dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Jauna geimu taisīšanas apvienība

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Anonymous
Guest





PostPosted: Sun Apr 11, 2004 5:40 pm    Post subject: Jauna geimu taisīšanas apvienība

Es tā esmu domājis, ka vienreiz letiņiem ir jāuztaisa sava apvienība, lai taisītu geimus un individuāli te ņemoties neko paši arī nevaram jēdzīgu uztaisīt. Pagaidām vēl apgūstu Direct x jeb DelphiX komponentes. Komponenšu autors gan bija slinks, ka nevarēja uzrakstīt jēdzīgu helpu un tagad baigi mozgas jākustina Smile. Tātad pa geimu veidotāju apvienību... Man ir visādi projekti izdomāti tomēr ar to pašu realizāciju gan ir problemātiski tie projekti ir tik lieli, ka nereāli tos būtu vienam pašam uzrakstīt. Tāds palielāks darbaspēks jau būtu liels progress Latvijas spēļu nozarē (Ja to tā varētu saukt). Katrā ziņā varētu taisīt iespaidīgākus geimus. Es domāju šo apvienību izveidot līdz vasaras viducim ja kādu tas interesē sūtiet meilu uz fornet@inbox.lv . Varat ierosināt apvienības nosaukumu un tml prikolus... :)

p.s.

Driixt pieteikties arī visi tie kas prot nonjemties ar 3D un tml niekiem ...
Back to top
BHC
Guest





PostPosted: Sun Apr 11, 2004 6:23 pm    Post subject:

Statistikas dati liecina, ka šādi aicinājumi veidot spēļu taisīšanas apvienības parādās ~ ik pēc divām nedēļām. Un zinātnieki vēl strīdās, vai kāds no šiem mēģinājumiem ir sekmīgi izdevies. Wink
Tomēr esmu ar mieru iesaistīties šādā apvienībā, ar vienu noteikumu - spēles programmēšanas valoda C++. Mapeditors un citi tūļi varētu būt arī Delphos taisīti.
Back to top
Kats
Guest





PostPosted: Sat May 29, 2004 10:26 pm    Post subject:

madn arī ir tāda ideja
Back to top
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group