dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Pahris - The Animation Free adventures in a strange world

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Sat Jan 18, 2003 11:10 pm    Post subject: Pahris - The Animation Free adventures in a strange world

Pahris jeb projekts11

Kas ir Pahris? (Veesture)
Pahris pirmssaakumi mekleejami 2000.gadaa, laikaa, kad es veel biju vidusskolas 11.klasee. Ja atcerieties, tagad ir prasiiba visiem skolniekiem izstraadaat taa saukto projekta darbu. Man galiigi nevilka paargudra spriedeleeshana par kaut kaadaam globaalaam lietaam etc., taapeec mums ar klasesbiedru (Andza) radaas ideja - izveidot latvieshu datorspeeli kaa savu projekta darbu. Jau iepreiskh varu pateikt, ka kaa projekta darbs tas taa arii netika liidz galam paveikts, tachu 1)tika uzdrukaats diezgan veeraa njemams teoreetiskais materiaals par datorspeeleem vispaar un arii konkreeto projektu; 2)tiks izveidotas divas nelielas demo versijas. Pashaa saakumaa, kad speeles ideja veel tikai kristalizeejaas, Andza pastaaveeja uz kvesta zhanru, es neko neiebildu, jo mana pieredze datorspeelju jomaa bija ne paaraak iespaidiiga. pamazaam veidojot savu speeles dalju, naacu pie secinaajuma, ka man vairaak velk uz RPG (Role Playing Game), kas, iespeejams, pateicoties Falloutam. Projekts ieguva koda nosaukumu projekts11 - 11 klase un arii, kas svariigaak, lai WINDOWS logos "11projekts" folderis vienmeer buutu pirmais, kljuva skaidrs ari princips - vienojaamies, ka ziimeet ziimeesim abi, tachu neviens negrasaas samierinaaties ar otra stilu, kas noveda pie taa, ka eksistees divas speeles daljas, kas kopaa organiski veidos Pahri. Katrs ziimee, programmee savu dalju. Andza taatad palika (un, kaa izraadiijaas, visai veiksmiigi) uzticiigs savam zhanram (kvestam), bet es aizvien vairaak pieveersos RPG. Vienojaamies arii par speeles realizaaciju - bez animaacijas, pa logiem - kaa pirmais Myst. Shai izveelei ir vairaaki iemesli - taa ir vienkaarshaak, eertaak, galu galaa ar lodzinjspeeleem man jau ir pieredze (taadas taisiiju uz papiira). Mees arii visai veiksmiigi izveidojaam Pahris alpha versiju, kura ilustreeja muusu speeles buutiibu. Buudams kaartiigs, noleemu no saakuma uzziimeet visu speeles grafiku un tikai peec tam to skaneet un likt programmaa. Ziimeeju daudz. Un, kaa veelaak secinaaju, paaraak netiikami. Un arii - ziimeejot aizraavos, piemirstot, ka pie speeles straadaaju tikai viens, man praataa staaveeja tikai viena doma - paarspeet Fallout plashumu un taadeelj vienu pilseetu es izveertu vairaak nekaa 1000 kadros (kas tapa gada laikaa) un taapat nepabeidzu. Izraadiijaas ka strauji tuvojas nodoshanas terminjsh un kljuva skaidrs, ka pilnaas speeles versijas mums neredzeet. Noleemaam iztikt ar demo (beta). Andzam tas lieliski izdevaas, beigu aizstaaveeshanaa paraadot diezgan iespaidiigu programproduktu (to var apluukot sheit), kas atstaaja iespaidu uz komiteju, kameer man naacaas izraadiit diezgan pabriesmiigu, aarkaartiigi bagainu un nelielu "proguliiti". Paldies Dievam, vismaz projektu mums ieskaitija (uz 10) un miers taa kaa virs Zemes buutu. Tachu manii Pahris jau bija ieeedies uz neatgrieshanos, taapeec noleemu izpildiit savu meerkji - izveidot Pahris pilno versiju. Straadaaju ciitiigi, tachu ar katru miilju briidi noveeroju, ka manis izmantotaas metodes ir neizdeviigas un paaraak neracionaalas, sapratu, ka jaamaina viss jau pashaa baazee.
Skaidriibai neliela atkaape par programeeshanu - mums abiem nebija principaa nekaadas programmeeshanas pieredzes, es savu muuzhu nebiju Pascaalam vai kam citam kjeeries klaatu, tachu izveele krita uz relatiivi vienkaarsho VisualBasic (taalaak VB). Izmantojot sho objektorienteeto programmeeshanas valodu, kas paredzeeta Windows aplikaaciju izveidei un ir labi paziistama Excel advanceetajiem lietotaajiem (Makro) tad arii tika veidota speele. Gan Andza, gan es speeli taisiijaam vienkaarshi pa taisno kodeejot notikumus, neizmantojot nekaadu dzineeju (t.i. - neveidojot). Andzam tas beidzaas ar taadu lietu kaa "object limit" - neticami, bet katrai VB formai ir noteikts maximaalais objektu skaits; vinjsh gan atrisinaaja, bet man rezultaataa naacaas mainiit pashu principu. Jo, ja Andzam bija gandriiz lineaars kvests, tad man tapa super extra nelineaars RPG ar pretenzijaam uz "life simulation", kas, protams, noteikti prasiija vairaak resursu un shaads speeles izstraades princips vienkaarshi nevareeja reaali tikt izmantots. (Laiciigi briidinu, ka pamazaam atteicos no milziigajaam pretenzijaam pret Fallout killer Pahri vai vismaz liidzinieku, paliekot pie vienkaarshaa - izdziivot! - principa.) Saaku darboties peec cita principa - taa pagaaja 2001.gads. Tam beidzoties es biju gandriiz turpat, kur saaku, tikai shoreiz jau man bija kaut cik necik pienjemama demo versija, ko deeveeju par tech-demo. Arii shoreiz biju noshaavis buku - jaunais princips, protams, buudams stipri labaaks, tomeer vienalga prasiija aarpraatiigus resursus (neracionalitaates deelj), taadeelj tiiri dabiski atkrita. Un tomeer, Pahris demo Etihde1: Vientuljaa sala v.1.6 ir un paliek demo versija, kuru es uzskatu par pabeigtu programmu un biku apmierinaats esmu. Tas man prasiija gadu darba. Njemot veeraa, protams, ka nestraadaaju es regulaari un paaraak uzciitiigi, tomeer jaaatziist, ka ar paaraak spozhu produktivitaati neizceljos. Man par attaisnojumu veel jaamin tas, ka es "izmetu" 1000 izveidotos kadrus un uzsaaku pilniigi no jauna jaunu atteelu seeriju, nedaudz korigjeejot arii sizhetu. Galu galaa pa vasaru un veel kaadu briidi likaas, ka Pahris taa arii paliks nebuutiibaa. Andza pa to laiku jau bija atsleedzies no projekta (neveeloties to gan oficiaali atziit:P). Liidz ar iestaashanos FMF un studiju saakshanos es kjeeros pie Pahris tresho un, kaa ceru, peedeejo reizi. Shoreiz apbrunjojos ar jaudiigaakajaam VB iespeejaam, kaadas vien bija man pieejamas un, manupraat, visprogresiivaakajiem speeles izstraadaes principiem - kjeeros pie iista dzineeja izstraades. Un eertiibai - vienlaiciigi arii pie speeles redaktora izveides. Jo jau saakot darbu pie pahris3 (treshaa Pahris dzineeja) es plaanoju luugt paliidziibu citiem cilveekiem, samierinoties ar to, ka paaraak ilgu laiku prasiitu viena pasha cilveeka visu lokaaciju skripteeshana. Vadoties peec shiem principiem es viena semestra laikaa esmu izveidojis gan dzineeju, gan redaktoru, kas tieshaam reaali darbojas. Tie ir sheit.
Iisumaa:
Pahris ir programmeetaaja-amatiera-iesaaceeja RPG speeles projekts ar underground principiem. Viss speeles ekipeejums (skanja, grafika, reklaama, muuzika etc.) ir absoluuti pashtaisiits, taads, kas robezhojas ar neprofesionaalu. Tas pats attiecas arii uz kodu. Nekas hardcor's, vienkaarshs kods. un neskatoties ne uz ko savas funkcijas pilda. Daudz bagu, tachu tas produkta nepabeigtiibas deelj.

Pahris3 tehniskie smalkumi
Un tagad pie Pahris3. Tas ir riiku komplekts, kas paredzeets Pahris speeles izveidei, un domaats arii cilveekiem, kam ar VB nav bijusi ne mazaakaa saskare, kaa arii vispaar nav pieredzes programmeeshanaa. lai gan Pahris redaktora viens no pamatelementiem ir Hvaloda, kas peec buutiibas ir skriptu valoda, tas nav nekas iipashi vairaak kaa nedaudz "advanceetaaks" jeb sarezhgjiitaaks interfeiss. Par sarezhgjiitiibas cenu ieguutas tiek lielaakas skripteeshanas iespeejas, kas RPG gadiijumaa ir ljoti svariigi. Hvaloda ljauj briivi opereet ar Pahris3 dzini un dod plashas iespeejas taa ieksheejaa potenciaala maksimaali efektiivai izmantoshanai. Diemzheel, taa kaa Hvaloda nav ne 2 meeneshus veca, taa ir stipri taalu no ideaala un var likties iesaaceejam nedraudziiga. Veel miinuss ir taads, ka Hvalodas sintakses standartam nav praktiski nekaadu analogu starp populaarajaam programmeeshanas valodaam, attaalu liidziibu var sakatiit vieniigi ar Basic un C++ (ljoti attaalu). Tas pats attiecas arii uz Hvalodas darbiibas principu. Un neskatoties uz to, Hvaloda ir pietiekoshi vienkaarsha. Konstrukcijas varbuut ir smagneejas, tachu vismaz caurspiidiigas. Arii redaktors neizceljaas ar patiikami intuitiivu interfeisu, tachu arii tas veel ir laika un darba jautaajums - daudz kas veel laagojams. Tachu, imho, nav jeega laagot kameer neviens to progu veel neizmanto, bet izmantot jau var. Pie redaktora veel arii ietilpst neliela paliigprogramma dialogu failu veidoshanai. Manupraat, diezgan eerta lielu dialogu izveidei (grandiozi dialogi ir mana vaajiiba). Plus, tikko pievienoju dialogiem Hvalodas atbalstu, kas noziimee veel plashaakas kvestu skripteeshanas iespeejas. Par Pahris redaktoru informaaciju un paliidziibu siikaak var atrast sheit.
Pahris dzinis ir patiesiibaa Pahris 3.versijas galvenais varonis, jo uznjemas visu speeles smagumu uz sevis, interpreteejot tam "iebarotos" failus, kurus tikai paliidz sagatavot Redaktors. (Patiesiibaa tikpat labi shos failus vareetu veidot ar Notepad vai pat Word.) Dzinis ir universaala programma, kas var tikpat labi buut "Pahris" speele, kaa "Myst" klons, viss atkariigs no failiem, kas tam apkaart (taa saucamaa App.Path). Tas noziimee, ka uzlabot dzineeju ir daudz vienkaarshaak, jaaatceraas tikai par peecteciibu. Tas noziimee, ka dzineeja uzlaboshana var notikt paraleeli visai speeles izstraadei liidz pat final release dienai un pat veel ilgaak. Tas arii paver lieliskas iespeejas speeles dzineeja detalju pieskanjoshanai etc.. Taapat, iespejams, Pahris dzineeju noveertees arii tie, kas veelaas uz savu roku izveidot aatri kaadu vienkaarshu kvestu, liidziigu tam pasham Mystam vai Pahrim, vai pat Might and Magic pirmajiem metieniem - vienkaarshi jaaizveido jauns failu komplekts, kas ir diezgan vienkaarshi. Taa kaa Pahrim ir jau zinaamas RPG funkcijas implementeetas dzinii, iespeejas ir diezgan plashas.
Tiiri speeleejamiibas zinjaa Pahris3 ir Pahris2 dzineeja dviinjubraalis (lai gan ir buuveets pilniigi savaadaak). To variet pashi saliidzinaat, lejupielaadeejot Pahris Etihdi1: Vientuljo_salu1.6 un arii pahrislll tech demo. Abi staasta vienu un to pashu notikumu, izmanto praktiski to pashu grafiku (tikai tech-demo ir zemas kvalitaates .jpg faili mazaakai vietai), tachu katrs ir uz sava dzineeja. Var redzeet ka ne inventorijs, ne PTaiseklis (taa sauktais charcter-gen) iipashi neatshkjiras abaas versijaas. Starp citu, pahris3 taas ievadfilminjas ir taisiitas uz dzineeja (taa sauktaas cut-scenes), iistajaa Pahrii domaajams vareetu naakt talkaa Flash. (Bet cut-scenes arii noteikti paliktu, atstaajot Flashu ievadam, beigaam un svariigajiem sizheta notikumiem.)

Pahris3 ideja.
Uz doto briidi es veelos izveidot taadu Pahri, kuraa
1)eksistee saliidzinoshi plasha pasaule (~7 pilseetas ir jau saziimeetas), pasaule, kur katrs NPC ir arii sarunas biedrs vismaz nelielam dialogam;
2)eksistee saliidzinoshi liels daudzums kvestu, kas nav saistiiti ar sizhetu (~98% visu kvestu), bet tiiri ar lokaaciju vai arii globaali side-questi;
3)atmosfeera ir veigli ironiska, bet maksimaali reaalistiska (tas attiecas arii uz kvestiem); 4)galvenais varonis nav slepkava (tas ir sizhetisks jautaajums un to es varu tikai personiigi paskaidrot); 5)galvenais varonis nav staigaajosh tanks, kas katru pretimnaaceeju var un izrubii sasniedzis pieklaajiigu liimeni. IMHO, g.v. vienmeer jaabuut piekaujamam pat augstaa liimenii.
6)galvenaa sizheta liinija netiek iistenota ar kvestiem (shis ir jautaajums, kuru ari varu tikai personiigi paskaidrot);
7)ir iekljautas shaadas RPG fukncijas - zagshana, meistaroshana, eest gatavoshana etc. peec labaakajaam RPG tradiicijaam (tb - Fallout); 8)gandriiz jebkuru kvestu var atrisinaat vismaz divos veidos;
9)hack`n`slash kvestu ("aizej, izsit") iipatsvars nedriikst buut liels, ja taadi tiek iekljauti, tad tiem ir jaabuut ruupiigi pamatotiem un dazhaadotiem;
10)speeleetaajam nav nekaadu ierobezhojumu paarvietojoties pa pasauli;
11)ir slepenas vietas;
12)ir Encounters - liidziigi kaa Fallout, tas ir, celjojot pa globaalo karti var sastapt citus cilveekus (un ne tikai), tas, protams arii noziimee, ka pasaules interpretaacija ir liidziiga kaa Fallout, Arcanum, BaldursGate2 vai arii QuestforGlorylll - ir liela pasaules karte, kuraa ir lokaacijas, ieeejot lokaacijaa iesleedzas Myst skats, izejot - karte;
13)ir paraleeli ritosha, pilnasiniiga fona dziive pilseetaas un vispaar pasaulee;
14)dinamiski mainaas visa pasaule, atkariibaa no paveiktajiem kvestiem, citu buutnju attieksmes pret tevi un vienai pret otru;
15)RPG prasmes (zagshanu, meistaroshanu, eest gatavoshanu) var izmantot ljoti biezhi un vismaz 50% ne tikai kvestu veikshanai, bet, piemeeram, var straadaat algotu, patstaaviigu darbu;
16)sarunas, dialogi ir diezgan plashi, pieljaujot diezgan daudz izveeles fraazhu, daudz runaashanas vienkaarshi pljaapaajot, lai pastaastiitu par Pahris pasauli (taadu dialogu izveide nav viegla, taapeec varbuut ne katram pretimnaaceejam var pajautaat ap 50 jautaajumiem, tachu, pilniigi noteikti, ka arii taadiem NPC jaabuut);
17)galvenais varonis nevar buut ljaunais (sizhetiski - kontakteeties);attieciibaam ar cilveekiem etc.;
18)miilji gaidiiti tiks kvestiski elementi, tachu sameeriigaa daudzumaa ar RPG;
19)Pahris pasaule nepaziist magjiju;
20)eksistee slimiibas, ar kuraam speeleetaajs var saslimt;
21)speele nebeidzas, pat, ja tu esi zaudeejis ciinjaa - tiiri sizhetiski, shaa iemesla deelj speelei ir pilniigs autosave, kuru nevar izsleegt, tas taadeelj, lai izskaustu to SAVE/LOAD principu - tjip, pameegjinashu labaak, tas arii noziimee, ka speelee nedriikst buut "tupikveida" jeb bezizejas situaacijas;
22)speeli var iziet ne reizi neizkaujoties (un pilniigi noteikti nav taa, ka vismaz katrs piektais pretimnaaceejs ar tevi grib kauties - nee, jaaiedomaajas peec iespeejas reaalaak -jums arii Riigaa pa ielu ejot uzbruuk orku bandas?).
Tas, protams, nav viss saraksts, tachu vispaareejo priekshstatu vareetu radiit. Pati Pahris RPG sisteema ir shaada - galv.varonim ir pieci galvenie raadiitaaji - Spehks, Veiklihba, Manjas, Iespaidihgums un Prasmihgums. Spehks nosaka vinja fizisko speeku un arii gribas speeku, izturiigumu, izsalkumu etc., Veiklihba - veikliibu, aatrumu, lokaniibu, prasmi izvairiities, (tas attiecas arii uz Encounter'iem), Manjas - redzi, maniigumu, reakciju, peeddzinjas spejas etc., Iespaidiigums - aareejo veidolu - smukums, paarliecinaashanas speeja etc., bet Prasmiigums - speeju maaciities, taa sauktaas "zelta rokas" uz kaut ko etc.. Shiis iipashiibas tiek noveerteetas 5 ballju veertiibu skalaa, kur 5 ir max. Eksistee triis kara prasmes - Rokas, Zobens, Vahle, kur maximums ir 25 un var uzlabot katraa levelupaa. Taapat eksistee ne-kara speejas: Zaglis, Aarsts, Juurnieks, Meistars, Pavaars etc., kur taapat max ir 25 punkti. Veel ir Izsalkuma raadiitaajs (max 25 - vislielaakais izsalkums) un dziiviibas (max 100). Pashaa speeles saakumaa speeleetaajs izveido savu personaazhu, izkaartojot attieciigi punktus vispirms lielajaam iipashiibaam un peec tam arii prasmeem. Lielaas iipashiibas arii nosaka prasmju punktu skaitu, piemeeram, jo lielaaks Prasmiigums, jo vairaak punktu dod ne-kara prasmeem, jo lielaaka Veikliiba un Speeks, jo vairaak punktu kara prasmeem etc..Ir liela priekshmetu baaze ar aprakstiem, dazhaadu modifikaaciju ierochi, pats var izveidot zaales, eedienu, priekshmetus, tos var paardot (t.i. tirgoties, nodarboties ar biznesu).

Potenciaalajiem skripteetaajiem
LINKI
- Faili, ar kuriem taisiit un testeet Pahri.
- Paliidziibas faili par Redaktoru.
- Pahris maajaslapa ar papildus informaaciju.
Mans e-pasts detalju noskaidroshanai (mahrcis@inbox.lv).
Grafikas paraugi -






UPDATE
Nezinu tas ir labi vai slikti, bet PAHRIS nebuus RPG. Attieciigi tas, kas augstaak mineets un attiecas uz RPG, tas nebuus. Iemesls ir visai prozaisks - baigaa kjeepa un slinkums. Njemot veeraa to, ka, kaa raadaas, skripteet man naaksies vienam pasham, tad uztaisiit pilnveertiigu PAHRIS RPG pasauli diemzheel nevaru, lai arii dzineejs to ljauj. Shii iemesla deelj PAHRIS buus totaali lineaars kvests jeb piedziivojumu speele. Tachu speeles pasaule paliks taapati, kaa arii notikumi/sizhets tas pats.
Paareja uz it kaa vienkaarshaako adventure zhanru it kaa nedaudz atviegloja situaaciju, tachu tik un taa, darbs tur ir jaaiegulda baigaakais, taapeec speele vienalga nenaak tik aatri kaa man gribeetos. Bet nu, vismaz naak (29.06.2003).
Ja kaads grib sniegt paliidziigu roku, jaareekjinaas ar to, ka vinju sagaida lielaakoties melnais skripteeshanas darbs, jo sizheta pamatliinijas jau ir skaidras un netiks mainiitas. (Vieniigi visi kvesti veel nav izdomaati.) Ja nu kaadam peekshnji nav ko dariit un viss te mineetais liekas pusliidz sakariigs, tad var (mahrcis@inbox.lv) meilot man vai arii citaadi dot zinju.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons


Last edited by Kamazs on Sat Jun 28, 2003 2:33 pm; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Aq_kms
Guest





PostPosted: Fri Mar 07, 2003 8:21 am    Post subject:

Oj mois, fufljaks, Laughing nodownaadeeju tavu deemo, bet tur no rpg ne smakas. Kvests un miers kaads veel rpg/adventure, kluudaam un gljukiem aptashkiits. Jak, laikam vieniigais, kas maak stuteet kaut cik kvalitatiivus gamu4us ir Ra un es of cos Wink
Back to top
Aq_komsi
Guest





PostPosted: Fri Mar 07, 2003 8:24 am    Post subject:

Fallout2 nav taa speele ar kuru vareetu vilk paraleeles ar tavu speeli Razz , khem, buutu uztuteejushi somkind of mud - tipo cilveecinsh skraida un klopee sliktos, no taa ieguustot dzelzhus un naudu + expierence, karo4 chau Laughing , maacies taisiit speeles Wink
Back to top
Eatme



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 83
Location: Ventspils

PostPosted: Fri Mar 07, 2003 8:27 am    Post subject:

citiem jau braukt visi maak virsuu..... paraadi plz kaadu normaali uzstuteetu game no tavas puses tas vari bljaustiities. un arii kautkur citur, bet ne te, ko shitaada kritika nervienam vajadziiga nav.
_________________
Don't argue with a fool. He'll drag You to his own level and beat with experience.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Aq_komsi
Guest





PostPosted: Fri Mar 07, 2003 2:33 pm    Post subject:

Exclamation Mans gamucis izstraades stadijaa, gribu raadiit tikai tad, kad pilniigi gatavs, varu aizsuutiit dazhus screenshotus uz meilu ja gribi Confused , nopietns projekts, vieniigais kas var mani kaveet ir laika truukums Sad /kamazs jau baigi ziimeejas(tipo master gamedeveloper) ar savu 'veidojumu', nafig nepabeigtas speeles publiceet Question uz all.from.lv piemeeram. 'Meesls' tas ir anyway - es taa nesaku par visiem projektiem tikai par sho, jo taa ir realitaate. Wink
Back to top
Guest






PostPosted: Fri Mar 07, 2003 2:39 pm    Post subject:

Cool ...un starp citu nenopelju es nevienu, tikai pateicu ka nav kvalitaates un stabilitaates speelei. Bet taa atbalstu visus kas buuvee games, jo zinu ka tas ir 'hardwork' ja taisa ko nopietnu. Vienkaarshi pateicu savu viedokli - nu nav laba game, nu nejau zhanra deelj. Vispaar visi 4omi turaas un nezaudee pacietiibu. Wink buuvee stutee utt.
Back to top
vil
Guest





PostPosted: Thu Jun 26, 2003 4:50 pm    Post subject: Links nestrādā

Rakstā ieliktais links lāgā nestrādāja.

Kur pašlaik var iepētīt šo spēli?
Back to top
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Fri Jun 27, 2003 7:52 pm    Post subject:

Nuuu...YO aizgaaja dibenaa ar visu PAHRA maajaslapu un failiem, kas bija uploadoti. Principaa ir probleemas ar hostingu. Shobriid plus/miinus aktiivi straadaaju pie speeles pilnaas versijas. Netaa pieejama ir tikai viena un nu jau katastrofaali novecojusi demonstraaciju versija, kura atrodama te. NB! Taa ir veca un praktiski neatspoguljo patieso dzineeja staavokli. Varu piedaavaat pashreizeejaa dzineeja skriinshotu :D

Taa ir pati speele un fonaa ir editors. Ja dikti kaadam ir veelme notesteet dzineeju, varu piedaavaat vienu no gatavajiem speeles liimenjiem, tachu tad tas jaarunaa kaut kaa *ne forumaa*. Nu, un jaareekjinaas ar apmeeram 20 MB un winXP (pagaidaam uz citiem windowziem jams nekust taa kaa vajag), kaa arii sasodiiti diivainu interfeisu ;).
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Tue Jul 01, 2003 9:43 pm    Post subject: Infa

Nu visp., ja jau runa saakaas par failiem...tikko uzsaaku PAHRIS home-site revival jeb atdziivinaashanas proceduuru. Taadu pashu, kaada taa maajaslapa bija ieprieksh var redzeet adresee http://pahris.no.lv. Tikai praktiski neviens fails tur nav nokachaajams, tas veel jaasalabo.

UPDATE LOL
Tikko ieliku shito zinju, konstateeju, ka no.lv arii nelec LOL :D. Nu neiet man ar to hostingu.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Johny_JK



Joined: 21 Feb 2005
Posts: 18
Location: Rīga un Cēsis

PostPosted: Mon Mar 21, 2005 11:34 pm    Post subject:

Kamaz, strap citu, tā lapa uz no.lv vēl aizvien strādā.
_________________
Ja interesē HL un CS karšu veidošana (mapping) latviski vai arī, ja gribi pamēģināt Age of Empires 2 latviskojumu, tad dodies uz manu mājaslapu.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group