dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

XBox 360
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Pļāpātuve
View previous topic :: View next topic  

Ko labāk pirkt ?
Xbox 360
80%
 80%  [ 20 ]
Playstation 3
20%
 20%  [ 5 ]
Total Votes : 25

Author Message
dev



Joined: 27 Jul 2004
Posts: 206
Location: Latvija

PostPosted: Tue Jan 30, 2007 1:02 am    Post subject:

.. gan jau arī jūs līdz tam kādreiz izaugsiet Smile. Man, piemēram, nav ne laiks ne gribēšana ņemties ar kompja apgreidošanu dēļ spēlēm, paču kačāšanu tīkla spēlēm utt. A konsole - vienkārši atnāc mājās, ja gribās nospied podziņu un paspēlē - pure and simple. Tiirs izklaides aparaats. Speeles arii visdazhaadaakaas (vismaz man nepietiek laiks lai izspeeleetu visu ko gribaas). + vel onlain speeleeshana visaam speeleem caur Live, un jau iepriekshmineetaa vairaaku speeleetaaju speeleeshana no vienas konsoles. Reaali konsole piedaavaa daudz ko vairaak kaa PC speeles, ja vien pienjem to ka nav peles un A,S,D,W Smile Jaatbriivojas vienkaarshi no aizspriedumiem (man ar taadi bija saakumaa Smile) Es pat teiktu ka konsolju speeleem ir labaaks geimplejs.
+ labs bonuss - mani vairs nemoka domas par laptopa apgreidoshanu Very Happy
.. jaa un arii kaa media centrs nav slikts (+jau iepriekshpiemineetaa striimoshana caur LAN).. jaasagaida tik kad beidzot tiks izlaists gaidaamais 120GB disks.

aa un vel - galu galaa cena 290 ls par pilno versiju manupraat ir pietiekami pieejama saliidzinot ar to, ka jaunaakaa videokarte maksaa daargaak un viss kompis kopaa reizes 3 daargaak.
Back to top
View user's profile Visit poster's website MSN Messenger
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Tue Jan 30, 2007 1:24 am    Post subject:

dev wrote:
.. gan jau arī jūs līdz tam kādreiz izaugsiet Smile. Man, piemēram, nav ne laiks ne gribēšana ņemties ar kompja apgreidošanu dēļ spēlēm


Es to atrisināju vēl vienkāršāk. Izvēlējos vienu spēli - UT. Un mainu kompi katru reizi, kad iznāk jauns UT Smile Škiet ka nākamā reize sanāk šogad :]
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Tue Jan 30, 2007 1:49 am    Post subject:

dev wrote:
.. gan jau arī jūs līdz tam kādreiz izaugsiet Smile

To man ir teikuši gadus 5 atpakaļ un gadus 2 atpakaļ. A nekas nav mainījies ne par mata tiesu.

Quote:
Reaali konsole piedaavaa daudz ko vairaak kaa PC speeles, ja vien pienjem to ka nav peles un A,S,D,W :)

A vot lūk man nepiedāvā. Man patīk programmēt - a kā es varu programmēt priekš konsoles (xxxx$ tērēt par SDK?). Kā uz videokartes varu lielas matricas sareizināt konsolei?

Quote:
.. jaa un arii kaa media centrs nav slikts (+jau iepriekshpiemineetaa striimoshana caur LAN).. jaasagaida tik kad beidzot tiks izlaists gaidaamais 120GB disks.

Un kas vainas PC ar linuxi. Man lanā stāv tāds viens ar 400+400 GB hdd. Strīmoju vienā laidā bez nekādām problēmām.

Quote:
aa un vel - galu galaa cena 290 ls par pilno versiju manupraat ir pietiekami pieejama
+ vēl xxxx$ par SDK.
Back to top
View user's profile Send e-mail
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Tue Jan 30, 2007 2:01 am    Post subject:

bubu wrote:
+ vēl xxxx$ par SDK.

XNA(subscriptions uz gadu ja nemaldos ir $99)? nav gluzhi c++/opengl, bet aniivei
bet nenjemot veeraa gamedevu - tiiiri prieksh speeleem konsolei IR priekshrociibas. man patiik speeleet(nevis lauzt) speeles & kaa veeel patiik speeleet - un tieshi tur konsole paraada savus trumpjus.

esmu dzirdeejis teicienu - "ja tas der visam, tad tas neder nekam". ar vecumu esmu paarliecinaajies ka praktiski tikai dedicated ieriices speej sniegt to ko no vinjaam es censhos ieguut.
Back to top
View user's profile Send e-mail
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Tue Jan 30, 2007 2:34 am    Post subject:

xna nav c++. Tas ir tas mīnuss. Tīkla arī vēl (pagaidām) nav..

Esmu dzirdējis izteicienu, kar līkām rokām nekas neder nekam :) Esmu pārliecinājies, ka ar universālākām ierīcēm varu pietvīkot, ko vien tik vēlos un kā vien vēlos.
Back to top
View user's profile Send e-mail
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Tue Jan 30, 2007 8:49 am    Post subject:

Te es skatos jau runa sāk iet nevis par Playstation 3 Vs XBox360, bet par PC vs Game Console.
Personīgi tai laikā, kad biju UK, kārotā XBox 360 vietā nopirku Playstation 2 - Slim variantu, jo baigi gribējās spēlēt. Attēla kvalitāte vēlējās būt labāka, bet tomēr spēle nebremzēja un ar šo konsoli varēja lūrēt DVD filmas.
Protams, speciāls kabelis un tā pareiza pieslēgšana (arī konsoles parametru pamainīšana) varēja to lietu vest par labu.
Cena - 100 poundi.
Tai laikā viens no turienes latviešiem uzveidoja PC ar tādu konfigurācija, ka domāju vēl gadiem 5 pietiks.
Protams, izgrūda viņš pāri 1500 poundiem. Bet, cik zināms, tad speciāli spēlēm. Protams, tagad XBox360 maksā UK apmēram 209 poundi, bet 1 spēle visus 50. Pie mums no lielās krievu zemes = latus 5-6.
Protams, te sāk veidoties jautājums - Kā, jūs varēsiet ko uzprogrammēt priekš PC, ja spēlejat konsoles? Un labākā gadījumā jums ir videokarte, kas atbalsta tikai Shader Model 2. Tad par DirectX 10 iespējām jums būs tā kā jāaizmirst. Un nebūt nav jāpērk jaunākā 8. sērijas nVidias karte par 400 latiem. Drīz būs apgraizītās versijas pa nepilniem 70-80 latiem. Par šo naudu galvoju, ka sanāk 2 normālas XBox360 spēles. TIKAI 2.
Tāpēc man ir X1300 XT videokarte, nevis jaunākā par 400 latiem, jo man svarīgas ir tehnoloģijas, nevis spēles ātrums. Tas, starpcitu, jau tagad ir pietiekami labs.
Pirkt XBox 360 vai nepirkt? Ja spēles cena būtu nevis 50 poundi (pirms gada), bet tikai 5, tad es pirktu. Pagaidām ne. Bet gribās ..... Wink
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Tue Jan 30, 2007 9:36 am    Post subject:

Viss ir vienkārši -- spēles, kas ir uz konsolēm man nepatīk. Tobiš, konsoles nespēj piedāvāt man to, ko vēlos.

Gribi vai ne, bet konsoles savas arhitektūras un konfigurācijas dēļ uzliek ierobežojumus spēles dizainam, izskatam, kontrolēm un struktūrai. Fallout tak nav uz konsolēm, vai ne? Ko tad lai es iesāku, ja mani visvairāk saista tikai tādas spēles?

Droši vien iemesls ir tāds, ka bērnībā nevis ar Zhiliton'u vai Segu spēlējos, bet gan blenzu kā brālītis programmē RPG uz ZX Spectruma. Nesaku, ka konsoles ir slilktas un must-die, bet manā skatījumā tās ir ļoti aprobežotas un nebrīvas, kā arī lielākoties piedāvā pamatā action/arcade tipa izklaidi.

PS.
PC interfeiss (TES III) vs console interfeisu (TES IV)


Rupji rēķinot -- ~54 itemi vienlaikus redzami tes3 inventorijaa (mazaa lodzinjaa) un 16 pa visu ekraanu izvilktaa tes4 backpack'ā.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
dev



Joined: 27 Jul 2004
Posts: 206
Location: Latvija

PostPosted: Tue Jan 30, 2007 10:38 am    Post subject:

to bubu: runa jau neiet par programmēšanu.. programmēt vari uz PC. Fishka jau bija tā, ka spēles spēlē uz konsoles un programmē/strādā uz datora un tāpēc atkrīt problēmas ar datora apgreidiem utt tikai tapēc lai spēles strādātu puslīdz pieņemami. + atkrīt arī viss geeku stafs ar linux kasti pie televizora.

Un kamazam: tas protams ir gaumes jautājums un to arī neviens nenoliedz, ka super hardkoriem spēlētājiem bez dzīves (WOW un CS faniem u.c. fanātiķiem) uz konsolēm īsti darīt nav ko, taču konsole savukārt ļauj izbaudīt tos žanrus, kuri uz pc nav īsti baudāmi (dēļ klavieres un peles).. un interfeisi - nu sarežģīts interfeiss nenozīmē, ka tas ir labāks. Uz konsolēm manuprāt viss ir pārdomātāks.

to deRatizators: nu manuprāt izvēlēties vienu spēli ir nevis labs atrisinājums, bet sevis ierobežošana. Man apnīk visas spēles agrāk vai vēlāk.
Back to top
View user's profile Visit poster's website MSN Messenger
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Tue Jan 30, 2007 11:10 am    Post subject:

Vot, es tik vienu nesaprotu - kā var programmēt spēli uz PC, kuram ir veca videokarte? PC upgreidu tak jūs neveicat.
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Tue Jan 30, 2007 11:19 am    Post subject:

Nu, manuprāt, ir tā, ka dažkārt ir labāk programmēt spēli uz vecāka un mazjaudīgāka kompja, tobiš, zem vidējā, jo tad tu ātrāk pamani bottle-neck'us un rūpīgāk uztver optimizācijas nepieciešamību. Protams, programmējot nežēlīgus šeiderus un bezgalīgu poligonu modeļus, lai cīnītos ar AAA titlēm, tur vajag labu mašīnu. Tomēr, ja mērķis ir shareware, tad bieži vien jārēķinās ar vidēji jaudīgiem un pat mazjaudīgiem kompjiem, tas ir, ir labi, ja spēlētāju spektrs veidojas plašāks.

Quote:

super hardkoriem spēlētājiem bez dzīves (WOW un CS faniem u.c. fanātiķiem)

Es sevi neskaitu ne pie vieniem, ne otriem, ne arī fanātiķiem. Vienkārši nepavelkos no actiona, arkādēm, kas, neapstrīdami, uz konsolēm ir daudz labākā līmenī. Un neesmu tāds viens.

Uz darbību orientētas spēles -- jā, tas ir phuns, bet nav tā, ka tādas spēles ir vienīgās izklaidējošās.

BTw, par konsolēm vēl runājot -- ir tak tāds fenomens kā shareware, ko konsoles īsti nespēj piedāvāt.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
DeRatizators



Joined: 27 Apr 2006
Posts: 492

PostPosted: Tue Jan 30, 2007 11:54 am    Post subject:

dev wrote:
to deRatizators: nu manuprāt izvēlēties vienu spēli ir nevis labs atrisinājums, bet sevis ierobežošana. Man apnīk visas spēles agrāk vai vēlāk.


Kur teikts kas es spēlēju tikai to 1 spēli ? Razz
Vienkārši upgriedus veicu, kad iznāk nākamā versija tai vienai, un necenšos to darīt citkārt. Piedevām UT iznāk pēc diezgan prognazējamiem intervāliem.
_________________
Any PANCAKE has to be long and thin and short and fat. Not to mention being an excellent insulator and a superb conductor.
Back to top
View user's profile
dev



Joined: 27 Jul 2004
Posts: 206
Location: Latvija

PostPosted: Tue Jan 30, 2007 2:00 pm    Post subject:

To Kamazs: Iisti nesaprotu ko tu domaaji ar to ka uz konsoleem nav sharevaares?? Ir Live Arcade kuraa visas speeles limiteetaa variantaa var kachaat un speeleet par briivu un peec tam ja grib nopirkt par 10$..
Back to top
View user's profile Visit poster's website MSN Messenger
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Tue Jan 30, 2007 2:14 pm    Post subject:

Live Arcade ir viens produkts, tiiklaa pieejamaa shareware -- cits. Piekrītu, ir iespējams lejupielādēt sharewares priekš savas konsoles. Tachu es nevaru tikt pie vesela rindas speelju, kas ir shobriid un buus naakotnee pieejamas tikai PC. Mount & Blade, piemēram. Kā jau bubu minēja, uz PC taisīt ir vieglāk un lētāk, tāpēc tās [bieži vien mazbudžeta] shareware spēles, kas tiešām mani varētu interesēt (nevis burbuļu ķeršana okeānā) paiet garām.

Bet tā ir vērtība, jo dažkārt indivīds spēj piedāvāt patiesi oriģinālus un neparastus risinājums, ar kuriem Live Arcade jau pašā savā dziļākajā būtībā nevar sacensties.

Un modi? Nezinu kā tas ir ar konsolēm, bet tiklīdz iznāca Oblivions, gandrīz reizē iznāca ntie neoficiālie modi, kas ļāva to mēslu padarīt tīri spēlējamu modificējot grandiozas dizaina kļūdas. XBox īpašnieki bija spiesti iztikt ar tādu spēli, kas bija kastē, bez iespējām, piemēram, atslēgt kompasu vai automātisko pretinieku levelupošanos.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Tue Jan 30, 2007 2:25 pm    Post subject:

Kamazs wrote:
Un modi? Nezinu kā tas ir ar konsolēm, bet tiklīdz iznāca Oblivions, gandrīz reizē iznāca ntie neoficiālie modi, kas ļāva to mēslu padarīt tīri spēlējamu modificējot grandiozas dizaina kļūdas

driizaak gribaas kaut ko salauzt, paargroziit & paaris stundas pavadiit kachaajot/pievienojot nesuporteetas fiichas - nekaa speeleet kaa tas bija paredzeets Smile Smile Smile
katram sava taisniiba, man saveejaa liekas pareizaaka - Kamazam & bubu - vinjeejaa. man shkiet teema izsmelta
Back to top
View user's profile Send e-mail
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Tue Jan 30, 2007 3:19 pm    Post subject:

Quote:

driizaak gribaas kaut ko salauzt, paargroziit & paaris stundas pavadiit kachaajot/pievienojot nesuporteetas fiichas - nekaa speeleet kaa tas bija paredzeets

Nē, tas kompass un scaled level NPC tieshaam trauceeja speeli pilnveertiigi speeleet ljoti daudziem cilveekiem.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Pļāpātuve All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group