dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Jauns gads - jaunas vēsmas
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2007
View previous topic :: View next topic  

Vai es vēlos, lai konkurs kļūtu starptautisks
40%
 40%  [ 16 ]
47%
 47%  [ 19 ]
Man nav viedokļa
12%
 12%  [ 5 ]
Total Votes : 40

Author Message
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Thu Jan 04, 2007 1:26 pm    Post subject:

Sorry, tres^. Tas no kurienes nāk, intereses pēc? Delphi, cik atceros, tas nozīmēja, ka jāņem mainīgā, uz kuru norāda pointeris "tres", vērtība.

Quote:

Tas taads noteikti nebij ieplaanots (vai arii tu domaa, ka doma bija uzteisiit gaami , kas iet ar 3fps? ), bet taads sanaaca, deelj tautieshu negribeeshanas paliidzeet. Pilniigi normaals paskaidrojums.

Aha,mēs esam vainīgi, ka viņi nespēj saorganizēties un izmantot jau esošu, optimizētu dzinēju tā, lai tas kustētos mazliet ātrāk par dažiem kadriem? Pilnīgi "normāls" domu gājiens, neko teikt.

Quote:

Ja jau Heritage komanda vareetu uztaisiit kaut ko krutu bez Juusu Visu paliidziibas, tad nafig vienjiem juus esiet vajadziigi PEEC TAM kad vinji ir to paveikushi BEZ jums ??? Prieksh kam iesaistiit jaunus dalibniekus, ja viss ir lieliski bez vinjiem ?

Labāk paskaidro, nafig man viņi ir vajadzīgi? Nopirkt gatavu dzinēju par 100 dolāriem (vai cik jams tagad maksā) arī es varu.

Quote:

Kaa jau teicu - shejienieshi naak tikai pie jau uzklaata galda !

Nē, šejienieši paši klāj galdu nevis izsludina dzīres un tad paziņo, ka viss jānes mums pašiem.

Lūdzu, Deratizator, pasaki kaut vienu jēdzīgu iemeslu, kāpēc vajadzēja palīdzēt The Heritage komandai.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Thu Jan 04, 2007 1:59 pm    Post subject:

Kamazs wrote:

Nē, šejienieši paši klāj galdu nevis izsludina dzīres un tad paziņo, ka viss jānes mums pašiem.


Huh !? Un kur ir ? Es neesmu maniijis taadu briinumu Very Happy Un nevajag glorificeet tos projektus, kas sen paarklaajushies ar veestures putekljiem. Es runaaju par to kas ir tagad ! Kur ir tie "klaajeeji" pashlaik ?

Kamazs wrote:

Lūdzu, Deratizator, pasaki kaut vienu jēdzīgu iemeslu, kāpēc vajadzēja palīdzēt The Heritage komandai.


Paliidzeet var daudzkaa. Nevajag visu nostaadiit taa, itkaa Bencik vienkaarshi luudza uztaisiit speeli prieksh vinja un neko pats lietas labaa nedariija.
Paliidz parasti, jo VAR, nevis, lai guutu kaut kaadu uuber-labumu Smile
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Thu Jan 04, 2007 2:33 pm    Post subject:

Quote:

Kur ir tie "klaajeeji" pashlaik ?

Tepat vien ir. Paskaties kaut vai miniGC konkursu.

Quote:

Paliidz parasti, jo VAR, nevis, lai guutu kaut kaadu uuber-labumu

Nejauc filantropiju ar gameDEVu. Lielākoties neviens negrib nekādu uuberlabumu, vienkaarshi veelaas projektu, kuraa ir jeega piedaliities. Tagad, pasaki, kaapeec "The Heritage" projektā būtu jēga piedalīties?
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Thu Jan 04, 2007 2:47 pm    Post subject:

Quote:
Huh !? Un kur ir ? Es neesmu maniijis taadu briinumu Very Happy Un nevajag glorificeet tos projektus, kas sen paarklaajushies ar veestures putekljiem. Es runaaju par to kas ir tagad ! Kur ir tie "klaajeeji" pashlaik ?

Nu te jau vareetu saakt lamaaties. Tu domaa,ka visi izveelas tavu strateegjiju? Visi no saakuma izbaarsta screenus utt.? Citi maacaas no morpheus/EDDY kljuudaam. Vienmeer esmu teicis - Action spekas louder than words.
Kaapeec es visu shito saku? Vot taapeec, ka esmu paarliecinaats, ka tagad paraleeli top kaudze ar projektiem. Dalja noteikti nekad neieraudziis pat meeness gaismu, bet tomeer cilveeki straadaa, nevis baarstaas ar vaardiem. Un saak baarstiities tikai tad,kad tieshaam kautkas ir raadaams. Ja turpinam par galda klaashanu, tad galds tiek klaats daudzaas vietaas, tikai tu nekad nevareesi zinaat visas vietas, kur tas notiek. Un notiek arii sadarbiiba starp letinjiem. Juus domaajat ka tagad katrs, kursh sadarbojas ar kaadu citu naaks dev.gamez.lv un teiks - developers A ir uzsaacis sadarbiibu ar developeri B? Arii es sadarbojos un esmu sadarbojies ar cilveekiem no citiem projektiem un ar to viss ir kaartiibaa.
Vispaar nesparotu, kur juus atradaat probleemu. Ja projektam ir potenciaals un tas arii kautko paraada, tad vinajam atradiisies arii paliigi. Viss ir likumsakariigi.
_________________
long time; /* know C */
Back to top
View user's profile Visit poster's website
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Thu Jan 04, 2007 2:47 pm    Post subject:

>>>Tepat vien ir. Paskaties kaut vai miniGC konkursu.
Ok, es biju domaajis lielaakus projektus.

Un kaada jeega tev sheit atbildeet uz jautaajumiem : "kaa atrast nogreizhnja viduspunktu ?", un tml ?
Jeega nu ir taa lieta, ko katrs atrod pats !
Ja es nebuutu aiznjemts ar VoH, droshi vien ka paliidzeetu 'The Heritage'. Un piedaliitos ar domu padariit proektu labaaku, un iespeejams ko iemaaciities taa laikaa, nevis jautaatu par jeegu.
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Thu Jan 04, 2007 2:55 pm    Post subject:

elvman wrote:

Vispaar nesparotu, kur juus atradaat probleemu. Ja projektam ir potenciaals un tas arii kautko paraada, tad vinajam atradiisies arii paliigi. Viss ir likumsakariigi.


Es nesaprotu, ko tu vari te nesaprast. Manupraat te viss ir skaidraaks par skaidru !
Es varu izdaliit veelreiz to lietu ko apspriezham :

>>Ja projektam ir potenciaals un tas arii kautko paraada, tad vinajam atradiisies arii paliigi.

Kaa meeri to potenciaalu ? Peec tam kad pabeigts un paardots miljonos kopijaas ? Very Happy Ir kaads iipashs lineaals ?
Manupraat jums vienkaarshi visi projeki ir slikti. Saakumaa es domaaju ka tikai mans projekts prieksh jums ir slikts, bet kaa izraadaas, visi bez iznjeemuma.

Un par to "bljaustiishanaas un skriiniem". Varbuut tas domaats lai informeetu juus un visus citus par iespeeju piedaliities ? Nu tiiri taa iedomaajos, ka taa vareetu buut, pavisam nejaushi. Razz
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
Lamerz
Lameris
Lameris


Joined: 09 Sep 2005
Posts: 99
Location: Rīga

PostPosted: Thu Jan 04, 2007 3:25 pm    Post subject: Pārdomas par tēmu

Iemesli, kādēļ neiesaistīties projektā [Pārdomas par tēmu]:
1) par to man neviens nesamaksās (tiklīdz būšu uzkodējis klasi vai uzdizainējis apakšsistēmu, vai mēneša beigās)
2) iespējams, man par to nekad nesamaksās
3) tas nav mans/mana drauga/tēta/sievas/brāļa projekts
4) man nav laika (it īpaši projektam, kas ietilpst 3 augstākminētajās kategorijās)
5) man ir laiks; man patīk projekta koncepcija.. bet savu laiku gribu veltīt citām izklaidēm
6) tev sķiet, ka projektu bīda morpheuss [bailīgi skatos apkārt]...
7) ... (citi iemesli, ieskaitot tādus, kā "projekts sux" utt.) :)

1. 2. punkts varbūt nebūtu problēma if(!3.punkts).
Back to top
View user's profile
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Thu Jan 04, 2007 3:35 pm    Post subject:

>>>3) tas nav mans/mana drauga/tēta/sievas/brāļa projekts
>>>1. 2. punkts varbūt nebūtu problēma if(!3.punkts).

Nu tad varam droshi paarvietot shii foruma diskusijas uz draugiem.lv ;]


>>>
6) tev sķiet, ka projektu bīda morpheuss [bailīgi skatos apkārt]...
7) ... (citi iemesli, ieskaitot tādus, kā "projekts sux" utt.) Smile

Tev kaads liedz ko mainiit ?
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
Rebus



Joined: 13 Dec 2006
Posts: 2

PostPosted: Thu Jan 04, 2007 3:40 pm    Post subject:

par teemu:
Balsoju pret, jo uzskatu ka tas ir vaidziigs latviessiem, kaa atspeeriena punkts uz aukstaaku liigu!

par esoso bazaru:
Daudz nelasiiju, juusu striidu un iipassi ar iesaistiities negribu jo ir lietas ko nesaprotu! Laughing BET visur redzu vienu un to passu: "Maz ir to kas grib daliities, bet daudz to kas grib visu sev."
Kaa jau Lamerz mineeja, iemesls diezgan biezzi izraadaas "tas nav mans/mana drauga/tēta/sievas/brāļa projekts " taadeell es nepiedaliissos lai kaveetu vinna izauksmi, labaak dariissu pats un buusu paaraaks par vinnu.

Nu kautkas taads! :wink:

Lai veicas mums! Laughing
Back to top
View user's profile
Rebus



Joined: 13 Dec 2006
Posts: 2

PostPosted: Thu Jan 04, 2007 3:43 pm    Post subject:

DeRatizators wrote:

Nu tad varam droshi paarvietot shii foruma diskusijas uz draugiem.lv ;]


Vovo - stipri jau atgaadina to! Laughing
Back to top
View user's profile
Olby
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 19 Apr 2004
Posts: 230

PostPosted: Thu Jan 04, 2007 4:07 pm    Post subject:

@DeRatizators - nu kāpēc tu te bezjēdzīgi mēli kulsti ? gribi būt kruts game dizainers, tad pabeidz to savu VoH un varēsi staigāt un citus motivēt kaut ko darīt. tu jau bik sāc pēc EDDY izskatīties, kurš te mums arī 100 pasaules brīnumus solijās izveidod. manuprāt neviens negrib tev un the Heritage komandai palīdzēt, jo neviens jūs nepazīst. piemēram es, kā es varu zināt ka tas nebūs kārtējais n-tais projekts kura autoram zudīs entuziasms un tas tiks pārtraukts veidot ? es zinu ka piemēram Kamazs vai bubu vai kādam citam patstāvīgam ši foruma lietotājam būtu vēlme viņiem palīdzēt, bet nepazīstamiem, kuri ne no kā šeit parādās un tagad veidos HALO4 man vēlmes palīdzēt nav!

Vai tu DaRatizator esi sevi kaut kā pierādījis, tu esi kaut reizi piedalījies Indago vai miniGC un izveidojis kaut parastāko spēlīti, lai citi zin ka tu vispār māki programmēt ? es zinu ka tu esi pieaudzis cilvēks, bet pagaidām tas izskatās tā itkā mazs bērns tikko iemācījies kodēt grib sākt veidot GTA un tad vēl brīnīdamies skraida pa forumu, kur tādu bija jau pirms viņa simtiem, un brīnās kāpēc visi ir tik skeptiski noskaņoti, un negrib palīdzēt! Šeit ja tu es zaļš un nepazīstams pirms kaut ko gribi panākt pierādi vismaz ar in-game skrīniem vai video, tad cilvēki redzēs, ka tu patiešām dienu un nakti sūri strādā, lai kaut ko izveidotu, nevis vienkārši kārtējos solījumus bārsti.

es zinu ka tu šito uzlasīsi un izvilksi kādu teikumu no konteksta un sāksi kaut ko ne to te rakstīt. bet kamoon nu tā taču tas ir.

>>> "tu jautāsi a kā var izveidot spēli, ja nav kas palīdz no sākuma ?"

vot tur jau ir tā māksla izcelties no sūdiem un pierādīt sevi. es aizraujos ar muzona veidošanu un vienā citā forumā tur visu laiku par šādu tēmu ir diskusijas, tipa kāpēc mani neviens neatpazīst, kāpēc man nepiedāvā koncertēt un citiem mūziķiem, bet tai pašā brīdi tas cilvēks sēž pie kompja un neko nedara lai to panāktu. tur tādus cilvēkus uzreiz pasūta.

šeit ir tieši tas pats, pacīnies, strādā ar draugiem, paziņām izveido vismaz kaut ko minimālu, lai varētu lūgt svešu cilvēku palīdzību, pie tam bezmaksas.
_________________
http://www.olbyonline.com/
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Lamerz
Lameris
Lameris


Joined: 09 Sep 2005
Posts: 99
Location: Rīga

PostPosted: Thu Jan 04, 2007 4:21 pm    Post subject:

Quote:
es zinu ka tu šito uzlasīsi un izvilksi kādu teikumu no konteksta un sāksi kaut ko ne to te rakstīt.
Izvilkšu es arī teikumu. Very Happy
Quote:
Šeit ja tu es zaļš un nepazīstams pirms kaut ko gribi panākt pierādi vismaz ar in-game skrīniem vai video, tad cilvēki redzēs, ka tu patiešām dienu un nakti sūri strādā, lai kaut ko izveidotu, nevis vienkārši kārtējos solījumus bārsti.
Respektīvi: "Parādi man gatavu spēli un es tev palīdzēšu uztaisīt nākamo!" Smile Pareizi vien ir - nav ko ar solījumiem bārstīties. Paskatities kaut vai uz A.Šķēles k-gu - no sakuma tulpes, tad - "Tautas partija", nevis otrādāk! Smile
Back to top
View user's profile
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Thu Jan 04, 2007 4:31 pm    Post subject:

Nu jaa, man buutu jaaapaug sheit - shajaa forumaa - ar baardu, lai mani njemtu nopietni.
Ok, laikam naaksies samierinaaties un iet straadaat taalaak :]
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Thu Jan 04, 2007 5:37 pm    Post subject:

DeRatizators wrote:
Nu jaa, man buutu jaaapaug sheit - shajaa forumaa - ar baardu, lai mani njemtu nopietni.
Ok, laikam naaksies samierinaaties un iet straadaat taalaak :]

Domu esi uztveeris!

Bet tagad padomaasim visi kopaa taa loogjiski!
Pirmkaart - kaa jau tika mineets shajaa forumaa - daudzas speeles tika pabeigtas by viens/dazhi cilveeks/cilveeki un ar to tad arii reziee tu pieraadi sevi. Un katram tam ir jaaiziet cauri, nevis uzreiz saakt lielu projektu. Nu ja gribat mani apstriideet, tad pagoogleejiet un katrs (uzsvars uz vaardu katrs), kas rakstiis daudz maz jeedziigu teoriju par speelju taisiishanu pateiks, ka saakumaa ir jaapabeidz (atkal uzvars, tikai shoreiz uz vaardu jaapabeidz) kautvai tetris. Domaajat,ka tam pasham Karmakam vai Romero utt. bija savaadaak?

Otrkaart - kaads jauninjais atnaak ar pazinjojumu,ka taisa speeli (atkaartoju, ka mees tagad domaajam logjiski), kursh logjiski domaajoshs cilveeks vinjam paliidzees, itsevishkji ja pirms vinja ir bijushi simtiem morpheusi (klonu uzbrukums)?

Treshkaart - Jums naak pretii taadi vechi kaa Indago organizatori, kas paliidz jums izpildiit pirmo un otro punktu, bet juus vinjus veel noliekat (preciizaak vinju organizeeto "labdariibu").

Ceturtkaart - logjiski domaajot jums buus jaapiekriit vismaz pirmajam un otrajam. Ja nepiekriitat, tad noveelu veiksmi juusu uuber krutajaa projektaa, un ceru, ka juus kljuusiet nenormaali slaveni un es ar sho tekstu nenormaali aplauziishos.

[EDIT]Tas nav meerkjeets tieshi uz VoH, bet uz visiem[/EDIT]
_________________
long time; /* know C */
Back to top
View user's profile Visit poster's website
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Thu Jan 04, 2007 6:04 pm    Post subject:

To domu es sen sapratu, bet ne visi ir saakushi programmeet ar jautaajumu "kaa paroteet taisnstuuri" uz shii foruma.

Diez vai ka arii tevis piemineetais Karmaks, varees paraadiit tev savu kodu, vai pasha taisiitu speeli, lai sevi tev pieraadiitu. Very Happy
Es esmu pietiekoshi daudz 'tetrisus' savaa muuzhaa uztaisiijis un veel vienu taadu neredzu vajadziibas taisiit. Domaaju, ka es neesmu vieniigais sheit, kas to var teikt.


Es gan veersiishos pie tevis, elvman ! Pieraadi, ka man tevis deelj ir veerts nopuuleeties un speciaali prieksh tevis taisiit snake Razz
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2007 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 6 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group