dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Mākslas projekts

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Pārējās radošuma izpausmes
View previous topic :: View next topic  
Author Message
martins
Guest





PostPosted: Fri Dec 12, 2003 1:19 pm    Post subject: Mākslas projekts

lieta taada, ka man peec meenesha jaataisa bakalaura darbs. maacos LMA vizuaalaas komunikaacijas nodaljaa. ir interese par speeleem. sevishkji aizraujos ar vienu - DFBHD (DeltaForceBlackHawkDown) man jau bija viens projekts - "Delta Force Grafitti" kuraa online speeles videe ar automaatu Laughing nodarbojos ar grafitti - respektiivi ar automaatu uz sienaam ziimeeju pretinieu portretus... gaaja gruuti ar pierunaashanu, lai preteejaas komandas neshautu viena uz otru Wink , tachu kautkas izdevaas. kaa jau iespeejams noprotu runa nav par speeli, tachu par maakslas projektu, kuraa kaa galvenais elements ir datorspeele.
Shoreiz gribeetos izgatavot karti shajaa pashaa speelee, tachu tai jaabuut specifiskai. vinjiem ir tur kautkaadi map gjen softi, tachu man nav iipasha sajeega... taapeec man buutu nepiecieshams kaads spechuks, kursh buutu ar mieru iesaistiities shajaa projektaa - papeetiitu tos map editorus, un vareetu izrunaat, tad visas taas iespeejas un kautko uzmeistarot.
rezultaataa buutu kaada karte (piemeeram, kaads visiem labi zinaams riigas kvartaals), kura tiktu palaista iesaakumaa lokaalaa tiiklaa, veelaak iespeejams skatoties uz rezultaatu vareetu varbuut palaist arii globaalajaa (jo vinji tur izsludinaajushi kautkaadu konkursu par mapiem - www.dfbhd.dk un taadus izsludina ik pa laikam)
atshkjiriiba cik noprotu ir taada - ja sataisam pashi visu vizuaalo no jauna ar savaam uzsauktaam bildeem, jauniem objektiem utt, tad rezultaats ir lokaals, tachu, ja izmanto gatavos objektus, tad var uzmest arii globaalajaa. noteeikti, ka vieglaak un pavisam reaali ir, ja izdotos kautko atpaziistamu samonteet no gatavajiem objektiem...
un projekta rezultaats buus taads - man buus gatavs bakalaura darbs, kursh tiks izstraadaats kopaa ar taadu un taadu speciaalistu un rezultaats vareetu buut apskataams kaadaa publiskaa pasaakumaa utt (izstaades,publikaacijas - koroche popularitaati garanteeju!)

ja kaadi ieteikumi vai pieteikumi - martiska2@yahoo.com
vai arii martiska@one.lv

martiska
Back to top
noodle
Guest





PostPosted: Mon Jul 18, 2005 12:43 pm    Post subject:

Online Proxy Checker, proxy checker, proxies checker, check proxies list, online checking proxy, check free proxies, check free proxylist, proxi checker, proxy checking, proxies list cheker, socks proxy checker, check socks proxies, socks 5 proxy checker, socks 4 proxy checker, HTTP proxy checker, socks proxy check, online check socks proxies, check list of proxies: http://www.checkproxy.net
Back to top
Kristians



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 99
Location: Ventspils

PostPosted: Tue Aug 02, 2005 4:27 pm    Post subject:

Mok vienreiz kāds to nūdeli izbanos?
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Pārējās radošuma izpausmes All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group