dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Jauns gads - jaunas vēsmas
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2007
View previous topic :: View next topic  

Vai es vēlos, lai konkurs kļūtu starptautisks
40%
 40%  [ 16 ]
47%
 47%  [ 19 ]
Man nav viedokļa
12%
 12%  [ 5 ]
Total Votes : 40

Author Message
Olby
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 19 Apr 2004
Posts: 230

PostPosted: Sun Dec 17, 2006 11:34 pm    Post subject:

Nē dar. tu mani nedaudz pārparti es jau nesaku ka tu neesi kaut ko sasniedzis, es vienkārši gribu pateikt ka nevajag likt lielas likmes uz projektu kurš pat reāli nav sākts veidot (nu vismaz skatoties no šīs puses). Liels piemērs ir Duke Nukem Forever. To jau anonsēja gadu vēlāk kad iznāca Duke Nukem 3d, bet viniem pat scenārijs nebija īsti uzrakstīts nerunājot par kaut kādu tech-skici. Beigu beigās redz kas sanāca jau pēc gad būs apmēram 10 gadus izstrādes procesā. Patiešām būs jauki ja kas sanāks, bet pagaidām nevajag par to domāt, vienkārši ir jāstrādā, jāstrādā un vēlreiz jāstrādā. Wink
_________________
http://www.olbyonline.com/
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Mon Dec 18, 2006 12:17 am    Post subject:

Nu jaa, zinu. Shajaa lapaa var dabut paliigus tikai uz kautko pa pusei gatvu Very Happy
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Mon Dec 18, 2006 2:32 pm    Post subject:

Balsoju pret, jo nedomāju, ka konkurences trūkuma dēļ Indago ir nepietiekami auglīgs.

Tiesa, būtu interesanti redzēt, kas leišiem aiz ādas. Iespējams, būtu interesanti, ja viņiem būtu paralēls projekts un tad savā starpā cīnītos no katra top3. Tā teikt - spēles, ar kurām varam lepoties. Bet kopēju vienu - nē, paldies. :)
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
dev



Joined: 27 Jul 2004
Posts: 206
Location: Latvija

PostPosted: Mon Dec 18, 2006 2:56 pm    Post subject:

Balsoju par lietuviešiem (un igauņiem ja viņi gribētu Smile). Domāju pirmajā
gadā lietuvieši sasistu letiņus lupatās, ja lv spēļu kvalitāte nebūs augstāka kā šogad, taču varbūt tas liks vienam otram šo to saprast un pieeja paliks nopietnāka. Galu galā - situācija baltijā ir vienlīdzīga un konkurencei vajadzētu būt godīgai.
Šķiet, ka visi raustās no leišiem :)

un offtopikam, runājot par VOH azhiotaazhu - drusku jau kaitina, cik daudz var safanoties par dažiem glītiem 3d modeljiem un skicēm un nosaukt to par viskrutāko latvijas spēļu projektu.
Back to top
View user's profile Visit poster's website MSN Messenger
Olby
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 19 Apr 2004
Posts: 230

PostPosted: Mon Dec 18, 2006 4:49 pm    Post subject:

@dev - es jau tieši par to VOH tā arī domāju.

ņjā nezinu kā jūs bet man nez kāpēc neliekas ka leiši ir daudz krutāki par mums pagaidām neko tādu WOW no viņu puses neesmu redzējis, protams, izņemot to RTS spēli par sibīriju (aizmirsu nosaukumu sry), bet to jau veidoja atsevishka firma, tāpēc tādi iekš Indago jau nevarēs piedalīties.
_________________
http://www.olbyonline.com/
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
GameMaster



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 15
Location: Rīga

PostPosted: Mon Dec 18, 2006 9:53 pm    Post subject:

Atbilde? Pret.
Lai gan tieša saistība ar pašu izstrādes procesu man nav, fakts, ka pēdējos trijos Indago ir parādījušās tikai divi projekti, katru no kuriem bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem varētu nosaukt par SPĒLI, visās šī vārda nozīmēs (ja nu ļoti gribas zināt, es te par THEEP un Squares3D runāju), pats par sevi apliecina to, ka pašlaik mūsu...erm... industrija vēl nav gatava mēroties spēkiem ar leišiem. Lai kā negribētos to atzīt, viņi latvju censoņiem pārbrauks pāri kā buldozers. Neatejot no kases, pie tam.
Pirmāmkārtām 80% mūsu "izstrādātāju" derētu apzināties, ka visi viņu pūliņi ir velti, ja galaproduktam nav tādas jaukas lietas kā geimpleja. Heck - vairums pseido-spēļu drīzāk līdzinās tech demo no sērijas "re ko es protu". Kāds te vēl internacionālais konkurss?
_________________
The only thing to fear, is running out of beer.
Back to top
View user's profile Send e-mail
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Mon Dec 18, 2006 10:33 pm    Post subject:

Labi, ka arii cilveeki no malas balso objektiivi (nevis - "yess, buus coolas games, jo buus stipraaki konkurenti")
_________________
long time; /* know C */
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Mon Dec 18, 2006 10:41 pm    Post subject:

Es jau nu neteiktu, ka GameMaster ir cilvēks no malas.
Back to top
View user's profile Send e-mail
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Mon Dec 18, 2006 10:46 pm    Post subject:

Quote:
Es jau nu neteiktu, ka GameMaster ir cilvēks no malas.

Neatminos,ka GameMaster kaadreiz buutu piedaliijies Indago. Iespeejams, ka kljuudos. Man vinsh asocieejas ar diezgan bargu reportieri/kritikji. Un reprotieri jo vairaak gribeetu lai iesaistaas aarzemes - konkurencei/liimenja celshanai un galu galaa - sensaacijai (faktam,ka Latvieshi ciinaas ar aarzemniekiem). Protams pozitiivi, ka ir kaads, kas skataas objektiivi.
_________________
long time; /* know C */
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Mon Dec 18, 2006 10:49 pm    Post subject:

ja jau visi tik spariigi izsaka domas tad es arii padaliishos.
par.
jo nevar seedeet tikai savaa smilshu kastee un priecaaties kaadas smukas kuukas sanaak ja reaali sanaak baiss craps. tikai normaala konkurence spees radiit veelmi kautko smuki uztaisiit (un jaa es zinu ka ir arii smuki projekti indago sanaakushi paaris).

...lots of rants here...

variants lai galiigi neapbizhotu lv gamedevus - 3 valstis 4as grupas. katrai valstij pa 3 vietaam un 3 lielaas vietas.
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Mon Dec 18, 2006 11:03 pm    Post subject:

Ir forshi izteikties ar maakslinieciskiem izteicieniem, bet tagad padomaa nedaudz reaalaak. Katrai valstij pa 3 vietaam? Un veel lielais trijnieks? Padomaa reaali vai tik daudz projektu tiks pieteikti. Un padomaa reaalaak - cik projekti finishees? Tas buus viens liels izgaaziens, kad finishees labi ja viens latvieshu projekts. Neviens veel tam nav gatavs. Kaa jau teicu - uztaisam topiku, lai balso visi,kas buutu gatavi piedaliities, ja Indago buutu starptautisks. Peec taa tad arii vareetu kautko secinaat. Shitaa spriedeleeshana ir tuksha laika teereeshana.
_________________
long time; /* know C */
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Tue Dec 19, 2006 12:33 am    Post subject:

nu ko tad turpinaam 7aas klases skolnieku liimenja projektu paraadi. minigc briizhiem labaaki darbi top kaa indago. ir par ko padomaat.
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Tue Dec 19, 2006 12:39 am    Post subject:

Manupraat labaak kaapt no 7. klases uz 8. nekaa uzreiz uz magjistratuuras pirmo kursu. Reaali taads leeciens buutu vienkaarshi viens liels aplauziens.
_________________
long time; /* know C */
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Tue Dec 19, 2006 12:41 am    Post subject:

vdl: a es nesaprotu.. vai tu uzskati, ka, ja tagad indago paliks starptautiskāks, tad pēkšņi uzradīsies nopietnāki darbi (tb ārpus 7taas klases skolnieku līmeņa projektiem)? Es gan nesaprotu no kurienes tādi uzradīsies..
Manuprāt vajag pamainīt esošā indago noteikumus/prasības pret dalībniekiem tā, lai tie tiešām taisītu sakarīgākas spēles, nevis to, es protams atvainojos par izteicienu, bezsakaru kā līdz šim.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Tue Dec 19, 2006 12:49 am    Post subject:

es ceru ka atkritiis tie darbi un paliks 2-3 kas nopietni piedalaas. saapiigi skatiities kaadi darbi tiek iesniegti. briizhiem taada sajuuta ka arii pashiem iesniedzeejiem liekaas ka viss ir uuberpareizi un smuki. man tieshaam liekaas kas puse no indago daliibniekiem nesaprot ko un kaa vajaga dariit. man domaat ir jaacelj latinja vai arii shis turpinaasies katru gadu. varbuut kaads nokauneesies un taa vietaa lai iesniegtu crapu gadu pamaaciisies ko un kaa.

or maybe i'm just old stupid grumpy bear
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2007 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 3 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group