieriigi, bet tad vajadzeetu taisiit dazaadu sakjeri dazaadaam virsmaat (bet varbuut nee, tanks kaa nekaa)

*pamegini pamanipulet ar kameru lai nau tiesi skats no augsas bet varbut izometrija vai tuvu tai (modeli tacu ir 3d, kada problema)
- Saakumaa izskatiijaas ka skats no augshas pieskjir iipashu jautribu, bet nu, kad aiziet projekts nopietniibaa, kamera noteikti tiks novietota aiz tanka tornja (ja tas buus grozaams), vai aiz tanka kaa race simulatoraa (ja tornis nebuus grozaams)

*tanku tipem vajadzetu but vairakiem un noteikti teksturetiem
- Pilniigi piekriitu, bet tagadeejaa versija ir tikai attaals idejas uzplaiksniijums, kas tapis 3 dienu laikaa un tiks parrakstiits no jauna tik un taa, taapeec par to padomaasim, kad paareejais buus nokaartots.

*tanku atrums jasamazina (tie tacu ir tanki nevis F1)
- Un kaapeec veel es luudzu cilveekus testeet??? Lai vareetu ieviest balansu, un zinaatu kas kuram patiik un kas jaamaina. Liels paldies par padomu!!

*man nepatika ka pretinieki skrien tev virsuu un uzsprakst (sasoditie kamikadzes), apsver iespeju palielinat pretinieka saviena jaudu bet lai tas neskrien tev virsuu
- Un te nu mees esam: pie cilveeces (vai vismaz manas personiigi) lielaakaas probleemas. AI. Maaksliigais intelekts. divas no taam triis dienaam es novazaajos tieshi ar to. Nu baigi gruuti tak!!! Tomeer laikm naaksies pieskjirt tancinjiem sapraatu, vai paariet tiiri uz MP. Kautgan MP nebuutu tas labaakais variants, jo ne vienmeer atradiisi ar ko paspeeleet.

*man radas doma ka vareetu kartee izvietot statiskus objektus (kokus majas, tiltus) lai palielinatu notiekosa realismu un strategismu, naksies izveidot viekarsas koliizijas.
- Taas kolozijas izveidot nav probleemu. tikai skaties augsheejo punktu. pidabuut kompja vadiitos tankus apbraukt shiis trauceejoshaas figuuras buutu pat ljoti pagruuti.

*taapat vajadziigi dazaadi tanku un tehnikas tipi ar dazadiemierociem
- Tas daljeeji tika realizeets ar ierochu mainjas "powerupiem" saakotneejaa doma bija radiit vairaakus tipus kam dazaadi ierochi un aatrumi/manevreetspeeja/brunjas. Bet nu nepietika gribeeshanas un taa kaa biju iespruudis pie AI noleemu to atstaat veelaakam laikam.


Sorre par referaatu, bet nu vajadzeeja pateikt Cool)
_________________
Don't argue with a fool. He'll drag You to his own level and beat with experience.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Sat Jul 19, 2003 9:36 am    Post subject:

Ta ideja ar tanka sakeri ar zemi ir interesanta, tas fizikai un geimplejam pieskirs nianseetiibu
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group