dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Chaos

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
chaosman



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 64
Location: Rīga

PostPosted: Thu Dec 18, 2003 6:54 pm    Post subject: Chaos

Nu sveicināti fellow game developers! ;)

Ar šo postu gribēju izziņot savas RPG - ar nosaukumu Chaos - demo versijas iznākšanu. (pricipā jau priekš demo versijām šajā forumā laikam ir paredzēta atsevišķa sekcija, bet tā kā par Chaos iekš dev.gamez vēl nekas nav bijis... un tātad tas ir jauns projekts... nu un arī tāpēc, ka šī sadaļa pēdējā laikā ir bijusi visaktīvākā Very Happy )

Chaos nav mēģinājums uztaisīt visu laiku labāko RPG vai kaut kas tamlīdzīgs. Tas drīzāk ir mēģinājums brīvajā laikā uztaisīt spēli, kurā būtu lielākā daļa no komerciālajās RPG parasti redzamajām iespējām.
Gari neizplūdīšu, jo viss jau ir pateikts iekš mājaslapas:
http://chaos.from.lv

Tā ka nočekojiet homepage, apskatiet demo un šeit uzrakstiet ko domājiet.

Varbūt Chaos tiešām kļūs par pirmo Latvijā taisīto RPG... nu sapņoju...

Sekojoša note (drīzāk jau patētisks uzsaukums Smile) visiem developeriem:

Nu sametamies tak vienreiz visi kopā un uztaisam vienu nopietnu RPG!
Tas attiecās gan uz tevi, morpheus, gan uz smagās mašīnbūves pārstāvjiem, gan uz visiem citiem, kas kaut ko klusībā meistaro Smile
Galu galā, gamedev cilvēku Latvijā nemaz nav tik daudz, un man liekās, būtu ļoti muļķīgi katram taisīt savu spēli, ignorējot pārējos - ja cilvēku resursu knapi pietiek jau vienas spēles uztaisīšanai.

Es nebūt neuzskatu, ka tam vajadzētu būt bāzētam tieši uz Haosu, varētu ņemt labākās idejas no vairākām iecerētajām vai nerealizētajām spēlēm, piemēram Laachausha (kurš kā es saprotu šobrīd ir nomiris dabīgā nāvē), un citām. Es arī nepretendēju uz šāda projekta vadību (bet kādam jau tas būs jādara).
Vienkārši Chaos'ā ir daudz vērtīgu iestrāžu, kuras negribētos pazaudēt.
Ja kāds varētu to izmantot, lai novestu līdz komerciālas kvalitātes līmenim,
tad es būtu tikai priecīgs to redzēt.

gaidīšu komentārus Smile
Back to top
View user's profile
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Thu Dec 18, 2003 8:15 pm    Post subject:

Sveiks,

chaos screenshotus redzeeju jau kaukaadaa citaa saitaa, laikam cg.image.lv, bet tagad man saka ka taadas adreses (tava home page)nav Question
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Thu Dec 18, 2003 8:25 pm    Post subject:

hmm, iegaaju veelreiz tajaa linkaa un atveeraas Smile

nu no grafiskaa tur pagaidaam nekaa nav, (nenjem ljaunaa, tikai konstateeju faktus),ieliec kautvai kautkaadu hardware lighting ar pareizi izreekinaatiem normal'iem un viss tas izskatiisies jau pavisam labi! Bet man ljoti patiik tas tavs menu un tas ka tev jau ir gatava kaukaada dialogu sisteema, kas peec ekraashaavinjaa ( Razz ) redzamaa atstaaj kaukaadu ietekmi uz teelu darbiibu vienkaarshi ROCKS!

Un vispaar no atteelaa redzemajaam lietaam man liekas ka tev tur jau ir baigaakaa charu skillu un statu sisteema!

Super, KEEP UP THE GOOD WORK!

P.S. par visu latv. game-maker apvienoshanos runaajot, tad vajag vispirms saakt ar mazaakiem projektiem, jo esmu redzeejis paaraak daudz siiku daudz-cilveeku projektu pajukshanu lai domaatu ka ir iespeejams uzreiz kjerties LIELAJAM veersim pie ragiem un nefailot.
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
chaosman



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 64
Location: Rīga

PostPosted: Thu Dec 18, 2003 11:37 pm    Post subject:

GiGa wrote:
nu no grafiskaa tur pagaidaam nekaa nav

Nu jaa, taisniiba Confused Un taisniiba arii taa ka es vairaak esmu piestraadaajis pie gameplay. Nu tie stati pagaidaam veel varbuut lielu efektu nedod, bet pilniigi unikaalaa dialogu sisteema gan jau ir gatava. Un arii shaadi taadi pazli (piemeeram nosleeptas atsleegas, slepenas durvis, lamatas u.c.) tajaa grafiski nepievilciigajaa demo liimenii ir uztaisiiti.

Tehniskaa puse ir taa (es goda vaards nezinu kas ir "hardware lighting ar pareizi izreekinaatiem normal'iem" Very Happy) - vajadzeetu vienkaarshi salikt vairaak gaismu tajaa liimenii, ko man bija slinkums dariit.
Crystal Space, cik es saprotu, driizumaa gaidaams pilniigs jauns openGL rendereetajs, ar stencil bufferiem u.tml briinumiem, un tad arii vispaareejaa bildes kvalitaate cerams uzlabosies.

GiGa wrote:

par visu latv. game-maker apvienoshanos runaajot, tad vajag vispirms saakt ar mazaakiem projektiem, jo esmu redzeejis paaraak daudz siiku daudz-cilveeku projektu pajukshanu lai domaatu ka ir iespeejams uzreiz kjerties LIELAJAM veersim pie ragiem un nefailot.


Diemzheel par to pajukshanu tev taisniiba...

P.S. ceru visus skriinus driizumaa aizvietot ar sakariigaakiem.
Back to top
View user's profile
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Fri Dec 19, 2003 3:48 pm    Post subject:

Demo veel neesu pameeginaajis, tikai screenus apskatiiju, bet ar "hardware lighting ar pareizi izreekinaatiem normal'iem" es domaaju to lightingu, kuru OpenGL iesleedz ar glEnable(GL_LIGHTING); ar normaaliem uz katru vertexu, nezinu gan kaa to izmantot caur Crystal Space API, jo neesu meeginaajis CS.

P.S. tuuliitpat pameeginaashu demo...
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group