dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Hmm...
Goto page Previous  1, 2, 3
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2005
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Sat Jan 14, 2006 6:44 pm    Post subject:

Tāpēc, ka viņam nav tur jaudīga datora uz kā renderēt, tāpēc ka viņam nemaksā par to, un kautkas vēl bija, tik neatceros..
Back to top
View user's profile Send e-mail
dev



Joined: 27 Jul 2004
Posts: 206
Location: Latvija

PostPosted: Mon Jan 16, 2006 12:18 pm    Post subject:

Man patiik visi shitie Poser lietotaaji Very Happy .. reaal sasmeejos par to Doom3 un Fear. Tad nu varu pateikt no sevis - Doom3 un FEAR un vel jebkurai citai 3d speelei nav PILNIIGI nekaada sakara ar POSERi. POSER ir softs jefinjiem kam no 3d modeleeshanas nav nemazaakaa sajeega - paredzeets tieshi tam ko izsaka nosaukums - gatavu teelu pozeeshanai. Es pat nezinu kaada no taa jeega - var paraadiit smukas bildiites ar saviem draugiem no pagalma un izpelniities vinju atziniibu pateicoties faktam ka vinji par grafiku nezin vispaar neko.
Doom3 un FEAR characteri ir veidoti kaa jau teica ieprieksh, Mayaa un XSI. (Doom3 expansionam arii ZBrushaa - par pirmo dalju nezinu).

Par taam divaam nedeeljaam vienam charam - tas nav nekas paarspiileets. Tas tieshi taa arii ir - es zinu ko es runaaju, tici man Smile .. runa neiet par kkaadu crappy 1000 poligonu kluci, bet par kvalitatiivu teelu ar visaam normalmapeem - un taadam pat 2 nedeeljas ir par maz (Skat cgimage lv low-poly contestu kur bij vairaak kaa 2 nedeeljas laika un cilveeki pa naktiim raavaas un taapat nepaspeeja visu ko gribeeja)
Labu tekstuuru ziimeeshana vien prasa vismaz paaris dienas.

Vispaar ar katru tavu postu saak likties ka tu arvien mazaak un mazaak un mazaak saproti no gamedev.

Vispaar taviem tekstiem nav nemazaakaa sakara - tie ir pretrunaa viens ar otru... tad tu saki ka vaig taisiit ko mega krutu un tas ir viegli, tad akal ka nemaz nevaig taisiit neko tik krutu kaa HL2 vai FEAR un viss taapat buus ok.. Par tehnisko pusi tev saprashana ir 0.

Shii laikam buus peedeejaa reize kad es kko tev rakstu (redzu ka saprashanu vieglaak iedziit seetas stabam), un ja nu reiz kaadreiz tomeer kkas no tavas puses iznaaks - tad es izteikshu milziigaako apbriinu tiem cilveekiem, kas bija ar mieru straadaat pie tavaam shizofreeniskajaam idejaam. Bet taa kaa es neticu, ka kaads shaads cilveeks pasaulee vareetu buut, tad domaajams shis viss farss ir vien kaadas tavas beerniibas traumas savdabiiga izpausme.

PS: Camera deep ir vnk reaali kruts tavs jaunizdomaats termins Wink .. vai tu nedomaaji Depth of field?
Back to top
View user's profile Visit poster's website MSN Messenger
ugizs



Joined: 07 Jan 2006
Posts: 119

PostPosted: Mon Jan 16, 2006 2:18 pm    Post subject:

par textuuraam nepiekriitu... vot tie, kas ir bremzes + nav gaajushi maaxlas skolaa vai vnk ziimee leeni un paaraak paardomaati, vot tiem arii vajag ziimeet textuuru sazin cik ilgi...
Back to top
View user's profile
dev



Joined: 27 Jul 2004
Posts: 206
Location: Latvija

PostPosted: Mon Jan 16, 2006 3:11 pm    Post subject:

Mulkjiibas - normaalu tekstuuru ziimee saakotneeji vismaz 2048x2048 (peec tam skeilo uz mazaaku) rezoluucijaa, un saziimeet taadu palagu ar smukaam detaljaam (dazhendazhaadaam - ne tikai aadu vai kko taadu) nav nemaz tik aatri. Taalaak vel jaaziimee Specular, Bump (ko kombineet ar normalmapi no high-poly), varbuut arii opacity un reflection. Iisi sakot liela kaudze ar augsti detalizeetaam tekstuuraam..
.. un maakslas skolaa nevienaa textuuras ziimeet nemaaca.. nemaz nerunaajot par fotoshopu.
Back to top
View user's profile Visit poster's website MSN Messenger
ugizs



Joined: 07 Jan 2006
Posts: 119

PostPosted: Mon Jan 16, 2006 4:29 pm    Post subject:

es neesmu apgalvojis, ka textuuras maaca maaxlas skolaa... maaxslas skolaa maaca taadas noderiigas lietas kaa fixa ziimeeshana, tu esi spiests iemaaciities to... vot i tu chakareejies domaajot par kraasaam, kaa taas izskatiisies, a man tas sen jau galvaa... zinu kraasu kombinaacijas, kas labi izskataas un tml... vnk piekriiti tam, ka tu esi leens textuurists un viss... tu visiem centies iegalvot, ka labs buus tikai ar nedeeljaam veltiigu darbu pie vienas textuuras... tas taa nav!
Back to top
View user's profile
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Mon Jan 16, 2006 5:24 pm    Post subject:

Vēlviens dolārs, vēlviens rī.... balamute...
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
dev



Joined: 27 Jul 2004
Posts: 206
Location: Latvija

PostPosted: Mon Jan 16, 2006 5:27 pm    Post subject:

Nu es saprotu ka tev ir saape ka tevi maate beerniibaa aizstuuma uz maakslas skolu kur tev briesmiigi nepatika, tachu tagad kad taa ir pabeigta gribaas kautkaa paspiideet, tachu varu tev galvot - esmu paarliecinaats ka par tevi tekstuuras ziimeeju aatraak. Esmu straadaajis kopaa ar vairaakiem citiem tekstuuru ziimeetaajiem un zinu ka arii citiem neiet aatraak un neviens nespeej uzziimeet labu tekstuuru stundas vai divu laikaa. Man shajaa jomaa ir pieredze vismaz 7 gadu garumaa un es zinu ko runaaju. Un arii maakslas skolas "gudriibas" man nav sveshas.

Un vispaar runa neiet par nedeeljaam kaa tu raksti - bet es teicu paaris dienas tekstuuraam. Un tekstuuras es nedomaaju kkaadus pavirshus plekjus (ar labaam kraasu kombinaacijaam Wink), bet gan ruupiigi detalizeetu virmu - teelam tas buutu apgjeerbs ar viileem, krokaam, jostas siksnas graveejumiem, matiem, pazoles reljefu utt. Aaatraa ziimeeshana te neies cauri.
Back to top
View user's profile Visit poster's website MSN Messenger
eXeM



Joined: 22 Mar 2005
Posts: 155
Location: Ape

PostPosted: Mon Jan 16, 2006 5:30 pm    Post subject:

PIekriitu dev jo pat lielaas kompaanijas un visi tie lielie maaxlinieki kas tur straadaa diezgan kjeepaajaas ar taam pashaam textuuraam ...
Back to top
View user's profile
ugizs



Joined: 07 Jan 2006
Posts: 119

PostPosted: Mon Jan 16, 2006 5:43 pm    Post subject:

apsveicu dev, bet es nepiekriitu, ka textuuru var ziimeet pat tik ilgi... es uzskatu, ka vienai textuurai var aiziet diena, bet ne vairaak! labi, tava pieredze, bet vairaakas dienas ziimeet to textuuru... un es saprotu, ka nevajag ziimeet kkaadus prastus plekjus, textuuraam ir jaabuut tieshaam skaistaam, textuura pat nosaka cik modelis buus kruts, cik buus reaals, bet vairaakas dienas pie textuuras....
Back to top
View user's profile
ugizs



Joined: 07 Jan 2006
Posts: 119

PostPosted: Mon Jan 16, 2006 5:44 pm    Post subject:

un starpcitu, saape man nav par maaxlas skolu, bet gan par muuzikas skolu, vot tur bija elle, it iipashi klavieres Very Happy
Back to top
View user's profile
dev



Joined: 27 Jul 2004
Posts: 206
Location: Latvija

PostPosted: Mon Jan 16, 2006 5:53 pm    Post subject:

arii muuzikas skola man ir paziistama.. bet tu akal paarspiilee - es teicu paaris dienas (tas ir tjip divas)
Un tas ir uz lielaam un detalizeetaam tekstuuraam - suni es notekstureetu arii dazhaas stundaas un spaini dazhaas minuutees. Bet kkaadu afigenno biorobotu ar daudz daudz detaljaam, miesaam utt - tur vaig laiku.. un kaa jau mineeju - ir nevis viena tekstuura bet vairaakas... Tekstuura ir kaa ljoti detalizeeta glezna - un neviens maakslinieks gleznu neuzglezno vienaa dienaa.
Back to top
View user's profile Visit poster's website MSN Messenger
ugizs



Joined: 07 Jan 2006
Posts: 119

PostPosted: Mon Jan 16, 2006 6:13 pm    Post subject:

labi, gudraakais piekaapjas Very Happy
labi, tas taads joks... bet piekaapshos... labi, tu esi pilniigu taisniibu teicis visu laiku... mani vnk aizkustinaaja par to gleznotaaju Very Happy
Back to top
View user's profile
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Mon Jan 16, 2006 6:53 pm    Post subject:

Nu gan sarakstījuši.
Pietiek tam nav nekāda sakara ar Indago.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2005 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group