dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Problēmas ar DXUT

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Microsoft DirectX
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dawchiks



Joined: 03 Jan 2007
Posts: 37
Location: Rīga

PostPosted: Tue Feb 20, 2007 9:27 pm    Post subject: Problēmas ar DXUT

karo4 ir taada probleema:

ja es atveru akadu no sampleem , kas lieto DXUT, un naak lidzi ar DirectX SDK, no " /Bin/x86/"", tad viss OK, viss iet, bet ja es nokompileeju jau gatavo sampli, atveru "Debug" foleri, atveru .exe, tad man neraada Objektu, ja cenšos pakustunaat 'kameru' , tad pazuud arii taa bultinja kas noraada gaismas atrashanaas vietu, + taas pogas 'toogle fullscreen' "toogle REF'un 'change Device' arii neraada + jau gatavie .exe aiznem ~4x mazaak nekaa tie ko es nokompileeju, piemeeram gatavais 477 kb, bet ja es nokompileeju projektu, tad exe ir 1,96 mb....
un veel viskuitkaadi gluki....
Back to top
View user's profile MSN Messenger
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Tue Feb 20, 2007 9:35 pm    Post subject:

tie nav gljuki. parasti speeles meklee savus media jeb datu failus relatiivi no taa kur atrodas palaizhamais(exe) fails. Ja tu nokompilee & palaid tos sampljus no Visual Studijas tad projekta settingos ir noraadiits kura direktorija shim demo ir saakuma direktorija(parasti solutiona direktorija) & visi resursi(datu faili) tiks mekleeti relatiivi tai direktorijai. Savukaart ja tu sho demo laid no windows explorera tad saakuma direktorija buus shii debug vai release vai bin vai veel kur nu tiek uzbuildots.
savukaart failu izmeers ir viegli izskaidrojams ar dazhaadiem kompilaacijas/linkoshanas uzstaadiijumiem - debug/release, optimizaacija etc
Back to top
View user's profile Send e-mail
dawchiks



Joined: 03 Jan 2007
Posts: 37
Location: Rīga

PostPosted: Tue Feb 20, 2007 9:43 pm    Post subject:

to visu es izmainu, bet kaa tad naakas ka vins ielaadee to Bultinju kas noraada kaismas, poziciju, bet kad pakustinu kameru , tad vina pazuud?

bet vaitad lai uztaisiit pogu vajag kaadus veel failus? man jau taas ar neraada....
Back to top
View user's profile MSN Messenger
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Microsoft DirectX All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group