dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Radās doma...

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Pārējās radošuma izpausmes
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Jancixxx
Guest





PostPosted: Thu Oct 30, 2003 5:18 pm    Post subject: Radās doma...

Ir viena jauna ideja spēles scenārijam.
Gamez.lv panesās ideja par GTA tipa spēli Rīgā. Man ienāca prātā uzmest nelielu scenāriju, nedaudz paplašināt darbības vietas.
Tātad darbība varētu notikt četrās Latvijas pilsētās: Rīgā, Daugavpilī, Liepājā un Ventspilī. Izvēlējos tieši šīs pilsētas, jo tās ir pietiekami lielas mūsu varoņa darbības izvēršanai.
Darbība varētu sākties Ventspilī (daudziem noteikti ir jautājums: kāpēc?). Mans arguments ir tāds, ka tā ir ārēji vistīrākā un nekriminālākā Latvijas pilsēta (tikai nesāksim apspriest Lemberga aktivitātes:), mierīgi pilsoņi, tīras ielas. Tad sižets pārsviežas uz Liepāju – Latviešu roka dzimteni. Tālāk seko Daugavpils – viskrieviskākā un, pēc tautas nostāstiem, viena no kriminālākajām Latvijas pilsētām. Rīga ir kā pēdējā, jo tas manuprāt būtu loģiski, jo Rīga ir lielākā Latvijas pilsēta un kā bonus ir tas, ka šeit ir saskatāmas visu trīs iepriekšminēto pilsētu īpašības un dzīvesveids – Vecrīga a la Ventspils, Latgales priekšp. - a la Daugavpils, savukārt Pārdaugava nedaudz līdzinās Liepājai, daži sabiedrībā hmm... populāri mūziķi tur dzīvo . Man bija grūti izvēlēties starp Rīgu un Daugavpili, mana izvēle krita par labu Rīgai tas lieluma un aukstāk minēto īpašību dēļ.
Nākošos postos es vēlētos nedaudz aprakstīt (ieskicēt) atsevišķi katras pilsētas izskatu, varbūt dažus notikumus.
P.S. Jāpiebilst, ka Ventspilī esmu bijis vienu reizi, Liepājā tikai caurbraucot uz Klaipēdu, līdz Daugavpilij vispār neesmu aizkūlies
Back to top
jancixxx
Guest





PostPosted: Thu Oct 30, 2003 5:50 pm    Post subject:

Sāksim ar Ventspili:
Ievads:
Spēle sākas no rīta, pirmdienā, (vēlamas būtu dienas-nakts maiņas), blakus varoņa mājai, uz ielas. vienkārša diena, nekā īpaša. Mūsu varonis, turpmāk tekstā ''V'' strādā Ventspils ostā par krāvēju, ģimenes nav:( Viņš aiziet uz ostu, sāk darbu, te pēkšņi pienāk boss uz piedāvā strādāt šonakt nakts maiņa par dubultu samaksu. V saprotams piekrīt - pielieties var jau arī nākamnakt:) Tātad pēc darba V paliek ostā uz gaida kravu, viss normāli, sāk rukāt, te pēkšņi, aiz noguruma, viena kaste nokrīt un saplīst. Neko darīt, mūsu V ir godīgu ļaužu un iet pasaka bosam. Boss paliek baals, un steidzīgi zvana kaut kam uz mobilo. Pēc 5 min ievelas dzeki ar strokiem, sasien mūsu V un prasa, ko šis ir redzējis - šamējais saka baltu patiesību - neko, neko (būtu jauki, ja buutu dialogu opcija, vareetu izvēlēties atbildi ejiet d@%$!!!!, un tad asinis...), bet ļaunie netic un iedod V pa štangu iemet vecā, sarūsējušā, tukšā konteinerā. tad bad guys tur iemet ar degmaisījumu piesūcinātas lupatas un aizdedzina lupatas un aši notinas. no mūsu V nepaliek ne vēsts...
Taču tā tikai bg (bad guys) domā, jo V jau nav ar pirkstu taisiits un ostaa strādājot bicepsus arī paaudzējis. Tā kā konteiners bija vecs un sarūsējis vinš ar plecu vai kāju (jo kaa nekaa sasiets) izspiez caurumu un izlien nokvēpis un asinīm noplūdis. Viņš nolemj ātri nozust no ostas teritorijas, bet patrulējošais sargs viņu pamana... tālāk jau aiziet LET THE HUNTING BEGIN!!!!
Bisku aizrāvos ar detaļām, turpinājumu apvienotu ar nobeigumu uzrakstīšu vēlāk...
Back to top
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Thu Oct 30, 2003 8:15 pm    Post subject:

Viens jautaajums. Iet runa par GTA1,2 tipa speeli ar skatu no augshas jeb GTA3, VC tipa gaami ar 3D tehnologjiju?
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Jancixxx
Guest





PostPosted: Thu Oct 30, 2003 8:17 pm    Post subject:

O.K.
šajā momentā spēle sākas. Tātad bilance mūsu V: bezdarbnieks, sanīdies ar bruņotu vietējo bandu, bez ieročiem un naudas. viņš var iestāties jaunā darbā. Kā jau Latvijā atšķirībā no ASV stroķus nevar iegādāties uz katra stūra, tātad vajadzēs kārtīgi papūlēties, lai tādu dabūtu. Bisi, pistoli utml var iegūt dažādos veidos - iestāties policijā, sasieties ar konkurējošu bruņotu banku, mēģināt nemanīti atņemt kādam. Tas jau ir atkarīgs no spēlētāja vēlmēm. Lai tiktu uz nākamo pilsētu ir nepieciešams izpildīt noteiktu kvestu. es biju iedomājies, ka mūsu varonis pēc dabas ir ziņkārīgs vēlas uzzināt, kas bija tajā kastē. Ap šo notikumu varētu grozīties centrālā darbība Ventspilī. Protams, iespējas šo kvestu izpildīt ir visdažādākos veidos -''iztīrot'' ostu no dzīvajām dvēselēm, uzkalpojoties policijā un veikt reidu, iegūt respektu konkurējošā bandā un ierosināt aptīrīt noliktavu. doma ir tāda, ka obligāts kvests ir viens, sasniegt viņu var dažādi ar vai bez papildkvestiem. Ieroči, aptieciņas utt. uz māju jumtiem, ielu stūriem nemētāsies.
Ja nepieciešams sīkāks scenārija izklāsts, ietverot visas pilsētas, dodiet ziņu, esmu paredzējis, ka katrā pilsētā nenāksies no jauna stāties darbā, lai nopelnītu naudu, bet gan nāks līdz iepriekšējā pieredze, ja Ventspilī biji policijas seržants, tas tu esi arī liepājā, protams uzrakstot pieteikumu ar vēlmi strādāt Liepājas policijā.
Gaidu atsauksmes...
P.S. Par vizuālām lietām: uzskatu, ka 3D nav obligāts, drīzāk, vai pat labāk, smuks 2D, skats kā vecajos rpg: Diablo utml. Vide ir minimāli interaktīva, maksimāli tiek spiests uz scenārija iespējām, tāds drusku rpg sanāk, nu nezinu... ja ideja liekas laba domājat pasi.
Back to top
Jancixxx
Guest





PostPosted: Thu Oct 30, 2003 8:28 pm    Post subject:

Steigā aizmirsu piemetināt, ka ar Ventspili mana iztēle neaprobežojas, ja būs intrese tad varu sacept to stāstu līdz pat beigām.
Back to top
Sanitars



Joined: 06 Aug 2003
Posts: 18
Location: Valmiera, Latvija

PostPosted: Mon Dec 29, 2003 7:48 pm    Post subject:

pietix tak ar suuda Valku, kura karos savaa starpaa ar Valgas igaunju bandu par kontrabandas galjas biznesu Smile laba ideja
_________________
you see that tiny island in this map? that's where people who care live.
Back to top
View user's profile Send e-mail MSN Messenger
Ice



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 67
Location: Ventspils

PostPosted: Thu Jan 01, 2004 4:18 am    Post subject: sveiciens no Ventspilnieka

Jancixxx, sanācis tā, ka es tieši dzīvoju Ventspilī. Ja vajadzīgas kādas konsultācijas par šo pilsētu, varu tādas sniegt (mailo uz ice_info@inbox.lv).

P.S. Ventspils kriminālie (nosacīti, jo ar maskačku salīdzināt nevar) rajoni: devenes (Indženieru ielas rajons), Ostgals (čīčiņi), Gāliņciems, Pārventas devenes. Paskaties Ventspils kartē, ja kas neskaidrs.
P.S. 2: Atceries, ka pa Ventspili tu nepaskriesi kā GTA - visus šaujot; menti (muņiki) uzreiz savāks jau pašā sākumā.
P.S. 3: Ventspils ostā mafija nestrādā (vari tam neticēt, bet tā tas ir - ja nu vienīgi lielā, naftas, mafija), tā ka spēlē neievies tādu acīmredzamu aplamību.
_________________
ICE ir runājis!
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Pārējās radošuma izpausmes All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group