dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Jauns gads - jaunas vēsmas
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2007
View previous topic :: View next topic  

Vai es vēlos, lai konkurs kļūtu starptautisks
40%
 40%  [ 16 ]
47%
 47%  [ 19 ]
Man nav viedokļa
12%
 12%  [ 5 ]
Total Votes : 40

Author Message
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Tue Jan 02, 2007 11:39 am    Post subject:

Priekš drošajiem nebūs kopējais LV un LT tops? Tad no GrandPrix būtu jēga, jo tas atzīmētu labāko starp Latvijas un Lietuvas gameDEViem nevis kaut kādu nesaprotamu pozīciju, kā tas šogad bija.

Principā, manuprāt, šāds scenārijs pašreizējā situācijā ir vienkārši ideāls. Kā citiem?
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
dr.blacksnake



Joined: 17 Dec 2006
Posts: 30

PostPosted: Tue Jan 02, 2007 12:24 pm    Post subject:

Kamazs wrote:
Priekš drošajiem nebūs kopējais LV un LT tops? Tad no GrandPrix būtu jēga, jo tas atzīmētu labāko starp Latvijas un Lietuvas gameDEViem nevis kaut kādu nesaprotamu pozīciju, kā tas šogad bija.


Paskaidro, plz, par to nesaprotamo pozīciju! Smile
Tu domā hierarhisko vietu izkārtojumu - to ka pēc 2. un 1. vietas vēl seko GRAND PRIX? Hmm.. šajā ziņā INDAGO nav novators - precīzu linku gan iedot nevarēšu kā pierādījumu, taču šur tur tādu sistēmu pasaulē piekopj, piem filmu festos. Un galu galā, kāda starpība, ja tops paliek tops - kurš spicē, tas spicē.

EDIT: nu, piemēram, šeit kaut kas līdzīgs.
EDIT2: drošie drīkstēs salīdzināt žūrijas vērtējumu/useru balsojumu abās pusēs robežai.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Tue Jan 02, 2007 2:01 pm    Post subject:

Nu shii ideja izklausaas labi.

Bet runaajot par to miinjaashanos uz vietas. Tak ir latvieshi,kas piedalaas aarzemju GameDev kontestos. Piemeeram electro uzvareeja Times GameDev konkursaa. Tad vel tur kauktads barinsh shijaa forumaa prasija paliidziibu prieksh kautkaada aarzemju konkursa. Un noteikti ir veel daudzi. Nedomaaju,ka miinjaajamies uz vietas.

Varu pastaastiit kaa ir ar mani. Pats piedalos Indago,galvenokaart, deelj terminja, prieka un pieredzes. Man ir uzlikts terminsh (ja es pats to uzliktu, tad tas visu laiku stieptos uz priekshu) un es tajaa pabeidzu. Galvenaa doma ir dabuut pieredzi un, ja sanaaktu kautkas labs, tad varbuut arii kautko nopelniit (ticiet man tas nav tik gruuti. Daudzi pelna naudu ar mazaam, bet interesantaam arkaadiitem). Reaali, ja palielinaasies konkurence, darba kvalitaate nepalielinaasies (elementaars ekonomikas likums). RUnaajot par mani - es daru maximumu (peedeejos meeneshus kodeeju no riita liidz vakaram). Taka nezinu vai tas, ko mainiitu, pat ja visu Eiropu saaicinaatu, ja nu vieniigi tur vairs nebuutu neviena latviesha.
_________________
long time; /* know C */
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Tue Jan 02, 2007 2:05 pm    Post subject:

Es gan pats uz pasākumu nebiju, bet no daudz un dažādiem cilvēkiem dzirdēju neizpratni par apbalvošanas kārtību. Ne nu tas būtu kas briesmīgi slikts, bet izskatījās dīvaini un nesaprotami. Arī man pašam, lasot balvu sarakstu tas likās nevajadzīgi.

Runājot par linku, tur tiešām ir mazliet savādāk -- GrandPrix ir atsevišķa veida balva --

Quote:

At Youth America Grand Prix, our philosophy is that the best award a young student dancer can receive is an opportunity to further his or her dance education at a top dance school. For those students who are ready to dance professionally, the best award would be a professional job opportunity. Our awards reflect this philosophy. Although there will be cash prizes given to 1st, 2nd and 3rd place winners in each category, our best prizes are scholarship awards to the top schools in the U.S.


Indago gadījumā tas nekādā ziņā neatspoguļojās -- GrandPrix bija tikai vienkārši lielāka naudas summa. That's all. Ja grib izmantot GrandPrix, tai jābūt ar atsevišķu filosofiju, pamatojumu -- piemēram, kontrakts par spēles izdošanu, darba piedāvājums [no kaut vai CTXM] vai kas tādā stilā. Protams, nešaubos, ka daudzi ieinteresējās par šī gada konkursa uzvarētājiem, tomēr vismaz jūsu informācijas laukā tas nekādi neparādījās, līdz ar ko tīri konceptuāli tā ir ne gluži kļūda, kā drīzāk nepamatota ērmošanās.

Jā, bet tās ir tikai manas domas, gadījujmam, ja kāds to gribēja zināt. Principā manis pēc sauciet 1. vietu par GrandPrix, 2. par 1., 3. par 2. utt..

Vēl tikai viena piezīme, ka tomēr oficiāls abu valstu kopējais uzvarētājs būtu pavisam laba doma, nevis vienkārša punktu salīdzināšana tabulās. Tas piešķirtu pavisam citu skaļumu noslēguma ceremonijai, kā arī daudz labāk pildītu Indago konkursa jauno misiju.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Tue Jan 02, 2007 2:08 pm    Post subject:

Cik saprotu, tad Grand Prix bija taapeec, ka vinju izvirzija zhuurija, nevis skatiitaaji.
_________________
long time; /* know C */
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Tue Jan 02, 2007 2:14 pm    Post subject:

OK, pamatots arguments. Tomēr, imo, arī pašai balvai vajadzēja atšķirties tik un tā. Kā arī derēja tad tradicionālo trijnieku (3, 2, 1 un GRANDPRIX) tomēr saglabāt un jau laicīgi šo visu sistēmu komunicēt publikai.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Olby
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 19 Apr 2004
Posts: 230

PostPosted: Tue Jan 02, 2007 2:33 pm    Post subject:

nē nu ideja jau laba, tikai vai EE un LT gribēs to visu veidot zem Indago leibla ? Vai vispār kāds no org. ir ar viņiem reāli tādu iespēju apspriedis ?

bet ja EE, LV un LT izvirza 1 labāko, tobiš, tas kurš ieguva savā valstī pirmo vietu, tad Indago - Baltics būs 3 censoņi no kuriem tad būs jāizvēlās viens Baltijas valstu labākais. Ja tā tad ir ļoti jauki, jo slava vairs ne tikai iekš Latvijas, bet visā Baltijā.
_________________
http://www.olbyonline.com/
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
dr.blacksnake



Joined: 17 Dec 2006
Posts: 30

PostPosted: Tue Jan 02, 2007 3:21 pm    Post subject:

Izveidot kopēju topu protams nav nekādu problēmu - salinkot 2 ekseļus kā nospļauties. Bet, visticamākais, noslēguma ceremonijas arī būs 2 - tak kurš leitis gribēs pirmdienā maukties uz LV, vai kurš letiņš - uz LT?
Es gan apsveru domu šogad finālu pārcelt uz 2.xii - 2D arī ir štuks! :D

Kamazs wrote:
derēja tad tradicionālo trijnieku (3, 2, 1 un GRANDPRIX) tomēr saglabāt un jau laicīgi šo visu sistēmu komunicēt publikai.


Pagājušo gadu ar vietām vai tik nebija tāpat? Smile
Iepriekšēja komunikācija protams būtu pareiza pēc grāmatām, taču tajā situācijā paraizāk bija nekomunicēt - noslēgumā līdz ar to ieguvām pārsteiguma momentu un beigās tak visi dabūja ko bija pelnījuši un saprata kurš ticis labāko trijniekā.

Par GP - Gan CTXM, gan Nerealitāte savu interesi izrādīja, un par darba piedāvājumiem arī tika minēts paziņojumos - kā šo solījumu realizējušas pašas iepriekšminētās firmas, to neņemos spriest, jo izkontrolēt tādas lietas ir visai problemātiski. Bet nu dzīvs piemērs darba iegūšanai - Elvmans.

Gāmes izdošana - cik paši devi ir ieinteresēti? Un vai īsti ir ko publicēt? Kādā metienā? Vai gala produkti vienmēr nosaucami par spēlēm?
Par Squarēm neņemos spriest, bet cik sapratu, tad tur darbs vēl nav galā - perspektīves visai lielas.
Heritagei pēc pašu čaļu atzinumiem jau pamatos bija kļumīgas izvēles, tā ka nezinu vai šie vispār to projektu tālāk pavilks.
Jožikisti izrādījās pārsteidzoši hmm... kā lai to pasaka.. vārdsakot, programmētāji. Tiekoties čoms ne sveiki, ne ardievas - paņēma diplomus un pēdu vienlaicīgi. Kā šiem gājis CTXMā varētu toļiks pastāstīt, ja sagribēs.Laughing Katrā gadījumā man bija ko nogrozīt galvu par attieksmi.
Visdrīzāk, jāpaiet kādam laikam, lai cilvēki izprastu iespējas un faktorus, ar kuriem jārēķinās. Katrā gadījumā - jebkurš pablišers ir ieinteresēts pavairot savu produktu klāstu, tāpēc vienīgais uz ko tiek vērsta uzmanība ir gameplay un izpildījuma kvalitāte.

Olby wrote:
nē nu ideja jau laba, tikai vai EE un LT gribēs to visu veidot zem Indago leibla ? Vai vispār kāds no org. ir ar viņiem reāli tādu iespēju apspriedis?

par EE nekas vispār nav zināms, jo pēc vairākiem neatkarīgiem viedokļu paudējiem (t.sk. Ra001, toļiks) pie šiem tur nekas nenotiekot šajā jomā.
Ar LT pusi sarunas ir notikušas un viņi grib INDAGO.. cita lieta - kādā formā.. tas mums arī te jāizdomā un konkrēti jāpiedāvā.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Bencikx



Joined: 12 Nov 2006
Posts: 17

PostPosted: Thu Jan 04, 2007 1:55 am    Post subject:

Esmu par blacksnake ideju, par to kad droshaakie vares sacensties ar Lt, bet pareji pa Lv gozeties un pie reizes paskatiities uz kaiminjiem, nu kaut kaa taa...

Ziedoju savu laiku un izlasiiju visas lapas, nu juus te taadus sacerejumus rakstat Smile
Bet pie seviim pasmineeju visi, kas te gudri runaa indago nosleguma pasakuma bija tik klusi, un bailigi parunaat neviens nevareja, valodu raustija. A te uzreiz visi tik kruti un vareni, vien noliek Indago, cits noliek projektus...

Pats par savu projektu neesmu sajusmaa, jo defektu bija daudz, un vins ne tuvu nebija pabeigts,bet kaa lai pabeidz, kad cilveki baidas palidzeet. Vai mees varam vispar konkureet ar LT? Nedomaju gan, ar shaadu attieksmi no parejiem nevaram.

Pats peec pieredzes saku, The Heritage uztaisija 3 cilveki, es visu laiku mekleju cilvekus klaat, vai man tas izdevaas ... Nee Sad
Visi aiznemti ar darbu, macibaam, citiem projektiem utt. Atsauciba nulle no parejiem. Tjipa juus domajat, kad taa nav visiem darbs macibas, vajag gribeet.
Forumos tu tiec nolikts ka suns, ko tu te gribi,kas tas par suudu, karoche pasmejaas par tevi...

A vot Indago pasakuma meginaju parunaat ar cilvekiem, kas varetu palidzeet projektam, jo kaa jau pashi rikotaji teica, taa bija lieliska vieta kur satikas programmetaji ar 3d artistiem.
Un te peekshnji visi krutie runataaji, virsuu brauceji, palikushi bailigi. Parunaat ar nevienu normali taa arii nesanaca, jo kaa es gribeju diskusiju izveidot nesanca...

Parsvaraa cilveki,kuri gribetu piedalities projektaa gribeja tikai caur netu sazinaties, nu kamooon, kaaa lai es uzticu darbu cilvekam kuru neesmu dzivee redzeejis..
Moraale taada, kad pagaidaam nevaram konkureet ar LT, kameer sedesim mamma biksees un baidisimies iziet sabiedriba, kameer sedesim pie saviem datoriem, un ceresim uz brinumu.

Respect to Deratizatora projektam, cilveki kaut ko skataamu veido Smile
Deratizator tu noliec Indago,kad iesaceju konkurs tjipa, bet kad pasakuma prieksha jaiziet un kaut kas jasaka, parunaat gruuti...

Mana morale ir kaada -
Jaturaas kopaa, un nevis vienam otru janoliek,mazaak gudri dir... un vairaak malku cirst. Tad arii runasim par konkurenci ar LT.
Back to top
View user's profile
Bencikx



Joined: 12 Nov 2006
Posts: 17

PostPosted: Thu Jan 04, 2007 2:01 am    Post subject:

Aaa veel aizmirsu pateikt...
Netgames taa ari nepubliceja interviju majas lapaa, kamer par citiem rakstija, sikums, bet kaut kaa interesanti...
Boot.lv speciali tika uzrakstiits raksts par komandu ar solijumu par to, kad tiks publiceets... protams tas netika izdariits.
aaa un pats labaakais ir zhurijas vertejums viena sadaljaa par mums visur 0, jo kompis nepavilka speeli :D

Nu tas taa viela pardomaam, pats gala nosleguma pasakums, bija super, bet ne viss bija tik labi Smile
Back to top
View user's profile
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Thu Jan 04, 2007 8:48 am    Post subject:

Atsvaidzini manu atmiņu, Bencikx, kuras no Latvijas labākajām spēlēm ir taisījusi komanda lielāka par 3 cilvēkiem?


  • Arkāde-šūteris The Paradise Island? GiGa viens pats.
  • Pilnībā funkcionējošs MMO "Jūras vilki"? Lynx un Eximo.
  • The Egyptian Project? Viens pats BPEE, bypass.u vai 6DOF kā nu jams sevi kuru reizi dēvē.
  • Pahris? Pirmās versijas -- mēs ar Andzu, pēdējo praktiski es viens pats.
  • Squares 3D? bubu un ^tres.


Drīzāk ir tā, ka neviens negrib veltīt savu laiku neskaidram un, iespējams, neperspektīvam projektam. No offence, bet The Heritage nebija pilnīgi nekā, kādēļ tam pieslieties -- tas ir praktiski pliks Garage Games Torque dzinējs.

Sorry, mums vienkārši ir bijis pārāk daudz morpheusu ar next-gen RPG, lai tādus kā jūs ņemtu par pilnu pirms redzams kaut kas reāls.

Un kā tur ir īsti, tā visa grafika, 3D modeļi, tekstūras, objekti, tas viss jūsu pašu?
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Thu Jan 04, 2007 10:37 am    Post subject:

Kamazs wrote:
Atsvaidzini manu atmiņu, Bencikx, kuras no Latvijas labākajām spēlēm ir taisījusi komanda lielāka par 3 cilvēkiem?

[*]Arkāde-šūteris The Paradise Island? GiGa viens pats.


Izstrādātāji:Gints Gailītis, Andris Gailītis, Indoom, PAL, Dave Mac, kesis
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Thu Jan 04, 2007 10:45 am    Post subject:

Bencikx wrote:
Aaa veel aizmirsu pateikt...aaa un pats labaakais ir zhurijas vertejums viena sadaljaa par mums visur 0, jo kompis nepavilka speeli :D

Zini, es arī nekautrētos likt zemu atzīmi par to, ka spēle arī pat uz jaudīgiem datoriem knapi iet. Pat uz tādiem, uz kuriem Doom3 vai Oblivion uz sakarīgiem settingiem iet tā ka prieks (>30 fps).

Katrā ziņā, lasot tevis uzrakstīto, man izklausās, ka tu saki - neuzvarējām tāpēc, ka neviens nepalīdzēja.. Un tas šķiet visai dīvaini. Jo jūsu komandā tur bija ui cik cilvēki. Man tas škiet nozīmē tikai vienu - nepareiza projekta un veltītā laika plānošana. Arī mēs skvēriem gribējām ui ui kādas fīčas sākumā salikt. Bet laikam ejot, mēs dikti daudzas lietas atmetām (trūka laika, ko veltīt spēlei, slinkums arī ;) un nemaz nesākām implementēt. Un tas tikai tāpēc, lai spēle būtu pabeigta, un galvenais - spēlējama (atšķirībā no vairuma citu dalībnieku spēlēm). Tas taču ir galvenais - lai būtu interesanti spēlēt. Jūsu spēle bijai vairāk tāds tehnoloģisks demo, nevis spēle (pie tam nekvalitatīvs demo).

Tāpēc turpmāk vajag saprast, ka dažu mēnešu laikā ūber-RPG neuztaisīsi, ja pat savāksi veselus 100 cilvēkus. Sanāks tikai haoss. Tur vajag daudz laika, plānošanu un labu ideju (lasi design dokumentu). Jums tas bija?
Palīdzību no citiem vajag plānot kā bonusu, nevis absolūtu nepieciešamību.

Un par latvijas forumiem vispār nav vērts iespringt. Tu saki, jūs tur izsmēja? A kurā forumā tad jūs kautko rakstījāt? Šeit katrā ziņā neko es neredzēju (izņemot aizdomīga paskata skrīnšotu). Varbūt forums.delfi.lv vajadzēja man skatīties? :)
Man jau liekas, ka dev.gamez.lv ir viens no sakarīgākajiem forumiem Latvijā (kaut arī laiku pa laikam uzrodās visādi wannabe-morpheusi).

P.S. Kamaz: ir tres^ nevis ^tres. Jau vairākās vietās šito tev redzu ;)
Back to top
View user's profile Send e-mail
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Thu Jan 04, 2007 12:35 pm    Post subject:

Nu bij jau taa gaame taada bremziiga :] Kaadi 3fps laikam sanaaca uz tiem PC, kas bija apbalvoshanaa.

Bet piebalsojot Bencikam:

Nu ir, ir taada 0 atsauciiba no LV.
Kaa jau teicu, es nereklameeju nekur un neesmu luudzis aarzemju programmeetaaju paliidziibu, ja neskaita 'Join Us' sadalju saitaa, bet ik pa laikam kaads interesnets uzrodas. Dazhi programmeetaaji ir pat uznjemshanas/testeeshanas stadijaa.


>>>>Tur vajag daudz laika, plānošanu un labu ideju (lasi design dokumentu). Jums tas bija?

man piemeeram tas bija, un ir joprojaam (vismaz es ticu, ka ideja ir laba) :] Netaisos forumaa postot dokus, jo neticu, ka paraadot dokumentaaciju var te kaadu pa iistam motiveet. Kas gribees, tam varu nosuutiit uz pastu. Patreiz es pat neticu, ka kaads no jums speej atshkirt labu dokumentaaciju no sliktas Very Happy Dokumentaacijas arguments no juusu visu puses ir vienkaarshi smiekgliigs IMO.


>>>>Drīzāk ir tā, ka neviens negrib veltīt savu laiku neskaidram un, iespējams, neperspektīvam projektam. No offence, bet The Heritage nebija pilnīgi nekā, kādēļ tam pieslieties -- tas ir praktiski pliks Garage Games Torque dzinējs.

Tas taads noteikti nebij ieplaanots (vai arii tu domaa, ka doma bija uzteisiit gaami , kas iet ar 3fps? ), bet taads sanaaca, deelj tautieshu negribeeshanas paliidzeet. Pilniigi normaals paskaidrojums.
Ja jau Heritage komanda vareetu uztaisiit kaut ko krutu bez Juusu Visu paliidziibas, tad nafig vienjiem juus esiet vajadziigi PEEC TAM kad vinji ir to paveikushi BEZ jums ??? Prieksh kam iesaistiit jaunus dalibniekus, ja viss ir lieliski bez vinjiem ?
Protam, ka tik taalu neviens no jums nav aizdomaajis :/ Kaa jau teicu - shejienieshi naak tikai pie jau uzklaata galda !
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Thu Jan 04, 2007 12:48 pm    Post subject:

DeRatizators wrote:
man piemeeram tas bija, un ir joprojaam (vismaz es ticu, ka ideja ir laba) :] Netaisos forumaa postot dokus, jo neticu, ka paraadot dokumentaaciju var te kaadu pa iistam motiveet. Kas gribees, tam varu nosuutiit uz pastu. Patreiz es pat neticu, ka kaads no jums speej atshkirt labu dokumentaaciju no sliktas :D Dokumentaacijas arguments no juusu visu puses ir vienkaarshi smiekgliigs IMO.


Dokuments ir priekš sevis, nevis priekš citiem.
Un es jau nu neprasu tev to publicēt forumā. No tā tiešam nebūs nekādas jēgas. Bet gan, ja es gribētu piedalīties tāda liela apjoma projekta, man tomēr gribētos redzēt, kas ir plānots un kā ir plānots darīt lietas.

Bet vienalga - nesaprotu šitos tekstus: neko neuztaisīja, jo neviens nepalīdzēja. wtf? Nevienu normālu programmētāju nepazīstu, kurš programmētu programmas tikai tad, ja kāds viņam palīdz. Un ja kautkas nesanāk, tad vainot citus..
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2007 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 5 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group