dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

neatradisies kads ziimeetaajs ar (ne)daudz brivu laiku?

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Dizains, modelēšana un vizuālā māksla
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Anonymous
Guest





PostPosted: Fri Nov 28, 2003 4:47 pm    Post subject: neatradisies kads ziimeetaajs ar (ne)daudz brivu laiku?

Protams, labi ziimeetaaji arii derees ;)

Tad nu taa, es un paaris manu draugu (gan ne latvieshi. Anglju/norveegju/zviedru valodas zinaashanas par sliktu nenaaks) velamies izveidot 3d adventure gami (broken sword 3 stilaa).

Pirma speles dalja ir izplanota un gribetos sakt darbu pie tas, tachu problema ir tada, ka mums nav 2d maakslinieku. Ir viens 3d maakslinieks, tachu shis ziimeet ar roku neprot un shis bez concept art'a nevarot. Ka zinams, ja atri nebus taustamu rezultatu, projekts izjuks, un to negribetos pieljaut.

Tadelj es aicinu 2d maksliniekus piedalities saja projekta. Muusu tiims sastaav no interesantiem un patiikamiem cilveekiem (iespeeejams, iznjemot mani. es skaitos launais projektu vaditajs :bandito: ) ar kuriem (cerams) bus prieks stradat.

Sizets ir diezgan saverpts un uzdrikstos teikt - interesants. Ja ir kads interesents, pievienojiet mani savai MSN listei: janis@silver2.net, vai arii suutiet e-pastu uz janis@bladehost.net un es jums pastastisu vairaak. Negribas te parak gari izplust :)

Protams, ja cilvekiem ir slinkums meilot/msn-ot, tad tik pasakiet, un es sheiten pataas pastaastiishu kas un kaa.

Ceru uz atsaucibu Smile
Back to top
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Dizains, modelēšana un vizuālā māksla All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group