dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

XBox 360
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Pļāpātuve
View previous topic :: View next topic  

Ko labāk pirkt ?
Xbox 360
80%
 80%  [ 20 ]
Playstation 3
20%
 20%  [ 5 ]
Total Votes : 25

Author Message
nai



Joined: 20 Dec 2006
Posts: 48

PostPosted: Tue Jan 30, 2007 6:04 pm    Post subject:

Ņemot vērā to, ka tagad vairs nav astoņdesmitie deviņdesmitie gadi un uz PC iznāk pārsvarā tikai jauni apgreidu prasoši FPS un MMORPG, bet, lai arī mani īpaši nesaista konsoļu spēles(izņemot dažas frančaizes), X360 iegāde liekas diezgan saprātīgs solis. Un skatot indago dalībnieku spēles un žanru izvēli, acīmredzams, ka indago kontestanti spēlē par maz spēles(dažādības ziņā) un iespaidojas mainly no lielajiem mainstrīma PC geimiem, a la Obliviona, GTA, HL.

Mīlu 2d. Klasisko 2d spēļu trūkumu var pagaidām salāpīt ar handheldiem(GBA,DS,PSP - man ir viņi visi trīs, huh :/), uz kuriem vēl samērā bieži iznāk pa pāris kvalitatīviem 2d/2.5d geimiem, shootemapiem, uc. Vēl reizēm uz PC kādu labu 2d indie geimu var atrast.

RPG ziņā konsoles ir tuksnesis(Oblivions nav RPG un burtiski nevaru ciest JRPG). Uz PS2 gan bija kaut kādi hack-n-slash rpg, laikam buldur's gate un kaut kas vēl, bet viņi bija garlaicīgi(pareizi, h&s rpg nemēdz būt interesanti, viņi mēdz būt adiktīvi, which isnt the case here).

Kā saka, īstie geimeri havo visas platformas, kas gan var sanākt "mazdrusciņ" dārgi. Smile
Back to top
View user's profile
Olby
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 19 Apr 2004
Posts: 230

PostPosted: Tue Jan 30, 2007 11:43 pm    Post subject:

@ bubu un kamaz: neviens jau jums neaizliedz imetj gan laptop gan konsoli, kā to taisos darīt es, labs portatīvs der labi ja 2,5 gadiem un viss, bet es nevaru tērēt 2000+ ls katrus 2+ gadus jaunam.

galu galaa ja patiit mazas shareware speeles nu tad speelee uz kompjiem.


bet es pats paarliecinaajos ka nekaa nav labaaka kaa atnaakt no darba un tai vietaa lai gadiit kameer kompis iesleegsies tad meeginaat veel ieinstaleet kaut kaadu speeli un tad tikai peec kaadas stundas tiksi tikai pie speeleeshanas.

ar konsoli iemochii kaut kaadu cd un atmeties diivaanaa un mochii kameer aizmiedz un viss taa ir izklaide.

esmu kompju gīīks jo pašam patīk tur visādi tehniksi sūdi bet kas par daudz tas par daudz jo jau kaut kādu gadu tiku nodalīts no mana 2 GHz AMD kompa un seezhu pie 700mhz celeron un tas ka lai paspēlētu pirmo HL uz max settingiem man ir jaaciesh mezhoniiga raustiishanaas nu kamoon es tad labaak izsviezhu reizi 5, 6 gados kaadus 200 ls par konsoli un speeleeru piraatiskaas igras.

man pof. gribu vieglu dziivi.

KAROČ: balsojuma rezultaats ir taads ka es peerku XBOX 360 un viss!!

p.s. sorry, bet es bik shod iedropeeju, taapeec bik nesakaraīigi rakstu. bet ceru ka domu saprataat. Very Happy Very Happy Sad
_________________
http://www.olbyonline.com/
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Vecis



Joined: 01 Jan 2007
Posts: 144

PostPosted: Sun May 20, 2007 10:02 am    Post subject:

Atvainojos par bump, bet ja kaadam interesee tad Elkor Plaza tagad esot Xbox360 par tikai 140LS bet PS3 vairaak kaa 500LS, izveele jau ir aciimredzama Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send e-mail
Optimists



Joined: 08 May 2007
Posts: 4

PostPosted: Sun May 20, 2007 7:37 pm    Post subject:

Vecis wrote:
Atvainojos par bump, bet ja kaadam interesee tad Elkor Plaza tagad esot Xbox360 par tikai 140LS bet PS3 vairaak kaa 500LS, izveele jau ir aciimredzama Rolling Eyes

Tā droši vien ir xbox360 core versija?
_________________
Es zinu, tev izdosies!
Back to top
View user's profile
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Mon Jun 11, 2007 9:45 am    Post subject:

Par 140 latiem?
Es gan redzēju pa 240 latiem, to pašu Core versiju.
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
Vecis



Joined: 01 Jan 2007
Posts: 144

PostPosted: Mon Jun 11, 2007 1:20 pm    Post subject:

Nezinu kas tā par versiju, tā bija Elkor reklāma žurnālā.
Back to top
View user's profile Send e-mail
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Fri Jun 15, 2007 1:57 pm    Post subject:

tāks - esmu veiksmīgi nonācis galapunktā un mans boxis ir parādījis draudīgo red ring of death. īsāk sakot es iesākumā gluži negribēju ticēt ka tā hardware var būt TIK sūdīgas kvalitātes ka pat man viņa nobeigsies, ņemot vērā ka esmu svētdienas spēlmanis. lai nu kā tur būtu - neizvilka pat pusgadu. kāds cits arī ir iepircis? vēl elpo?
Back to top
View user's profile Send e-mail
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Fri Jun 15, 2007 2:59 pm    Post subject:

Te itkaa kautko uzmekleeju googlee - http://forums.newdoom.com/showthread.php?t=30722. Laikam, ka shajaa lietaa var kaut ko dariit.Bet vaita tai Xkastei garantija nenaak? Tak visaa eiropaa ir 1.5 gadu garantija visaam elektropreceem.
_________________
long time; /* know C */
Back to top
View user's profile Visit poster's website
kovacs
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 16 Mar 2007
Posts: 51

PostPosted: Fri Jun 15, 2007 3:17 pm    Post subject:

elvman wrote:
Te itkaa kautko uzmekleeju googlee - http://forums.newdoom.com/showthread.php?t=30722. Laikam, ka shajaa lietaa var kaut ko dariit.Bet vaita tai Xkastei garantija nenaak? Tak visaa eiropaa ir 1.5 gadu garantija visaam elektropreceem.


minimaalaa garantija ir 2g un ja pagaajis mazaak par pusgadu, tad aiznesot uz garantijas remontu vajag paluugt lai _tikai_ konstatee defektu, nevis labo un prasiit jaunu vietaa, jo to nosaka likums. Karoch skatiit www.ptac.gov.lv
Back to top
View user's profile
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Fri Jun 15, 2007 5:10 pm    Post subject:

es jau protams esmu letinju kapeikkaaseejs kas neatbalsta speelju industriju ar savu suuri pelniitiem santiimiem & protams esmu pamaniijies aparaatu noflashot, taa ka uz garantiju es nelieku iipashas ceriibas
Back to top
View user's profile Send e-mail
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Fri Jun 15, 2007 5:14 pm    Post subject:

Nu tad iecheko to manu rakstu, mosh atradiisi kautko noderiigu. Netaa informaacija ir, pameklee, varbuut tas ir labojams.
_________________
long time; /* know C */
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Olby
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 19 Apr 2004
Posts: 230

PostPosted: Sun Jun 17, 2007 10:26 pm    Post subject:

@gazz - neesmu vēl sagrabinājis priekš boxa, bet vai nevarētu būt tā ka tā mikroshēma ko flesheri ielika ir sadegusi, jo manam čomam ar PS2 tā bija. Lietoja 5 vai 6 sešus gadus laimīgi te pārstāja strādāt aiznesa pie pirātiem šie ja nemaldos pa 15 ls atkal nomainija to čipu un vēl šo baltdien tas verķis šancē. Derētu tev ar iečekot.
_________________
http://www.olbyonline.com/
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Mon Jun 18, 2007 1:52 pm    Post subject:

šovīkend biki paķimerējos - esmu atradis risinājumu(vismaz pagaidu, bet daudzsološākais). Nomainīju CPU & GPU radiatoru stiprinājumus. Triks ir tāds ka oriģinālie microsoft stiprinājumiem viss spēks tiek koncentrēts vienā punktā - tieši zem paša procesora & tam uzkarstot mātesplate sāk šķiebties spiežot doto punktu uz augšu, kā rezultātā procesoram var atvienoties kontakti lodējuma vietās. principā samērā vienkārši izdarāms - atliek tik nopirkt īstās skrūves, blīves & termalo pastu.
PS nākamajā vīkendā ir doma pārtaisīt propellerīšus Smile
Back to top
View user's profile Send e-mail
Helmārs



Joined: 16 Jan 2004
Posts: 5

PostPosted: Thu Jun 21, 2007 12:41 pm    Post subject:

Šķiet, es pirkšu xbox360, lai spēlētu jauno GTA. Un pēc tam, cerams, ātri pārdošu Smile. Neredzu īsti jēgu tādam verķim, ja mājās ir dators, bet nav televizors.
Back to top
View user's profile
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Thu Jun 21, 2007 1:21 pm    Post subject:

kad nopirksi tad sapratiisi Wink
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Pļāpātuve All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group