dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Modu darbība

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Pļāpātuve
View previous topic :: View next topic  
Author Message
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Sun Jan 08, 2006 10:10 pm    Post subject: Modu darbība

Ieteiktu moderiem piegriezt kādu vērību foruma tīrīšanai.
Dreamer vienas dienas laikā paspējis jau apvainot lielāko daļu šobrīd esošo gamedevu un izveidot kaudzīti bezjēdzīgu postu (kā piem: vai google ir programētāju labākais draugs).

Vēlējos griezt uzmanību tieši uz šo indivīdu. Jautrību jau ienes, bet forums paliek nelietojams pēc šādiem izgājieniem.

Kā būtu ar Konamisveidīgo banošanu vai kaut kādu premisiju ierobežošanu? (nezinu, kā php-bb forums atļauj to, bet varbūt ir tāda iespēja, kā liegt postu kreitošanu [nu uzz brīdi kautvai]).
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Sun Jan 08, 2006 10:32 pm    Post subject:

Nedomaaju, ka vaidzeetu vinjam un liidziigiem aizliegt postot vai taisiit topikus, vai tamliidziigi. Bet dereetu modu tiesiibas uz fisaam foruma daljaam paaris cilveekiem, kuri te iegriezjas vismaz paaris reizes dienaa. Un tad varam saakt runaat par kaartiibas ievieshanu.
Back to top
View user's profile Send e-mail
kaszu



Joined: 28 Dec 2004
Posts: 103
Location: Iceberg, Northpole

PostPosted: Sun Jan 08, 2006 11:36 pm    Post subject:

Saktos, ka te ir tikai divi moderatori
10 sadaļām vispār neviens nav moderators

Vai tad agraak vinnu nebija vairaak?
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Mon Jan 09, 2006 12:53 am    Post subject:

Nevar pievienot kaut kādus titulus lietotājiem?

"Morpheus2005/04/06" būtu jauka ikdienas pelēcības izkrāsošana.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Mon Jan 09, 2006 1:06 am    Post subject:

Kamazs wrote:
Nevar pievienot kaut kādus titulus lietotājiem?

"Morpheus2005/04/06" būtu jauka ikdienas pelēcības izkrāsošana.

Izcila ideja. :) Vabū izveidot pat šim forumam veltītu lapu. Tur būtu visi awardi + varētu cilvēki beidzot uzhostot savas spēles.

Šausi gribas soft.from.lv back ;//
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Mon Jan 09, 2006 11:31 am    Post subject:

AnetiX wrote:
Šausi gribas soft.from.lv back ;//

kaa jau teicu - hostings ir webkoda nav
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Mon Jan 09, 2006 11:52 am    Post subject:

Nedomāju ka tieši kods ir problēmas. Kodu es varu uzrakstīt. Man ir laiks/saprašana kaut kāda. Manuprāt problēma ir - kā izvairīties no vīrusiem. Es kaut kā nepārāk vēlētos ar savu kastīti čekot visus ienākošos failus. Bez čekošanas tā lapa būtu bumba ar laika degli.
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Lamerz
Lameris
Lameris


Joined: 09 Sep 2005
Posts: 99
Location: Rīga

PostPosted: Mon Jan 09, 2006 11:58 am    Post subject:

Nu, tad uz priekšu - raksti to kodu! Kamēr nav lapas, tikmēr var mierīgi neuztraukties par vīrusu čekošanu utt.
Starpcitu, Vecais_Dumais_Laacis, kāds softs stāv uz tevis pieminētā hosta?
Back to top
View user's profile
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Mon Jan 09, 2006 12:45 pm    Post subject:

postgres 8/php 4
94gb free space
up 129 days [akuraat kopsh reinstalla un jauna diska]
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Mon Jan 09, 2006 7:54 pm    Post subject:

Gribēju atgriezties pie banošanas
Vienreiz jau teicu, sakrā ar Konamis tagad ar Dreamer ir līdzīga situācija - viņi neko īpašu nav pārkāpuši un likumi jāievēro visiem, arī foruma vecākajiem biedriem.
Šodien ar interesi izlasīju diskusijas ar Dreamer piedalīšanos un secināju, ka lielākā problēmas ir arī pašu foruma dalībnieku kultūrā. Es saprotu, ka ir grūti noturēties, ja Tevi kāds apsaukā, bet varbūt var atrast sevī spēku un palaist garām šo postu? Atbildot arī ar rupjību mēs iegūstam vienkārši lamas, tas attiecas uz VISIEM formuma lietotājiem.
Tāpēc neviens netiks banots, bet tiks kārtējā piezīmē, ja turpmāk kādam niezīs pirksti rakstīt godu un cieņu aizskarošas piezīmes, tas tiks banots, sākumā īslaicīgi pēc tam pastāvīgi.
Dreamer novēlu Tev sevi parādīt arī ar gamedeveloper darbiem ne tikai ar vārdiem.

Atsevišķi gribēju norādīt uz jauno atšūšanu, tas šeit ir briesmīgi populāra lieta. Saprotu, ka brīžiem jautājums - palīdziet man uztaisīt quaki, kaut gan pats es nezinu kas ir programēšana, varētu būt kaitinoša. Bet atļaujiet sev tajā brīdī atpūsties un nerakstīt neko. Varbūt tomēr atrodas kāds cilvēks, kas nepārkāpjot kultūras normas šim cilvēkam paskaidros, ko nozīmē spēļu izstrāde. Tas, kas Jūs pasūtīsiet viņu 3 mājas tālāk, cilvēkam nepalīdzēs, forumam arī labuma nebūs, varbūt vienīgu Jums pašam paliks labāk.
Nupat pagāja Ziemassvētki. Runā, ka tie ir arī saticības svēkti, lūdzu esiet atsaucīgāki viens pret otru. Nevajag nevienu noniecināt tikai tāpēc, ka viņš zin nedaudz mazāk nekā Jūs.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Mon Jan 09, 2006 8:16 pm    Post subject:

Vēl nedaudz gribēju apstāties pie jaunajiem spēļu izstrādātājiem, kas laiku pa laikam ieklīst šajā forumā un tiek strupi norieti par mazuļiem, neko nemākošiem gnīdām, kas to tik vien dara kā traucē gamedeveloper guru ar saviem stulbajiem jautājumiem.
Man žēl, kas šis forums ir pārvērties par "profiņu" saitu, kur visi programē tikai C++ un OpenGL un viss pārējais tiek atzīts par nekam nederīgu priekš gamedeva. Tas tā daļēji ir, ja pieņemam, ka šeit spēles tiek izstrādātas tikai un vienīgi lielajam spēļu tirgum un katra spēle tiek pārdota vismaz miljons eksemplāros. Bet vai tas tā ir? Es ar skumjām lasīju dažus postus, kur gamedev's tiek pieminēts tikai un vienīgi kā kārtējais naudas pelnīšanas veids. Kaut arī man jāsakas, ka spēļu industrija ir visvairāk pelnošā nozare pasaulē, Latvijā tā vēl ir ļoti maza bērna autiņos. Man tomēr gribētos redzēt vairāk spēļu izstrādātāju, kas vienkārši tāpat brīvajos brīžos uzcep kādu Tetri vai Lofenes, kaut ko vienkārši interesantu. Man nekas nav pretī, ka kāds taisa projektus un cer ar tiem pelnīt, tas ir vienkārši lieliski. Bet tomēr vai tāpēc vajadzētu noniecināt cilvēkus, kas vienkārši grib kaut ko uztaisīt brīvā laikā.
Baigi daudz teksta.
So viss ko gribēju pateikt ir tomēr - atcerieties ir vēl visādi Gamemakeri, DarkBasici, un vēl visādi makeri, kas domāti vienkāršu, bet arī interesantu spēļu radīšanai. Ja redziet, ka cilvēks nav pārāk liels programēšanas guru varbūt tomēr ne vienmēr ir tas labākais ir ieteikt mācīties C++ un DirectX procedūras un tad pēc gadiem lūdzu pienāciet šeit un tad varbūt kāds Tevi uzklausīs.
Varbūt kāds vēl atceras, ka esmu kādreiz arī taisījis spēles un arī vienam otram arī ko iemācījis. C++ zinu perfekti, bet spēlēm vēl aizvien izmantoju Delfus (tas lai mani te nesāk saukāt par tējkannu vai vēl kaut ko tādu), bet pēdējā laikā esmu aktīvi pasācis niekoties ar Gamemakeri un secināju, ka šis tūlis ir brīnišķīgs iesācējiem, lai saprastu ko nozīmē objekts, ko nozīmē eventi, cikli saprastu kas ir spēles grafika, skaņa utt, lai cilvēks pietiekoši sagatavotos un ņemtu un pats blieztu savu dzini, vai imanto jau esošu. Tas pats Dreamer pieminēja, ka esot sācis ar GM un tagad domā arī par ko citu (neņemšos spriest labāku vai sliktāku).
Tagad rakstot šito visu ienāca prātā doma varbūt ņemt un uztaisīt kādu tutoriāli priekš Gamemakera, lai ļautiņi pamēģina vai gamedevelops ir priekš viņa vai tomēr labāk nodarboties ar gurķu audzēšanu.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Mon Jan 09, 2006 8:39 pm    Post subject:

ra001 tiešām ir (daļēja) taisnība, tāpēc jo vairāk interesanti, ka mēs sākam sava veida interesantu projektu, kas tieshi kaa radiits iesaaceeju speeku paraadiishanai, tachu buus gana iespaidiigs izaicinaajums arii pieredzeejusham koderim, kuram ikdienaa nav laika -

http://dev.gamez.lv/viewtopic.php?p=7719#7719

Tik gribēju piebilst, ka Dreamer un citu varoņu gadījumā viņi parasti ir...nu tādi mazliet lecīgi un "noliek" svešas spēles kā arī gandrīz kaitinoši klāsta savus varenos plānus. Tas kaitina "pieredzējušos" tādēļ, ka viņi jau ir apdedzinājušies reiz ar to un zina, ka spēle nenāk tik viegli, kā šie "jaunie" apgalvo. Vairumā gadījumu tomēr foruma "seniori" sākumā cenšās izpalīdzēt un ievirzīt pareizās sliedēs "jaunos", bet tie bieži vien ir pārāk hiperaktīvi un noliedzoši.

Tajā pat laikā ir daudz "jauno", kas tik klaji un skaļi nerunā, bet tiešām lūdz konkrēut padomu un ieklausās tajā ko saka.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
loud



Joined: 01 Jan 2006
Posts: 38
Location: Latvia, Sigulda

PostPosted: Mon Jan 09, 2006 9:12 pm    Post subject:

heh es arii ra001 peeedeejaa laikaa nezin kapee saaku njemties ar to game maker, tieshaam jaunajiem (kaa man) ir daudz vieglak uztaisiit speeli. Ja uzreiz tu saac ar C++ vai Delphi tad speele buus ljoti ilgi jaataisa un tev noriebsies jau peec dazhaam dienaam (arii kaa man), bet ja panjem game makeri un izlasi tutoriaali, tad speele sanaak jau tanii pashaa dienaa. Tieshi to jaunajam gamedevam vajag lai izjustu to speeles izveidoshanas garshu. Idea
_________________
Here I am
Back to top
View user's profile Visit poster's website
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Sun Jan 15, 2006 3:03 pm    Post subject:

Klau, varbūt kāds arī ir pamanijis, ka forumā, pēdējā laikā ir parādijušies jaunu lietotāji ar ārzemju saitiem www laukā, kas ir tikuši izveidoti ar botu palīdzību. Šamie it kā ir nekaitīgi un tā, bet enivei, varbūt vajadzētu atjaunot foruma versiju? Pēdējās divās dienās ir jau 6 šādi useri reģistrēti un šamie nāks klāt vēl un vēl, ja tas netiks kaut kā pārtraukts.
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
fest



Joined: 07 Apr 2003
Posts: 187
Location: Madona

PostPosted: Mon Jan 16, 2006 10:07 am    Post subject:

Vispār piekrītu ra001 par tām valodām. Un tieši ra001 mani piesaistīja gamedevam ar saviem Delphi/DelphiX tutoriāļiem. Tagad gan esmu cik necik apguvis C++, un tomēr negribējās to apgūt par velti...
_________________
Signature for rent. Good as new.
4 lines max. 80 letters.
Ls 0,02/post
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Pļāpātuve All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group