dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Pahris 1.28 "zeltā"
Goto page 1, 2, 3  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Thu Apr 08, 2004 10:53 am    Post subject: Pahris 1.28 "zeltā"

Garos vārdos neizplūdīšu, bet Pahris pirmā nodaļa šodien tiek oficiāli nodota lejupielādēšanā. Tieši šobrīd es up-loadoju Pahris1.28.exe, kas ir instalācijas fails. Tā kā fails nav tik mazs (~43,5MB), kamēr tas lejupielādējas, var uzmest aci oficiālajai Pahra mājaslapai, jo tur ir diezgan daudz informācijas par pašu spēli. Īpaši vēlams to darīt tiem, kas nekad neko par Pahri nav dzirdējuši. Nu, ko tur vairāk - go&get_it.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
chaosman



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 64
Location: Rīga

PostPosted: Thu Apr 08, 2004 1:37 pm    Post subject:

Nu ko tur lai saka, apsveicu!
Kad buushu atpakalj no briivdienaam, noteikti pameeginaashu uzspeeleet.
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Thu Apr 08, 2004 1:42 pm    Post subject:

dazhi ieteikumi:
nelietot failu nosaukumos lv burtus: aizvākšana.exe! :)
zem soma direktorija aizvaakt norm.bat failu :)
palaizhot speeli, uz graamatas kraasainaa fona mazie melnie burtinji ir nesalasaami!
Back to top
View user's profile Send e-mail
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Thu Apr 08, 2004 1:54 pm    Post subject:

Nu ko, apsveicu Smile

tikai diemzeel neesmu questu fans un nevareeshu kaartiigi izbaudiit shito...

ievads bija labs, interesanti klausiities, bet tikai par ilgu laikam, un tik ilgi lasiit dialogus man ar ne iipashi patiik, kaa jau teicu questi man ne iipashi, bet gan jau kaadu laicinju paspeeleeshu :)

veel viena lieta - vai bija kaads pamatots iemesls taisiit instalaaciju? Man daudz labaak patiikaas atzipo un viss, ja sagribaas nodzes - man ne iipashi patiik apzinja ka kaukur tie ielikti kaukaadi mazi failinji par kuriem, es neko nenojaushu, varbuut pat kaukas tiek registraacijaa mainiits - ja nebuutu te dev.gamez.lv jau ilgaaku laiku, tad nemaz nemeeginaatu tikai deelj taa ka jaainstalee...

Bet kopsummaa labi, malacis Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Thu Apr 08, 2004 3:30 pm    Post subject:

Quote:
dazhi ieteikumi:
nelietot failu nosaukumos lv burtus: aizvākšana.exe! :)

OK, to es ofic pamainīšu. Būs jums "nonest.exe".
Quote:

zem soma direktorija aizvaakt norm.bat failu :)

:oops:
Quote:
palaizhot speeli, uz graamatas kraasainaa fona mazie melnie burtinji ir nesalasaami!

Ir gan jā..bet man dikti gribējās..Bik apdomāšu.
Quote:
ievads bija labs, interesanti klausiities, bet tikai par ilgu laikam, un tik ilgi lasiit dialogus

Jā, nu ievads, diemžēl ir par garu, bet nelaime ir tā, ka es nemācēju to visu uztaisīt lakoniskāk. Izskaidrot kāpēc tu satiec sarkanas ķirzakas un visu pārējo pasauli kur nonāc gana īsi nepratu...nu jebkurā gadījumā, INTRO var arī neskatīties, jo spēlē ir tāds kā INGAME summary, nospiezhot F1 un izveeloties attieciigo fraazi.
Quote:
man ar ne iipashi patiik, kaa jau teicu questi man ne iipashi, bet gan jau kaadu laicinju paspeeleeshu

Nu jā...bet kvests ir IMHO tehniski visvieglākā spēle, ko patsvar taisīt. Tāpēc arī pirmo savu spēli taisīju kvestu.
Quote:
veel viena lieta - vai bija kaads pamatots iemesls taisiit instalaaciju? Man daudz labaak patiikaas atzipo un viss, ja sagribaas nodzes - man ne iipashi patiik apzinja ka kaukur tie ielikti kaukaadi mazi failinji par kuriem, es neko nenojaushu, varbuut pat kaukas tiek registraacijaa mainiits - ja nebuutu te dev.gamez.lv jau ilgaaku laiku, tad nemaz nemeeginaatu tikai deelj taa ka jaainstalee...

He, nebiju domājis, ka instalācija varētu nepatikt :). Nu, varu nomierināt visi spēles faili (arī supporta *.dll) tiek iebāzti spēles direktorijā un ne reģistrā, ne system folderos nekas kraameets netiek, ja neskaita ikonas Startā un uz desktopa. Atinstalējas, IMHO, arī tīri un smuki. Kāds bija iemesls taisīt instalāciju? Nu, es gribēju, lai Pahrisvar paspēlēt [ja nu kādam sagribās] visādi cilvēki un tādiem eertaak ir iedot Setup.exe un teikt - "palaid un spied Yes, Yes, Yes". Bez tam, sakompilēts Setup fails nodrošina kompaktu back-up'u.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Thu Apr 08, 2004 4:24 pm    Post subject: Apsveicu

Super! Patieshaam super!
Man prieks, ka Tev izdevaas. Taa vien uzdzina asinis, ka pashama savi projekti jaanoved liidz galam.
Kaa vienmeer gribeeju izteikt atziniibu, ka atstaaji savu grafiku, jo tas ir origjinaalu un arii smucki ))
Darbaa gan man neizdevaas taa iisti palaist, bet maajaas noteikti apskatiishu un tad gan jau veel kaadu komentu uzrakstiishu, bet viss jau buus labi - man paaraak nepatiik kritizeet cilveekus, kas straadaa.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Thu Apr 08, 2004 5:31 pm    Post subject:

Nu paldies par labajiem vaardiem.
Bet diemzheel speeles izstraadee tika pieljautas daudz kljuudas - tas ir saprotami, njemot veeraa faktu, ka Pahri taisot es vispaar maaciijos programmeet - , kas buutiski ierobezho pashas speeles tehniskaas iespeejas. Lielaakais miinuss laikam ir tas, ka speele programmeeta VisualBasic videe, kas stiepj sev liidzi veselu rindu apgruutinaajumu no kuriem nepiecieshamie *.dll faili ir siikums. Nezinaamu iemeslu deelj kods (kas pats par sevi ir atbaidoshi sarezhgjiits, kaa tas iesaaceejiem nereti meedz sanaakt) uzvedas dazhaadi uz dazhaadaam WINDOWS platformaam, kas vareetu buut par iemeslu tam, ka ne uz visaam mashiinaam Pahris aizies :/. Tagad es varu teikt, ja es tagad taisiitu Pahri..bet es taa neteikshu, jo IMHO labaak pabeigt vienu crappy projektu, nekaa iesaakt un nepabeigt 25 super-advancētus.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Crash



Joined: 16 Aug 2003
Posts: 15
Location: Riga. Latvia

PostPosted: Thu Apr 08, 2004 8:51 pm    Post subject:

Gan es tev atsuutiishu riktiigu bug report Laughing Wink
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
fest



Joined: 07 Apr 2003
Posts: 187
Location: Madona

PostPosted: Thu Apr 08, 2004 9:44 pm    Post subject: Humora izjuuta tev straadaa...

it seviskji tas juutams instaleejot
tik reeciigu instalaaciju nebiju redzeejis IMHO rullz
_________________
Signature for rent. Good as new.
4 lines max. 80 letters.
Ls 0,02/post
Back to top
View user's profile Send e-mail
GameMaster



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 15
Location: Rīga

PostPosted: Sat Apr 10, 2004 9:23 pm    Post subject: Pahris jeb projekts11

Visu cieņu Kamazam, jo, manuprāt, pats sakarīgais projekts Latvijas jau tā mazajā geiminga industrijā (ja to par tādu varētu saukt.. erm.. nu laikam jau ka varētu gan). Sīkāk - gaidiet review mums visiem zināmajā gamez'ā. Un vispār Pahris ir hardcorīgākais kvests ko savā mūžā esmu spēlējis. Pat pirmo epizodi nevaru iziet. Kauns pa visu ģīmi!
_________________
The only thing to fear, is running out of beer.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Eatme



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 83
Location: Ventspils

PostPosted: Sun Apr 11, 2004 6:53 pm    Post subject:

Tas ka nevar iziet pirmo epizodi vareetu liecinaat nevis par hardcoriibu bet par bugainiibu, bet nu es speeli neesu speeleejis, tapeec neesmu tiesiigs spriest. P.S. Tas nekaadaa gadiijumaa nav apvainojums autoram (Respect Kamaz)

edit: Nu ieveerteeju geimu. nu vispaar taa neko. Jauka padariishana. Tikai intensiivi klikskjinoties pa inventaari (nebija citu ko dariit) man kauss paarveertaas par veel vienu zhljurgas pudeli. un ar koku var runaat par kaukaadu cepuri kaugan pats veel nevienu kluram buutu probleemas ar cepuri veel nebiju sastapis (un nesastapu)
_________________
Don't argue with a fool. He'll drag You to his own level and beat with experience.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Mon Apr 12, 2004 10:38 am    Post subject:

Bugs, kas man nekad nav gadiijies, bet citiem ir vairaakas reizes, gadaas klikshkjinot abas peles pogas reizee un diezgan maniakaali nervozi. Nevajag taa dariit ;). Vismaz kameer neesmu atklaajis, kas par vainu. Tikaam pamazaam top patchs, ja kaadam ir kaads bugs un veelas to aizvaakt, luuudzu zinjojiet tepat vai uz meilu man.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Mon Apr 12, 2004 6:10 pm    Post subject:

Nu ok, ir ielāps. Visiem, kuriem Pahrī gadījās dažādi brīnumi - ieskaitot priekšmetu dublēšanos un citus pārsteigumus, laipni lūdzu ielādēt Pahra ielāpu, kuru var atrast šheit - http://pahris.gamez.lv/dabuutpah.html. Ielāps palabo arī dažas gramatikas kļūdas dialogos, nedaudz pamaina loģiskumu (pēc tam, kad atrasts medus pods, Vinnijs Puuks vairs nejautaaja kur var atrast medus podu) un dazhi citi sīkumi.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
RainZ aka Proviking
Guest





PostPosted: Wed Apr 14, 2004 9:21 am    Post subject:

jaa izskataas sakarigs projekc, dizgan normali zimec utt, manu praat pietiekami laps lai es to dotu savam mazajam brachkam to speletu;)


P.S. ja kaac varetu man ieteikt kaadaa veidaa dabuut dzini pirmajai RTS spelei LV tad ludzu to izdariit, man naf lieka miljona;)
Back to top
BHC
Guest





PostPosted: Wed Apr 14, 2004 12:26 pm    Post subject:

Varu piedāvāt tev savu 2D dzinēju (alfa blendings, surfeishu staipīšana un griešana, partikļu dzinelis, gamma kontrole, inputs, skanja (MP3, MID, WAV)), kā arī varu samontēt kopā nepārāk sarežģītu pathfindingu. Tev atliktu tikai uztaisīt "tikai" karšu redaktoru, AI un grafisko pusi. Pats 2D dzinējs ir taisīts VC++.
Statistikas dati liecina, ka parasti cilvēki, kas prasa pēc dzinējiem un tml lietām parasti nerubī fišku vai arī, labākajā gadījumā, tiem ir nelielas iemaņas programmēšanā. Kļūdos?
Back to top
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group