dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Meklēju programmētāju(s) spēles izveidei

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Meklēju sadarbību
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NocK



Joined: 06 Jan 2005
Posts: 107

PostPosted: Tue May 08, 2007 11:32 am    Post subject: Meklēju programmētāju(s) spēles izveidei

Sveicināti visi.

Tos, kam patīk teikt, ka kārtējais nedadomātais šits - lūgums iet uzreiz laukā uzpīpēt, bet tiem, ko es ieinteresēju vismaz ar šo ievadtekstu - palikt nedaudz ilgāk.

Sāksim no pamatiem - kas es esmu un ko es varu.

Esmu kreatīvs cilvēks, kas mācās Daugavpilī, LTSTS par programmēšanas tehniķi. Diemžēl nepārzinu C valodas, toties normāli draudzējos ar Delphi (kas būtu nedaudz par maz, bet varētu pietikt). 3 gadus nodarbojos ar datorgrafiku (rastrs, vektors) un webdizainu. Galvā bieži briest interesantas idejas. 2,5 gadus uzturu vienīgo Latvijā webdizaineru forumu.

Tātad visur, kur nepieciešamas idejas un dizains - varu sniegt palīdzības roku.

Ko es gribu.

Pirms saukt palīgā esmu izanalizējis savas iespējas un paveicamā darba plānu. Man ir interesants sižets (var nosaukt par stāstu), kuru var realizēt par ļoti interesantu spēli, bet manu programmēšanas zināšanu (spēļu izstrādē) ir kritiski par maz. Būtu jauki atrast kādu sadarbīgu cilvēku (vēl labāk, ja vairākus), kuri varētu ar mani sadarboties un realizēt manas ieceres. Vairāk par spēles sižetu pastāstīšu privāti ieinteresētiem cilvēkiem. Varu pateikt tikai, ka tas ir rakstīts amerikāņu seriālu stilā (nedaudz kopēts arī, bet ļoti aizmaskēts), spēlē nebūs nekādu "uberdari visu ko gribi" un "nereāli kruta pingponga". Spēles sižets, uzdevumi un iespējas jau ir pamatīgi aprakstītas manā kladē - pilnīgi nekā nerealizējama neredzu un visu var uztaisīt arī Delfos ar standarta komponentēm (ko darīšu š.g. kursa darbā), bet gribētos arī realizēt visu lietu pa īstam. T.i. lai izskatās pavisam spēlējams produkts.

Pavisam nedaudz par to, kas tas būs:
1. RPG (būs vienas cilvēku komandas (kopumā nevis katra atsevišķi) vadība un attīstība).
2. Noteikts sižets un uzdevums, kas spēles gaidā tiks papildināts ar dažiem papilduzdevumiem.
3. Noteikts spēles galamērķis (nekādas bezgalības, ir loģisks destination points).
4. Ir izanalizetas visas spēles vadības iespējas - nekādu lieku un nevajadzīgu fīču.
5. Ir uzskicēts daudz dažādas spēlē iespējamās grafikas, simbolikas utt.



Viss ko vēlos ir cilvēkus, kas gribētu ar mani sadarboties (būs jautri). Protams, ka nevienam ne par ko maksāt nevarēšu, taču pats veikšu ne mazāk darba kā pārējie.

Ja jauki sadarboties un izplānot brīvo laiku, pa 3-6 mēnešiem varētu iznākt jau kautkas smuks un spēlējams. Man pašam bieži gadās brīvi vakari, tādēļ ar mani problēmu visdrīzāk nebūs.

Un vēl - šis spēles sižets var gulties par pamatu arī interesantai MMORPG spēlei (pēc spēles notikumiem, vai to laikā). To varētu realizēt nākamgad - vismaz turpinājuma sižetu ir atbalstījuši ļoti daudz pazīstami cilvēki.

Ceru, ka neizklausījos glupi un manis rakstītais spēja radīt jūsos vismaz kautākdu interesi. Uzreiz saku, ka protu sadarboties komandā un arī organizēt darba procesu. Jūtaties droši rakstīt komentārus un kritiku.

Tie, kas ieinteresēti, rakstiet man uz contact[at]nockab.net vai arī atsūtiet PZ tepat.

Ar cieņu,
Arturs
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Optimists



Joined: 08 May 2007
Posts: 4

PostPosted: Sun May 20, 2007 7:48 pm    Post subject: Re: Meklēju programmētāju(s) spēles izveidei

Quote:
varētu ar mani sadarboties un realizēt manas ieceres.
+
Quote:
manu programmēšanas zināšanu (spēļu izstrādē) ir kritiski par maz.
+
Quote:
1. RPG (būs vienas cilvēku komandas (kopumā nevis katra atsevišķi) vadība un attīstība).
= Fail

Quote:
3-6 mēnešiem varētu iznākt jau kautkas smuks un spēlējams

nope

Quote:
Un vēl - šis spēles sižets var gulties par pamatu arī interesantai MMORPG spēlei (pēc spēles notikumiem, vai to laikā).

MMORPG = Epic fail

Quote:
To varētu realizēt nākamgad - vismaz turpinājuma sižetu ir atbalstījuši ļoti daudz pazīstami cilvēki.

...

Quote:
Ceru, ka neizklausījos glupi un manis rakstītais spēja radīt jūsos vismaz kautākdu interesi.

z z z...
_________________
Es zinu, tev izdosies!
Back to top
View user's profile
freedom



Joined: 06 May 2007
Posts: 9

PostPosted: Sun May 20, 2007 10:26 pm    Post subject:

piedodies par offtopic-> atmosfēra ir tiešām izteikti pretīmnākoša, jauka, pieklājīga un nez kāpēc izraisa spēcīgas emocijas.
Back to top
View user's profile
NocK



Joined: 06 Jan 2005
Posts: 107

PostPosted: Mon May 21, 2007 9:41 am    Post subject:

Optimists

ar vārdiem "manas ieceres" es gribēju pateikt, ka spēle būtu pēc manis uzrakstītā scenārija.

programmēšanas zināšanas man ir (~5 gadus nodarbojos ar Delphi, ir kkāds universitātes sertifikāts), zinu kā visas lietas notiek un tiek īstenotas, taču game devā esmu tāds kā jauniņais.

Ja tev nepatīk, ka tas ir RPG, kurus uzreiz nosauc par uberRPG (tipa dari ko gribi, skrien kur redzi), tad tas nav pavisam tā. Spēlētāja iespējas ir ierobežotas ļoti saprātīgi, nekādu lieku dressupu vai kkādu veikalu, idalogu, superdialogu u.c. tur nav ieplānots.

3-6 mēneši dziņa uzrakstīšanai

par MMORPG aizmirsti, tā realizāciju jau sāka neliela cilvēku grupa.

un vispār nesaprotu nafig es tev atrakstos Very Happy
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
kovacs
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 16 Mar 2007
Posts: 51

PostPosted: Fri Jun 08, 2007 3:32 pm    Post subject:

ja _tieshaam_ gribi kaut ko uztaisiit 3-6 meeneshos, tad es jau noteikti ieteiktu izmantot kaadu esoshu engine un darboties tikai ar pashas speeles izstraadi, nevis veel kodeeshanu, jo tas imo ir lielaaks gemorojs nekaa tolks, iipashi ja doma ir par 3D speeli.

katraa zinjaa, jo minimaalaaku taisiisi, jo lielaaka iespeeja buus, ka pabeigsi.

lai veicas. Smile
Back to top
View user's profile
Optimists



Joined: 08 May 2007
Posts: 4

PostPosted: Sat Jun 09, 2007 10:44 pm    Post subject:

NocK wrote:
un vispār nesaprotu nafig es tev atrakstos Very Happy

Jo es esmu taisnība.
_________________
Es zinu, tev izdosies!
Back to top
View user's profile
lietotājs vulgaris



Joined: 30 May 2006
Posts: 37

PostPosted: Wed Jun 13, 2007 2:02 pm    Post subject:

kāpēc vienmēr pirmai spēlei jābūt ir MMORPG?
Back to top
View user's profile
kovacs
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 16 Mar 2007
Posts: 51

PostPosted: Wed Jun 13, 2007 3:39 pm    Post subject:

lietotājs vulgaris wrote:
kāpēc vienmēr pirmai spēlei jābūt ir MMORPG?


jauniibas ekstremaalisms apvienojumaa ar pieredzes truukumu? Cool

ps. "ideaalajaa variantaa" viss veel ir 3D... Laughing
Back to top
View user's profile
NocK



Joined: 06 Jan 2005
Posts: 107

PostPosted: Wed Jun 20, 2007 12:36 am    Post subject:

Nekāda MMORPG. To es minēju par tipa nākotni (kuras nav un nebūs).

Pašu spēli (t.i. dzini) taisu kā kursa darbu Delfos. Nekas baigi jēdzīgs nesanāk nu bet tomēr Smile Man prieks, ka uz kautko vēl esmu spējīgs Very Happy
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Meklēju sadarbību All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group