dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

TZP storyline
Goto page 1, 2  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Pārējās radošuma izpausmes
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Anonymous
Guest





PostPosted: Mon Dec 01, 2003 2:01 pm    Post subject: TZP storyline

kaa jau katrai sevi cienoshai rpg (un ne tikai) speelei vajag savu storyline jeb kaa teica taalaa senatnee - sizhetu.
taa nu peec pamatiigas zobu grieshanas un vaideeshanas uz mana rakstaamgalda (uz papiira, kaa vecajos, labajos laikos) dzima kaut kaads nebuut story vai vismaz aizmetnis sizhetam.
nu tad taa:
-------------------------------------------------------------------------------------
nezinu kad, bet noteikti kaut kad baigi sen kad visaadi burvji, magija un viss kaut kas taads bija sameeraa normaalas paraadiibas, dziivoja ljoooti varens burvis ar savu maacekli (kaa gan citaadi, zinaashanas jaanodod taalaak).
viss buutu normaali, tachu, kad maaceklis uzzinaaja par vienu no varenaakajaam magijas jomaam - kontroli paar laiku, vinjam laikam nedaudz aizbrauca jumts, un kaadu nakti vinjsh burvja laboratorijaa uzriikoja to pashu rituaalu, ko maaciibu laikaa, tikai ar lielaaku jaudu. logiski, ka burvis to kaut kaadaa veidaa sajuta, tachu, kad vijsh uzskreeja tornii (nezinu, bet cik esmu lasiijis, visi normaali burvji savas laboratorijas iekaartoja tornjos, laikam droshiibas apsveerumu deelj Laughing), bija jau atveeries portaals, un nabaga burvis, kas tobriid satveera maaceklja roku, lai parautu nost, patiesiibaa iekrita portaalaa kopaa ar vinju. peec ne visai ilga celjojuma (portaali, kaa zinaams, ir aatrgaitas transportliidzeklji) abi nokrita uz kaut kaada ar gludu paleeku masu noklaata laukuma.
bija 2462. gads peec muusu eeras...
--------------------------------------------------------------------------------------
nu tas iisumaa viss, bet nekaads Tolkiens vai Sheherezaade Laughing es neesmu, taapeec droshi postojiet savas idejas, kritiku, ieteikumus un visu citu floodu Very Happy , gan jau kopaa kaut kas sanaaks!
Back to top
elninio



Joined: 25 Aug 2003
Posts: 26
Location: Latvija

PostPosted: Mon Dec 01, 2003 8:31 pm    Post subject:

manupraat bish taa kaa par maz iistam storiilainam. Kaads tad ir vinju uzdevums? nokljuut maajaas? kaa tas tiks iistenots? utt tjp
Back to top
View user's profile
Anonymous
Guest





PostPosted: Tue Dec 02, 2003 12:23 pm    Post subject: !!!

then help me!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Laughing
Back to top
Anonymous
Guest





PostPosted: Tue Dec 02, 2003 12:45 pm    Post subject: also i has a few ideas...

vispaar tas, ko es tur uzrakstiiju, ir tikai "skelets" patiesajam storyline, kursh leenaam (ja varu reekjinaaties ar juusu paliidziibu, tad aatraak) attiistiisies liidz pilnveertiigam staastam (es vismaz taa ceru).
ik peec kaada briizha (kad man buus radusies kaada jauna ideja) shis "skelets" pakaapeniski apaugs ar "miesu".
kaa jau mineeju, nekaads izcilais rakstnieks neesmu, taapeec nebuut nekaads briinums, ja mani agriinie meegjinaajumi radiit kaut ko var izraadiities neveiksmiigi. tachu man ir entuziasms un veeleeshanaas novest "Zero Project'u" liidz galam.
tas buutu forshi, ja latvian game development community vareetu man paliidzeet arii taadaas lietaas, kaa sizhets un dizains, jo kopiigi mums tas izdosies!
vispaar es izsludinu contest'u par speeles nosaukumu, jo The Zero Project ir tikai pagaidu nosaukums.
Back to top
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Sat Dec 06, 2003 11:51 pm    Post subject:

Chau,

taa jau interesanti, bet vajag izdomaat, tieshaam, kaads vinjiem meerkjis ir tad, kad vinji nonaak tur naakotnee. Un tas burvis paliks draugos ar savu maacekli peec taada ljauna joka, varbuut varetu buut kaukas taads, ka tas maaceklis sadomaajas ka ir paaraak kruts un grib ienjemt visu vareena burvja vietu? Un speeleetaajs vareetu buut tas burvis un iet atguut varu. Bet tad sanaak, ka burvis jau ir all-powerfull un no skillu ka4aashanas nekas nesanaak, taapeec varbuut vareetu buut ka tas maaceklis uzlaizj burvim kaukaadu spell, kas nonjem vinjam visus "status un skillus" Smile, un tad lai atriebtos maaceklim tie atkal jaauzka4aa. (Bet taas tikai manas domas, nejem taas par kauko ko es no tevis sagaidu, zinu, cik nepatiikami ir visaadi cilveeki, kuri uzmaacaas ar savaam gjeniaalajaam domaam tad, kad tev to vismazaak gribaas, it iipashi ja tev pavisam kaukas cits padomaa Rolling Eyes )Un veel, nesen apskatiijos dazus screenus no TZP, un tur viss bija taads veclaiciigs - no tiem laikiem, no kuriem vinji abi celjoja naakotnee, taapeec nevaru saprast, vai tu plaano darbiibu naakotnee vai tajos senajos laikos?
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Anonymous
Guest





PostPosted: Mon Dec 08, 2003 11:24 am    Post subject: i think...

ja kas, domaaju, ka taa ir visai normaala doma, taapeec let's evolve it!
par screenshootiem, tie driizaak bija engina testi, nekaa gatavas speeles shoti.
------------------------------------------------------------------------------------
veel kaada ideja:
es vareetu sheit nopostot dazhus koda fragmentus, kurus es nevaru iisti pabeigt, jo kaut ko nemaaku izdariit. juus savukaart vareetu apskatiit tos fragmentus un savas domas/paliidziibu/kritiku likt "uz deelja".

TZP FOREVER! Laughing
Back to top
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Fri Dec 12, 2003 5:22 pm    Post subject:

Quote:

veel kaada ideja:
es vareetu sheit nopostot dazhus koda fragmentus, kurus es nevaru iisti pabeigt, jo kaut ko nemaaku izdariit. juus savukaart vareetu apskatiit tos fragmentus un savas domas/paliidziibu/kritiku likt "uz deelja".


Droshi posto, buushu prieciigs paliidzeet (zinu ka citi arii Razz )
bet varbuut nodereetu katram topicam taisiit savu thread, a to sanaak, ka pienjemsim topics ir dogfight, a runa aiziet par *tree structuuraam un skinu change &stuff, vajag "stay on topic" un ja kaukas aiziet ne taa, tad lai mod'i sasplito threadu vai nolocko or smthn
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Anonymous
Guest





PostPosted: Mon Dec 15, 2003 11:18 am    Post subject:

vispaar tev taisniiba
Back to top
Ice



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 67
Location: Ventspils

PostPosted: Thu Jan 01, 2004 3:59 am    Post subject:

Nevarētu uztaisīt vienreiz arī kaut ko bez maģijas. Riktīgi piebesījuši visi tie speļļi un monstri RPG spēlēs.

morpheus, arī sižeta "skeletam" jābūt pietiekami apjomīgam un daudz-pasakošam, jo tādu "sižetu" kā tu, var uzrakstīt pāris minūtēs. Iedvesmai vari palūkoties uz manis rakstīto Lāčauša sižeta skeletu: http://dev.gamez.lv/viewtopic.php?t=31&start=0
_________________
ICE ir runājis!
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Guest






PostPosted: Fri Jan 02, 2004 3:49 pm    Post subject: jaa, ...

jaa, ice, tu esi runaajis un beidzis...
man nav nekaada veeleeshanaas piegaazt postu ar 64 lpp. biezu tekstu, kas man jau ir. tas, ko ieraxtiiju, ir tikai kopeejam skatam
Back to top
Anonymous
Guest





PostPosted: Mon Jan 05, 2004 1:03 am    Post subject:

GiGa wrote:
(..) Un veel, nesen apskatiijos dazus screenus no TZP, un tur viss bija taads veclaiciigs - no tiem laikiem, no kuriem vinji abi celjoja naakotnee, taapeec nevaru saprast, vai tu plaano darbiibu naakotnee vai tajos senajos laikos?

Varbuut ka buus aatomkarsh vai kaut kas tamliidziigi briesmiigs un kaa (daudzaas) filmaas raada - naakotnee viss buus taads bomziigs Smile
Pats gan tos screenus neesmu redzeejis...
Back to top
Anonymous
Guest





PostPosted: Tue Jan 06, 2004 11:01 am    Post subject:

nu, tam, kaa jaaizskataas naakotnee, visai labi etaloni ir fallout 1/2... :roll:

skriinus varees apskatiit cg.image.lv zem chana game development->tzp comin' soon
Back to top
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Tue Jan 06, 2004 9:05 pm    Post subject:

aaaa, taa buus POST APOKALIPTISKA naakotne, skaidrs, es nez kaapee biju iedomaajies tehniski attiistiitu pasauliiti Smile

bet taada peec aatomkara naakotne tiesham vareetu buut interesanta, nebiju nekad iedomaajies ielikt tur burvjus un spellus, vairaak biju iedomaajies kauko MAD MAX stilaa, bet shitas vareetu buut cool - veca saruuseejusi divstobrene ar apshaubaamas kvalitaates patronaam pret paralyze scroll, hehe, laikam kautkas tiiri forshs tev tur sanaaks Wink
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Anonymous
Guest





PostPosted: Mon Jan 12, 2004 8:28 am    Post subject: JES

JAA, TU UZKJEERI PAREIZO DOMU, GIGA Laughing
Back to top
Anonymous
Guest





PostPosted: Mon Jan 12, 2004 1:42 pm    Post subject: one idea

veel taada interesanta doma ienaaca praataa:
taa kaa speele pa daljai notiek naakotnee, vareetu buut taa - varonim ir kaut kaadi tur skilli, eg. melee weapons, ranged weapons, mental power etc.
un var iegaadaaties taadus kaa implantus, tjipa kaa vaboliites, kas tiek ieaudzeetas plecaa vai kur citur Laughing un paliidz uzboostot kaadu skill.
tos var arii iznjemt un kombineet ar citiem (max. 5) tachu iznjemot jau ieaudzeetu implantu, tas iet bojaa.
interesanta ideja, varbuut attiistiit taalaak ir veerts, imho
Back to top
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Pārējās radošuma izpausmes All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group