dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

huligāns!
Goto page Previous  1, 2
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ugizs



Joined: 07 Jan 2006
Posts: 119

PostPosted: Fri Mar 24, 2006 8:37 pm    Post subject:

nu ar urlām esmu kāies, ceru, ka vairs nekaušos, jo nu sitieni zemiski, kaujies kaujies, i tad viņš izvelk kasteti i iejauc purnā, i tad tik domā, lai varētu aizvilkties līdz mājam. pats dzīvoju urlu pagalmā. nu kāpēc sāka ienīst, man liekas, es izklāstīju. pavisam nevainīgi. huligāns bērnībā gribēja nospert no batjas magaza kaut kādu mantiņu, tika pieķerts, tēvs to atlamāja publiski, milzu kauns, niknums + urlas dvēsele neļāva huligānam to aizmirst un tā nu tēvs tiek bombardēts. nu ar varoņiem varētu būt tā, ka iepazīstināšu. gan jau. nu darbiņu maybe varētu palūgt, a to mani slaisti pateica, ka nah viņiem censties, ja viņi nav pārliecināti par uzvaru. dooh, tam jau ir jācenšas maksimāli, lai uzvarētu, nevis jāfilozofē. tikai tad e-pastu iedod.
Back to top
View user's profile
wracker 007



Joined: 24 Mar 2006
Posts: 5
Location: Liepāja

PostPosted: Sat Mar 25, 2006 9:34 am    Post subject:

jaa urlu rajona ir bistami pats ari dzivoju urlu rajonaa. Bet zini pats galvenais nav uzvareet bet piedalities . Padoma cik tu busi laimigs kad radisi so savu garadarbu lietojamaa nevis lasamaa veidaa+ja tu uzvaresi tad vis bus ciki brik'Wink jaa es parlaimi nesmu tik slinks.Ja saku ko darit tad paeidzu Very Happy nu lab mosk kautkaa varetu sazinaties un es tev varu piepalidzet ar to veidoshanu. Nu lab atkal tevi negarlaikoshu . mjaa es lasiju ka vins gribeja kautko no veicha nospert un piekera. laikam neiebrauci manaa ndoma .es bij domajis ka sakuma filminu nu piem atkal GTA-SA. CJ iskap no vilciena un dodas nokilot to P*****s kas nokiloji vina muteri. sameraa saprati?
_________________
Izveidot savu jau sen cereto speli(sižets,scenarijs, jau izveidots uz lapeles atliek tikai istenot) Smile ceru kad kads varetu palidzet .....
Back to top
View user's profile Visit poster's website
wracker 007



Joined: 24 Mar 2006
Posts: 5
Location: Liepāja

PostPosted: Thu Apr 06, 2006 1:07 pm    Post subject:

ev ugizs.. mosk tu man varetu iedot savu e-mail? vajadzetu sazinaties.
P.S: mans ir wracker@one.lv
_________________
Izveidot savu jau sen cereto speli(sižets,scenarijs, jau izveidots uz lapeles atliek tikai istenot) Smile ceru kad kads varetu palidzet .....
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group