dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Interesentiem, jauns projekts (kāds teiks ka kārtējais)
Goto page Previous  1, 2
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Meklēju sadarbību
View previous topic :: View next topic  
Author Message
eXeM



Joined: 22 Mar 2005
Posts: 155
Location: Ape

PostPosted: Tue Jan 31, 2006 3:57 pm    Post subject:

BHC wrote:
WamSall wrote:
man, savukārt, cauru laiku nedod mieru atvērtais Crystal Space dzinis, jo šis iet kopsolī ar 3D Blender.

Tu izmanto blenderi?
Neiesaku mocīties ar / mācīties OS softu lietošanu.
Ja nu vienīgi tā nav kāda IDE vai cits neliels, samērā nebūtisks rīks ar mazu learning-curve.


Kaada vaina blenderim ?
Un nav vinjsh nemaz tik sarezhgjiits. Bet vislabaak vinju izmantot kaa mapeditoru.
Un ir ljoti daudz ljoti labu os programmu.

===============================
Tas ka tas ir Os nenoziimee ka tas ir kautkaats sarezhgjiits s***
Back to top
View user's profile
BHC



Joined: 31 Jan 2006
Posts: 81

PostPosted: Tue Jan 31, 2006 4:09 pm    Post subject:

eXeM wrote:
BHC wrote:
WamSall wrote:
man, savukārt, cauru laiku nedod mieru atvērtais Crystal Space dzinis, jo šis iet kopsolī ar 3D Blender.

Tu izmanto blenderi?
Neiesaku mocīties ar / mācīties OS softu lietošanu.
Ja nu vienīgi tā nav kāda IDE vai cits neliels, samērā nebūtisks rīks ar mazu learning-curve.


Kaada vaina blenderim ?
Un nav vinjsh nemaz tik sarezhgjiits. Bet vislabaak vinju izmantot kaa mapeditoru.
Un ir ljoti daudz ljoti labu os programmu.

Es neteicu, ka nav labu OS programmu.
Es neteicu, ka blenderis ir sarežģīts - es pat viņu nedaudz māku izmantot.
Problēma ir tāda, ka neviens man pazīstamais mākslinieks/modelētājs neizmanto blenderi. Un funkciju ziņā blenderis ir krietni nabadzīgāks.
Tu, protams, tā pat vari jautāt, kāda vaina gimpam un apgalvot, ka gimps roxorzo PS. Tās ir divas nesalīdzināmas lietas.

Priekš programmers-art gimps un blenderis, protams, ir vairāk kā pietiekoši. Un, ja man vajag steidzami kādu nelielu dummy low-poly modelīti(vai tekstūrētu kasti Very Happy), tad es arī izmantoju to pašu Blenderi - bet ne vairāk.
_________________
Screenshot coming when hell freezes over.
Back to top
View user's profile
eXeM



Joined: 22 Mar 2005
Posts: 155
Location: Ape

PostPosted: Tue Jan 31, 2006 4:22 pm    Post subject:

Nu pirmkaar ja tu izmanto blenderi tad tev nekad neradiisies probleemas ar llicenzi par shiem modeljiem (ja vien tu vinjus nezodz Very Happy )
Bet ja tu domaa ka neviens vinju neizmanto tad tu kljuudies, lai arii maxim un tamliidziigajiem iespeeju klaasts ir plashaak blenderi tu vari modificeet peec saviem ieskatiem noka4aat visaatus papildinaajumus un tu vari uztaisiit modeljus 100x labaakus nekaa maxii(nu lab mazliet paarspiileeju) Un blenderis nav domaats speciaali vienam meerkjim vinjsh ir ljoti daudzpusiigs.
Back to top
View user's profile
BHC



Joined: 31 Jan 2006
Posts: 81

PostPosted: Tue Jan 31, 2006 4:41 pm    Post subject:

eXeM wrote:
Nu pirmkaar ja tu izmanto blenderi tad tev nekad neradiisies probleemas ar llicenzi par shiem modeljiem (ja vien tu vinjus nezodz Very Happy )
Bet ja tu domaa ka neviens vinju neizmanto tad tu kljuudies, lai arii maxim un tamliidziigajiem iespeeju klaasts ir plashaak blenderi tu vari modificeet peec saviem ieskatiem noka4aat visaatus papildinaajumus un tu vari uztaisiit modeljus 100x labaakus nekaa maxii(nu lab mazliet paarspiileeju) Un blenderis nav domaats speciaali vienam meerkjim vinjsh ir ljoti daudzpusiigs.

Tu laikam domā, ka esi atklājis Ameriku.
Quote:
Bet ja tu domaa ka neviens vinju neizmanto tad tu kljuudies

Kur es teicu, ka neviens viņu neizmanto?
Nū, pavisam noteikti nevar teikt, ka neviens - es viņu izmantoju. :P

Bet, nopietnāk runājot, man īstenībā vienalga, vai viņu izmanto OS fanāti un dīvaiņi vai arī parastie lietotāji - fakts kā tāds, man pazīstamie ārtisti viņu neizmanto. Un diez vai tu atradīsi daudz ārtistu, kas viņu lieto it īpaši jau LV.

Quote:
tu vari uztaisiit modeljus 100x labaakus nekaa maxii

Yeah, right.

Labs ārtists jebkurā rīkā uztaisīs labu modeli - cits jautājums, cik ātri.

Runājot par naudas lietām un licenzēm. Līdz man nebūs puslīdz pabeigts geims vai geima dēmucis, es par to tiešām negrasos uztraukties.

Ja geims ir komerciāls, tad viņam būtu jāpelna tik daudz, ka softa iegāde nesagādātu tādas galvassāpes.

Un pierādīt, ka modelis ir taisīts vienā vai otrā softā jau nevar, ja tas ir konvertēts uz citu formātu, pareizi?
_________________
Screenshot coming when hell freezes over.


Last edited by BHC on Tue Jan 31, 2006 4:46 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Meklēju sadarbību All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group