dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

derētu 3D virtual community Latvijā

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Pārējās radošuma izpausmes
View previous topic :: View next topic  
Author Message
pms
Guest





PostPosted: Thu Oct 06, 2005 11:14 am    Post subject: derētu 3D virtual community Latvijā

Bradājo pa ārzemēm, gadījās trāpīt uz activeworlds, moove un vēl citiem līdzīgiem projektiem. Mjā, pārsvarā visi par maksu, bet pamēģinot trial, liekas tīri OK. Būtu labi Latvijā ko tādu uzražot - vieta, kur katrs ar savu 3D avataru taisa 3D valstī savu teritoriju. Līdz ar to 3D progammisti varētu sacensties- kurš ko coolāku savā teriorijā uztaisīs Smile Principā vajag diezgan jaudīgu serveri laikam, bet visa 3D apstrāde notiek klientu kompjos, arī objekti tur glabājas. Ja vēl P2P savienojumus lieto, tad objektus viens no otra pēc vajadzības bez servera starpniecības varētu kačāt. darbs liels, bet varbūt kāds grib kaut ko tādu realizēt? Ja man pietiktu prātiņa, es ar labpāt piedalītos; pagaidām gan tikai studēju to visu.
Back to top
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Thu Oct 06, 2005 11:37 am    Post subject:

Nesapratu ideju.
Kas ar 3D avataru jātaisa? un kas vispār ir 3D avatars?
Back to top
View user's profile Send e-mail
kaszu



Joined: 28 Dec 2004
Posts: 103
Location: Iceberg, Northpole

PostPosted: Thu Oct 06, 2005 12:02 pm    Post subject:

Kads links noderetu, lai varetu saprast kas tas ir.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
zutiic
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 12 Jan 2004
Posts: 140
Location: Rīga

PostPosted: Thu Oct 06, 2005 3:54 pm    Post subject:

tu domaa taa ka lietotaajs novelk klienta programmatuuru, connecteejaas klaat virtuaalajai pasaulei un staigaa un komunicee ar citiem cilveekiem? kaut ko liidziigu hobbo hotel 3d versijai? (ja nemaldos bija taads "adobe atmosphere")
..kaadreiz mani shii ideja aizraava [..14 gadu vecumaa] bet tagad nez vai buutu laiks ar ko taadu papildus nonjemties vai seedeet taadaa (bad school, bad).
Back to top
View user's profile Send e-mail
pms
Guest





PostPosted: Thu Oct 13, 2005 10:51 am    Post subject:

Principaa zutiic jau visu pateica Smile
Linki:
http://www.activeworlds.com/
http://3dchat.org/
http://www.moove.com/

tikai es domāju varbūt lielāko uzmanību nevis uz to chtau bet uz develop lietām, lai 3D progotāji varētu uzskatāmi demonstrēt viens otram (un iesācējiem) ko var panākt ar kādām metodēm.
3D avatars - tavs tēls, kādu tu sevi izveido un kādu citi tevi redz, tāpat kā foruma avatars - bilde zem nicka Smile
Back to top
zutiic
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 12 Jan 2004
Posts: 140
Location: Rīga

PostPosted: Thu Oct 13, 2005 3:18 pm    Post subject:

Quote:
lai 3D progotāji varētu uzskatāmi demonstrēt viens otram (un iesācējiem) ko var panākt ar kādām metodēm

te man vieshaas neskaidriiba - kaa? katrs programmeetaajs raksta savu dzini un "kostumizee" klienta programmatuuru peec saviem ieskatiem? jaadomaa, Tu paarteicies un "3D progotaaju" vietaa veeleejies teikt "3D modeleetaaji":]
shaada ideja lieliski llautu paraadiit citiem savi no radoshaas puses, bet nedomaaju, ka latvijaa atradiisies daudz cilveeku ar briivu laiku un veelmi piedaliities.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Pārējās radošuma izpausmes All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group