dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Patches
Goto page 1, 2  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2007
View previous topic :: View next topic  
Author Message
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Tue Jun 12, 2007 2:43 pm    Post subject: Patches

Jautājums konkursa rīkotājiem:

Vai nevajadzētu pēc demo versijas pieņemšanas aizliegt likt klāt Patch-us?
Sanāk stulbi - tiek izspēlētas spēles, bet te uzrodās tām jauni Patches un sākās viss no gala. Zinu, ka Patch-i ir gamedevu laime/nelaime (vajadzīgo pasvītrot), bet nu jābeidz ņemties. Vistrakāk gāja 2005. gadā, kad godīgi sakot izbesija n-tie Patch-i, kas nāca klāt katru nedēļu.
Varbūt atļaut tikai 2 reizes ievietot savu demo? Alpha versiju un gala variantu? Nez, jūsu ieteikumi. Citādi nevar saprast, kuru versiju tad īsti apspriež. Un, ja developers liek Patch katru otro dienu, tad tā jau nav vairs spēļu veidošana, bet gan p-------

Galu galā, te ir konkurss, nevis "real-life of developer's diary" simulācija.

Neviens jau nav tiesīgs a-p-d-i-r-s-t spēli, kamēr tā nav parādījusies veikalu plauktos.

Ja kāds nav sapratis - es izsakos par beigu demo spēlēm Indago konkursā, officiālā balsošanas laikā. Un ievērosiet, ka 2005. gadā, laikā, kad notika balsošana par spēli, tika laistas arī Patch-u straumes.
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
Vecis



Joined: 01 Jan 2007
Posts: 144

PostPosted: Tue Jun 12, 2007 3:27 pm    Post subject:

Nē, patch'us nevajag aizliegt, tie ir domāti, tad, ja spēle netiek pabeigta laikā.
Un vai tad visi patchi ir tādi, ka jāsāk viss no jauna? :/ Izdevīgs risinājums izstrādātājiem - savegames iekļaut noteiktos failos
(kā tas ir piemēram GTA), tad patchus var likt bez savegame
pazušanas. Varbūt jau ka kļūdos, bet anyway, ceru ka kādam mans teksts noderēja.
Back to top
View user's profile Send e-mail
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Tue Jun 12, 2007 3:27 pm    Post subject:

Ja tas bija teemeets uz manit, tad paskaidroshi:
pirmkaart, neikljaavos laikaa un naacaas nodot taadu projektu, kas bija PILNS ar bugiem. Negribeejaas speeleetaajiem radiit sliktu iespaidu (vismaz kautko dariit lietas labaa) un visu laiku laboju tos KVANTUMUS ar bugiem.
Otrkaart, balsoshanas laiks jau bija BEIDZIES. Tev bija jaaveertee taa versija, kas bija iesniegta pirms terminja beigshanaas. Paareejo vareeji vienkaarshi ignoreet. Tev neviens nelika lasiit dienasgraamatu un vilkt tos patchus, vienkaarshi bez tiem speele bija galiigi nespeeleejama.

Principaa jau biezhu patchu laishana nav pashu developeru intersees, taapeec neticu, ka shogad ar to vareetu buut probleemas.
_________________
long time; /* know C */
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Tue Jun 12, 2007 4:08 pm    Post subject:

Piekrītu par to, ka vajadzīga viena fināla versija, kuru vērtēs un kurai jābūt pieejamai lejupielādei pilnā apjomā bez pačiem. Taču pirms tam neredzu iemeslu developerim liegt izlikt pačus lejupielādēšanai.
Back to top
View user's profile Send e-mail
dr.blacksnake



Joined: 17 Dec 2006
Posts: 30

PostPosted: Tue Jun 12, 2007 8:38 pm    Post subject:

Vēršu jūsu uzmanību uz nelielām izmaiņām salīdzinājumā ar i06


1.oktobris – 31.oktobris beta-testu mēnesis, projekta izstrādes atspoguļošana Žurnālā
1.novembris – 25.novembris konkursa mājas lapas apmeklētāju balsojums un ekspertu vērtējums
26.novembris – 1.decembris rezultātu apkopošana, dalībnieku “tīrā” saraksta publiskošana pēc vājāko projektu atsijāšanas.

Augstāk minētais nozīmē, ka beta testiem ir atvēlēts mēnesis!!
Spēles kuras balsojumos nebūs pārsniegušas 3.00 punktus vidējā Ekspertu atzīmē, tiks izņemtas no sarakstiem, jo ne viss kas saucas game.exe, tāds arī ir.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Tue Jun 12, 2007 9:24 pm    Post subject:

dr.blacksnake wrote:
Vēršu jūsu uzmanību uz nelielām izmaiņām salīdzinājumā ar i06
...

1.oktobris – 31.oktobris beta-testu mēnesis, projekta izstrādes atspoguļošana Žurnālā
1.novembris – 25.novembris konkursa mājas lapas apmeklētāju balsojums un ekspertu vērtējums
26.novembris – 1.decembris rezultātu apkopošana, dalībnieku “tīrā” saraksta publiskošana pēc vājāko projektu atsijāšanas.

Augstāk minētais nozīmē, ka beta testiem ir atvēlēts mēnesis!!
Spēles kuras balsojumos nebūs pārsniegušas 3.00 punktus vidējā Ekspertu atzīmē, tiks izņemtas no sarakstiem, jo ne viss kas saucas game.exe, tāds arī ir.


dr.blacksnake: Silti iesaku šādas ziņas publicēt indago.lv lapā (tā dīvainā storija vietā), un nevis kautkādā mistiskā, EDDY izveidotā, topikā. Man piemēram šī ir nepamanīta lieta, ko uzzināju tikai te. Domāju, ka neesmu tāds vienīgais. Vajag izmaiņas publicēt indago lapā, lai pamana. Kautvai īsu kopsavilkumu, detaļās neiedziļinoties.
Back to top
View user's profile Send e-mail
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Wed Jun 13, 2007 7:09 am    Post subject:

Un, ja nu es nebūtu ielicis savu mistisko tēmu, bubu (un vēl 36 citi), tu to arī tā neuzzinātu? Rolling Eyes

Bet vienu lietu, Elvman, es nesaprotu - kāda jēga bija toreiz ņemties ar patch-iem, ja konkurss jau bija beidzies? Te ir konkurss, tavu (un arī citu) demo versijas pēc balsošanas neviens neņems galvā. Domā tāpat for fun? Hmm, es tai vietā izmantotu laiku lietderīgāk, nekā ņemtos ar ielāpu rakstīšanu. Ja tas bija programmēšanas pieredzes padziļināšanai, tad ok...
Sorry, ja kā uzbraucu. Rolling Eyes
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
Nitr0us



Joined: 27 Jul 2006
Posts: 19

PostPosted: Wed Jun 13, 2007 7:48 am    Post subject:

EDDY, tu te jau atkal sāc tā gudri par visu runāt, tādēļ jautāšu tieši - ar kuru projektu tu šogad uzvarēsi Indago?
Tu te bārsti visādus interesantus ierosinājumus, bet es tevi, diemžēl, neredzēju ne pagājušā gada, ne šī gada Indago konkursā, protams, palabo mani, ja kļūdos, bet vai tu vispār esi kādu spēli izveidojis?
_________________
6th Gear Studios
Back to top
View user's profile
Lamerz
Lameris
Lameris


Joined: 09 Sep 2005
Posts: 99
Location: Rīga

PostPosted: Wed Jun 13, 2007 7:51 am    Post subject:

EDDY wrote:
Te ir konkurss, tavu (un arī citu) demo versijas pēc balsošanas neviens neņems galvā.
Nu, spēle jāizstrādā ar mērķi, lai to "ņemtu galvā" arī pēc konkursa. Kā jau dr.blacksnake minēja: ne viss kas saucas game.exe, tāds arī ir. Ceru, ka šogad izdosies ieraudzīt spēles, kas patiešām ir spēles un ir "ņemamas galvā" arī pēc konkursa, ar jauniem uzlabojumiem un patchiem, kuri spēli padara vēl "galvā ņemamāku". Smile
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Wed Jun 13, 2007 8:02 am    Post subject:

EDDY wrote:
Un, ja nu es nebūtu ielicis savu mistisko tēmu, bubu (un vēl 36 citi), tu to arī tā neuzzinātu? :roll:

Tieši tas jau ir tas, ko dr.blacksnake'm gribēju pateikt!

Quote:
Tu te bārsti visādus interesantus ierosinājumus, bet es tevi, diemžēl, neredzēju ne pagājušā gada, ne šī gada Indago konkursā, protams, palabo mani, ja kļūdos, bet vai tu vispār esi kādu spēli izveidojis?

Pagāšgad viņš bija ar Šeideriju, un ātri vien izkrita.
Šogad viņš ir ar EXIT. Paredzu ne ilgāku likteni par pagāšgadu :)
Back to top
View user's profile Send e-mail
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Wed Jun 13, 2007 9:45 am    Post subject:

Kāds sakars šai tēmai ar mūsu spēli?
Pilnīgi nekāds. Te vispār man ar tēmu nav nekāds sakars.
Vienmēr atkal kaut kas obligāti jāparāda un tad var tikt pie runāšanas?

Labi, skaidrs, tēma izsmelta, paldies Dr. BlackSnake par info.

To Lamerz: Uzrādi kaut vienu spēli, kuru kāds no startējušiem 2004. - 2006. gadam turpina savu spēli?

Šogad jā, būs projekti.
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
Nauris



Joined: 04 Nov 2004
Posts: 11

PostPosted: Wed Jun 13, 2007 1:29 pm    Post subject:

Ja vienīgais spēles mērķis ir piedalīties konkursā, tad kaut kas fundamentāli nav kārtībā. Spēle ir domāta, lai cilvēki spēlētu un izbaudītu. Ja tam nepieciešami patch-i, lai tā būtu.
Cita lieta, ka vērtēta tiek kaut kāda konkrēta versija, kas iesniegta konkrētā laikā.
_________________
http://www.nauriskrauze.com/
Back to top
View user's profile Visit poster's website
E13m3nT



Joined: 24 Jan 2006
Posts: 42

PostPosted: Wed Jun 13, 2007 2:19 pm    Post subject:

Nezinu kaa citi, bet es shajaa konkursaa nepiedalos lai uzvareetu. Man shis konkurs vienkaarshi ir stimuls kaut ko veidot Smile
Starpcitu "AutoIndustry" tika turpinaats arii peec konkursa un shobriid ir uzrikteets uz PopCap dzineeja. Protams diezvai sho versiju ieraudziis kaads cits iznjemot mani un dazhus no CTXM, bet tas jau ir cits staasts ;)

P.S. patch'i ir neatnjemama speelju sastaavdalja un nav svariigi kad un ar kaadu meerkji tie tiek veidoti ja vien tie uzlabo speeles speeleejamiibu tie ir vajadziigi.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Wed Jun 13, 2007 2:23 pm    Post subject:

Tieši tā -- patchi ir spēļu neatņemama sastāvdaļa un tiem piemīt lieliska pašregulējošā opcija. Eksperts vērtēs to, ko viņš dabūs -- iespējams, uzstādīs jaunākos patchus, iespējams, spēlēs pašu pirmo versiju. Spēles izdevējam ir izdevīgi jau pirmo versiju iesniegt pietiekami funkcionālu.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
dr.blacksnake



Joined: 17 Dec 2006
Posts: 30

PostPosted: Thu Jun 14, 2007 9:19 pm    Post subject: bubu

bubu wrote:

dr.blacksnake: Silti iesaku šādas ziņas publicēt indago.lv lapā (tā dīvainā storija vietā), un nevis kautkādā mistiskā, EDDY izveidotā, topikā. Man piemēram šī ir nepamanīta lieta, ko uzzināju tikai te. Domāju, ka neesmu tāds vienīgais. Vajag izmaiņas publicēt indago lapā, lai pamana. Kautvai īsu kopsavilkumu, detaļās neiedziļinoties.


Šī informācija apskatāma INDAGO saitā jau kopš Noteikumu publicēšanas brīža - aprīļa sākuma.
Konkursa kalendārs grafiski un tekstuāli (pašās beigās). Izmaiņu noteikumos kopš tā brīža nav bijis nekādu.
Lūdzu, turpmāk esiet vērīgāki!
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2007 All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group