dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

DelphiX guru needed [nu labi, derees arii paareejie]

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Programmēšana
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Wed Feb 25, 2004 10:03 am    Post subject: DelphiX guru needed [nu labi, derees arii paareejie]

Es kaut kaa esmu iekjeeries DelphiXaa, bet tur sastapos ar paaris man pilniigi nesaprotamaam probleemaam. Visdiivainaakaa shkjiet shii-
es gribeeju uztaisiit gaistoshos un uzrodoshos burtus - vienkaarshs uzdevums, ne taa? -, loogjiski, ka kjeeros pie funkcijas RGB un uz katra taimera sitiena par noteikti veertiibu palielinaaju R, G un B veertiibas. Tas tachu ir pareizi, ne taa? [Alternatiiva buutu izmantot spraitu ar mainaamu transaprency, bet shis variants man paaraak neimponee] Nu protams, ka pareizi, bet, ka tevi divi devinji - tas nestraadaa. Tas ir, gandriiz nestraadaa. Tas noziimee, ka ja manam video-surfacam opcija DoFullscreen ir ierubiita saakumaa, tad tas nestraadaa, ja opcija ir izrubiita un mums ir windows-aplikaacija, tad viss notiek ideaali. Veel vairaak, ja palaizh *.exe ne-fullscreenaa un aatri paarsleedz uz fullscreenu, tad arii fullscreenaa viss notiek. Shitaa probleema mani pagalam samulsinaaja, jo es nezinu no kura gala kjerties klaat :/.

Tehniskas detaljas:
-teksta izvads notiek caur veco labo TextOut proceduuru ieprieksh pasakot, ka Font.Color := RGB( Inc(cR), Inc(cG), Inc(cB) ); kur cR, cG, cB - baiti.
-pirms/peec tam seko FPS izvade un taa vienmeer straadaa..ja vien nepieshkjir to RGB;
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Wed Feb 25, 2004 10:32 pm    Post subject:

paldies par paliidziibu [ :P ] es pats atradu vainu. Lieta taada, ka aatrumam, ar kaadu katra kraasa mainaas arii ir veertiiba un to uzseto. Diemzheel es to setoju nulltajaa momentaa un [liekas] tas kaut kaa nelaagi sakrita ar surfaces initializeeshanos, ka reaali neizpildiijaas. Kaut ko liidziigu shad tad esmu noveerojis arii citur.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Thu Feb 26, 2004 12:46 pm    Post subject:

TextOut iisteniibaa waretu buut leens kaa taads. Kad es taisiiju elementaaru tetriiti DirectDraw'aa tad es uzkodeeju elementaaru klasi - sawu Fontu enginu. Par cik pienjem ka tas texts ko wajag paraadiit uz ekraana katru reizi naw cits(tb tik aatri nemainaas kaa kadri), tad to paarziimeet katreiz arii naw jeegas. Es klasei uztaisiiju m_Surface kaa privaato memberi un tikliidz man texts mainiijaas taa uz izsaucu objektam Metodi ->SetText("Zumbaa") kas katru burtu uzblito uz taas m_Surface(tikai wienreiz katram textam). Attieciigi katram kadram izsaucu metodi ->Draw(lpDirectDrawDevice). Un hardware blits tad katraa kadraa ar to tiek galaa ar wienu funkcijas Blt izsaukshanu. Pie Blt man liekas ka tur wareeja wisu ko specificeet kaa lai kopee(arii fade effektu panaakt). Tas gandriiz neko nemaina ja tew ir textaa 5 burti, bet ja ir 100 - 200. Es tew pateikshu kas tas ir - tas ir 5 fps. par to TextOut es iisti nezinu, bet kau kur lasiiju ka naw iipashi skrienoshs.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Programmēšana All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group