dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Pahris 1.28 "zeltā"
Goto page Previous  1, 2, 3
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
GameMaster



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 15
Location: Rīga

PostPosted: Fri May 21, 2004 1:17 pm    Post subject: Pahris 2.28

Es negribu tevi, Kamaz, steidzināt (nu, ja godīgi tad laikam tomēr gribu gan), bet būtu tā kā pēdējais laiks Pahra otro epizodi publicēt.
Neuztraucies - tavi uzticamie fani pieņems arī bug'ainu, neejošu, gļukojošu versiju. Jo tieši tā mēs spēlējām pirmo daļu. Laughing
_________________
The only thing to fear, is running out of beer.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Sat May 22, 2004 7:50 pm    Post subject:

Uff, nu nav miera no jums, nav :). NU lab, lab, es zinu, ka soliiju, jo vairaak ja ir interese. Biju bik aizraavies ar mobilo speelju programmeeshanu [JAVA]. Nice. Taga jaameegjina savilkt gali kopaa Pahris 2.28 .
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Guest






PostPosted: Sat May 22, 2004 8:00 pm    Post subject:

Kad aptuveni vares noladet pahris 2.28
Back to top
Eatme



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 83
Location: Ventspils

PostPosted: Sun May 23, 2004 10:22 pm    Post subject:

Neieteiktu pahri *nolaadeet*. Driizaak jau lejuplaadeet Cool Laastu jau nevajag shim virsuu likt. Labs geims tomeer.
_________________
Don't argue with a fool. He'll drag You to his own level and beat with experience.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Mon May 24, 2004 9:40 am    Post subject:

Final testi notiek. Tas noziimee, ka speele bija pilniibaa gatava, tachu es izdomaaju to veelreiz iziet pirms instalaacijas taisiishanas un atradu letaalus bagus, kuri jaanoveersh. Kaa par nelaimi, saakas sesija un man paliek aizvien mazaak laika. Bet, no otras puses, tur jau arii ljoti maz palicis.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
[ghost]
Guest





PostPosted: Fri May 28, 2004 10:54 am    Post subject: Walkthrought

Tātad te varētu būs Pahra1.28 walkthroughts.
Sākam ar to, ka pamostamies kuģa kajītē kur mūs apciemo pats kuģa kapteinis. Parunājam ar viņu un uzzinām to, ka mums jāsavāc 45Ag, lai varētu nopirkt "brīvības biļeti."
Tātad, tiekam ārā no kajītes un taisnā ceļā ejam uz virtuvi kur dabujam 1 uzdevumu - saķert žurkas, kas traucē dzīvi kuģa "iedzīvotājiem." Tās atrodas pagrabā, bet uzreiz protams ķert nevajag un arī nevarēs.
Otrais ko darām ir ieejam blakus kajītē, tur kur džeki spēlē zolīti. Paklikšķinam uz kāršu kavas un izvelam kārti no turienes. Pavisam drīz sākas kautiņš, kura laikā iespējams "aizņemties" žļūgas pudeli.
To dabujuši dodamies, pie kuģa jungas, kurš mums prasa, lai atrodam pazudušo (laikam tā bija, īsti neatceros) kasti ar lielu daudzumu alkahola tajā. Tā atrodas kuģa mastā, bet Jons atsakās tur līst - viņš prasa vai kautur nav aizķērusies kāda spirta pudele. Paņēmuši žļūgas pudeli rokā, spiežam ar to uz vienas no burām (kreisajā pusē laikam) un Jons, nedaudz iedzēris, lien pa to augša. Tur protams atrodam pazudušo kasti.
Nolīduši lejā parunājam ar jungu un atklājas, ka viņam pazudusi cepure. Tā atrodas pie pavāra, kurš neparko negrib to atdot.
Nokāpjam pagrabā un savācam tur avīžu paciņu. Aiznesam to jungam, kurš pretī dod pavārgrāmatu.
Ielikuši to vienā rokā ar drošu sirdi dodamies pie pavāra un nomainam pavārgrāmatas recepti pret to, kas pie sienas. Tad sākam bazarēt ar kuku par to, kas vārās tai katlā un nonākam pie secinājuma, ka kautkā trūkst(tā nebija vecajā receptē.) Kad kuks aizgriežas, tad ātri pagrābljam pipardozi un ātri beram iekšā katlā. Pēc brīža kuks atgriežas pie vārīšanas un brīdī, kad gribam pamest telpu, kuks nogaršo savu virumu un kliegdams izmetas ārā no virtuves meklēt ūdeni(mana mīļākā vieta.) Parakājušies plauktiņos(tur kur virsū tie X uzzīmēti) dabujam jungas cepuri.
Tagad ar mierīgu prātu varētu saķert tās žurkas , bet ak vai, pagrabā ir pārāk tumšš. Dodamies pie zoles spēlmaņiem un spēles skatītājam jautājam vai viņam nav kautkāda lampa. Viņam tā nav, bet ierunājas kāds no citiem spēlmaņiem. Viņam tāda esot tikai vajag izpalīdzēt - proti palīdzēt uzvarēt viņam spēlē. To izdarījuši mēs saņemam lampu un apbruņojušies ar cepuri vienā un dižo laternu otrā rokā dodamies uz ne tik baiso pagrabu. Nežēlīgi salikuši maisā žurkas ar priecīgu prātu dodamies pie junga atdot cepuri.
To izdarījuši dodamies pie pavāra atdot žurkas. Sākumā viņš spītējas ar samaksu un grib tikt sveikā ar 5 Ag, bet nedaudz piedraudējuši viņam tomēr dabujam 15 Ag.
Beidzot esam sakrājuši 45 Ag un varam doties pie kepa. Izrādās, kad nākam ārā kapteinis tieši pastaigājas un nāk mums pretī. Parunājam ar viņu un nopērkam brīvību.
Tā lūk beidzas 1. Pahris: An animation Free adventure in a strange World nodaļa.

PS nenjem ljaunaa ja kautko bushu uzraxtijis nepareizi
Back to top
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Fri May 28, 2004 12:06 pm    Post subject:

Ahaaa, [ghost], thnx. Nu man buus uz ko referot, ja kaadam ir jautaajumi. Vieniigi, mosh uztaisi jaunu threadu zem Pahra sadaljas - "Caurejas" vai kaut kaa taa, lai tur atrastos tikai speeleetaaju iesuutiitaas caurejas.

Vieniigi maza piebilde - speeles saakumaa vajag uzklikshkjinaat uz durvju lodzinja resteem, lai aprunaatos ar sargu. Zinu, ka dazhi cilveeki tur iespruuda. Anyway, thnx, [ghost], nebuus man pasham jaaciinaas.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
kesis
Guest





PostPosted: Sat May 29, 2004 2:51 pm    Post subject:

hmm paspeeleeju.. ideja baigi labaa... ar interesi skatiijos to ievad filminju, baigi interesantaa... tieshaam... vides ziimeejumi arii oki... tik varnji taadi ir kaa ir, bet taa visaa visumaa respect...
Back to top
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group