dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Jauns gads - jaunas vēsmas
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2007
View previous topic :: View next topic  

Vai es vēlos, lai konkurs kļūtu starptautisks
40%
 40%  [ 16 ]
47%
 47%  [ 19 ]
Man nav viedokļa
12%
 12%  [ 5 ]
Total Votes : 40

Author Message
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Sun Dec 17, 2006 1:22 am    Post subject:

Es neteiktu, ka jociiga, ja ir taa kaa bubu saka. Peec taa arii sheit izskataas. Jo citu iemeslu nemaz nevar buut. Kaada jeega vechiem riskeet un nobruzhaat VoH reputaaciju, ja var to nedariit? Iedomaajieties, ja iznaaks Joziks 2 un ar savu reeciigumu un primitiivismu izbaaziis The Mighty VoH?
_________________
long time; /* know C */
Back to top
View user's profile Visit poster's website
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Sun Dec 17, 2006 1:23 am    Post subject:

GiGa, jeega celt latinju augstaak ? Indago meerkjis ir piesaistiit cilveekus siiku speeljiishu izstradei, bet tas nebij galvenais manaa atbildee.

Tuuliit tev paskaidroshu primaaro punktu, kuru gan tu, GiGa, gan DrBlackSnake paarliecinoshi ignoree :)

http://baltgames.lv/v2/news/2765/

Lai cik pretiigi nebuutu lasiit, TAA ir Latvija, par kuru es runaaju, UN tie ir Latvijas SPEELEETAJI Smile Lidziigus tekstus var lasiit arii uz netgames tkai mazaak.
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Sun Dec 17, 2006 1:26 am    Post subject:

elvman wrote:
Es neteiktu, ka jociiga, ja ir taa kaa bubu saka. Peec taa arii sheit izskataas. Jo citu iemeslu nemaz nevar buut. Kaada jeega vechiem riskeet un nobruzhaat VoH reputaaciju, ja var to nedariit? Iedomaajieties, ja iznaaks Joziks 2 un ar savu reeciigumu un primitiivismu izbaaziis The Mighty VoH?


Un logjiski, ka kaada cita zhanra speele daudziem var shkist tiikamaaka par shooteri, bet varu atkaartot 10x reizi, ka es nerunaaju par iespeeju zaudeet vai vineet, bet gan pashu piedaliishanos un ziimogu, ko uzliek Indago patreizeejaa situaacijaa !
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Sun Dec 17, 2006 1:33 am    Post subject:

Mjaa, es tagad pamaniiju, ka peec taa linka truukst interesantaako komentaaru, kas paarsvaraa bija par Indago :/

ehh, ok, tauta mani nesadzirdees Very Happy
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Sun Dec 17, 2006 1:34 am    Post subject:

Quote:
http://baltgames.lv/v2/news/2765/

Kas tev shajos komentaaros nepatiik? Tas ka speeli noliek? Bet tas ir tikai normaali, ja raadi tikai bildes. Es labaak pieturos pie principa - action speaks louder than words. Kameer nav nekaa taustaama, labaak nelieliities (protams ir iznjeemuma gadijumi, kaa Indago, kur par lieliishanos liek punktus, bet peec idejas, doma ir taada, ka lieliishanaas notiek peec projekta izlaishanas).

P.S. Apskaties jebkuru speelju komentaarus. Pat lielu kompaaniju speeles tiek noliktas (arii peec izlaishanas). Tas ir cilveeka dabaa - vairaak nolikt, kaa paslaveet. Pierodi.
_________________
long time; /* know C */
Back to top
View user's profile Visit poster's website
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Sun Dec 17, 2006 1:37 am    Post subject:

LOL, nu jaa es laikam te postoju sienai !

Es runaaju par Indago, nevis, ka speeli noliek Smile Protams ka ir normaali, ka noliek Latvijas speeli, jo tachu visi "zina" , ka viss, ko taisa Latvijaa, ir suuds ! Very Happy
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Sun Dec 17, 2006 2:09 am    Post subject:

Nū, tas, ka daudzi noliek Indago un daudzas tā spēles ir pašsaprotams - viņi vērtē tās spēles vienā skalā ar "lielajām" spēlēm. Es domāju, nevienam te nav ilūziju par to, kas no tā sanāk.

Quote:
GiGa, jeega celt latinju augstaak ? Indago meerkjis ir piesaistiit cilveekus siiku speeljiishu izstradei, bet tas nebij galvenais manaa atbildee.


Nepiekrītu. Indago jēga, manuprāt, ir parādīt, ko cilvēki te pašu rokām taisa, un ļaut salīdzināt. Ja cilvēki taisa un grib parādīt tikai mazas spēlītes, to arī redz, un tā arī runā. Ja uztaisīs un parādīs vienu lielu, labu spēli, to arī redzēs, un tā arī runās.

Un ne jau par latiņas celšanu augstāk es runāju, bet gan to, ka ja reiz taisi - kāpēc nepiedalīties? Par kādu "sliktā zīmoga uzlikšanu" tu uztraucies? Vienīgais, kas notiks, ja tevi vispār uztrauc, kas notiek šādu cilvēku prātos, būs tas, ka viņi teiks "nu nakoņec to odna nomaļnaja igra, a to vsje drugoje Indago hujņa", nu vai attiecīgi netgames forumā to pašu teiks latviski.

Ja tu taisies ar VoH pelnīt naudu, domā, ka tas, ka tā piedalījusies un uzvarējusi (lol, pat ja neuzvarējusi) Indago, vispār kaut kā ietekmēs pārdošanas daudzumu? Ļoti šaubos.

Es jau nesaku, ka VoH tagad obligāti jāskrien un jāpiedalās Indago, es tikai saku, ka Indago tieši tam bija domāts - ja tu taisi projektu, piesaki, un parādi, salīdzini vietējā līmenī, nevis tikai "mazajiem" projektiem. Tas, ka līdz šim te ir bijuši tikai "mazie" projekti, nozīmē tikai to, ka tev ir iespēja radīt pirmo "nopietnā" projekta precedentu.

Savādāk sanāk, ka tu saki: "mēs taisam pirmo labo projektu, bet nepieteiksim to konkursam, jo līdz šim visi tam pieteiktie projekti ir bijuši slikti."
Back to top
View user's profile Send e-mail
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Sun Dec 17, 2006 10:54 am    Post subject:

DeRatizators wrote:
Indago meerkjis ir piesaistiit cilveekus siiku speeljiishu izstradei, bet tas nebij galvenais manaa atbildee.


Tās ir galīgās muļķības!
Indago mērķis ir piesaistīt spēļu izstrādei pēc iespējas vairāk interesentu, ne tikai programētājus, māksliniekus, bet arī firmas, kas ar to nodarbojas (kaut vai sākotnēji sponsoru lomā), spēlētājus, kas atbalstītu mūsu pašu developerus un mēģinātu tos kaut kādā veidā apvienot. Varu teikt, ka pirms Indago nebija nekā, bija tika daži etuziasti, kuri pat īsti nezināja ko darīt, bija tikai vēlme kau ko darī šajā lietā.
Protams, ka šis konkurs ir iespēja pārbaudīt sevi vai vispār kaut ko vari novest līdz galam un vienmēr būs "mazi" un nekvalitatīvi produkti. Bet tas jau ir daudz novest kaut vienu projektu līdz galam. Paceļ rokas, kas pirms Indago to būtu izdarījuši.
Bet Indago mērķīs ir arī celt šo latiņu augstāk, lai tie, kas jau ir pamēģinājuši šo pirādziņu turpinātu cept torti, neredzu citu veidu kā vien piesaistīt jaunus kvalitatīvus projektus, ja latviešu bāliņi atsakās to darīt, tad jāņēm svaigas asinis un tās varētu būt lietuviešu.
Kas attiecas uz nelieliem projektiem ir mums minidev konkurss un bija doma šogad arī apbalvot arī to laureātus, taču diemžēl tas kādu brīdi nav noticis, bet varbūt der atjaunot to, padomāt par savādākiem noteikumiem un iesaistīt to Indago karuselī? Tas paņems mazos izstrādātājus un Indago atstāt tikai tos projektus, kas patiešām varētu sacensties augstākā līgā.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Sun Dec 17, 2006 10:59 am    Post subject:

Tas ka ir naidīgi, rupji vai nicīgi komentāri tas ir pašsaprotami, ne tikai par spēlēm, bet arī par konkursu, tas tikai nozīmē, ka konkursa popularitāte ir augusi. Izpētot ši gada komentārus, secinājām, ka kopumā tie ir pozitīvi, daudz pozitīvāki, kā tie pagajušo gaudu.
Protams mēs arī mācāmies un augam līdz aru Jums, mums nebija nekādas pieredzes šādu pasākumu organizēšanā, bet tagad tā sāk rasties un arī tādā veidā rodas lielāka konkursa popularitāte un arī ietekme.

Runājot par ietekmi, protams negribu izklausīties gailīgs, bet nedomāju, ka VoH būtu radies, ja nebūtu Indago, kas noteikti bija viens no iemesliem, kāpēc Jums bija iespēja sākt šo projektu. Piekrītu, ka tas nebija galvenais, bet noteikti Jūsu mutēs bija šis vārds, kad sākāt šo projektu.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Sun Dec 17, 2006 11:04 am    Post subject:

Ak jā un par tēmu.
Esmu pilnībā par Lietuviešu iesaisti šajā pasākumā, un tieši vēl pēc visu šo komentu pārlasīšanas un vēl pēc nicīgiem komentāriem par Latvijas spēļu izstrādi, jo esmu pārliecināts, ka tieši šādā veidā varēs pierādīt, ka Latvieši var taisīt labas spēles, kas var kunkurēt ne tikai Latvijas tirgū, bet arī Baltijā.
Tas, ka varbūt šāds projekts būs tikai viens un reizi 2 gados mani nebiedē, jo spēles netaisa 9 mēnešos, tā dzims tikai bērni...
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
tolik



Joined: 06 Sep 2005
Posts: 54
Location: Riga, Latvia

PostPosted: Sun Dec 17, 2006 11:28 am    Post subject:

I vote for being Baltics-only.
_________________
http://innowate.com - 5 million players worldwide!
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Olby
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 19 Apr 2004
Posts: 230

PostPosted: Sun Dec 17, 2006 4:12 pm    Post subject:

Man vispār liekas ka te DeRatizators daudz saslavēs savu projektu, bet beigās no tā visa nekas nesanāks. Tādi jau ir bijuši daudzi piemēri arī ar AAA tipa spēlēm. Man liekas ja viņa komanda būtu aktīvi strādājusi un veidojusi veiksmīgu projektu tad būtu ok, bet pagaidām neko vairāk par inventory un ieroču demo neesmu redzējis, bet te jau iet pa visu runa ka šī ir būs pirmā latviešu spēle kura varbūt tiks pārdota tā un šitā, bet vai tad nav tā ka vispirms ir jābūt tam ko pārdot un tad tikai var runāt par projekta piedalīšanos I2007, tā pārdošanu utt. Mani ieteikumi, lai DaR. turpina darbu un tad jau redzās kas no tā visa sanāks, jo nevienam Latvijā vēl nav pieredzes tāda veida spēļu izveidē tāpēc grūti pateikt kā tas viss beigsies.
_________________
http://www.olbyonline.com/


Last edited by Olby on Tue Dec 19, 2006 11:56 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Sun Dec 17, 2006 4:19 pm    Post subject:

Patiesiibaa shitaa poll metode ir galiigi garaam. Labaak uztaisiet jaunu topiku,kuraa piesakas visi tie,kas piedaliitos, ja tiktu iesaistiitas arii paareejaas Baltijas valstis. Tas buutu kaut nedaudz objektiivaak, jo sheit poll balsotaaji ir visaadi - "yo, cool, es dabuushu speeleet krutas games". Un ar visu to, ka balso arii taadi, abi viedoklji iet liidziigi. Taka secinaajums - no taa nekas labs nesanaaks.
_________________
long time; /* know C */
Back to top
View user's profile Visit poster's website
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Sun Dec 17, 2006 9:33 pm    Post subject:

ra001 wrote:

Runājot par ietekmi, protams negribu izklausīties gailīgs, bet nedomāju, ka VoH būtu radies, ja nebūtu Indago, kas noteikti bija viens no iemesliem, kāpēc Jums bija iespēja sākt šo projektu. Piekrītu, ka tas nebija galvenais, bet noteikti Jūsu mutēs bija šis vārds, kad sākāt šo projektu.



Nebij vis. Es saaku ar MODiem prieksh UT un gribeeju starteet MSU konkursaa. Papeetot tuvaak, es noleemu uzsaakt savu speeli.

Saakumaa es vispaar biju orienteets tikai uz aarzemeem, bet tad viens no maniem draugiem iemineejas par to Indago (par kuru es biju galiigi aizmirsis) , un iedomaajos apskatiit, kas sheit notiek. Rezultaats shim leemumam ir 0 , tas pilniigi neko nedeva. Neviens programmeetaajs no LV nav pieteicies liidz shai pat dienai Razz
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Sun Dec 17, 2006 9:54 pm    Post subject:

Olby wrote:
Man vispār liekas ka te DeRatizators daudz saslavēs savu projektu, bet beigās no tā visa nekas nesanāks. Tādi jau ir bijuši daudzi piemēri arī ar AAA tipa spēlēm. Man liekas ja viņa komanda būtu aktīvi strādājusi un veidojusi veiksmīgu projektu tad būtu ok, bet pagaidām neko vairāk par inventory un ieroču demo neesmu redzējis, bet te jau iet pa visu runa ka šī ir būs pirmā latviešu spēle kura varbūt tiks pārdota tā un šitā, bet vai tad nav tā ka vispirms ir jābūt tam ko pārdot un tad tikai var runāt par projekta piedalīšanos I2007, tā pārdošanu utt. Mani ieteikumi, lai DaR. turpina darbu un tad jau redzās kas no tā visa sanāks, jo nevienam Latvijā vēl nav pieredzes tāda veida spēļu izveidē tāpēc grūti pateikt kā tas viss beigsies.

Runājot par Baltijas iesaistīšanu - manuprāt tas ir labi, jo tad mūsējiem būs mērķis cīnīties ar citiem projektiem, nevis iestigt savu mazo spēļu purvā - vajag kopā attīstīties, tā mēs tikai redzēsim kas ir labāki game devi Baltijā, ņjā bet tā kā tas ir latviešu pasākums tam ir obligāti jānorisinās Latvijā. Wink IMO


Man nav, ne tev, ne kaadam citam, nekas japieraada. Esmu jau pietiekoshi daudz sasniedzis prieksh sava vecuma, un es nesirgstu ar shiim kaiteem Very Happy Mees VoH veidojam, pirmaam kaartaam, savam priekam !
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2007 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 2 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group